rėmimas

R.Germanavičius apie „Žalgirio“ ir „Ryto“ rėmimą: „Vilnius laikysis numatytų įsipareigojimų“
R.Germanavičius apie „Žalgirio“ ir „Ryto“ rėmimą: „Vilnius laikysis numatytų įsipareigojimų“ 2020.03.23 15:16 Kol pasaulis išgyvena krizę, o ekonomika stoja, dažnas subjektas yra priverstas mažinti savo biudžetą. Ne išimtis ir Lietuvos miestų savivaldybės. Nors apie tai kol kas niekas viešai nekalba, galime neabejoti, kad artimiausiu metu išgirsime apie rėmimo pataisas viename ar kitame sektoriuje. Lietuvoje taip jau įprasta, kad ...
LKL išsaugojo svarbų rėmėją
LKL išsaugojo svarbų rėmėją 2018.09.28 12:09  26-ąjį sezoną Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pradeda išsaugojusi vieną iš svarbiausių savo partnerių. Trečius metus iš eilės prie Lietuvos krepšinio prisideda ir lygą vėl rems draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“. Naujausiu kontraktu LKL ir draudimo bendrovė sutarė bendradarbiauti 2018-2019 metų ...
Naujas rėmėjas papildys „Barcelona“ klubo pavadinimą
Naujas rėmėjas papildys „Barcelona“ klubo pavadinimą 2015.06.03 12:33 Barselonos klubas pasirašė rėmimo sutartį su kompanija „Lassa Tyres“, kuri nuo šiol puikuosis komandos pavadinime. Pirmą kartą „Barcelona“ istorijoje futbolo, rankinio, ledo ritulio ir krepšinio komandos turės tą patį pagrindinį rėmėją ir jis puikuosis pavadinime.
„Ulker“ bendrovė toliau rems „Fenerbahce“ klubą, tačiau pavadinime nebefigūruos
„Ulker“ bendrovė toliau rems „Fenerbahce“ klubą, tačiau pavadinime nebefigūruos 2015.05.31 20:07 Šeštadienį Turkijos žiniasklaidoje pasirodžiusi naujiena apie Stambulo „Fenerbahce Ulker“ pagrindinio rėmėjo praradimą nebuvo visiškai tiksli. Informacija teigė, kad bendrovė „Ulker“ nutrauks nuo 2006 metų besitęsusį rėmimą ir taip klubas praras daugiau kaip 20 milijonų eurų per sezoną.
Smūgis „Fenerbahce Ulker“ klubui: generalinis rėmėjas nusprendė nepratęsti sutarties
Smūgis „Fenerbahce Ulker“ klubui: generalinis rėmėjas nusprendė nepratęsti sutarties 2015.05.30 15:41 Eurolygoje ketvirtąją vietą užėmusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa sulaukė nemalonios naujienos – pagrindinis rėmėjas „Ulker“ nusprendė nepratęsti sutarties. 29 milijonų eurų biudžetas, kuriuo šį sezoną disponavo Stambulo klubas, didžiąja dalimi buvo sudarytas iš „Ulker“ skirtų lėšų.
LKL sprendimo laukiantis ir sėkmingai salę renovuojantis Mažeikių klubas kitą sezoną turės naują pavadinimą
LKL sprendimo laukiantis ir sėkmingai salę renovuojantis Mažeikių klubas kitą sezoną turės naują pavadinimą 2014.07.18 14:35 Dukart iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione tapusi „Mažeikių“ komanda laukia lemtingoje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sprendimo. Pernai mažeikiškiai beldėsi į LKL duris, tačiau nebuvo priimti dėl reikalavimų neatitinkančios arenos. Šiemet „Mažeikiai“ salės rekonstrukcijos darbus pradėjo iš karto pasiba...
„Real“ turi naują generalinį rėmėją
„Real“ turi naują generalinį rėmėją 2014.06.29 17:44 Ispanijos ir Eurolygos vicečempionė Madrido „Real“ komanda turi naują generalinį rėmėją. Juo tapo buitinės technikos ir elektronikos gamintoja TEKA. Nuo šiol ant „Real“ marškinėlius vietoj MMT kompanijos puikuosis TEKA užrašas. Už tai klubas kasmet gaus po 2,5 milijono eurų.
Lietuvos tinklinio federacija ir „Credit24” pratęsė rėmimo sutartį
Lietuvos tinklinio federacija ir „Credit24” pratęsė rėmimo sutartį 2014.06.03 09:46 Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas ir „Credit24” (UAB “MCB Finance”) generalinis direktorius Povilas Girčys pasirašė naują rėmimo sutartį. Pagal ją „Credit24” išlieka didžiausiu privačiu Lietuvos tinklinio rėmėju ir šios sporto šakos vystymui 2014-ais metais skirs 30 tūkst. eurų (103,6 tūkst. ...
Verslininkas pats pasiūlė paramą sporto klubui
Verslininkas pats pasiūlė paramą sporto klubui 2014.05.23 11:20 Lietuvos sporto orgnizacijų atstovai dažnai skundžiasi, kad apeina šimtus bendrovių, bet rėmėjų taip ir nesuranda. Tačiau nutinka ir priešingai - kartais verslininkai patys ieško sporto organizacijų, kurias galėtų paremti. Būtent taip pasielgė UAB „Archyvų sistemos“ generalinis direktorius Tomas Kriščiūnas, kurio ...
