Septynių sporto šakų Europos čempionatų lietuvių tvarkaraščiai ir rezultatai atnaujinta 08.14, 10:30 val.
Airinė Palšytė, Rūta Meilutytė, Andrius Gudžius, Simona Krupeckaitė, Mindaugas Griškonis ir Ramūnas Navardauskas | Organizatorių nuotr.
Rugpjūčio 2-12 dienomis Glazge (Škotija) ir Berlyne (Vokietija) startuos net septynių individualių sporto šakų Europos čempionatai, kuriuose dalyvaus net 68 Lietuvos sportininkai.
Lengvosios atletikos varžybos vyks Berlyne, tuo tarpu vandens sporto šakų, dviračių sporto, irklavimo, gimnastikos, triatlono ir golfo čempionai - Glazge.
Lietuvos sportininkų yra visose sporto šakose, išskyrus golfą. Daugiausiai atstovų turėsime Europos lengvosios atletikos čempionate, kuriame startuos 27 mūsiškiai. Vandens sporte dalyvaus 11 plaukikų bei 2 šuolininkės į vandenį, Glazge taip pat bus 12 dviratininkų, 12 irkluotojų, 3 gimnastai ir 1 triatlono atstovas.
Sportas.lt siūlo sekti visų lietuvių startus bei rezultatus šioje naujienoje.
Lengvoji atletika
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-06, pirmadienis | 18:45 | 100 m | atranka | Karolina Deliautaitė | 11.75 sek. 23 vieta |
2018-08-07, antradienis | 09:35 | 50 km sportinis ėjimas | Tadas Šuškevičius, Arturas Mastianica | 4:01:30 16 vieta 3:58:29 13 vieta |
11:10 | Rutulio stūmimas | atranka | Ieva Zarankaitė | 15,13 m 23 vieta |
|
12:10 | Disko metimas | atranka | Andrius Gudžius | 64,30 m | |
12:23 | 800 m | atranka | Eglė Balčiūnaitė | 2:02.18 sek. 12 vieta |
|
12:40 | 3000 m kliūtinis bėgimas | atranka | Justinas Beržanskis | 8:36.88 sek. 19 vieta |
|
2018-08-08, trečiadienis | 12:14 | 200 m | atranka | Gediminas Truskauskas | 21.11 sek. 20 vieta |
12:05 | Trišuolis | atranka | Dovilė Dzindzaletaitė | 13,75 m 23 vieta |
|
12:46 / 12:54 | 400 m | atranka | Eva Misiūnaitė, Modesta Morauskaitė |
54.02 31 vieta 52.68 sek. 18 vieta |
|
13:25 | 1500 m | atranka | Simas Bertašius | 30:4.95 sek. 4 vieta |
|
14:00 | Ieties metimas | atranka | Edis Matusevičius | 81,08 m | |
19:25 | Šuoliai į aukštį | atranka | Airinė Palšytė | 1,90 m | |
21:00 | 800 m | pusfinalis | Eglė Balčiūnaitė | 2:04.60 sek. 15 vieta |
|
21:25 | Disko metimas | finalas | Andrius Gudžius | 68,46 1 vieta |
|
2018-08-09, ketvirtadienis | 10:30 | Disko metimas | atranka | Ieva Zarankaitė | 53,91 23 vieta |
13:30 | Ieties metimas | atranka | Liveta Jasiūnaitė | 61,61 pateko į finalą |
|
20:45 | Šuoliai į aukštį | atranka | Adrijus Glebauskas | 2,16 m 20-23 vieta |
|
20:50 | 400 m | pusfinalis | Agnė Šerkšnienė | 51.41 sek. 7 vieta |
|
21:22 | Ieties metimas | finalas | Edis Matusevičius | 77,64 10 vieta |
|
2018-08-10, penktadienis | 14.40 | Moterų estafetė | atranka | Modesta Morauskaitė, Eva Misiūnaitė Erika Krūminaitė, Gabija Galvydytė | 3:37.73 15 vieta |
20:20 | Šuoliai į aukštį | finalas | Airinė Palšytė | 1,96 m 4 vieta |
|
21:25 | Ieties metimas | finalas | Liveta Jasiūnaitė | 61,59 3 vieta |
|
22:50 | 1500 m | finalas | Simas Bertašius | 3:39.04 6 vieta |
|
2018-08-11, šeštadienis | 10:05 | 20 km sportinis ėjimas | Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaiciukevičiūtė | 1:27:59 4 vieta 1:28:07 5 vieta |
21:20 | 400 m | finalas | Agnė Šerkšnienė | 51.42 sek. 6 vieta |
