philipas otele

P.Otele: „Komanda pasiruošusi reabilituotis po pralaimėjimo taurėje“
P.Otele: „Komanda pasiruošusi reabilituotis po pralaimėjimo taurėje“ 2019.08.30 15:11  Lietuvos futbolo A lygoje atsilikimą nuo trečioje vietoje esančių Vilniaus „Riterių“ iki dviejų taškų sumažinęs „Kauno Žalgirio“ klubas ruošiasi pradėti ketvirtą čempionato ratą. Paskutinę vasaros dieną žalgiriečių namų aikštėje lauks Klaipėdos „Atlanto“ iššūkis, o vėliau prasidės rinktinių pertrauka.
P.Otele: „Norėjome trijų taškų“
P.Otele: „Norėjome trijų taškų“ 2019.06.23 14:34  Dviejų pralaimėjimų seriją rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ nutraukę „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pajūryje iškovotu tašku labai nesidžiaugė ir visi pripažino, kad į Klaipėdą komanda keliavo su didesniais tikslais. Šį kartą rungtynės su „Atlantu“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Po rungtynių tokiu rezultatu nebuvo ...
Jaunas puolėjas mėgins įsitvirtinti „Kauno Žalgirio“ klube
Jaunas puolėjas mėgins įsitvirtinti „Kauno Žalgirio“ klube 2019.06.05 12:46  Prasidėjus rinktinių pertraukai ir trumpam sustojus A lygos čempionatui, „Kauno Žalgirio“ klubas pasipildė naujoku. Juo tapo 20-metis puolėjas iš Nigerijos Philipas Otele. Tiesa, bent jau kol kas, anksčiau Anglijoje žaidęs futbolininkas, nors ir treniruosis su pagrindine „Kauno Žalgirio“ komanda, rungtyniaus „Kauno ...