krepšinio rungtynės

Pamatykite kuriozą NCAA: lemiamu metu – techninė pražanga už sirgaliaus mestą pliušinį meškiuką
Pamatykite kuriozą NCAA: lemiamu metu – techninė pražanga už sirgaliaus mestą pliušinį meškiuką 2019.02.21 12:46  NCAA studentų krepšinio čempionate užfiksuotas kuriozinis momentas – rungtynėse tarp Džordžijos „Bulldogs“ ir Misisipės valstijos „Bulldogs“ komandų teisėjas skyrė pražantą už pliušinį meškiuką. Likus žaisti vos 10 sekundžių šeimninkai sugebėjo išlyginti rezultatą (67:67), tačiau paskutinėmis sekundėmis svečių ...
Pamatykite: paskutinėmis sekundėmis – didžiulė sumaištis ir pergalingas metimas iš aikštės vidurio
Pamatykite: paskutinėmis sekundėmis – didžiulė sumaištis ir pergalingas metimas iš aikštės vidurio 2019.02.11 12:51  Kurioziška sumaištis Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) rungtynėse kilo tarp Misūrio universiteto „Bears“ ir Ilijonaus Valstijos universiteto „Redbirds“ komandų.
L.Ballo ir Z.Williamsono susidūrimas sukėlė milžinišką ažiotažą, prireikė net policijos
L.Ballo ir Z.Williamsono susidūrimas sukėlė milžinišką ažiotažą, prireikė net policijos (3) 2017.07.27 16:21 Akis į akį krepšinio aikštelėje, per vasaros turnyrą, susitiko du Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) talentai – LaMelo Ballas ir Zionas Williamsonas. Las Vegase esanti arena „Cashman Center“ tiesiog lūžo nuo žiūrovų. Dar likus valandai iki rungtynių žmonės jau nebuvo įleidžiami. Pasirodo, kad prireikė net policijos, kurių ...
Linksmos sporto komandų talismanų dvikovos
Linksmos sporto komandų talismanų dvikovos 2012.08.22 18:18 Jeigu manote, kad sporto komandų talismanai visų stadione susirinkusių žiūrovų akivaizdoje įsivelia į muštynes tik filmuose (juk atsimenate „Eisą Venturą"?), tai labai klystate. Tokių nutikimų gausu ir tikrose varžybose.
Komentatoriaus A.Budraičio emocijos rungtynėse tarp Kauno "Žalgirio" ir Vilniaus "Lietuvos ryto"
Komentatoriaus A.Budraičio emocijos rungtynėse tarp Kauno "Žalgirio" ir Vilniaus "Lietuvos ryto" 2012.04.06 15:30 Vakarykštėje LKL grandų dvikovoje tarp Kauno "Žalgirio" ir Vilniaus "Lietuvos ryto" emocijų nestigo nei žaidėjams, nei sirgaliams.