mėgėjų sportas

„Biržų kilometruose“ – lyderių pergalės ir bėgimas su rąstu
„Biržų kilometruose“ – lyderių pergalės ir bėgimas su rąstu 2015.08.03 14:52 Lietuvos bėgimo taurės 9-asis taurės etapas Biržuose šeštadienį stebino dalyvių gausa ir puikia atmosfera.
„Velomaratono“ čempionas E.Kovaliovas: „Šiemet lenktyniaus daug stiprių dviratininkų“
„Velomaratono“ čempionas E.Kovaliovas: „Šiemet lenktyniaus daug stiprių dviratininkų“ 2015.08.03 11:32 Dviratininkas Edgaras Kovaliovas su šypsena veide prisimena triumfą praėjusių metų „Velomaratone“. Finiše čempionas vos akimirka aplenkė Ramūną Navardauską. Saldžią pergalę 26 metų dviratininkui primena organizatorių įteiktas solidus apdovanojimas. Nors trofėjų Edgaras į namus parsinešė apgadintą, su kitais svarbiausiais ...
„Velomaratonas“: kuo didesnis, tuo saugesnis
„Velomaratonas“: kuo didesnis, tuo saugesnis 2015.08.01 10:09 Saugumo statistika gerėja ne tik Lietuvos keliuose, bet ir didžiausiame dviračių renginyje „Velomaratone”. Sveiką gyvenimą, ekologiją, šeimos vertybes bei saugų eismą propaguojanti šventė kasmet didėja, o registruotų nelaimingų įvykių joje mažėja.
Lietuvos žvaigždės liejo prakaitą I.Juodeškienės treniruotėje
Lietuvos žvaigždės liejo prakaitą I.Juodeškienės treniruotėje 2015.07.29 22:29 Permainingo ir lietingo trečiadienio oro nepabūgo ir į olimpietės Ingos Juodeškienės vedamą viešą treniruotę S.Dariaus ir S.Girėno stadione susirinko ne tik apie šimtą miestiečių, bet ir suvažiavo gausus būrys Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio žvaigždžių. Čia jie ruošėsi rugsėjo 5 dieną organizuojamam antrajam „Ąžuolyno ...
 Tinklinio turnyro „Tiketa & Orakulas Beachball Cup“ mėgėjai energija pranoko profesionalus
Tinklinio turnyro „Tiketa & Orakulas Beachball Cup“ mėgėjai energija pranoko profesionalus 2015.07.29 10:49 Liepos 25 d. rytą prie sostinės Baltojo tilto buriavosi „Tiketa & Orakulas Beachball Cup“ turnyro dalyviai. 40 tinklinio profesionalų ir mėgėjų komandų susirungė tarpusavyje, sostinės gyventojams padovanodami spalvingą sporto ir pramogų renginį.
1000 eurų čekį išsivežė dviratininkas T.Vaitkus
1000 eurų čekį išsivežė dviratininkas T.Vaitkus 2015.07.26 22:14 Sekmadienį skambėjo ne tik Paryžius nuo „Tour de France“ dviračių lenktynių, bet ir Šiaulių miesto centras – čia vyko ketvirtasis Lietuvos „Bigbank plento taurės“ etapas, kuriame nugalėjo „Tour de France“ lenktynėse užsigrūdinęs Tomas Vaitkus iš „Best Team“ komandos.
Pajūryje karaliavo paplūdimio futbolas
Pajūryje karaliavo paplūdimio futbolas 2015.07.24 12:49 Penktąjį kartą Klaipėdoje surengtas paplūdimio futbolo turnyras, kuriame kovota dėl „Švyturio“ taurės, pasisekė su kaupu. Lietuvos čempionatą pranokstančiose varžybose susigrūmė rekordinis komandų skaičius, o futbolininkų azartą kaitino pajūrio saulė bei vėsino prakiuręs dangus ir Baltijos jūros bangos.
