odomas

L.Odomas iškeistų savo gyvybę į K.Bryanto
L.Odomas iškeistų savo gyvybę į K.Bryanto (2) 2020.01.27 12:54 Los Andželo „Lakers“ komandoje kartu su Kobe Bryantu žaidęs Lamaras Odomas negali patikėti buvusio bendraklubio mirtimi. L.Odomas atvirame laiške rašė, kad netgi iškeistų savo gyvybę į K.Bryanto. „Aš vis dar laukiu, kad ši naujiena pasirodys buvusi netikra. Negali būti, kad Dievas pasiėmė mano brolį taip anksti. Žinau, ...
L.Odomas: „2004 metais prieš olimpiadą apgavau dopingo kontrolierius“
L.Odomas: „2004 metais prieš olimpiadą apgavau dopingo kontrolierius“ 2019.05.18 11:49 Dukart NBA čempionas Lamaras Odomas pripažino, kad prieš 2004 metų Atėnų olimpines žaidynes jis apgavo dopingo kontrolerių. Krepšininko karjerą jau baigęs 39 metų vyras teigė, kad tada jam pavyko pateikti ne savo šlapimą. „Internete tada ieškojau dirbtinio penio galo ir radau įvairių būdų, kaip apgauti kontrolierius. Aš ...
L.Odomas grįžta į aikštę: krepšininkas rungtyniaus Kinijoje
L.Odomas grįžta į aikštę: krepšininkas rungtyniaus Kinijoje 2018.07.26 16:42 Lamaras Odomas grįžta į aikštelę. Krepšininkas paskelbė, kad karjerą atnaujins Kinijoje. „Galiu jums pagaliau paskelbti, kad aš grįžtu žaisti krepšinį. Aš žaisiu Kinijoje! Dievas yra geras!“ – socialiniame tinkle rašė aukštaūgis. 38 metų amerikietis turėtų apsivilkti Šendzeno „Leopards“ komandos marškinėlius. L.Odomas ...
Kanapių verslą pradedantis L.Odomas nori rungtyniauti Europoje
Kanapių verslą pradedantis L.Odomas nori rungtyniauti Europoje (3) 2018.04.19 17:32 Nuo narkotikų perdozavęs, įvairias priklausomybes turėjęs Lamaras Odomas pradeda kanapių verslą ir nori vėl pradėti žaisti krepšinį. Įvairius su kanapėmis produktus pardavinėsiantis amerikietis teigė aktyviai sportuojantis, todėl bandys dar sykį išbėgti ant parketo. „Aš sportuoju, bandau atgauti formą ir vėl žaisti ...
Pamatykite: buvusi NBA žvaigždė nualpo naktiniame klube
Pamatykite: buvusi NBA žvaigždė nualpo naktiniame klube (2) 2017.11.06 17:40 Buvusi NBA žvaigždė Lamaras Odomas prieš kelis metus kovojo dėl savo gyvybės, kai dėl besaikio narkotikų vartojimo buvo paniręs į komą. Vėliau reabilitacijos programą praėjęs amerikietis teigė, kad „užrišo“ su visomis priklausomybėmis, atsisakė senų įpročių, tačiau vis tiek pateko į nemalonią situaciją. Paskelbta, kad ...
Italijoje rungtyniaujantis amerikietis nukentėjo nuo plėšikų
Italijoje rungtyniaujantis amerikietis nukentėjo nuo plėšikų 2017.10.10 10:35 Italijoje rungtyniaujantis krepšininkas Darius Johnsonas-Odomas laisvą dieną nutarė paskirti pasivaikščiojimui po Kremoną, kuris pasibaigė iti nemaloniai. Einant gatve du plėšikai bandė išplėšti rankinuką iš krepšininko žmonos rankų ir sprukti, tačiau to padaryti nepavyko, nes D.Johnsonas-Odomas ją stojo ginti. Kilus ...
L.Odomas sugrįžo prie seno gyvenimo? Nebuvo įleistas į striptizo klubą
L.Odomas sugrįžo prie seno gyvenimo? Nebuvo įleistas į striptizo klubą (1) 2017.05.29 09:45 Buvęs NBA lygos krepšininkas Lamaras Odomas viena koja buvo jau iškeliavęs Anapilin, kai kurį laiką gulėjo komoje nuo perdozavimo narkotikais, tačiau laimei jis išgyveno. Amerikietis teigė, jog jau išbrido iš alkoholizmo, narkotikų ir nesibaigiančių vakarėlių liūno bei pradėjo naują, dorą, gyvenimą, tačiau, ...
