Lietuvos jaunių 3x3 krepšinio rinktinė patiesė Prancūziją ir laimėjo Europos čempionatą!

Publikuota 2019.09.08 20:14
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Fpiz-2
    2019-09-08 20:34:26
    O, biski atgaivino liudeseli po kitokiu WC LTU-FRA varzybu. Ta Sidaraviciaus trioske su stepback'u buvo momentas, kai jau galvoji - opa! - Jau pergale sviecia! Liuks kad pakrito, nes siaip prancuzai tolimus mete dar laisvesni, bet musu laimei silpnai pataike
    egis
    2019-09-08 20:49:23
    Sakyčiau truputėli sumažino to liūdesio po tų dėl teisėjų grubios klaidos pralaimėtų rungtynių Prancūzijai, nes jei būtų sustabdę rungtynes peržiūrai to momento per tą laiką būtų gavę minutės pertraukėlę, ir turėję laiko, kaip geriau pasiruošt ginybai, galbūt būtų pavykę išplėšt pratęsimą, o jame kaikurie pagrindiniai Prancūzijos žaidėjai jau būtų turėję po 4 pražangas ir gyntis būtų sudėtingiau, taip, kad ši 18-čių pergalė finale 3x3 Europos čempionate pieš Prancūziją tarsi mažas revanšas už Lietuvos klasikinio krepšinio rinktinę.
    Fpiz-2
    2019-09-08 21:23:32
    Be abejo, Valanciuna Sabas butu pakeites - apskritai gynybini penketa Dainius leistu, komanda issidestytu gynyboj ir fig DeColo butu gaves laisva metima, ir net nebutu jo metes taip iskart - lygiam rezui esant jau su nervatriopke lauktu kol istikses laikas, o tiksint laikui puolanti komanda darosi nuspejama ir mestu kokia nesamone ant galo kas greiciausiai lemtu pratesima, o ten jau kaip ir rasei - isnaudot ju Foul trouble...
    egis
    2019-09-08 20:26:07
    Na štai, kad ir Pasaulio čempionate Lietuvos rinktinei nepasisekė iškovot medalių, bet Europos krepšinio 3 x3 čempionatuose lietuviai puikiai pasirodė suaugusiųjų grupėj trečia vieta, o 18-čiai čempionai atsikeršijo prancūzam , žodžiu auga puiki pamaina suaugusiems.