Apie milijonus, „lambus“ ir UFC svajojantis A.Misiūnas: „Kas iš to, jei ringe daužysiu maišus?“

Publikuota 2019.10.29 14:26
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Arnis
    2019-10-29 14:36:39
    Tas tai graudus pacas.Pirma revanča eik su tuo 40mečiu diedu is Pegaso.
    Atsakyti
    Deivis
    2019-10-29 21:31:11
    Bled,visi mandrus pasneketi ir stumti,jus nors kiek bukit jo tai bus gerai.jeigu bahuras sportoja tegul sportoja koks jusu pisalas ar jis pries ta kovos ar pries ana jokia. skirtuma,paprate stumti tai sutikit ji isakykit viska jam.tiek ir tesuprantat.apie sporta.
    Deivis
    2019-10-29 21:35:50
    Paprate stumti daugiau nieka nemokat ,isvis nieko nesuprantat apie sporta.tas toks tas anoks nu jokingi tikrai,pasiekit nors kiek kiek jis tai bus aukstas lygis.o ne loti.
    Sterblinoidas
    2019-10-29 14:38:59
    Pasikraus nuo furisto garantuoju.
    Atsakyti
    Lose
    2019-10-29 14:41:52
    Juokas ima iš tokiu ufc kovotoju.Nu bet kazkuom reikia užsiimti.Dar dabar žvengiu ir vikšro :D pasaulio čempionas pasaulio cempionas pirmam rate pasikrove pliausku nuo bbz ko.Vikšras
    Atsakyti
    As
    2019-10-29 16:30:58
    Tas b b z kas tapo 2 vietos laimetoju. Laido riteri ateik i sale ir is taves pazvengsim ;)
    Ziurke
    2019-10-29 16:36:08
    O tu turbut busi ta ziurke, kuris i akis "draugelis", o anonimiskai stumia :D gal ne kaip ziurke pakomentuosi, o is savo asmenines anketos?
    Padugne
    2019-10-29 16:49:44
    Is kokios dar asmenimes anketos tau parasyt? O tas degradas kur raše ateik i sale...tai as einu daznai,nu ir ka? Susitikciau toi salei apsimyžtum ir dar viešai atsiprašytum loheli ;)
    Lioha
    2019-10-29 18:23:12
    Visu pirma, Vikšraitis ne pagal savo stipriausia discipliną kovojo (k-1), o pagal low-kick taisykles. Jis net ne pagal tokias taisykles rengiasi savo visą gyvenimą.Kovojo pagal low-kick, nes norėjo leisti Avlasevičiui (komandos draugui) pagal k-1, nes jis ne tiek daug turi patirties kiek Vikšraitis. Nors ir tai, Vikšraičio kova buvo apyligė, gal net laimėjo. O jo varžovas užėmė antrą vietą. Tad sekmės toliau makliuot pirštais - laido riteri.
    Justas
    2019-10-29 19:36:08
    Klaune, gautum nuo Viksraicio streliu, kad nesuprastum sprogo ar uzsidege, o pakomentuot visi mandri:)
    Man
    2019-10-29 20:25:35
    Patinka viksraitis,maslobojevas,kavaliauskas,gaizauskas jie paprasti,nepasikele,žodžiu pvz jaunimui,tokie ir turi būt tikri kovotojai,respektas jiems.
    ko cia
    2019-10-29 14:43:13
    apie ji tiek raso,paskutiniu metu?nieko nepasiekes dar,tik tatoo nuo kaiko nukopino:)
    Atsakyti
    HBO
    2019-10-29 14:46:29
    Lambus,ufc....jeigu reputacija susigražintum Šiauliuose tada gal ir ateity labiau pasisektu.Bet pirmiausiai reikia revanša laimet prieš ta seni is Pegaso baro.Nes tada kulversčiais varteis ir pabėgai,butu buve KO.
    Atsakyti
    Bla bla bla
    2019-10-29 15:09:20
    Pagrindine sio vyruko beda zuikio sirdis... kai tik gauna atgal tai ir baigiasi mandrumai :D
    Atsakyti
    Cha cha
    2019-10-29 15:32:14
    Nepasikuklino Lambai,UFC,milijonai sekėjų,kiti kovotojai maišai,
    O dar ir būsimas prezidentas:D
    Kaip sakoma žmogau liežuvis tavo didžiausias priešas.
    Atsakyti
    Vladislav
    2019-10-29 17:14:26
    Blam, Mažas iš ringsu išėjo pi****y davė ir nuejo..O čia rašo koks jis boicas..Nu bla baikit juokus apie klaunus rašyt..Tegul varo į Rūsina su Ruki Bazuki pasilesti..manau lygiaverčiai priesininkai būtų.
    Atsakyti
    Prikolas
    2019-10-29 17:32:01
    Kad ir tas Ukrainietis maišas... Sako su maišais nenoriu kovot...
    Atsakyti
    Paprastas žmogus
    2019-10-29 17:33:22
    Aš nieko nėštumiu žvelgiant į perspektyvą jam kaip remygai reiktų nuvaryt į kokį vienuolyną susitvarkyt chaosą galvoje didelės disciplinos jam reikia saviugdos trenerių jeigu stengsis pasieks ar ufc ar bellatora smagu kad kažko siekia
    Atsakyti
    Vladislav
    2019-10-29 18:22:58
    Mačiau kaip jis siekia Mojo Launge dasip**i prie žmonių būdamas girtas..Nematau jokių normaliu jo siekiu..Klaunas ir tiek..Apie Kavaliauska geriau kokį rasykit o ne apie kaimo jurgi.
    cmonman
    2019-10-29 18:46:57
    Gali žmogų ištraukti iš kaimo, bet kaimo iš zmogaus ne

