mėgėjų sportas

Bėgimu užsikrėtė ir Šiaurės Lietuva
Bėgimu užsikrėtė ir Šiaurės Lietuva 2014.08.04 11:38 Savaitgalį Biržus užplūdo bėgimo entuziastai – pirmą kartą organizuotas bėgimas „Biržų kilometrai“ sulaukė ne tik biržiečių, bet ir svečių iš įvairiausių Lietuvos miestų susidomėjimo. Šeštadienio rytą, didžiausiame visoje Šiaurės Lietuvoje bėgimo renginyje, prie starto linijos beveik 400 dalyvių stojo su visus vienijančiu ...
Ką verta žinoti apie bėgiojimą paplūdimyje?
Ką verta žinoti apie bėgiojimą paplūdimyje? 2014.08.01 10:38 Užpuolus karštiems orams, daugelis bėgimo mėgėjų įprastus miesto takelius ir gatves mielai išmaino į miško, paūpio ar jūros pakrantę. Pasak vieno iš naktinio moterų bėgimo „We Own The Night“ trenerių Vitalijaus Kozlovo, nors bėgimas paplūdimio smėliu yra labiau malonumas nei profesionali treniruotė, tačiau čia galioja ...
„Velomaratone“ – Prezidentės apdovanojimas
„Velomaratone“ – Prezidentės apdovanojimas 2014.07.30 13:19 Rugpjūčio 24 dieną „Velomaratone“ LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanos aktyviausią Lietuvos bendruomenę.
Po gimdymo susigrąžinti figūrą padės bėgiojimas
Po gimdymo susigrąžinti figūrą padės bėgiojimas 2014.07.29 17:12 Yra moterų, kurios po nėštumo ir gimdymo užsilikusius kilogramus numeta be didžiulio vargo, tačiau yra ir tokių, kurios bandymus susigrąžinti buvusias kūno formas palydi abejonėmis – ar tai iš viso įmanoma? Žinomos mamos – Edita Užaitė ir Aistė Jasaitytė-Čeburiak – sako, kad bėgiojimas yra viena efektyviausių priemonių, ...
Artėjant „Velomaratonui“ – praktiniai patarimai dviratininkams
Artėjant „Velomaratonui“ – praktiniai patarimai dviratininkams 2014.07.29 10:23 Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki „Velomaratono“, dviratininkai kviečiami į nemokamus mokymus. Juose profesionalai bei dviratininkai entuziastai pasidalins teorinėmis žinioms bei patirtimi.
Lietuviai dalyvavo pasaulio medikų futbolo čempionate Brazilijoje
Lietuviai dalyvavo pasaulio medikų futbolo čempionate Brazilijoje 2014.07.26 10:58 Lietuvos medikų futbolo asociacijos komanda dalyvavo Pasaulio medikų futbolo asociacijos renginiuose Brazilijoje. Liepos 6-12 dienomis Natalo mieste, šurmuliuojant didžiojo futbolo aistroms, vyko ir Pasaulio medikų futbolo čempionatas bei Gydytojų, žaidžiančių futbolą, kongresas.
MTB dviračių taurėje – D.Rasimovičiūtė ir šešių olimpinių žaidynių dalyvis
MTB dviračių taurėje – D.Rasimovičiūtė ir šešių olimpinių žaidynių dalyvis 2014.07.14 17:17 Lietuvos MTB dviračių maratonų taurės trečiajame etape Molėtuose triumfavo šio sezono lyderiai – Martynas Utkinas bei Tatjana Kaliakina. Jie ir toliau užtikrintai pirmauja bendroje įskaitoje. T.Kaliakinai tai buvo trečioji pergalė iš eilės šį sezoną, M.Utkinas laimėjo pirmąkart.
MTB dviračių maratonų taurėje – šeimyniškiausias etapas
MTB dviračių maratonų taurėje – šeimyniškiausias etapas 2014.07.10 11:21 Šį sekmadienį Molėtuose MTB dviračių taurė pasieks savo šio sezono pusiaują – įvyks trečiasis 2014 metų Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas.
5 priežastys moterims bėgioti su drauge
5 priežastys moterims bėgioti su drauge 2014.07.10 10:23 Merginoms visada viską daryti smagiau su draugėmis. Ne išimtis ir bėgiojimas – daug dažniau galima pamatyti kartu bėgiojančias drauges. Vis daugiau dalyvių pritraukia ir masiniai moterų bėgimai, pavyzdžiui, rugpjūtį vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“. Planuojama, kad šiais metais jame dalyvaus dvigubai ...
