vartininkas

Andoroje – įspūdingas vartininko įvartis
Andoroje – įspūdingas vartininko įvartis 2013.11.17 11:20 Įspūdingi vartininkų įvarčiai tęsiasi. Šį kartą nuostabų įvartį įmušė Andoros lygoje žaidžiantis vartininkas Ivanas Perianezas. Praėjusią savaitę Andoros aukščiausioje lygoje žaidė „UE Santa Coloma“ ir „San Julia“ klubai. Šis mačas pasibaigė 3-3, o namuose žaidusi „Santa Coloma“ už tai turėtų dėkoti savo vartininkui I....
Ispanijoje – įspūdingas vartininko įvartis per save paskutinę mačo minutę
Ispanijoje – įspūdingas vartininko įvartis per save paskutinę mačo minutę 2013.11.11 13:30 Ketvirtojoje Ispanijos lygoje buvo užfiksuotas įspūdingas vartininko įvartis, kuris jo komandai atnešė lygiąsias. „Alcudia“ klubas savaitgalį žaidė su „Mallorca B“ komanda. Jau tiksint pridėtiniam laikui, „Mallorca B“ ekipa dar pirmavo 1-0. Visgi „Alcudia“ klubas per pridėtą laiką uždirbo baudos smūgį, todėl į priešini...
„HC Baltica" vartininkas tobulėja pas NHL trenerį
„HC Baltica" vartininkas tobulėja pas NHL trenerį 2013.06.06 14:47 HC „Baltica“ vartininkas Vladislavas Kuzminas rimtai ruošiasi ateinančiam sezonui. Dar gegužės mėnesį jis išvyko į vartininkų treniruočių stovyklą Suomijoje, kur dalyvavo specialiuose vartininkams skirtuose užsiėmimuose.
Vartininkas E.Zubas staigmenų žada ir graikams: „Būsiu pasiruošęs ir nebėgsiu slėptis į krūmus“
Vartininkas E.Zubas staigmenų žada ir graikams: „Būsiu pasiruošęs ir nebėgsiu slėptis į krūmus“ 2013.06.04 20:16 Kaimyninėje Lenkijoje jis per pusmetį iš nežinomo legionieriaus virto vienu nacionalinio čempionato herojų. Ar laiminga Emilijaus Zubo istorija turės tęsinį ir skyriuje apie Lietuvos futbolo rinktinę? Prieš debiutą oficialiose rungtynėse su Graikijos ekipa vartininkas įsitikinęs, kad kojos jam nedrebės, naujoku pasitiki ...
Vartininko įvartis vainikuotas Meksikos pirmenybių auksu
Vartininko įvartis vainikuotas Meksikos pirmenybių auksu 2013.05.27 13:08 Pirmadienio rytą paaiškėjo naujasis Meksikos čempionas. Juo tapo Mechiko „America“ klubas, kuris atsitiesė atsakomosiose finalo rungtynėse ir po vienuolikos metrų baudinių serijos patiesė „Cruz Azul“ vienuolikę.
Belgijoje – vartininkas „atsijungė“ po smūgio į virpstą
Belgijoje – vartininkas „atsijungė“ po smūgio į virpstą 2013.05.07 14:00 Belgijoje buvo užfiksuotas kraupus epizodas, kuriame vartininkas galva trenkėsi į savo vartų virpstą ir „atsijungė“. Savaitgalį rungtynėse tarp „Brugge“ ir „Lokeren“ klubų, „Lokeren“ komandos vartininkas Boubacaras Barry mačo pradžioje pasiaukodamas stengėsi atremti varžovo smūgį.
Vartininkas „sudorojo“ į aikštę išbėgusį faną
Vartininkas „sudorojo“ į aikštę išbėgusį faną 2013.04.02 17:15 Futbolo varžybose kartas nuo karto gali pamatyti į aikštę išbėgusius futbolo sirgalius. Dažniausiai jie tiesiog nori pasilinksminti ir prajuokinti stadione susirinkusius fanus. Žinoma, kartais jie būna agresyvūs ir bando užpulti kokį nors priešininkų žaidėją.
Neįtikėtina „Galatasaray“ vartininko klaida
Neįtikėtina „Galatasaray“ vartininko klaida 2013.02.26 15:43 Nestoras Muslera – Urugvajaus rinktinės ir Stambulo „Galatasaray“ klubo pagrindinis vartininkas. Buvęs Romos „Lazio“ vartų sargas savo karjeroje ne kartą įspūdingai išgelbėjo savo vartus.
Anglijoje – paauglys užpuolė vartininką
Anglijoje – paauglys užpuolė vartininką 2013.02.05 23:22 Ketvirtojoje Anglijos lygoje 17-metis jaunuolis užpuolė „Wycombe“ klubo vartininką Jordaną Archerį ir buvo sulaikytas policijos.
Vartininkas „užmiršo“ sugauti kamuolį
Vartininkas „užmiršo“ sugauti kamuolį 2013.02.05 22:48 Egipto „Premier“ lygoje buvo užfiksuota neįtikėtina vartininko klaida, kurioje vartų sargas tiesiog „užmiršo“ sugauti kamuolį.
Vartininkas rungtynių metu nubėgo nusilengvinti
Vartininkas rungtynių metu nubėgo nusilengvinti 2013.01.13 15:51 Turbūt visiems yra atsitikę taip, kad žūtbūt užsimanote į tualetą ir nieko negalite sau padaryti. Todėl nieko keisto, kad taip gali nutikti ir futbolo rungtynėse.
Taiklusis vartininkas L.Hurskainenas vėl rodo savo įgūdžius
Taiklusis vartininkas L.Hurskainenas vėl rodo savo įgūdžius 2012.11.06 11:24 Internetinė žvaigždė, vartininkas iš Suomijos Lassi Hurskainenas, vėl grįžo su nauju vaizdo klipu.
EHF Čempionų lygoje – apmaudus A.Vaškevičiaus ekipos pralaimėjimas
EHF Čempionų lygoje – apmaudus A.Vaškevičiaus ekipos pralaimėjimas 2012.10.06 22:29 Antrąją nesėkmę EHF vyrų rankinio čempionų lygoje patyrė geriausio Lietuvos rankininko Arūno Vaškevičiaus atstovaujamas Šafhauzeno „Kadetten“ (Šveicarija) klubas.
Los Andželo „Kings“ klubas pasirašys net 10 metų sutartį su vartininku J.Quicku
Los Andželo „Kings“ klubas pasirašys net 10 metų sutartį su vartininku J.Quicku 2012.06.29 01:21 Geriausias praėjusio NHL atkrintamųjų varžybų žaidėjas Jonathanas Quickas pasirašys naują, net 10 metų trukmės, sutartį su Los Andželo „Kings“ komanda.
„Rangers“ vartininkas H.Lundqvistas ketvirtą kartą nominuotas geriausio NHL vartininko rinkimuose
„Rangers“ vartininkas H.Lundqvistas ketvirtą kartą nominuotas geriausio NHL vartininko rinkimuose 2012.04.25 23:30 Niujorko „Rangers“ klubo vartininkas Henrikas Lundqvistas ketvirtą kartą savo karjeroje pretenduoja tapti geriausiu Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) metų vartininku.