    O jei rimtai kalbant pas šita jaunuoli su mcregoriaus tatto ant grudako matomai narcisistinis asmenybės sutrikimas

    o tai byloja šie faktoriai:

    1. milžiniškas savo reikšmingumo vertinimas (Nors esu jaunas kovotojas, bet dar neturėjau nė vienos lengvos kovos.) Visu nemaciau ir nesiruosiu ziuret, bet paskutine kova primine penktoku grumtynes pertraukos metu
    2. fantazijos, kuriose vyrauja neribota sėkmė, galia (milijonai, lambo, ufc)
    3. reikalauja perdėto žavėjimosi (Gyvenime būna labai sunkių akimirkų, tačiau gerbėjų žinutės, rodomas dėmesys padeda susivokti, jog nesu vienas.) paziurek kas pasauly darosi, o tavo gyvenime kiek ispudis susidaro sunkus momentai buna kaip svori meti..
    4 arogantiškas elgesys („Kas iš to, jei ringe daužysiu maišus?“)
    5. Nuolatinis žavėjimosi poreikis, kitų betarpiško dėmesio siekis.
    6. Dažnas savo asmeninių savybių ir sugebėjimų pervertinimas ir kritikos nepriėmimas.
    7. Nuolatinis noras būti didingam ir ypatingam.