L.Odomas buvo išleistas iš ligoninės
L.Odomas buvo išleistas iš ligoninės 2016.01.10 15:58 Narkotikų perdozavusio Lamaro Odomo sveikata pagerėjo, tad krepšininkui buvo leista palikti ligoninę ir vykti namo. Pranešama, kad reabilitaciją amerikietis tęs privačioje klinikoje arba savo namuose, kur jį prižiūrės artimieji bei šeimos nariai. Priminsime, jog L.Odomas prieš kelis mėnesius buvo rastas viešnamyje per...
L.Odomo bėdos nesibaigia – jo laukia rimti kaltinimai
L.Odomo bėdos nesibaigia – jo laukia rimti kaltinimai 2015.11.17 11:20 Sveikatos problemų turintis Lamaras Odomas vis dar nesupranta, kodėl atsidūrė ligoninėje, o tuo metu teisėsaugos atstovai dirba savo darbą ir rengia kaltinimus buvusiam NBA žaidėjui. Pranešama, kad Nevados valstijos pareigūnai ketina amerikiečiui pareikšti kaltinimus laikius ir vartojus narkotikus, kas pažeidžia vietos...
L.Odomui – liūdnos medikų žinios
L.Odomui – liūdnos medikų žinios 2015.10.23 10:26 Iš komos pabudęs ir sparčiai sveikstantis Lamaras Odomas sulaukė nemalonių žinių iš medikų. Nors dukart NBA čempionas sparčiai sveiksta, jam vis dėlto reikalingas inkstų persodinimas. Iš ligoninės praėjusią savaitę paleistas amerikietis antradienį lankėsi gydymo įstaigoje ir jam buvo atlikta nuodugni apžiūra, kurios me...
L.Odomas pereina prie fizioterapijos
L.Odomas pereina prie fizioterapijos 2015.10.19 15:17 Iš komos pabudusio Lamaro Odomo sveikata toliau gerėja. Medikai amerikiečiui leido pereiti prie fizioterapijos tam, jog patikrintų, ar buvęs krepšininkas gali pats vaikščioti. Savaitės pabaigoje L.Odomas ėmė kvėpuoti be aparatų pagalbos. Paciento sveikata pastebimai gerėja. Krepsinis.
L.Odomą iš komos pažadino žmonos ištarti žodžiai: myliu tave
L.Odomą iš komos pažadino žmonos ištarti žodžiai: myliu tave 2015.10.17 16:45 Visame pasaulyje pasklido džiugios naujienos, jog buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Lamaras Odomas pabudo iš komos. Jau yra aišku, kas paskatino krepšininką pramerkti akis. Teigiama, jog tuo metu L.Odomo palatoje lankėsi jo žmona Khloe Kardashian.
Džiugios žinios: L.Odomas pabudo iš komos
Džiugios žinios: L.Odomas pabudo iš komos 2015.10.16 22:20 Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) žiniasklaida apskriejo džiugios naujienos iš palatos, kurioje pastarąsias keletą dienų dėl savo gyvybės kovoja buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Lamaras Odomas. Pranešama, kad atletas pabudo iš komos ir pramerkė akis.
L.Odomą į didįjį krepšinį bandys grąžinti Ph.Jacksonas?
L.Odomą į didįjį krepšinį bandys grąžinti Ph.Jacksonas? 2014.04.08 15:10 Iš psichologinių problemų bei kvaišalų liūno išbristi negalintis Lamaras Odomas artimiausiu metu gali sulaukti dar vienos galimybės sugrįžti į didįjį krepšinį. Skelbiama, jog 34 metų 208 cm ūgio puolėjas buvo susitikęs su naujuoju Niujorko „Knicks“ ekipos prezidentu Philu Jacksonu.
L.Odomas neišvyko su komanda į Atėnus
L.Odomas neišvyko su komanda į Atėnus 2014.03.06 10:35 Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipos aukštaūgis Lamaras Odomas priverstas praleisti šios savaitės Eurolygos rungtynes.
