„Nuggets“
Rungtynės prasidės 04:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Spurs“

irklavimas

Trakuose – jaunųjų irkluotojų kova dėl vietų pasaulio čempionatuose
Trakuose – jaunųjų irkluotojų kova dėl vietų pasaulio čempionatuose 2015.06.16 11:58 Ateinantį savaitgalį Trakų irklavimo bazėje vyks Lietuvos jaunių ir jaunimo amžiaus grupių irkluotojų varžybos – antroji kontrolinė komplektuojamoji regata. Sportininku tikslas – patekti į komandas, vyksiančias į pasaulio jaunių (U-19) ir jaunimo (U-21) čempionatus.
Irkluotojos D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė iškovojo Europos čempionato sidabrą!
Irkluotojos D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė iškovojo Europos čempionato sidabrą! 2015.05.31 14:26 Poznanėje (Lenkija) baigėsi Europos irklavimo čempionatas. Vienintelius medalius Lietuvai iškovojo šalies moterų porinė dvivietė valtis, irkluojama Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės, o Lina Šaltytė neįtikėtinai apmaudžiai liko be bronzos.
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta)
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta) 2015.05.30 16:33 Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate šeštadienį startavo 11 Lietuvos sportininkų, iš kurių net 9 pateko į A finalus ir kovos dėl 1-6 vietų bendroje įskaitoje.
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta)
Devyni lietuviai – Europos irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta) 2015.05.30 13:33 Poznanėje (Lenkija) vykstančiame Europos irklavimo čempionate šeštadienį startavo 11 Lietuvos sportininkų, iš kurių net 9 pateko į A finalus ir kovos dėl 1-6 vietų bendroje įskaitoje.
Europos irklavimo čempionatas lietuviams prasidėjo sėkmingai
Europos irklavimo čempionatas lietuviams prasidėjo sėkmingai 2015.05.29 20:14 Europos irklavimo čempionate Poznanėje (Lenkija) pasibaigė pirmosios dienos varžybos. Pirmąjie dieną keturios iš šešių Lietuvos įgulų pasiekė pusfinalius, kitos dvi dėl vietos jose kovos šeštadienį per rytinius plaukimus. Penktadienio varžybos lietuviams baigėsi itin džiugia gaida, kai fantastiškose varžybose perplaukime ...
Poznanėje vyksiančio Europos irklavimo čempionato įgulos – suformuotos
Poznanėje vyksiančio Europos irklavimo čempionato įgulos – suformuotos 2015.05.25 12:41 Europos irklavimo čempionate Poznanėje (Lenkija) kitą savaitgalį startuos net 11 Lietuvos irkluotojų, kurie varžysis šešios valčių klasėse. Varžybose debiutuos vienvietininkė Sonata Petrikaitė, keturvietės įgula ir visiškai nauja dvivietė valtis. Čempionatas vyks gegužės 29-31 dienomis, sekmadienį vyksiančias finalines ...
A.Kelmelis – Europos jaunimo irklavimo vicečempionas!
A.Kelmelis – Europos jaunimo irklavimo vicečempionas! 2015.05.24 22:11 Čekijoje sekmadienį baigėsi Europos jaunimo irklavimo čempionatas, kuriame be medalių neliko ir Lietuva – didžiausia šalies irklavimo viltis Armandas Kelmelis vaikinų vienviečių valčių klasėje iškovojo sidabro apdovanojimą.
A.Kelmelis – Europos jaunimo irklavimo vicečempionas!
A.Kelmelis – Europos jaunimo irklavimo vicečempionas! 2015.05.24 19:11 Čekijoje sekmadienį baigėsi Europos jaunimo irklavimo čempionatas, kuriame be medalių neliko ir Lietuva – didžiausia šalies irklavimo viltis Armandas Kelmelis vaikinų vienviečių valčių klasėje iškovojo sidabro apdovanojimą.
Lietuvos uždarų patalpų irklavimo žiemos čempionai – I.Kvartūnaitė ir A.Adomavičius
Lietuvos uždarų patalpų irklavimo žiemos čempionai – I.Kvartūnaitė ir A.Adomavičius 2015.02.09 13:55 Šeštadienį Lietuvos irklavimo federacija (LIF) surengė pirmąsias jubiliejinio 130-ojo sezono varžybas. Irkluotojai Trakuose varžėsi uždarų patalpų žiemos čempionate, kuriame svečių teisėmis dalyvavo ir Egipto atstovai, iš Lietuvos išsivežę du medalius.