Vilniaus Vingio parkas pasipuošė rožine spalva
Vilniaus Vingio parkas pasipuošė rožine spalva 2014.06.28 14:47 Šiandien Vilniaus Vingio parke karaliavo moterys. Nuo ankstaus ryto į parką rinkosi bėgikės ir jų palaikymo komandos. Moterys startavo „AVON moterų bėgime“, kurio tikslas yra palaikyti moteris sergančias krūties vėžiu ir priminti apie savitikros svarbą.
A.Pilypaitė: „Jei reiks, roposiu, bet moterų bėgime kirsiu finišo liniją“
A.Pilypaitė: „Jei reiks, roposiu, bet moterų bėgime kirsiu finišo liniją“ 2014.06.27 13:54 Šiandien Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Panorama“ prasidėjo moterų bėgimo startinių paketų atsiėmimas. Savo dalyvių numerių suskubo atsiimti ir „AVON moterų bėgimo ambasadorės dainininkė Asta Pilypaitė ir tituluota gražuolė Simona Burbaitė.
„Danske Bank Vilniaus maratone“ laukiama dalyvių ir greičio rekordų
„Danske Bank Vilniaus maratone“ laukiama dalyvių ir greičio rekordų 2014.06.27 13:03 „Danske Bank Vilniaus maratonas“ išaugo pernykščius marškinėlius. Taip mano šio renginio organizatorius Darius Mikulis, prognozuojantis, jog rugsėjo 14 dieną Vilniuje vyksianti bėgimo šventė bus gausiausia ir greičiausia per 11 metų.
„Velomaratonas“ stiprina pajėgas – kviečia registruotis savanorius
„Velomaratonas“ stiprina pajėgas – kviečia registruotis savanorius 2014.06.26 12:15 Didžiausio dviračių renginio Lietuvoje „Velomaratonas“ organizatoriai stiprina pajėgas. Visi aktyvūs piliečiai yra kviečiami prisijungti prie organizacinės šio renginio komandos.
Olimpietė R.Drazdauskaitė pirmoji atsiėmė moterų bėgimo dalyvės numerį
Olimpietė R.Drazdauskaitė pirmoji atsiėmė moterų bėgimo dalyvės numerį 2014.06.25 17:48 Šiandien, Vilniaus Vingio parke, maratonininkė Rasa Drazdauskaitė apžiūrėjo „AVON moterų bėgimo“ trasą. Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis bei kompanijos „AVON“ komunikacijos vadovė Vytautė Žalytė tikisi, kad šiemet, kaip ir pernai, moterų bėgimas sulauks gausaus bėgikių skaičiaus.
Psichologo A.Kalugino patarimai kaip atlaikyti šv. Jonines
Psichologo A.Kalugino patarimai kaip atlaikyti šv. Jonines 2014.06.23 11:03 Birželio 28 dienos moterų bėgimui ruošiančiosios moterys galvoja, kaip reikės atšvęsti Jonines nesugadinus treniruočių ritmo ir neišsimušus iš vėžių. Patarimus, kaip tai padaryti, duoda psichologas Andrius Kaluginas.
Vilniuje – savas pasaulio futbolo čempionatas
Vilniuje – savas pasaulio futbolo čempionatas 2014.06.13 12:14 Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS), šiais metais į savo rengiamus turnyrus subūrusi per 100 komandų, vasarą taip pat neketina atostogauti. Kartu su pasaulio čempionatu sostinėje prasidėjo savosios planetos pirmenybės, pavadintos „Vilnius World Cup 2014“.
Kauno maratonas‘14: sporto, muzikos ir geros nuotaikos šventė
Kauno maratonas‘14: sporto, muzikos ir geros nuotaikos šventė 2014.06.11 10:47 Jau šį sekmadienį startuosiančiame kasmetiniame, tarptautiniame Kauno maratone bėgikai ne tik iš Lietuvos miestų bei miestelių, bet ir iš 16 pasaulio šalių. Svečių tarpe sportininkai iš tolimiausių planetos kampelių - Japonijos, Pietų Korėjos, JAV, Meksikos, Turkijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Liuksemburgo, ...
Golfas atkeliauja į Joniškio miesto ir rajono mokyklas
Golfas atkeliauja į Joniškio miesto ir rajono mokyklas 2014.06.09 11:03 Golfo malonumą netrukus atras dar daugiau Lietuvos moksleivių. Socialinio golfo projekto „BMW GolfSport“ iniciatoriai, oficiali BMW atstovė Lietuvoje UAB „Krasta Auto“ ir Lietuvos golfo federacija, Sostinių golfo klube vykusio Lietuvos moksleivių komandinio golfo čempionato metu įteikė uždarų patalpų golfo įrangos ...