Ispanijos žiniasklaida: L.Odomas turi 15 kilogramų antsvorį, jo sportinė būklė – tragiška
Ispanijos žiniasklaida: L.Odomas turi 15 kilogramų antsvorį, jo sportinė būklė – tragiška 2014.02.28 14:58 Ketvirtadienį Eurolygoje debiutavo ilgametis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Lamas Odomas. Po dvikovos Ispanijos žiniasklaida ėmė eskaluoti L.Odomo tema. Pasak ispanų, krepšininkas dabar sveria apie 120 kilogramų, kai normalus jo svoris turėtų būti apie 105 kilogramus.
L.Odomas pasirašė sutartį „Laboral Kutxa“ klubu
L.Odomas pasirašė sutartį „Laboral Kutxa“ klubu 2014.02.18 12:00 Eurolygos turnyre rungtyniaujanti Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipa sukrėtė krepšinio pasaulį įspūdinga sutartimi. Oficialiai paskelbta, kad baskai sudarė kontraktą su Lamaru Odomu.
L.Odomo sugrįžimas į aikštę numatomas po Naujųjų metų
L.Odomo sugrįžimas į aikštę numatomas po Naujųjų metų 2013.12.04 17:05 Pastarąją vasarą žiniasklaidoje ne kartą dėl priklausomybės narkotikams linksniuotas Lamaras Odomas jau greitai turėtų vėl pasirodyti krepšinio aikštelėje.
„Lakers“ nusprendė atsisakyti D.Johnsono-Odomo paslaugų
„Lakers“ nusprendė atsisakyti D.Johnsono-Odomo paslaugų 2013.10.17 14:15 Naujam Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui besirengiantis Los Andželo „Lakers“ klubas nusprendė atsisakyti Dariuso Johnsono-Odomo paslaugų.
Reabilitacijos kliniką L.Odomas paliko vos po dienos gydymo
Reabilitacijos kliniką L.Odomas paliko vos po dienos gydymo 2013.09.08 09:37 Problemų dėl narkotikų vartojimo turintis Lamaras Odomas neužsibuvo narkomanų ir alkoholikų reabilitacijos centre.
L.Odomas paguldytas į reabilitacijos centrą
L.Odomas paguldytas į reabilitacijos centrą 2013.09.05 15:12 Problemų dėl narkotikų vartojimo turintis Lamaras Odomas pradėjo gydymosi procesą. Skelbiama, jog krepšininkas paguldytas į reabilitacijos centrą.
Los Andželo klubai atsisakė minčių sudaryti kontraktą su L.Odomu
Los Andželo klubai atsisakė minčių sudaryti kontraktą su L.Odomu 2013.08.29 08:58 Los Andželo klubui „Clippers“ ekipa paskelbė, jog daugiau nebandys prisivilioti į narkotikų liūną įklimpusio Lamaro Odomo.
L.Odomo bičiuliai uždarė krepšininką motelyje ir gydo nuo priklausomybės narkotikams
L.Odomo bičiuliai uždarė krepšininką motelyje ir gydo nuo priklausomybės narkotikams 2013.08.27 10:57 Lamaras Odomas yra gyvas ir sveikas bei šiuo metu gyvena viename iš Los Andželo motelių, skelbia vietos žiniasklaida.
Artimiesiems nepavyksta susisiekti su į narkotikus įnikusiu L.Odomu
Artimiesiems nepavyksta susisiekti su į narkotikus įnikusiu L.Odomu 2013.08.25 23:35 JAV žiniasklaida skelbia, jog artimieji jau tris paras negali susisiekti su į narkotikų liūną įklimpusiu Lamaru Odomu.
„Clippers“ laukia L.Odomo atsakymo
„Clippers“ laukia L.Odomo atsakymo 2013.08.16 13:48 Los Andželo klubui „Clippers“ ekipa paskelbė, jog laukia šią vasarą laisvuoju agentu tapusio Lamaro Odomo apsisprendimo.
„Clippers“ atsisakė teisių į L.Odomą ir Ch.Billupsą
„Clippers“ atsisakė teisių į L.Odomą ir Ch.Billupsą 2013.07.10 13:30 Los Andželo „Clippers“ klubas paskelbė, kad atsisakė teisių į laisvaisiais agentais tapusius Lamarą Odomą ir Chauncey Billupsą.
„Knicks“ domisi L.Odomu ir E.Brandu
„Knicks“ domisi L.Odomu ir E.Brandu 2013.06.30 17:57 Aukštaūgių grandį sustiprinti siekianti Niujorko „Knicks“ ekipa susidomėjo Lamaru Odomu ir Eltonu Brandu.