Į Lietuvos irklavimo federacijos žiemos čempionatą – iš tolimojo Egipto
Į Lietuvos irklavimo federacijos žiemos čempionatą – iš tolimojo Egipto 2015.02.04 00:16 Lietuvos irklavimo federacija (LIF) šeštadienį (vasario 7 d.) vyksiančiame žiemos čempionate sulauks svečių iš Egipto. Svečių delegaciją sudaro dešimt žmonių, iš kurių šeši irkluotojai.
Vilniuje veiklą pradėjo naujai įsteigtas Sporto centras
Vilniuje veiklą pradėjo naujai įsteigtas Sporto centras 2014.09.10 14:31 Sostinėje nuo rugsėjo pradžios veikia naujai įsteigtas Vilniaus sporto centras. Tai viena didžiausių sportinio ugdymo įstaigų Lietuvoje, sujungusi šešias sporto mokyklas, tai yra beveik 30 sporto šakų. Centre vyksta treniruotės tokių sporto šakų, kaip plaukimas, lengvoji atletika, dviračių sportas, aerobika, baidarių ir ...
Iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžę irkluotojai šypsojosi
Iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžę irkluotojai šypsojosi 2014.09.01 19:41 Pirmadienį į Lietuvą iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžo Lietuvos rinktinė. Nors Amsterdame medalių iškovoti nepavyko, irkluotojai šypsojosi ir tikėjosi, kad kiti startai bus sėkmingesni, o klaidos iki olimpinių žaidynių – ištaisytos. Sekmadienį Amsterdame finišavo pasaulio irklavimo čempionatas, kuris Lietuvos ...
Be medalių: trys lietuvių įgulos pasaulio irklavimo čempionate užėmė ketvirtąsias vietas
Be medalių: trys lietuvių įgulos pasaulio irklavimo čempionate užėmė ketvirtąsias vietas 2014.08.31 15:11 Sekmadienį Amsterdame (Nyderlandai) baigiasi pasaulio irklavimo čempionatas. Paskutinė varžybų dieną ypač aktuali lietuviams – net penki mūsų šalies sportininkai plauks A finaluose ir kovos dėl medalių.
Penki Lietuvos irkluotojai kovos dėl pasaulio čempionato medalių
Penki Lietuvos irkluotojai kovos dėl pasaulio čempionato medalių 2014.08.29 16:47 Amsterdame (Nyderlandai) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate dėl medalių kovos penki Lietuvos sportininkai.
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį
D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį 2014.08.25 17:22 Pirmadienį Amsterdame tęsėsi pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos atstovai. Į pusfinalį pateko dviviečių valčių klasėje besivaržanti Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės pora. Lietuvos vyrų įgulai dėl kelialapio į pusfinalį dar reikės pakovoti.
Irkluotojai M.Griškonis ir L.Šaltytė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalius
Irkluotojai M.Griškonis ir L.Šaltytė pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalius 2014.08.24 19:16 Sekmadienį Amsterdame startavo Pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos plaukikas. Pirmasis atrankoje pasirodė vienvietę valtį irkluojantis Mindaugas Griškonis. Lietuvis su geriausiu rezultatu pateko į varžybų ketvirtfinalį. Į kitą varžybų etapą pateko ir Lina Šaltytė.
Irkluotoją S.Petrikaitę jaunimo olimpinėse žaidynėse nuo bronzos medalio skyrė 0,26 sek. (komentaras)
Irkluotoją S.Petrikaitę jaunimo olimpinėse žaidynėse nuo bronzos medalio skyrė 0,26 sek. (komentaras) 2014.08.20 09:21 Trečadienį Lietuvos irkluotoja Sonata Petrikaitė Nandzinge vykstančioje jaunimo olimpiadoje irklavimo varžybų pagrindiniame (A) finale užėmė ketvirtą vietą.
Irkluotojas A.Lapatiukas jaunimo olimpiadoje iškovojo kelialapį į pusfinalį
Irkluotojas A.Lapatiukas jaunimo olimpiadoje iškovojo kelialapį į pusfinalį 2014.08.18 09:04 Irkluotojas Andrius Lapatiukas antru bandymu iškovojo kelialapį į Kinijoje vykstančių vasaros jaunimo olimpinių žaidynių irklavimo varžybų pusfinalį.