|
2018-08-12, sekmadienis | 10:05 | Maratonas | Vaida Žūsinaitė, Milda Eimontė | 2:50:49 43 vieta 2:38:58 27 vieta |
11:00 | Maratonas | Remigijus Kančys, Ignas Brasevičius, Valdas Dopolskas, Mindaugas Viršilas | 2:18:59 26 vieta 2:20:20 40 vieta 2:18:12 20 vieta 2:27:47 55 vieta |
Plaukimas
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatas |
---|---|---|---|---|
2018-08-03, penktadienis | 12:18 | 50 m laisvu stiliumi | atranka | Rūta Meilutytė | 25.20 9 vieta |
12:31 | 50 m nugara | atranka | Gytis Stankevičius | 25.60 20-21 vieta |
|
12:53 | 100 m krūtine | atranka | Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas | 1.07 10-11 vieta 1.00.14 12 vieta |
|
13:15 | Vyrų estafetė 4x100 laisvu stiliumi | atranka | Danas Rapšys, Simonas Bilis, Deividas Margevičius ir Tomas Sungaila | 3:18.88 9 vieta |
|
19:18 | 50 m laisvu stiliumi | pusfinalis | Rūta Meilutytė | 25.04 8 vieta |
|
19:39 | 100 m krūtine | pusfinalis | Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas | 1:00.27 sek. 11 vieta 59.76 sek 6 vieta |
|
2018-08-04, šeštadienis | 11:30 | 100 m laisvu stiliumi | atranka | Simonas Bilis, Povilas Strazdas, Tomas Sungaila | 49 sek. 11 vieta 50.67 sek. 54 vieta 50.71 sek. 54-55 vieta |
11:52 | 100 m krūtine | atranka | Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova | 1:06.89 1 vieta 1:09.22 28 vieta |
|
12:05 | 200 m peteliške | atranka | Deividas Margevičius | 2:01.62 29 vieta |
|
19:13 | 100 m krūtine | finalas | Andrius Šidlauskas | 59.52 6 vieta |
|
19:24 | 100 m laisvu stiliumi | pusfinalis | Simonas Bilis | 48.98 sek. 12 vieta |
|
19:31 | 100 m krūtine | pusfinalis | Rūta Meilutytė | 1:07.06 5 vieta |
|
20:23 | 50 m laisvu stiliumi | finalas | Rūta Meilutytė | 25.16 8 vieta |
|
2018-07-05, sekmadienis | 11:30 | 200 m kompleksnins | atranka | Povilas Strazdas | 2:03.63 24 vieta |
11:59 | 100 m nugara | atranka | Gytis Stankevičius | 55.63 sek. 33 vieta |
|
12:39 | 200 m krūtine | atranka | Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas | 2:13.16 20 vieta 2:11.52 12 vieta |
|
12:59 | Vyrų estafetė 4x200 m laisvu stiliumi | atranka | 7:23.51 sek. | ||
19:25 | 100 m krūtine | finalas | Rūta Meilutytė | 1:06.26 2 vieta |
|
19:49 | 200 m krūtine | pusfinalis | Andrius Šidlauskas | 2:10.12 sek. 8 vieta |
|
2018-08-06, pirmadienis | 11:30 | 200 m laisvu stiliumi | atranka | Danas Rapšys, Tomas Sungaila | 1:46.55 sek. 1 vieta 1:53.17 51 vieta |
11:56 | 200 m krūtine | atranka | Kotryna Teterevkova | 2:31.31 22 vieta |
|
12:16 | 50 m peteliške | atranka | Deividas Margevičius | 24.02 26-27 vieta |
|
12:45 | Mišri estafetė 4x100 m kombinuota | atranka | 3:51.85 sek. 11 vieta |
||
19:21 | 200 m laisvu stiliumi | pusfinalis | Danas Rapšys | 1:45.33 sek. 1 vieta |
|
20:08 | 200 m krūtine | finalas | Andrius Šidlauskas | 2:09.71 6 vieta |
|
2018-08-07, antradienis | 11:20 | 50 m krūtine | atranka | Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas | 27,78 sek. 19 vieta 27.85 sek. 22 vieta |
11:47 | 200 m nugara | atranka | Rokas Juozelskis, Gytis Stankevičius | 2:03.84 sek. 31 vieta 2:02.48 sek. 24 vieta |
|
19:32 | 200 m laisvu stiliumi | finalas | Danas Rapšys | 1:46.07 sek. 2 vieta |
