pergalingas metimas

Pamatykite: paskutinėmis sekundėmis – didžiulė sumaištis ir pergalingas metimas iš aikštės vidurio
Pamatykite: paskutinėmis sekundėmis – didžiulė sumaištis ir pergalingas metimas iš aikštės vidurio 2019.02.11 12:51  Kurioziška sumaištis Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) rungtynėse kilo tarp Misūrio universiteto „Bears“ ir Ilijonaus Valstijos universiteto „Redbirds“ komandų.
Pamatykite: moksleivis pergalingą metimą pataikė iš savos aikštės pusės
Pamatykite: moksleivis pergalingą metimą pataikė iš savos aikštės pusės 2017.03.02 11:32 Vienos iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) mokyklų moksleivis trumpam tapo didvyriu, kai rungtynių metu išplėšė pergalę savo komandai. „Central Christian Academy“ mokykloje besimokantis Joshas Clantonas likus žaisti kiek daugiau nei sekundę atkovojo kamuolį po netaiklaus varžovo baudos metimo ir paleido jį per visą aikštę.
Stebuklas krepšinio rungtynėse – 6 taškai per 8 sekundes ir pergalingas metimas iš kitos aikštės pusės
Stebuklas krepšinio rungtynėse – 6 taškai per 8 sekundes ir pergalingas metimas iš kitos aikštės pusės 2016.01.01 13:32 JAV studentų krepšinio čempionato trečiajame divizione (NCAA III) tikrą stebuklą sukūrė „Elmira“ koledžo komanda.
Italijos pirmenybėse – pergalingas metimas iš vidurio aikštės
Italijos pirmenybėse – pergalingas metimas iš vidurio aikštės 2015.12.21 10:00 Italijos pirmenybių rungtynėse užfiksuotas įspūdingas epizodas – pergalingas metimas iš vidurio aikštės. Jerome‘as Dysonas praėjusį sezoną gynė Sasario „Banco di Sardegna“ garbę, bet tarpsezoniu persikėlė į Turino „Auxilium CSU“ gretas ir jis paskutinę sekundę paleido „bombą“ iš vidurio, kuri pasiekė tikslą.
S.Jasaičio dvitaškis išplėšė pergalę „Betaland“ ekipai
S.Jasaičio dvitaškis išplėšė pergalę „Betaland“ ekipai 2015.11.22 21:09 Dramatišką pergalę Italijos pirmenybėse pasiekė Simo Jasaičio atstovaujama Kapo d‘Orlando „Betaland“ (4/4) ekipa, kuri išvykoje 71:69 (19:18, 21:18, 13:15, 18:18) paskutinę sekundę palaužė Torino „Manital“ (2/6) komandą. Pergalingus taškus svečiams pelnė į baudos aikštelę laiku įkirtis ir puikų perdavim...
Prancūzijos antrajame divizione – neįtikėtinas metimas iš kitos aikštės pusės, išplėšęs pergalę
Prancūzijos antrajame divizione – neįtikėtinas metimas iš kitos aikštės pusės, išplėšęs pergalę 2014.04.12 15:23 Penktadienį antrojo pagal pajėgumą Prancūzijos čempionato rungtynėse užfiksuotas bene įspūdingiausias šio sezono momentas, kuris nedažnai pasitaiko ir aukščiausio lygio varžybose.
Taikliu metimu iš vidurio aikštės 20 tūkst. JAV dolerių laimėjas sirgalius tikisi, kad tai padės išgydyti sunkią žmonos ligą
Taikliu metimu iš vidurio aikštės 20 tūkst. JAV dolerių laimėjas sirgalius tikisi, kad tai padės išgydyti sunkią žmonos ligą 2013.03.28 14:35 Vilties išgydyti sunkią žmonos ligą - vėžį - suteikė per NBA rungtynių tarp Los Andželo „Lakers“ ir Oklahomos „Thunder“ pertrauką įmestas metimas iš vidurio aikštelės.
Neįtikėtinas sportininkų išradingumas ir kvailumas
Neįtikėtinas sportininkų išradingumas ir kvailumas 2012.10.29 14:28 Fantastiški pergalingi metimai, neįtikėtina kamuolio ar ritulio valdymo technika ir, žinoma, kvailiausios sportininkų nesėkmės. Visa tai – šioje vaizdo medžiagoje, kurią Jums siūlome pasižiūrėti.
Pergalingas M.Thorntono metimas - gražiausias NBA dienos epizodas
Pergalingas M.Thorntono metimas - gražiausias NBA dienos epizodas 2012.04.16 11:12 Balandžio 15 dieną NBA lygoje buvo sužaistos devynios rungtynės, kurių metu netrūko gražių ir efektingų epizodų. NBA išrinko dešimt gražiausių dienos momentų.
Neįtikėtina: krepšininkas lemiamą metimą pataikė į savo krepšį
Neįtikėtina: krepšininkas lemiamą metimą pataikė į savo krepšį 1970.01.01 03:00 Itin retas epizodas nutiko JAV studentų krepšinio lygoje, kurioje pergalingą metimą Floridos universiteto „Gators“ komandos žaidėjas Jacobas Kurtzas atliko į savo krepšį.