Geram BMX  dviratininkui svarbu mokėti kristi
Geram BMX dviratininkui svarbu mokėti kristi 2015.07.24 11:37 Dviratininko draudimas - paslauga, skirta apsaugoti dviratininkus nuo nelaimingų atsitikimų naudojantis dviračiu, dviračio vagystės ar žalos tretiesiems asmenims. Tokią paslaugą teikia saugų dviračių eismą bei dviratininkų saugumą akcentuojanti draudimo bendrovė „ERGO“. Jos iniciatyva „Velomaratonas“ supažindina su ...
Sekmadienį Šiaulius užplūs dviratininkų banga
Sekmadienį Šiaulius užplūs dviratininkų banga 2015.07.24 10:24 Liepos 26 dieną Šiauliuose tęsis didžiausios dviračių varžybos Lietuvoje – „Bigbank Lietuvos plento taurė 2015“. Kaip ir ankstesnių etapų metu visų dviračių entuziastų laukia pagrindinės 100 km varžybos, pusės distancijos lenktynės ir visiems gerai praleisti laiką norintiems skirtas „Minkime kartu“ važiavimas. ...
Manekenė K.Toleikytė atrado irklenčių sportą
Manekenė K.Toleikytė atrado irklenčių sportą 2015.07.22 10:46 Įveikusi brandos egzaminų sesiją manekenė Karolina Toleikytė likusį vasaros atostogų laiką leidžia aktyviai: ne tik keliaudama po egzotiškus kraštus ir Lietuvos pajūrį, bet ir intensyviai sportuodama suaugusiųjų sporto stovykloje, kur ne tik išbando skirtingas sporto šakas, bet ir laikosi subalansuotos mitybos rėžimo. ...
Lietuvos čempiono G.Bagdono patarimai dviratininkams: kaip sėdėti, ką valgyti, kad pasiektum maksimumą
Lietuvos čempiono G.Bagdono patarimai dviratininkams: kaip sėdėti, ką valgyti, kad pasiektum maksimumą 2015.07.22 10:36 Nors šiandien Lietuvoje būtų sunku rasti suaugusįjį, kuris nemokėtų važiuoti dviračiu, tačiau ne visi žino, kaip tai daryti taisyklingai. Anot Lietuvos dviračių sporto šakos čempiono Gedimino Bagdono, dažniausiai žmonės klysta rinkdamiesi netinkamą dviratį bei persistengdami.
Bėgimas: moterys ir vyrai – kas bendro?
Bėgimas: moterys ir vyrai – kas bendro? 2015.07.10 13:35 Bėgančių gretos kasmet tik didėja – Danijos mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad per pastaruosius penkerius metus vien maratonų bėgikų padaugėjo 54 proc. Įdomu tai, kad net 31 proc. iš jų – moterys. Bėgikų mėgėjų skaičius dar didesnis ir tuo visai nesunku įsitikinti – tereikia vakare pavaikščioti miesto parke: ...
Dėl rekordo dviratininkas T.Vaitkus kovojo ir su kilogramais
Dėl rekordo dviratininkas T.Vaitkus kovojo ir su kilogramais 2015.07.10 10:46 Per 8 val. 32 min. ir 10 sek. iš Klaipėdos į Vilnių 334 kilometrus numynęs dviratininkas Tomas Vaitkus godžiai kirto draugų padovanotus ledus. Tik keli žmonės žinojo, kad dar pavasario pradžioje atletiško, 84 kilogramus sveriančio, 1,86 metrų ūgio sportininko svoris buvo beveik pasiekęs 100 kilogramų ribą. Lietuvos ...
Vasaros atostogos kitaip – SOS suaugusiųjų sporto stovykloje
Vasaros atostogos kitaip – SOS suaugusiųjų sporto stovykloje 2015.07.09 14:43 Turbūt visi žinome tą jausmą, kuomet grįžę iš ilgų vasaros atostogų, praleistų tinginiaujant paplūdimyje ar prie baseino, jaučiamės pavargę, liūdni, o gal net ir visai nepailsėję? O kur dar keli papildomi kilogramai, netikėtai atsiradę besilepinant kaloringu maistu ir spalvingais kokteiliais... Jeigu toks kasmetinis ...
