toronto sun

Svarbus „Raptors“ ėjimas, kurio gali neužtekti
Svarbus „Raptors“ ėjimas, kurio gali neužtekti (7) 2019.02.08 17:28  Ketvirtadienio vakarą NBA pasaulį sudrebino žinia, kad Toronto „Raptors“ ekipa iškeičia septynerius metus joje rungtyniavusį Joną Valančiūną, Deloną Wrightą ir C.J. Milesą į 34-erių metų veteraną Marcą Gasolį. M.Gasolis triskart dalyvavo NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, sykį buvo pripažintas metų geriausiai ...
J.Valančiūnas tobulėja ne tik aikštelėje – ėmė maitintis pagal specialią dietą
J.Valančiūnas tobulėja ne tik aikštelėje – ėmė maitintis pagal specialią dietą 2015.07.15 10:18 Lietuvos vyrų rinktinės ir Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas stengiasi patobulėti ne tik šlifuodamas naujus klaidinančius judesius, gerindamas metimą bei mokydamasis žaisti toliau nuo krepšio. „Toronto Sun“ rašo, kad lietuvis nusprendė tobulinti ir savo sudėjimą.
„Raptors“ pasirinktas braziliškasis K.Durantas: šūvis Dievui į langus ar apgalvota rizika?
„Raptors“ pasirinktas braziliškasis K.Durantas: šūvis Dievui į langus ar apgalvota rizika? 2014.06.27 14:18 Penktadienį vykusioje 2014 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje Jono Valančiūno atstovaujamos Toronto „Raptors“ pasirinkimas tapo vienu kontroversiškiausių. 20 šaukimu „Raptors“ pasirinktas Bruno Cabaclo – legendomis apipinta nežinomybė iš Brazilijos.