A.Guoga pažadėjo remti Mažeikių klubą
A.Guoga pažadėjo remti Mažeikių klubą 2014.05.19 15:34 Prieš lemiamas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovas „Mažeikiai“ neteko generalinio rėmėjo, tačiau tai krepšininkų kovingumo neatėmė – mažeikiškiai antrus metus iš eilės į viršų kėlė čempionų taurę.
Po 28 mln. eurų per sezoną skiriantis „Norilski Nikel“ paramos CSKA klubui nemažins
Po 28 mln. eurų per sezoną skiriantis „Norilski Nikel“ paramos CSKA klubui nemažins 2014.05.05 14:57 Turtingiausias Europos krepšinio klubas Maskvos CSKA gali lengviau atsivėpti – pagrindinis rėmėjas „Norilski Nikel“ neketina mažinti paramos.
„LTeam“ pritrauktas pirmasis partneris sportui paskirs rekordinio dydžio paramą
„LTeam“ pritrauktas pirmasis partneris sportui paskirs rekordinio dydžio paramą 2014.04.17 11:10 Stipriausius Lietuvos sportininkus vienijantis ženklas „LTeam“ pradėjo bendradarbiavimą su pirmuoju oficialiu ilgalaikiu partneriu: juo tapo vartojimo kreditų bendrovė „Vivus.lt“.
„Vilkyškių pieninė“ ir toliau rems „Žalgirį“
„Vilkyškių pieninė“ ir toliau rems „Žalgirį“ 2013.11.28 18:28 Viena didžiausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje „Vilkyškių pieninė“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį su Kauno „Žalgiriu“.
„Žalgirio“ valdymas perduodamas į sirgalių rankas
„Žalgirio“ valdymas perduodamas į sirgalių rankas 2013.11.25 19:33 Kauno „Žalgirio“ klubo valdymas turi būti perduotas į sirgalių rankas. Nauja klubo valdyba, naujos idėjos, nauji veidai – viskas dėl garsiausios Lietuvos komandos pakylimo ir klestėjimo.
„Žalgiris“ rado naują pajamų šaltinį – nuo šiol visas arenos pelnas atiteks klubui
„Žalgiris“ rado naują pajamų šaltinį – nuo šiol visas arenos pelnas atiteks klubui 2013.11.11 12:41 Nuolat rėmėjų ieškantis Kauno „Žalgiris“ rado naują finansavimo šaltinį. Klubas susijungė su „Žalgirio“ arena ir nuo šiol visas uždirbtas pelnas keliaus į klubo biudžetą.
„Žalgirio“ rėmėjų gretas papildė „Vičiūnai“
„Žalgirio“ rėmėjų gretas papildė „Vičiūnai“ 2013.10.31 13:08 „Vičiūnų“ įmonių grupė tapo Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja. „Viči“ prekės ženklą valdančios kompanijos ir Lietuvos čempionų ekipos vadovai pradėjo bendradarbiavimą. Tai buvo padaryta prieš pat Eurolygos trečiojo turo rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Strasbūro SIG ekipų.
NKL turi naują pagrindinį rėmėją
NKL turi naują pagrindinį rėmėją 2013.10.03 09:00 „Dėkoju, kad mylite krepšinį, kad suprantate, jog be pagalbos mažesniems medaliai neužauga. Linkiu, kad ir toliau mylėtumėte krepšinį, o jis mylės jus“, – trečiadienį priešpiet Kaune, LKF būstinėje.
Finansinių problemų turinčią „Montepaschi“ gelbės Prancūzijos automobilių gamintojas
Finansinių problemų turinčią „Montepaschi“ gelbės Prancūzijos automobilių gamintojas 2013.10.01 12:01 Sienos „Montepaschi“ klubo vadovai baigė ilgai trukusias pagrindinio rėmėjo paieškas – Italijos čempionus nuo šiol rems „Peugeot“.
P.Motiejūnas: „Negalime reklamuoti vienos lažybų bendrovės, kol nesibaigė sutartis su kita“
P.Motiejūnas: „Negalime reklamuoti vienos lažybų bendrovės, kol nesibaigė sutartis su kita“ 2013.03.26 16:02 Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas „Lietuvos ryto“ televizijai prisipažino, kad sulaukė Antano Guogos ir jo įkurtos lažybų bendrovės „TonyBet“ pasiūlymo remti Kauno ekipą, tačiau dėl esamų įsipareigojimų jo turėjo atsisakyti.
Kauno verslininkai „Žalgirio“ remti neskubės, jiems reikalingas skaidrumas ir aiškumas
Kauno verslininkai „Žalgirio“ remti neskubės, jiems reikalingas skaidrumas ir aiškumas 2013.03.12 16:06 Antradienį Kauno savivaldybėje rinkosi Verslo taryba, kurioje neoficialiai aptartos ir galimybės remti finansinius sunkumus išgyvenančią „Žalgirio“ ekipą. Tačiau regiono verslininkai aklai pumpuoti pinigus legendinei komandai neskuba.
„Žalgiris“ atsisakė A.Guogos siūlomos finansinės pagalbos
„Žalgiris“ atsisakė A.Guogos siūlomos finansinės pagalbos 2013.03.10 18:03 Krizės spaudžiamo Kauno „Žalgirio“ vadovai siūlomai finansinei injekcijai stato nepermušamą sieną. Verslininkui Antanui Guogai pasiūlius pagalbą, iš Kauno komandos atstovų buvo atsakytas konkretus atsakymas: „Ne“.