pokštas

Į orą pakeltam teisėjui regbininko pokštas nepatiko: išvijo žaidėją iš aikštės
Į orą pakeltam teisėjui regbininko pokštas nepatiko: išvijo žaidėją iš aikštės (1) 2021.01.11 20:36  Antroje pagal pajėgumą Prancūzijos regbio lygoje „Pro D2“ užfiksuotas kuriozinis epizodas, pasibaigęs žaidėjo išvarymu iš aikštės. Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Nevers“ 30:25 pirmavo prie „Beziers“ ekipą. Po palankaus teisėjo sprendimo iš Fidžio kilęs Josaia Raisuqe neslėpė džiaugsmo ir sugalvojo pakelti ...
P.Evra pokštas sukėlė bangas socialiniuose tinkluose: „Verkiu! Atsiprašau, bose“
P.Evra pokštas sukėlė bangas socialiniuose tinkluose: „Verkiu! Atsiprašau, bose“ (1) 2020.03.04 12:18 Buvęs „Manchester United“ gynėjas Patrice'as Evra pajuokavo socialiniuose tinkluose. Jis kiek „pažaidė“ su programinėmis galimybėmis, šįkart kiek užsižaidė su veidų keitimo funkcija. Radęs nuotrauką, kurioje įamžinti Alexas Fergusonas ir buvęs komandos draugas korėjietis Park Ji-sungas, pasinaudojo efektų funkcija. ...
Netikęs pokštas: pasaulio čempionas nuotraukoje – su P.Anderson krūtimis?
Netikęs pokštas: pasaulio čempionas nuotraukoje – su P.Anderson krūtimis? 2020.03.04 11:09 Buvęs „Valencia“ gynėjas Adilas Rami tapo skandalingo buvusio futbolininko, o dabar populiaraus blogerio Jevgenijaus Savino, pokšto bendraautoriumi. Po to, kai su „Fenerbahce SK“ nutraukė sutartį su A.Rami, prancūzas išvyko į Sočį. Čia jį ir aplankė J.Savinas, rengiantis siužetą savo kanalui. J.Savinas, norėdamas ...
Žaidėjas apsimetė mirusiu
Žaidėjas apsimetė mirusiu 2014.09.16 10:17 Amerikietiško futbolo rungtynėse - retas epizodas. Vienas iš Arkanzaso valstijos žaidėjų Bookeris Maysas pridėjo rankas prie krūtinės ir nugriuvo lyg būtų miręs.
Pasaulio čempionato finalas interneto pokštininkų akimis
Pasaulio čempionato finalas interneto pokštininkų akimis 2014.07.14 17:56 Sekmadienį Brazilijoje baigėsi pasaulio futbolo čempionatas, kuriame triumfavo Vokietijos rinktinė. Galingai viso čempionato metu žaidę vokiečiai po pratęsimo finale 1:0 nugalėjo Argentinos komandą.
Kaip vokiečių futbolininkai matė pusfinalio rungtynes su Brazilija
Kaip vokiečių futbolininkai matė pusfinalio rungtynes su Brazilija 2014.07.11 12:01 Brazilijos futbolo rintkinės fiasko pasaulio čempionato pusfinalyje prieš Vokietiją nepaliko abejingų žmonių visame pasaulyje.
Fano išdaiga: popierinis lėktuvėlis pataikė tiesiai į Peru futbolo rinktinės žaidėją
Fano išdaiga: popierinis lėktuvėlis pataikė tiesiai į Peru futbolo rinktinės žaidėją 2014.05.31 11:54 Penktadienį Londono „Wembley“ stadione Anglijos futbolo rinktinė draugiškose rungtynėse 3:0 nepaliko vilčių Peru rinktinei.
Eurolygos dėmesio centre atsidūręs J.Mačiulis atskleidė, kokį pokštą jam iškrėtė komandos draugas J.Gistas
Eurolygos dėmesio centre atsidūręs J.Mačiulis atskleidė, kokį pokštą jam iškrėtė komandos draugas J.Gistas 2014.04.22 11:01 Eurolyga tęsia rubriką „Focus on“. Kiek anksčiau joje buvo Kauno „Žalgirio“ puolėjas Vytenis Lipkevičius, o dabar apie save šiek tiek papasakojo Atėnų „Panathinaikos“ legionierius Jonas Mačiulis.
Vasaros linksmybės: įspūdingas apkūnaus vyruko šuolis į vandenį sulėtintai!
Vasaros linksmybės: įspūdingas apkūnaus vyruko šuolis į vandenį sulėtintai! 2013.07.10 11:35 Vasarą vandens sportas atgyja ir tampa vienu iš pagrindinių jaunimo užsiėmimų. Vieni žaidžia kamuoliu vandenyje, kiti plaukioja, o treti - mokosi šuolių į vandenį subtilybių.
NHL rungtynėse fanas ritulį pagavo su savo alumi
NHL rungtynėse fanas ritulį pagavo su savo alumi 2013.01.25 09:51 Ką linksmiausio NHL rungtynėse fanas gali padaryti su savo alumi? Pirmasis atsakymas būtų išgerti jį, tačiau antrasis - pagauti už aikštelės ribų išskriejusį ritulį.
G.Gattuso: „P.Gascoigne'as prišiko į mano apatinius“
G.Gattuso: „P.Gascoigne'as prišiko į mano apatinius“ 2012.11.23 14:15 Buvęs ilgametis „Milan“ klubo, o dabar „Sion“ komandos saugas Gennaro Gattuso nusprendė atskleisti juokingą įvykį, kuris jam atsitiko kai jis dar žaidė Glazgo „Rangers“ klube.