Masiškiausios MTB dviračių lenktynės keliasi į Ignaliną
Masiškiausios MTB dviračių lenktynės keliasi į Ignaliną 2015.07.09 14:39 Druskininkuose ir Vilniuje šiemet jau įvykusius „Volkswagen MTB dviračių maratono taurės“ etapus keičia Ignalina. Sunkiausia ir daugiausiai ištvermės reikalaujanti trasa jau šį sekmadienį lauks visų entuziastų, norinčių išbandyti savo jėgas.
Futbolo šventė sugrįžta į Klaipėdos paplūdimį
Futbolo šventė sugrįžta į Klaipėdos paplūdimį 2015.07.08 16:19 Jeigu nėra šventės, nereikia jos laukti, reikia ją sukurti. Jeigu nėra futbolo, reikia patiems jį žaisti. Tokiu principu vadovaujasi tradicinio paplūdimio futbolo turnyro Klaipėdoje organizatoriai, šiais metais į uostamiestį futbolo mėgėjus jau kviečiantys 5-ąjį kartą.
Dviratininkas T.Vaitkus kviečia ištrūkti iš komforto zonos
Dviratininkas T.Vaitkus kviečia ištrūkti iš komforto zonos 2015.07.07 17:05 Didžiausiame dviračių entuziastų renginyje „Velomaratonas“ sportininkų važiavime startuosiantis profesionalus dviratininkas Tomas Vaikus treniruojasi ypatingu būdu. Jau šį trečiadienį sportininkas ketina įveikti 360 kilometrų atstumą, mindamas iš Klaipėdos į Vilnių.
Valstybės dieną vilniečiai minėjo bėgimu „Aplink Žaliuosius ežerus“
Valstybės dieną vilniečiai minėjo bėgimu „Aplink Žaliuosius ežerus“ 2015.07.07 14:52 Lietuvai svarbią dieną – Liepos 6-ąją, didžiulis būrys bėgimo entuziastų rinkosi prie Žaliųjų ežerų. Kasmetiniame, jau 26-ąjį kartą mūsų šalyje organizuojamame bėgime „Aplink Žaliuosius ežerus“, savo jėgas, įveikiant 11,5 kilometrų trasą, ryžosi ne tik jau patyrę veteranai, tačiau ir jaunieji bėgimo entuziastai.
Kauniečių noras išsipildė – „Ąžuolyno bėgimas“ vyks ir rudenį
Kauniečių noras išsipildė – „Ąžuolyno bėgimas“ vyks ir rudenį 2015.07.07 12:13 Rugsėjo 5 dieną Kauno Ąžuolyno parke vėl bus rengiamas „Ąžuolyno bėgimas“. Toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į pavasarį pirmą kartą rengtos sporto šventės dalyvių ir svečių pageidavimus. Tiesa, antrame „Ąžuolyno bėgime“ bus galima ne tik bėgti, bet ir susipažinti su įvairiomis sporto rūšimis bei padėti ...
Kalnų dviratininkai trijų dienų lenktynes baigė su ultrabėgikais
Kalnų dviratininkai trijų dienų lenktynes baigė su ultrabėgikais 2015.07.05 22:03 Sekmadienį prie Geluvos ežero (Šiaulių r.) baigėsi vienintelės Lietuvoje organizuojamos daugiadienės kalnų dviračių lenktynės „MTB-Šiauliai 2015“. Tris dienas stipriausi šalies kalnų dviratininkai ir mėgėjai kovojo ne tik su varžovais, bet ir su alinančiu karščiu.
Ar per metus dviratininkai tapo saugesni?
Ar per metus dviratininkai tapo saugesni? 2015.07.05 15:45 Praėjo metai po to, kai LR Seimas išleido Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisą, taip sugriežtindamas reikalavimus dviratininkams.
Sostinėje startuoja Drakonų valčių lenktynių festivalis
Sostinėje startuoja Drakonų valčių lenktynių festivalis 2015.07.01 12:27 Drakonų valčių lenktynių istorija prasidėjo tolimojoje Kinijoje. Tai išskirtinis sporto renginys, kuris kiekvienais metais rengiamas Duanwu šventės metu. Neeilinę galimybę išbandyti drakonų valtis turės ir vilniečiai.
