olimpinės žaidynės

Sulaukęs 60 metų mirė legendinis Kubos boksininkas T.Stevensonas
Sulaukęs 60 metų mirė legendinis Kubos boksininkas T.Stevensonas 2012.06.12 09:41 Pirmadienį, sulaukęs 60-ies metų, mirė triskart olimpinis čempionas Kubos boksininkas Teofilo Stevensonas. Pranešame, kad buvusį sportininką ištiko širdies smūgis.
Užsienio spauda plaukikei R.Meilutytei pranašauja olimpinį medalį
Užsienio spauda plaukikei R.Meilutytei pranašauja olimpinį medalį 2012.06.11 14:04 Naujienų agentūra „Reuters“ išplatino straipsnį, kuriame pristato geriausią Anglijos plaukimo mokyklą ir tris jaunuosius jos talentus, kurie liepos mėnesį startuos Londono olimpinėse žaidynėse. Tarp jų - ir didžiausia Lietuvos plaukimo pažiba Rūta Meilutytė.
Paaiškėjo visi Londono olimpinių žaidynių vyrų tinklinio turnyro dalyviai
Paaiškėjo visi Londono olimpinių žaidynių vyrų tinklinio turnyro dalyviai 2012.06.11 11:00 Šią savaitę baigėsi paskutiniai trys Londono olimpinių žaidynių vyrų tinklinio atrankos turnyrai, po kurių paaiškėjo paskutinės 4 rinktinės, iškovojusios vietas olimpiadoje.
BMX dviratininkė V.Rimšaitė iškovojo kelialapį į Londono olimpines žaidynes
BMX dviratininkė V.Rimšaitė iškovojo kelialapį į Londono olimpines žaidynes 2012.05.27 17:45 Vilmos Rimšaitės svajonė išsipildė. 29-erių dviratininkė iškovojo kelialapį į Londono olimpines žaidynes. Pajėgiausia Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) dviratininkė olimpiadoje nėra niekada dalyvavusi.
Į Lietuvą trumpam sugrįžusi pasaulio čempionė G.Sheidt: „Olimpiadoje didelių vilčių nepuoselėsiu“
Į Lietuvą trumpam sugrįžusi pasaulio čempionė G.Sheidt: „Olimpiadoje didelių vilčių nepuoselėsiu“ 2012.05.26 20:54 Nuoširdūs plojimai, ąžuolo lapų vainikas, gausios Lietuvos buriuotojų šeimos apkabinimai, o svarbiausia – dvejų metukų sūnaus Eriko bučinys. Taip šeštadienį Vilniaus oro uoste buvo sutikta į Lietuvą grįžusi pasaulio čempionė Gintarė Sheidt.
Be olimpinio kelialapio likęs M.Ežerskis: „Šalia praeinanti olimpiada man yra didžiausias siurprizas“
Be olimpinio kelialapio likęs M.Ežerskis: „Šalia praeinanti olimpiada man yra didžiausias siurprizas“ 2012.05.24 19:14 „Aš dabar net nežinau kas esu – konsultantas, žmogus prie rinktinės, o gal ir žaidžiantysis treneris“, - po medalius iškovojusių sportininkų pagerbimo ceremonijos teigė po vienas garsiausių šalies graikų-romėnų imtynių atstovas Mindaugas Ežerskis.
Kataras ir Azerbaidžianas iškrito iš kovos surengti 2020 metų olimpines žaidynes
Kataras ir Azerbaidžianas iškrito iš kovos surengti 2020 metų olimpines žaidynes 2012.05.24 11:00 Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Vykdomojo komiteto nariai kandidatų skaičių surengti 2020 metų olimpines žaidynes nuo penkių sumažino iki trijų ir iš lenktynių pašalino Doha (Kataras) ir Baku (Azerbaidžianas) miestus.
