marte olsbu roeiseland

46 tūkst. fanų akivaizdoje – norvegų pergalė ir L.Dahlmeier atsisveikinimas
46 tūkst. fanų akivaizdoje – norvegų pergalė ir L.Dahlmeier atsisveikinimas (1) 2019.12.28 21:54  Šeštadienį „Schalke“ futbolo klubo stadione Vokietijoje buvo surengtos tradicinės komandinės biatlono varžybos „World Team Challenge“, kuriose su didžiuoju sportu atsisveikino Laura Dahlmeier. 26-erių metų vokietė apie pasitraukimą iš sporto pranešė dar gegužės mėnesį, bet šeštadienį sutiko paskutinį kartą ...
Pasaulio biatlono čempionato estafetę laimėjo norvegės
Pasaulio biatlono čempionato estafetę laimėjo norvegės 2019.03.16 15:50  Švedijoje vykstančiame pasaulio biatlono čempionate šeštadienį vyko moterų 4x6 km estafetės lenktynės, kurias laimėjo Norvegijos rinktinė. Lenktynių vaizdo įrašą rasite paspaudę ČIA. Synnoeve Solemdal, Ingrid Landmark Tandrevold, Tiril Eckhoff ir Marte Olsbu Roeiseland distanciją įveikė per 1 val. 12 min. 0.1 sek. ...