M.Šedžiuvienė: „Kol kas man jokių dietų laikytis nereikia“
M.Šedžiuvienė: „Kol kas man jokių dietų laikytis nereikia“ 2015.07.01 11:29 Dailios kūno linijos – įgimta dovana ar didelių pastangų rezultatas? Monika Šedžiuvienė sako, kad niekada nesiskundė kūno linijomis, o ir dietų laikytis nereikia, gražia figūra galinti džiaugtis moteris, tiesiog renkasi sveiką gyvenimo būdą ir įsiklauso į savo organizmo siunčiamus signalus.
Bėgimo renginyje susirinko šimtai ankstukams neabejingų gyventojų
Bėgimo renginyje susirinko šimtai ankstukams neabejingų gyventojų 2015.06.30 11:09 Birželio viduryje Kaune vykusiame „Miesto maratone“, simboliniame paramos bėgime „Už laimėtą gyvybę“, dalyvavo pustrečio šimto dalyvių. Tarp jų buvo ir anksčiau laiko gimę vaikai, jų seneliai, tėvai ir net už vaikų gyvybes kovoję gydytojai.
Į sostinę grįžta tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“
Į sostinę grįžta tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“ 2015.06.29 11:33 Savo tradicijomis bei ypatinga dvasia pasižymintis vienas seniausiai Lietuvoje organizuojamų bėgimų „Aplink Žaliuosius ežerus“ tiesiog negali konkuruoti su visais kitais rengiamais populiariaisiais bėgimais sostinėje.
Nepraleisk šio „Sekmadienio – sporto dienos“
Nepraleisk šio „Sekmadienio – sporto dienos“ 2015.06.26 11:19 Šį sekmadienį visi tradiciškai laukiami Gedimino prospekte. Niekam jau ne paslaptis, kad sekmadieniai sostinėje yra skirti sportui – viena didžiausių miesto gatvių tampa didžiule sporto bei sveikatingumo užsiėmimų aikštele.
Elekrėnuose bėgikus gaivino vėsus gaisrininkų dušas
Elekrėnuose bėgikus gaivino vėsus gaisrininkų dušas 2015.06.23 17:39 Praėjusį šeštadienį Lietuvos bėgimo taurės dalyviai rinkosi Elektrėnuose, čia vyko tradicinis 44-asis bėgimas aplink Elektrėnų marias.
Lietuviai triumfavo Belgijos įmonių sporto varžybose
Lietuviai triumfavo Belgijos įmonių sporto varžybose 2015.06.23 16:27 Iš 12 rungčių – 8 užtikrintos pergalės. Tokia sėkme didžiausiame pasaulyje įmonių sporto ir pramogų festivalyje „Hercules Trophy Belgija 2015“ džiaugėsi „Vilnius Challenge“ komanda. „Jūs esate žvėrys!”, – lietuvių kovingumą gyrė varžybų organizatoriai.
„Velomaratonas“ vėl burs savanorių gretas
„Velomaratonas“ vėl burs savanorių gretas 2015.06.19 12:13 Didžiausią dviratininkų kiekį Lietuvoje pritraukiantis „Velomaratonas“ kasmet kviečia prisijungti naujų patirčių bei atsakomybių siekiančius savanorius. Organizatoriai džiaugiasi, kad savanorių būrys didėja ir atsiranda vis naujų bendraminčių, prisidedančių prie dviračių kultūros puoselėjimo bei didelio masto renginių ...
G.Martirosianaitė, V.Žūsinaitė ir R.Pivoriūnaitė: apie bėgimą ir krūties vėžį
G.Martirosianaitė, V.Žūsinaitė ir R.Pivoriūnaitė: apie bėgimą ir krūties vėžį 2015.06.19 10:51 AVON moterų bėgimo ambasadorės Gabrielė Martirosianaitė, Vaida Žūsinaitė ir Rita Pivoriūnaitė dalyvavo simbolinėje treniruotėje, kurioje judesiu, prakaitu ir mintimis parodė, kad palaiko idėją su krūties vėžiu kovoti bėgimu.