podkastas

#ŽalgirisOnAir su D.Maskoliūnu – apie R.Federerį, Š.Kalmanovičių, politiką ir darbą „Žalgiryje“
#ŽalgirisOnAir su D.Maskoliūnu – apie R.Federerį, Š.Kalmanovičių, politiką ir darbą „Žalgiryje“ (1) 2019.11.25 13:13  Praėjusią savaitę startavusi naujoji Kauno „Žalgirio“ klubo tinklalaidė #ŽalgirisOnAir šią savaitę grįžta su nauju epizodu. Šįkart „Žalgirio“ arenoje įsikūrusioje pokalbių studijoje svečiavosi kauniečių trenerių štabo narys ir naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas.
„Ryto“ podkastas: D.Adomaitis – apie komandos naujoką bei linksmiausius krepšininkus
„Ryto“ podkastas: D.Adomaitis – apie komandos naujoką bei linksmiausius krepšininkus 2019.03.27 18:25  Vilniaus „Rytas“ pristato dar vieną naujovę – RYTO podakastą. Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitiksime prie mikrofono ir pakalbėsime ne tik apie krepšinį. Pirmuoju podkasto svečiu tapo komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.
N.Calathesas apie L.Lekavičių: „Per jį neteksiu vienerių karjeros metų“
N.Calathesas apie L.Lekavičių: „Per jį neteksiu vienerių karjeros metų“ (1) 2018.11.27 17:39  Atėnų „Panathinaikos“ komandos lyderis ir tikra Eurolygos legenda Nickas Calathesas jau antrą sezoną iš eilės rungtyniauja kartu su mažyliu iš Lietuvos Luku Lekavičiumi. N.Calathesas apsilankė Joe Arlaucko podkaste „The Crossover“, kuriame pažymėjo, kad per L.Lekavičių jis turės rungtyniauti trumpiau nei planavo.