Į Londono olimpiadą neprasibrovęs E. Krungolcas neatmeta galimybės startuoti Rio de Žaneire
Į Londono olimpiadą neprasibrovęs E. Krungolcas neatmeta galimybės startuoti Rio de Žaneire 2012.05.16 17:43 „Pasaulio čempionatas šiais metais buvo pirmas ir paskutinis realus šansas patekti į Olimpiadą. Nepavyko“, - apmaudo neslėpė penkiakovininkas Edvinas Krungolcas. Daugkartinis Europos ir pasaulio čempionas, 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių sidabro medalininkas praėjusią savaitę Romoje (Italija) vykusio pasaulio ...
A.Stapušaitytė: „Dėl olimpinių žaidynių teko aukoti visus savaitgalius“
A.Stapušaitytė: „Dėl olimpinių žaidynių teko aukoti visus savaitgalius“ 2012.05.10 17:22 Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė jau buvo nurašyta daugelio specialistų ir apie galimybes patekti į Olimpiadą galvojo tik nedaugelis. Bet sportininkė nepasidavė sunkumams ir iškovojo teisę varžytis Londone.
Šaulė D.Gudzinevičiūtė gavo vardinį kvietimą į Londono olimpines žaidynes
Šaulė D.Gudzinevičiūtė gavo vardinį kvietimą į Londono olimpines žaidynes 2012.05.06 13:43 2000 metų Sidnėjaus olimpinių žaidynių čempionė Daina Gudzinevičiūtė gavo vardinį kvietimą į Londono olimpines žaidynes. Tokią informaciją pateikė Tarptautinė šaudymo sporto federacija (ISSF).
LTOK aptartos R.Berankio galimybės dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse
LTOK aptartos R.Berankio galimybės dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse 2012.04.26 23:00 Ketvirtadienį LTOK lankėsi Lietuvos teniso sąjungos garbės prezidentas Darius Mockus, LTS prezidentas Ramūnas Grušas, geriausias mūsų šalies tenisininkas Ričardas Berankis ir jo treneris Remigijus Balžekas.
M.Cubanas apie D.Nowitzki žaidimą rinktinėje: „Einu iš proto, tačiau neturiu teisės jo sulaikyti“
M.Cubanas apie D.Nowitzki žaidimą rinktinėje: „Einu iš proto, tačiau neturiu teisės jo sulaikyti“ 2012.04.23 20:04 Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas dar kartą viešai išreiškė savo kategorišką nuomonę apie olimpinį krepšinio turnyrą. Verslininkas mano, jog NBA lyga turėtų neleisti savo krepšininkams žaisti olimpinėse žaidynėse.
Pasaulio rekordininkas sprinteris U.Boltas pradėjo naująjį sezoną
Pasaulio rekordininkas sprinteris U.Boltas pradėjo naująjį sezoną 2012.04.15 13:15 Triskart olimpinis čempionas Jamaikos sprinteris Usainas Boltas galingai pradėjo naująjį savo sezoną. Pirmose varžybose Jamaikoje jis kartu su komandos draugais estafetę 4 po 100 m įveikė per 37.82 sekundės ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
F.Cancellara tikisi startuoti Londono olimpinėse žaidynėse
F.Cancellara tikisi startuoti Londono olimpinėse žaidynėse 2012.04.03 19:42 Kaip praneša užsienio žiniasklaida, Šveicarijos dviratininkas Fabianas Cancellara tikisi startuoti Londono olimpinėse žaidynėse, nepaisant raktikaulio lūžio, patirto praėjusį savaitgalį „Tour of Flanders“ lenktynėse, patekus į griūtį.
Buvęs pasaulio maratono rekordininkas K.Khannouchi baigė sportininko karjerą
Buvęs pasaulio maratono rekordininkas K.Khannouchi baigė sportininko karjerą 2012.03.29 13:55 Buvęs pasaulio maratono rekordo autorius marokietis Khalidas Khannouchi oficialiai paskelbė baigiąs savo sportininko karjerą.