„Žalgiris“ po atkaklios kovos ketvirtfinalyje patyrė antrąjį pralaimėjimą

Publikuota 2019.04.23 21:59
    Komentavimo taisyklės ir nuostatos
    Titis25
    2019-04-24 09:09:38
    Nebesvajokit,gryzkit ant zemes.Sekancios rungtynes bus paskutines si sezona.Siaip sezonas buvo pusetinas,grazi ta 6pergaliu serija reg.sezono pabaigoje,bet tik tiek.O Fenerbahce paprasciausiai kito lygio komanda,kuri dar turi svarbu centra traumuota.
    M
    2019-04-23 23:19:45
    Nu gynyboj atstovejo, nieko nesakau, Kavaliausko metai ne tie ir greiciai ne tie jau, Milas nepataike eilini karta, bet bl kur Daviesas? Westermanas? Atrode lyg antra sudetis zaide geriau. Ir dar teisejai tai tikrai uzgrybavo sociai
    S
    2019-04-24 08:02:28
    Kaip gi be teiseju... Jus nebejuomikit kiek tuos teisejus kaltinste
    taigi
    2019-04-23 22:57:06
    Jei nepatinka Kavaliauskas, Milaknis ar dar kas - sumeskit Žalgiriui savo kišenpinigius, ju turetu užtekti nusipirkti koki viena kita NBA žaideja. Šimta kartu sakyta - Žalgirio biudžetas Eurolygos mastu vienas mažiausiu, ir tai ka daro komanda - yra neitiketina. Netikit? Paieškokit atkrintamosiose Maccabi, Olympiacos ar Armani. Komandai tik pagarba.
    2019-04-23 22:09:21
    Uz broka arba sugadinta inventoriu yra isskaiciuojama is atlyginimo. Idomu, kaip yra su krepsininkais, kai jie prigrybauja totaliai, nes siandien maciau viena atveji..
    taigi
    2019-04-23 22:02:58
    Nu stiprus tas Fenerbahce, ir ka tu bepadarysi. Baikit keikt žaidejus, kurie atvede komanda iki ketvirtfinalio, o dabar vercia varžovus žaisti šimtu procentu. Neliudim, laukiam ketvirtadienio, dar tikrai ne pabaiga.
    aciu kavaliauskui
    2019-04-23 21:56:03
    jam bunant aiksteje zaidimas sustojo zalgiris prarado iniciatyva ir nebeatsigavo, gaila pergale turejo buti musu puseje bet barzdonas suzaide nuostabias rungtynes uz feneri.... sveikinimui medziui kkavaliauskui
    Rolas
    2019-04-23 21:54:32
    Milaknio klišumas užkniso juodai.
    Siotas
    2019-04-23 21:53:00
    Patys prapiso.reikejo susimesti kai turejo 100% progas..
    nesuprantu
    2019-04-23 21:15:38
    kam saras ta savo kavaliauska laiko aiksteje, per ji vienos bedos nuo +9 iki -1 kai jis aikstej ar saras aklas,kad ir kaip deiviesui neina zaidimas nu bet kavaliauskas tai uz feneri zaidzia...
    Rolas
    2019-04-23 21:17:55
    Jo, Stambule antrose Kavaliauskas nelošė nei minutės ir Žalgiriui nuo to tik geriau buvo. Feneras su savo žaidimą išplečiančiais aukštaūgiais nėra palankus varžovas Kavaliauskui, tai tegul ir sėdi jis ant suolo.
    Siotas
    2019-04-23 21:15:06
    Nahui nahui,tas kavaliauskas malku malka.tik iseina i aikste ir supisa visa zaidima ir sau ir kitiems.konkretus kelmas kurva!!
    egis
    2019-04-23 21:02:02
    Per pirmus du kėlinukus "Žalgiris" pademonstravo, kad gali padaryt tokius spastus gynyboj "Fenerbachčė", kad net ir Ž.Obradovičius vos ne ugnim spjaudosi iš pykčio, jei tokią gynybą išlaikys ir per du kitus kėlinukus galima tikėtis pergalės 1-2 taškais. Sėkmės "Žalgiriui".
    Rolas
    2019-04-23 20:30:38
    KIek galima neatsiverinėt žmonių... Kol Feneras viską prameta, galima bėgt nuo jų, bet jei duosi jam 3 šansus per kiekvieną ataką, tai kada nors tikrai pataikys.
    Siotas
    2019-04-23 20:06:43
    Bl.. rytshudziai palokit nors vienas! Kai jus lojat mums sekasi :D
    Zailai baltas
    2019-04-23 19:48:41
    As tikiu zalgiriu. Ir tik Saras su sirgaliais jiems gali padeti.
    Rolas
    2019-04-23 19:28:26
    Vėl žaliai bus nusidažius arena. Liuks idėja. ;)
    taigi
    2019-04-23 19:23:58
    Kas nors praneškite seismologams, kad jei ši vakara ju aparatai rodis žemes virpejima, tegu neišsigasta, tai tik Kaunas sutinka Fenerbahce. Visiems geru ir pergalingu rungtyniu.