vienvietė baidarė

Trys Lietuvos baidarininkai pateko tarp Rusijos prezidento taurės regatos prizininkų
Trys Lietuvos baidarininkai pateko tarp Rusijos prezidento taurės regatos prizininkų 2015.08.26 21:03 Trečiadienį Maskvoje baigėsi Rusijos prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje tarp prizininkų pateko visi trys Lietuvos atstovai.
Baidarininkas I.Navakauskas po dramatiško finišo iškovojo Rusijos prezidento taurės regatos sidabrą
Baidarininkas I.Navakauskas po dramatiško finišo iškovojo Rusijos prezidento taurės regatos sidabrą 2015.08.25 18:50 Antradienį Maskvoje prasidėjo Rusijos prezidento baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje sidabro medalį iškovojo Ignas Navakauskas.
„Talkšos regatoje“ – dvi pasaulio jaunimo čempiono pergalės (+ kiti rezultatai)
„Talkšos regatoje“ – dvi pasaulio jaunimo čempiono pergalės (+ kiti rezultatai) 2014.09.02 11:43 Praėjusį savaitgalį Šiauliuose surengtos tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Talkšos regata“, kuriose netrūko pajėgių sportininkų.
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai)
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai) 2014.08.25 18:43 Praėjusį savaitgalį Šiauliuose surengtos Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) baidarių ir kanojų irklavimo žaidynės, kuriose išdalinta 16 medalių komplektų.
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas!
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas! 2014.08.17 16:25 Sekmadienį Minske (Baltarusija) baigėsi pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dar vieną medalį į savo kolekciją pridėjo lietuvis Henrikas Žustautas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą 2014.08.16 17:57 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“ 2014.08.10 11:35 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną Lietuvai vienintelį bronzos medalį iškovojo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, o rungtį komentavusi „Eurosport“ televizijos kanalo darbuotoja iš Rusijos privertė suklusti Lietuvos žiūrovus.
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza 2014.08.10 11:13 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną vienintelį medalį Lietuvai iškovojo Jevgenijus Šuklinas, ketvirtą kartą tapęs planetos pirmenybių bronzos medalininku.
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje 2014.08.09 14:12 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate galingai startavo lietuvis Jevgenijus Šuklinas, kuris su trenksmu žengė į vienviečių kanojų 200 m rungties A finalą.
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta)
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta) 2014.08.08 16:59 Maskvoje (Rusija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį startuoja net septyni Lietuvos sportininkai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale 2014.08.07 17:34 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vietą tarp 9 pajėgiausių įgulų užsitikrino lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.07.31 11:36 Trečiadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame išdalinta net 20 medalių komplektų.
Baidarininkams A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! (papildyta)
Baidarininkams A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! (papildyta) 2014.07.13 17:18 Brandenburge (Vokietija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalius iškovojo lietuviai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
Keturi lietuviai pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį
Keturi lietuviai pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį 2014.07.12 12:04 Brandenburge (Vokietija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį vietas pusfinalyje iškovojo keturi Lietuvos sportininkai.
Š.Zakarka Europos jaunių baidarių slalomo čempionate aplenkė keturis varžovus
Š.Zakarka Europos jaunių baidarių slalomo čempionate aplenkė keturis varžovus 2014.07.03 15:47 Ketvirtadienį Skopjėje (Makedonija) prasidėjo Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas!
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas! 2014.06.30 00:28 Prancūzijoje pasibaigusiame Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai neliko tuščiomis. Sidabro medalį jaunių grupėje iškovojo kanojininkas Vadimas Korobovas.
Trys lietuviai pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
Trys lietuviai pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2014.06.28 18:09 Prancūzijoje tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame į A finalus iškopė trys Lietuvos sportininkai.
Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – nesėkmingi lietuvių startai
Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – nesėkmingi lietuvių startai 2014.06.27 16:34 Prancūzijoje tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį pusfinalio barjerų neperžengė Lietuvos atstovai.
Lietuviai startavo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate
Lietuviai startavo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate 2014.06.26 17:56 Ketvirtadienį Prancūzijoje prasidėjo Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta ir sportininkų iš Lietuvos.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų 2014.06.22 10:23 Šeštadienį Maskvoje prasidėjo tarptautinės Rusijos prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo ir lietuviai Ignas Navakauskas bei Jevgenijus Šuklinas.
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza 2014.05.25 11:48 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape sekmadienį dar du medalius iškovojo Lietuvos sportininkai.
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus 2014.05.24 20:02 Vengrijoje tęsiasi paskutinis – trečias – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame į A finalus pateko ir dėl galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo keturi lietuviai.
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą 2014.05.24 12:13 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.23 22:36 Penktadienį Vengrijoje prasidėjo paskutinis – trečias – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Jame puikiai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, patekę į A finalą.
D.Sudeikytė pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape Lenkijoje neperžengė pusfinalio barjero
D.Sudeikytė pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape Lenkijoje neperžengė pusfinalio barjero 2013.05.31 15:13 Penktadienį Poznanėje (Lenkija) prasidėjo paskutinis – trečiasis – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas.
Europos jaunimo baidarių slalomo čempionate startavo 8 Lietuvos atstovai
Europos jaunimo baidarių slalomo čempionate startavo 8 Lietuvos atstovai 2012.09.08 13:13 Slovėnijoje tęsiasi Europos jaunimo (iki 23 metų) bei jaunių baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, kurio atrankinėse varžybose startavo net 8 Lietuvos atstovai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje lietuviai į pusfinalius nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje lietuviai į pusfinalius nepateko 2012.08.31 19:39 Bratislavoje (Slovakija) šiandien (08-31) prasidėjo finalinio pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapo varžybos, kuriose startavo 3 Lietuvos atstovai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje startavo 3 Lietuvos atstovai
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje startavo 3 Lietuvos atstovai 2012.08.27 12:41 Vakar (08-26) Prahoje (Čekija) baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės ketvirtojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir 3 Lietuvos atstovai.
Baidarių slalomo rungtyje Londone triumfavo italas D.Molmenti
Baidarių slalomo rungtyje Londone triumfavo italas D.Molmenti 2012.08.01 17:49 Londone (Didžioji Britanija) šiandien (08-01) įvyko vyrų vienviečių baidarių slalomo rungties varžybos, kuriose pergalę šventė italas Daniele Molmenti.