    Na ir smugis zemiau juostos buvo kaip apie prezidentus prakalbo, teko matyt kelias istrauktas is zizo interviu su juo, zmogus atrodo kaip tika is rajono islindes bet bando kazka protingo suregzt, deliodamas mintis pats sau priestarauja, neadekvaciai atsako i uzduodamus klausimus, tai kas ten zino gal prezidentu bus ateiti.. :)
    Atsakyti
    Rom
    2019-10-29 19:26:45
    Čia net ne mcgregoro Tattoo protinguoli...
    Jooo
    2019-10-29 19:35:13
    Paziurekit kasnors interva su zizu.ten taip pacas vartos ant bazaro ,kad baisu klausyt :)
    kenkejas
    2019-11-11 00:51:32
    Turbut vienas is ne daugelio kovotoju kurie moka pritraukt demesi kas show versle yra svarbiausia! Gali tureti 100 kovu ir netureti jokio susidomejimo. Gali moketi simtus euru uz straipsni arba gali buti tiesiog savimi ir apie tave rasys straipsnius nemokamai. Misiunas parodys ko yra vertas ir uztildys visus skeptikus kurie sneka apie mcgregoro tatoo kopijavima ir t..t
    Remas
    2019-10-29 18:59:37
    Labmorghini tai sunkiai, o ėriukas turėtų išeit.
    Atsakyti
    Kalakutas
    2019-10-29 20:11:53
    Buvo nebuvo ne visi juk protingi koks yra toks,čia ir arkliui viskas kaip ir aišku,bet bent linksmiau,turim klauna kovinio sporto mylėtojų tarpe,Arnoldi laikyk viską taip ir toliau,nesustok stebinti mūsų, tu to vertas!
    Atsakyti
    Kestas
    2019-10-29 21:35:53
    Nu visai smegenai atsikrate
    Atsakyti
    Boksioras
    2019-10-30 06:12:34
    Kad kiek pasiziuriu i ji, tai eilinis naujokelis pasportaves 2 metus ir jau cia belenkas, ziauriausias kovotojas. Pirma siulyciau susitvarkyti su technika, ginyba ir tada eit i “tokio lygio” vazybas. Nezinau kuom save laiko jis, bet vien nuo lietuviu kovotoju pasikrautu, o ka kalbeti apie pasaulinio lygio kovotojus. O komentatoriai kaip visada ateina palot, patys daug neismano siame sporte, o kritikuoja kaip didziausi profesionalai. O jei susitiktu akis i akis, tai garantuoju, kad nei vienas blogo zodzio nepasakytu, nes yra apsimyze bailiai
    Atsakyti
    Asd
    2019-10-30 08:48:59
    Blt is kur sita visciuka istrauket? Rimtai:D nakolkes pasidares copy paste nuo mcgregoro durnelis apie lambo svajoja tu bent ant maisto uzdirbk is tokio turnyru :DDDD
    Atsakyti
    Zigmas
    2019-10-30 09:42:57
    Sitas jaunuolis turi rysku nepilnavertiskumo kompleks, plius tas bandymas kopijuit magregoro elgesi labai juokingas. Paskaitai, tai nesubrendusii vaiko sapaliones. Geriau nesnekejas nesamoniu, parodytu ringe kazka normalaus.
    Atsakyti
    gudrus vaikis
    2019-10-30 17:10:10
    jo interviu iššaukė bele kiek jau komentarų lyginant su bet kokiu kitu Lietovos mma kovotoju, o tai reiškia sulaukė susidomėjimo apie save, ir nesvarbu geras jis ar blogas kovotojas, bet visi, kas domisi kovos menais Lietuvoje, jį jau įsidėmėjo. Tokie ir parduota bilietus į turnyrus, bei geriausiai juos reklamuoja, o organizatoriams to ir reikia.
    Dalis žmonių džiaugsis jei jis pralaimės, ar net jei jis laimės sakys, kad nieko gero ( kaip apie Maslobojevą didelė dalis "ašarą spaudžia", net jei taps Glory čempionu - dalis sakys, kad netyčia pasisekė).
    Jei jis pateks Į UFC ir nusipirks lambą - vistiek neįtiks ašarotojams, bet manau, kad jam jūsų ašaros neįdomios ir jei skaito komentarus tai stebisi, iš kur tiek pavydžių psichoanalitikų ir teisingo gyvenimo būdo mokytojų priviso ant Lietuvos žemės.
    Atsakyti
    Jo
    2019-10-30 17:30:00
    Daug tiesos būtent tokie ir traukia dėmesį,protingai kalbėtų bent kaip Maslobojevas būtų paprasčiausiai neįdomus.Zmogaus psichologija veikia taip,kada matai ryškią persvarą daleiskim mąstyme būtinai norisi tuo pasipuikuoti:D
    Hg
    2019-10-30 17:44:57
    Kaip suprasti patyrusiu kovotoju? Sherdoge 1W 1L
    Atsakyti
    Magnatas
    2019-10-30 22:39:16
    Kažkur ,,žvaigždė'' šialiuose maišas.
    Atsakyti
    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    LKL 2019/2020

    11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


    Tvarkaraščiai
    Rezultatai
    Lentelės

    Lietuvos „A lyga“

    Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
    Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
    Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva