mėgėjų sportas

„Nemuno žiede“ automobilių gaudesį pakeis įsimylėjusių bėgikų alsavimas
„Nemuno žiede“ automobilių gaudesį pakeis įsimylėjusių bėgikų alsavimas 2016.01.15 12:14 Valentino dieną automobilių sporto sostine karūnuojamą „Nemuno žiedo“ trasą užplūs šimtai porelių ir vienišų širdžių, dalyvaujančių „Pagauk Valentiną!“ bėgime. Čia jie galės įveikti Lietuvos automobilių sporto fanams puikiai pažįstamą trasą ir netradiciškai paminėti meilės dieną.
Pilaitės mikrorajone paruošta slidinėjimo trasa
Pilaitės mikrorajone paruošta slidinėjimo trasa 2016.01.12 15:28 Vakarykštė kritulių lavina Vilniuje nepaliko abejingų žiemos sporto entuziastų. Antradienį (01-12) Vilniaus mikrorajonų Pilaitės ir Karoliniškių miškuose specialiu sniego motociklu buvo paruošta 7,5 kilometrų ilgio trasa.
Programa „Išjudink save“ skiria paramą renginių organizatoriams
Programa „Išjudink save“ skiria paramą renginių organizatoriams 2016.01.07 11:51 Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su bendrove „Coca-Cola HBC Lietuva“ 2016-aisiais įgyvendins programą „Išjudink save“. Šiai programai, kurios tikslas – padidinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą, „The Coca-Cola Foundation“ skiria 50 tūkst. eurų. Šios lėšos bus skirtos fizinį aktyvumą skatinančių ...
Nemokamose „Judėk sveikai“ treniruotėse nuolat sportuoja per 1000 kauniečių
Nemokamose „Judėk sveikai“ treniruotėse nuolat sportuoja per 1000 kauniečių 2016.01.06 15:37 Didžiulio populiarumo sulaukusios nemokamos „Judėk sveikai“ treniruotės kiekvieną savaitę pritraukia po daugiau nei tūkstantį kauniečių. Lapkritį startavęs projektas kauniečius kviečia laisvalaikį leisti aktyviai ir sveikai.
Ketvirtasis Trakų pusmaratonis – puiki galimybė gerinti rezultatus
Ketvirtasis Trakų pusmaratonis – puiki galimybė gerinti rezultatus 2016.01.04 08:52 Prasidėjo dalyvių registracija į ketvirtą kartą organizuojamą tarptautinį Trakų pusmaratonį. Varžytis įvairiose bėgimo varžybų rungtyse ir tuo pačiu grožėtis įspūdingu senosios Lietuvos sostinės kraštovaizdžiu renginio dalyviai galės po penkių mėnesių – gegužės 8 d.
Vilniuje surengtas tradicinis 40-as „Eurovaistinės“ Kalėdinis bėgimas
Vilniuje surengtas tradicinis 40-as „Eurovaistinės“ Kalėdinis bėgimas 2015.12.27 15:33 Sekmadienį bėgimo entuziastai rinkosi į Vilniuje surengtą tradicinį 40-ąjį Kalėdinį bėgimą. Bėgikai varžėsi 3 km, 6 km, 12 km distancijose. Jaunieji bėgikai tradiciškai dalyvavo vaikų bėgime.
Dėl Kalėdinio bėgimo vairuotojams teks keisti maršrutą
Dėl Kalėdinio bėgimo vairuotojams teks keisti maršrutą 2015.12.24 14:31 Sekmadienį, gruodžio 27 d. Vilniaus centre nuo 10.30 iki 14.30 bus ribojamas eismas. Eismas bus ribojamas bėgimo trasoje.
Lietuvos vaikai trokšta daugiau fizinio aktyvumo
Lietuvos vaikai trokšta daugiau fizinio aktyvumo 2015.12.22 11:50 Nors vaikų nutukimas kaip pandemija plinta Europoje ir kovai su šia problema skiriama per mažai dėmesio, tačiau Lietuvos vaikai imlūs fizinei veiklai ir mielai sportuoja.
Sportuojantys Lietuvos miestai: mažiau baltos mišrainės ir tingulio
Sportuojantys Lietuvos miestai: mažiau baltos mišrainės ir tingulio 2015.12.21 11:04 Kūno kultūros ir sporto departamentas, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda ir projektu „Judėjimas - sveikatos šaltinis“, lankydami 60 Lietuvos savivaldybių skleidžia žinią apie judėjimo naudą ir kviečia įrodyti, kad sportuoti lauke galima bet kokiu metų laiku. ...
Trys mitybos klaidos, kurias daro sportuojantys
Trys mitybos klaidos, kurias daro sportuojantys 2015.12.18 16:12 Net iki 80 proc. rezultatų sportuojant gali priklausyti nuo mitybos įpročių – teigia profesionalūs treneriai. Dažnai iš pirmo žvilgsnio galinčios atrodyti nereikšmingos mitybos klaidos lemia, kad net ir intensyviai sportuojantiems nepavyksta atsikratyti papildomų kilogramų arba priaugti raumenų. Dietologės Eglės ...
Vilniaus mokyklų žaidynių etapas įgauna pagreitį
Vilniaus mokyklų žaidynių etapas įgauna pagreitį 2015.12.09 10:55 Sostinėje įsibėgėjo Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus etapas, kuriame savo jėgas kasmet išbando daugybė jaunųjų moksleivių dėl galimybės patekti į žaidynių finalą ir kovoti dėl geriausiųjų titulų visos Lietuvos mastu.
K.Ivanova: „Esu pirčių fanatikė“
K.Ivanova: „Esu pirčių fanatikė“ 2015.12.04 11:32 Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova puikiai žino, kaip puoselėti grožį ir moterišką žavesį. Prie įprastų ir daugeliui iki skausmo žinomų receptų grupės „Magnit“ lyderė prideda dar vieną: pirties procedūros.
Iki šiol neregėto masto Zumba maratonas sostinėje vyks su dviem treneriais iš Karibų
Iki šiol neregėto masto Zumba maratonas sostinėje vyks su dviem treneriais iš Karibų 2015.12.01 15:18 Jau šį penktadienį Vilnių užlies Lotynų Amerikos karščio banga. Laukia beveik trijų valandų „Latin Fitnes Marathon Vilnius: Zumba & Salsation”.
Birštono merė: „Geriausia motyvacija sportui – graži gamta“
Birštono merė: „Geriausia motyvacija sportui – graži gamta“ 2015.11.29 13:38 Kūno kultūros ir sporto departamentas, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda „Sporto birža“, lankydami 60 Lietuvos savivaldybių skleidžia žinią apie judėjimo naudą ir kviečia įrodyti, kad sportuoti lauke galima bet kokiu metų laiku. Projekto organizatoriai galimybę ...
Švenčioniškių diena kitaip – sportas vietoje kotleto
Švenčioniškių diena kitaip – sportas vietoje kotleto 2015.11.26 11:07 Švenčionyse apsilankę aktyvaus sveikatinimo ir sporto projekto „Judėjimas - sveikatos šaltinis“ organizatoriai liko maloniai nustebinti. Į renginį atėjo visų amžiaus grupių žmonės, kas su draugais, kas su kolegomis ir buvo nusiteikę rimtai pasportuoti bei daugiau sužinoti apie savo kūno fizines galimybes.
„Sveikas miestas“ kviečia prisijungti prie šiaurietiškojo ėjimo klubo
„Sveikas miestas“ kviečia prisijungti prie šiaurietiškojo ėjimo klubo 2015.11.25 11:19 Visus šiaurietiškojo ėjimo gerbėjus turėtų nudžiuginti žinia, kad ir vėl startuoja nemokamų šiaurietiškojo ėjimo pamokų maratonas.
Verkių parke – trail bėgimas, jungiantis parko takus ir laukinę gamtą
Verkių parke – trail bėgimas, jungiantis parko takus ir laukinę gamtą 2015.11.23 13:31 Paskutinį rudens sekmadienį Vilniuje vyks trail bėgimas, kurio organizatoriai dalyviams pataria būti pasiruošusiems bet kam. Organizatoriai žada, kad šiame bėgime miestas susitiks su laukine gamta ir bėgikų laukia neįprasta trasa! Trail trasose bus visko: akmenų, sukritusių medžių, įkalnių, nuokalnių, laiptelių, atvirų ...
Aktyvūs senjorai sportiškumu lenkia jaunimą?
Aktyvūs senjorai sportiškumu lenkia jaunimą? 2015.11.23 11:01 Aktyvaus sveikatinimo ir sporto projektas „Judėjimas - sveikatos šaltinis“ įgauna vis didesnį pagreitį ir kasdien aplanko vis daugiau Lietuvos savivaldybių, skleisdamas nemokamų sporto treniruočių virusą. Šį kartą projektas aplankė Zarasus ir Ignaliną bei išdalino šimtus nemokamų narysčių asmeninių trenerių portale ...
Jogos mokytoja: „Kūnas – tai ne rankos, kojos ir netgi ne galva“
Jogos mokytoja: „Kūnas – tai ne rankos, kojos ir netgi ne galva“ 2015.11.20 12:30 Ketvirtus metus jogą praktikuojanti rašytoja ir žurnalistė Eva Tombak žino, iš ko susideda laimė. Kaip pasiekti šią visų trokštamą būseną, jogos mokytoja atskleidė televizijos laidoje „Mitybos ir sporto balansas“.
Nemokamos sporto treniruotės sutraukia šimtus žmonių
Nemokamos sporto treniruotės sutraukia šimtus žmonių 2015.11.19 12:11 Aktyvaus sveikatinimo ir sporto projektas „Judėjimas - sveikatos šaltinis“ jau startavo trijose Lietuvos savivaldybėse ir įgauna vis didesnį pagreitį. Mat organizatoriai žada ne tik nemokamas treniruotes su profesionalais 60 Lietuvos savivaldybių, bet ir nemokamas narystes asmeninių trenerių portale „Sporto birža“.
Baigiamas įgyvendinti biržiečių koordinuojamas Erasmus+ Sportas programos projektas
Baigiamas įgyvendinti biržiečių koordinuojamas Erasmus+ Sportas programos projektas 2015.11.18 14:17 2015 m. lapkričio 4-7 d. Biržų lengvosios atletikos sporto klubo vadovai ir sportininkai dalyvavo baigiamajame ERASMUS+ Sportas programos projekto „EU Be Active“ („Europa būk aktyvi“) partnerių susitikime Lodzėje (Lenkija). Visus metus trukusio projekto dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Turkijos, Bulgarijos, Ispanijos ir ...
60 Lietuvos savivaldybių – nemokamos sporto treniruotės
60 Lietuvos savivaldybių – nemokamos sporto treniruotės 2015.11.17 16:21 Kūno kultūros ir sporto departamentas, bendradarbiaujant su Lietuvos sporto universitetu bei profesionalių sporto trenerių komanda ir asmeninių trenerių portalo „Sporto birža“ įkūrėja Vlada Musvydaite, pristato naujausią projektą, skatinsiantį sportuoti visą Lietuvą - „Judėjimas - sveikatos šaltinis“.
Bėgimo trenerė I. Juodeškienė: „Paprastas receptas, kaip jaustis geriau ir sveikiau“
Bėgimo trenerė I. Juodeškienė: „Paprastas receptas, kaip jaustis geriau ir sveikiau“ 2015.11.07 12:54 Šios savaitės pradžioje į Kauną sugrįžęs projektas „Judėk sveikai“ kviečia kauniečius į nemokamas treniruotes ir mankštas, vykstančias pirmadieniais (Kauno sporto halėje), trečiadieniais ir penktadieniais (LSU Lengvosios atletikos manieže). Pokalbis su Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės trenere Inga Juodeškiene – ...