|
2018-08-08, trečiadienis | 11:16 | 50 m laisvu stiliumi | atranka | Simonas Bilis, Tomas Sungaila | 22.42 sek. 15 vieta 23.65 sek. 56 vieta |
11:39 | 100 m peteliške | atranka | Danas Rapšys, Deividas Margevičius | 53.57 sek. 29 vieta 53.15 sek. 22 vieta |
|
11:55 | 50 m krūtine | atranka | Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova | 30.73 sek. 5 vieta 32.01 sek. 22 vieta |
|
19:04 | 50 m laisvu stiliumi | pusfinalis | Simonas Bilis | 22.04 sek 8-9 vieta 21.70 sek. 8 vieta |
|
19:25 | 50 m krūtine | pusfinalis | Rūta Meilutytė | 30.38 sek. 3 vieta |
|
2018-08-09, ketvirtadienis | 11:48 | Vyrų estafetė 4x100 m kombinuota | atranka | Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis | 3:36.19 sek. 7 vieta |
18:50 | 50 m laisvu stiliumi | finalas | Simonas Bilis | 21.97 sek. 5 vieta |
|
18:55 | 50 m krūtine | finalas | Rūta Meilutytė | 30.46 sek. 4 vieta |
|
19:58 | Vyrų estafetė 4x100 m kombinuota | finalas | Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis | 3:33.70 sek. 4 vieta |
Šuoliai į vandenį:
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-08, trečiadienis | 11:30 | 10 m platforma | atranka | Green Angerame Genevieve Akvilė | 209,90 balo 13 vieta |
2018-08-10, penktadienis | 11:30 | 1 m tramplinas | atranka | Indrė Marija Girdauskaitė | 197,75 balo 18 vieta |
2018-08-11, šeštadienis | 11:30 | 3 m tramplinas | atranka | Indrė Marija Girdauskaitė, Green Angerame Genevieve Akvilė | 191,80 balo 20 vieta 198,70 balo 19 vieta |
2018-08-12, sekmadienis | 14:30 | Sinchroniniai šuoliai, 3 m tramplinas | finalas | Indrė Marija Girdauskaitė, Green Angerame Genevieve Akvilė | 232,41 balo 9 vieta |
Irklavimas:
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-02, ketvirtadienis | 12:36 | Porinė keturvietė | atranka | Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius | 5:54.43 4 vieta |
12:18 | Pavienė keturvietė | atranka | Mantas Juškevičius, Saulius Ilonis, Giedrius Bieliauskas, Povilas Stankūnas | 6:32.23 6 vieta |
|
12:54 | Porinė dvivietė | atranka | Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | 7:4.540 1 vieta |
|
13:40 | Vienvietė | atranka | Mindaugas Griškonis | 6:55.07 1 vieta |
|
13:28 | Vienvietė | atranka | Lina Šaltytė-Masilionė | 7:52.51 4 vieta |
|
2018-08-03, penkadienis | 11:30 | Porinė keturvietė | papildoma atranka | Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius | 5:45.31 1 vieta |
11:48 | Vienvietė | papildoma atranka | Lina Šaltytė-Masilionė | 7:48.20 3 vieta |
|
13:06 | Pavienė keturvietė | papildoma atranka | Povilas Stankūnas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius ir Saulius Ilonis | 6:13.26 5 vieta |
|
2018-08-04, šeštadienis | 11:30 | Pavienė keturvietė | B finalas | Povilas Stankūnas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius ir Saulius Ilonis | 6:18.49 6 vieta |
12:24 | Vienvietė | pusfinalis | Mindaugas Griškonis | 6:56.670 1 vieta |
|
14:30 | Porinė keturvietė | A finalas | Aurimas Adomavičius, Saulius Ritteris, Rolandas Masčinskas, Dovydas Nemeravičius | 5:43.400 2 vieta |
|
14:45 | Porinė dvivietė | A finalas | Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | 6:56.540 3 vieta |
|