 „Velomaratono“ dalyviams – nemokamas draudimas
„Velomaratono“ dalyviams – nemokamas draudimas 2014.06.05 10:52 Rugpjūčio pabaigoje jau 5-ą kartą bus duotas startas didžiausiai dviračių šventei – „Velomaratonui“. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje visi norą pareiškę dalyviai bus nemokamai apdrausti draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Šią galimybę startuojantiems jubiliejiniame „Velomaratone“ dovanoja pagrindinė renginio partnerė ERGO ...
Penktasis „Velomaratonas“ muša registracijos rekordus
Penktasis „Velomaratonas“ muša registracijos rekordus 2014.05.30 13:59 Ketvirtadienį po pietų dviratininkams duotas startas registruotis į jubiliejinį „Velomaratoną“. Per pirmas keturias registracijos valandas dalyvių skaičius perkopė 500, o po paros – jis priartėjo prie 1000.
Fizinio aktyvumo trūkumas moterims virš 30 metų kenkia labiau nei rūkymas
Fizinio aktyvumo trūkumas moterims virš 30 metų kenkia labiau nei rūkymas 2014.05.30 10:45 Australijos Kvinslando universiteto mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad 30 metų amžiaus sulaukusioms moterims fizinio aktyvumo trūkumo žala sveikatai yra didesnė nei rūkymo – fizinis pasyvumas yra pagrindinė širdies ligų priežastis. Šiandien moterys, sulaukusios apie 30 metų, pradeda kurti šeimas, dėl to mažiau rūko ...
Vasaros pradžiai – startas „Velomaratono“ registracijai
Vasaros pradžiai – startas „Velomaratono“ registracijai 2014.05.29 15:57 „Sėdynė myli tavo sėdynę“ – tokiu šūkiu šiandien pradedama didžiausio dviračio renginio Lietuvoje „Velomaratonas“ registracija. Dviratininkai gali pradėti intensyviau treniruotis, nes rugpjūčio 24 dieną (sekmadienį) juos sukvies išbandyti jėgas penktasis, jubiliejinis dviračių maratonas.
 „Eurovaistinės“ 10 km taurės bėgime Šiauliuose dalyvaus stipriausios miesto komandos
„Eurovaistinės“ 10 km taurės bėgime Šiauliuose dalyvaus stipriausios miesto komandos 2014.05.27 17:08 Futbolo klubas „Šiauliai“, Lietuvos regbio čempionai „Vairas-Jupoja“, geriausia Lietuvos moterų žolės riedulio komanda „Gintra-Strekte-Universitetas“, A.Sireikos krepšinio mokykla, Šiaulių miesto krepšinio teisėjai, dziudo veteranai – tai komandos ir organizacijos, kurių atsovai šį sekmadienį, birželio 1 dieną, dalyvaus ...
Modelis ir fotografė E.Žiūkaitė stresą gydo bėgimu
Modelis ir fotografė E.Žiūkaitė stresą gydo bėgimu 2014.05.26 10:07 Lietuvos moterys vienijasi vardan kilnaus tikslo ir ruošiasi moterų bėgimui, kuris vyks birželio 28 dieną Vilniaus Vingio parke. Į dalyvių gretas jungiasi ir modelis Eglė Žiūkaitė.
Kuris Kauno politikas greičiausias?
Kuris Kauno politikas greičiausias? 2014.05.13 09:56 Likus vos mėnesiui iki tarptautinio, kasmetinio Kauno maratono – pastebėtas aktyvumas ir tarp miesto politikų. Bėgimo batelius jau ruošia Kauno liberalai, Jaunosios Lietuvos atstovai, socialdemokratai ir Darbo partija. Pernai metų komandinės estafetės vicečempionai, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovai, ...
„Juodšilių pavasario“ kroso duatlone – sutuoktinių Dolgovų pergalės
„Juodšilių pavasario“ kroso duatlone – sutuoktinių Dolgovų pergalės 1970.01.01 03:00 Greta Vilniaus esančiuose Juodšiliuose jau dešimtą kartą vyko „Juodšilių pavasario“ varžybos. Keletą metų prie starto linijos rinkdavosi kroso bėgimo entuziastai, o antrą sezoną iš eilės čia pagrindine tampa kroso duatlono (bėgimo ir važiavimo dviračiu) rungtis.
„Miesto maratone“ bus galima dalyvauti ir užsienyje
„Miesto maratone“ bus galima dalyvauti ir užsienyje 1970.01.01 03:00 Džiugi žinia birželio 14 dieną negalintiems grįžti į Lietuvą ir sudalyvauti „Miesto maratone“. Jie tai galės padaryti nuotoliniu būdu. Prieš metus tokį netradicinį dalyvavimą jau išbandė kelios dešimtys bėgimo mėgėjų.