Startuoja Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus etapas
Startuoja Lietuvos mokyklų žaidynių Vilniaus etapas 2015.11.06 15:13 Siekiant didinti mokinių motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla laisvalaikiu, skatinti juos sistemingai mankštintis bei sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimusi, kiekvienais metais yra organizuojamos Lietuvos mokyklų žaidynės. Šiose žaidynėse savo jėgas per dešimt metų spėjo išbandyti šimtai tūkstančių ...
Paramos bėgimo dalyvių aukos – moterų gyvybėms gelbėti
Paramos bėgimo dalyvių aukos – moterų gyvybėms gelbėti 2015.11.04 11:01 Pasibaigus spaliui kova prieš krūties vėžį nesibaigia. 70 jaunų, bet į didesnės rizikos susirgti krūties vėžiu grupę patenkančių moterų artimiausiu metu gaus pakvietimus išsitirti dėl šios ligos itin jautriu magnetinio rezonanso tomografu. Tokią galimybę joms suteikia bene 1,5 tūkstančio spalio mėnesį vykusio „Pink Run su ...
„Olimpinė karta“ suvienijo mokytojus ir mokinius
„Olimpinė karta“ suvienijo mokytojus ir mokinius 2015.11.03 16:11 Ar mokytojai ir mokiniai gali tapti viena komanda ir kartu įgyvendinti projektus? Ar mokiniai gali paskatinti savo bendraamžius būti fiziškai aktyviais? Ar jie gali pakeisti savo mokyklos gyvenimą ir kurti tokią mokyklą, į kurią galėtų eiti su džiaugsmu? Pirmą kartą vykusiame „Olimpinės kartos“ ambasadorių mokymuose, ...
Kauniečiai mėgsta sportuoti: projekto „Judėk sveikai“ startas viršijo lūkesčius
Kauniečiai mėgsta sportuoti: projekto „Judėk sveikai“ startas viršijo lūkesčius 2015.11.03 15:38 Didžiulio populiarumo sulaukęs projektas „Judėk sveikai“ į Kauną sugrįžo su trenksmu. Pirmadienį Kauno sporto halėje ir S.Dariaus ir S.Girėno stadione surengtose nemokamose treniruotėse sportavo keli šimtai kauniečių.
Ką daryti, kad bėgimas nesibaigtų trauma?
Ką daryti, kad bėgimas nesibaigtų trauma? 2015.10.29 12:26 Kuo daugiau bėgiojančių ir aktyvaus gyvenimo būdu susidomėjusių žmonių, tuo daugiau ir besiskundžiančių kojų skausmais ar traumomis. Pasak Lietuvos Olimpinio sporto centro kineziterapiauto Manto Lesnicko, konsultuojančio ir „Kauno maratono klubo“ sportininkus, mėgėjų traumos dažniausiai kyla dėl susiformavusių blogų ...
„Judėjimo savaitėje“ – net 65 tūkst. dalyvių
„Judėjimo savaitėje“ – net 65 tūkst. dalyvių 2015.10.20 11:15 Rugsėjo pabaigoje vykęs kasmetinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Lietuvos olimpinės akademijos projektas (LOA) „Judėjimo savaitė“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus. Sveikatingumą skatinantys renginiai visoje Lietuvoje subūrė daugiau kaip 65 tūkst. dalyvių. Kartu su vaikais mankštinosi ir mokytojai, ir ...
„Vilniaus 20 km bėgime su Živile Balčiūnaite“ triumfavo V.Žūsinaitė ir J.Beržanskis
„Vilniaus 20 km bėgime su Živile Balčiūnaite“ triumfavo V.Žūsinaitė ir J.Beržanskis 2015.10.17 19:02 Spinduliuoti gera nuotaika bėgimo profesionalams ir mėgėjams, susirinkusiems prie „Vilniaus 20 km bėgimo su Živile Balčiūnaite“ starto, apniukęs oras netrukdė. Devintą kartą vykusiose bėgimo varžybose 20 km, 10 km ir 3,5 km rungtyse dalyvavo arti tūkstančio bėgikų. Tradicinis bėgimas tuo pačiu buvo ir Lietuvos 10 km ...