2018-08-05, sekmadienis | 11:30 | Vienvietė | finalai | Mindaugas Griškonis | 6:50.680 2 vieta |
12:18 | Vienvietė | B finalas | Lina Šaltytė-Masilionė | 7:47.89 7 vieta |
Dviračių sportas (trekas):
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-03, penktadienis | 16:15 | Komandų sprintas | kvalifikacija | Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė | 33.761 6 vieta |
17:55 | Skrečas | Olivija Baleišytė | 14 vieta | |
18:20 | Komandų sprintas | 1 etapas | Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė | 33.569 6 vieta |
|
2018-08-04, šeštadienis | 11:00 | 3000 m persekiojimo lenktynės | atranka | Kristina Kazlauskaitė | 3:58.776 sek. 25 vieta |
12:25 | Sprintas | atranka | Miglė Marozaitė | 11.044 sek. 7 vieta |
|
17:21 | Sprintas | aštuntfinaliai | Miglė Marozaitė | Pralaimėta Olenai Starikovai | |
18:04 | 25 km lenktynės dėl taškų | Kristina Kazlauskaitė | Nepasiekė finišo | |
2018-08-05, sekmadienis | 11:00 | Sprintas | atranka | Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas |
9.905 sek. 9 vieta 10.378 sek. 21 vieta |
11:45* | Sprintas | šešioliktfinaliai | Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas | Nugalėjo Artiomą Zaicevą, Pralaimėjo Andrejui Vynokurovui |
|
13:51 | Sprintas | aštuntfinaliai | Vasilijus Lendelis | Nugalėjo Pavelą Jakuševskį | |
14:09 | Eliminacijos lenktynės | Kristina Kazlauskaitė | 16 vieta | |
2018-08-06, pirmadienis | 15:30 | Sprintas | ketvirtfinaliai | Vasilijus Lendelis | Pralaimėjo Stefanui Botticheriui 8 vieta |
15:42 | Daugiakovė | skrečas | Olivija Baleišytė | 12 vieta | |
18:02 | Daugiakovė | tempo lenktynės | Olivija Baleišytė | 9 vieta | |
21:01 | Daugiakovė | eliminacijos lenktynės | Olivija Baleišytė | 5 vieta | |
22:06 | Daugiakovė | 20 km taškų lenktynės | Olivija Baleišytė | 0 tšk. Galutinė pozicija: 13 vieta |
|
2018-08-07, antradienis | 13:00 | Keirinas | 1 etapas | Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė | Abi lietuvės toliau nepateko |
13:12 | Keirinas | 1 etapas | Svajūnas Jonauskas | Toliau nepateko |
Dviračių sportas (plentas):
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-05, sekmadienis | 14:30 | Grupinės lenktynės | Daiva Ragažinskienė, Rasa Leleivytė | 3:32:02 36 vieta 3:28:15 5 vieta |
2018-08-08, trečiadienis | 11:00 | Lenktynės laikui | Daiva Ragažinskienė | 00:46:54 28 vieta |
15:00 | Lenktynės laikui | Ramūnas Navardauskas ir Gediminas Bagdonas | 58:00:56 27 vieta 57:38:61 25 vieta |
|
2018-08-12, sekmadienis | 12:30 | Grupinės lenktynės | Ramūnas Navardauskas, Gediminas Bagdonas | Finišo nepasiekė 5:53:20 39 vieta |
Dviračių sportas (BMX):
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-10, penktadienis | 14:00 | atranka | Gabrielius Pabijanskas, Lukas Karalius |
7 vieta 5 vieta |
Gimnastika:
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-02, ketvirtadienis | 12:00 | Kvalifikacija | Agata Vostruchovaitė | 128 vieta |
2018-08-09, ketvirtadienis | 12:00 | Kvalifikacija | Tomas Kuzmickas |
13.483 balo 19 vieta |
Triatlonas:
Data | Laikas | Rungtis | Sportininkas | Rezultatai |
---|---|---|---|---|
2018-08-10, penktadienis | 16:00 | Olimpinė rungtis | Alberto Casillasas Garcia | 50 vieta |