Irkluotoja S.Petrikaitė pateko į Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį
Irkluotoja S.Petrikaitė pateko į Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį 2014.08.17 09:47 Ankstų sekmadienio rytą Kinijoje, Nandzingo mieste, antrosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse startavo Lietuvos irkluotojai. Sonata Petrikaitė puikiai pasirodė atrankos plaukime ir iškart pateko į pusfinalį. Andrius Lapatiukas savo plaukime liko penktas ir dėl vietos pusfinalyje dar turės pakovoti.
D.Vištartaitė: „Į pasaulio čempionatą važiuojame iš naujo kovoti dėl titulo“
D.Vištartaitė: „Į pasaulio čempionatą važiuojame iš naujo kovoti dėl titulo“ 2014.08.13 13:40 Vos praėjusiais metais suburtas Mildos Valčiukaitės ir Donatos Vištartaitės porinio irklavimo duetas iškart tapo Europos čempionėmis. Tais pačiais 2013 metais lietuvaitės skynė vieną pergalę po kitos ir po neįtikėtino finišo iškovojo ir planetos pirmenybių auksą.
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis – pasaulio jaunių irklavimo vicečempionai
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis – pasaulio jaunių irklavimo vicečempionai 2014.08.10 15:49 Hamburge (Vokietija) vykstančiame pasaulio jaunių irklavimo čempionate puikiai pasirodė lietuviai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis, iškovoję sidabro medalius.
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis kovos dėl pasaulio jaunių irklavimo čempionato medalių
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis kovos dėl pasaulio jaunių irklavimo čempionato medalių 2014.08.09 12:35 Hamburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame į A finalą iškopė Lietuvos vaikinų porinė dvivietė valtis, irkluojama Dovydo Nemeravičiaus ir Armando Kelmelio.
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis pasaulio jaunių irklavimo čempionate lieka nepralenkiami
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis pasaulio jaunių irklavimo čempionate lieka nepralenkiami 2014.08.08 15:39 Hamburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame nesunkiai į pusfinalį iškopė Lietuvos vaikinų porinė dvivietė valtis, irkluojama Dovydo Nemeravičiaus ir Armando Kelmelio.
Paguodos plaukimą laimėjusi Lietuvos keturvietė valtis – pasaulio jaunių čempionato ketvirtfinalyje
Paguodos plaukimą laimėjusi Lietuvos keturvietė valtis – pasaulio jaunių čempionato ketvirtfinalyje 2014.08.07 15:15 Hamburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame į ketvirfinalį antruoju bandymu pateko Lietuvos porinė keturvietė valtis, irkluojama Sauliaus Ilonio, Mato Lukoševičiaus, Juliaus Lesausko ir Žilvino Barakausko.
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis laimėjo pasaulio jaunių irklavimo čempionato atrankinį plaukimą
D.Nemeravičius ir A.Kelmelis laimėjo pasaulio jaunių irklavimo čempionato atrankinį plaukimą 2014.08.06 21:58 Trečiadienį Hamburge (Vokietija) prasidėjo pasaulio jaunių irklavimo čempionatas, kuriame galingai startavo Lietuvos vaikinų porinė dvivietė valtis, irkluojama Dovydo Nemeravičiaus ir Armando Kelmelio.
R.Maščinsko pėdomis: S.Petrikaitė ir A.Lapatiukas išvyksta į jaunimo olimpines žaidynes
R.Maščinsko pėdomis: S.Petrikaitė ir A.Lapatiukas išvyksta į jaunimo olimpines žaidynes 2014.07.31 17:34 Lietuvos irklavimo bendruomenė antrosiose vasaros jaunimo olimpinėse žaidynėse Nandzinge (Kinija) džiaugsis dviem irkluotojais. Ketvirtadienį LTOK būstinėje Vilniuje į olimpiadą palydėta Lietuvos rinktinė, tarp kurių ir Andrius Lapatiukas bei Sonata Petrikaitė.
Dvi lietuvių valtys – EUSA žaidynių B finale
Dvi lietuvių valtys – EUSA žaidynių B finale 2014.07.31 12:07 Roterdame (Nyderlandai) vykstančiose Europos universitetų studentų sporto žaidynėse (EUSA) ketvirtadienį nesėkmingai startavo Lietuvos irkluotojai, nepatekę į A finalą.
Irkluotojas Ž.Gališanskis galingai pradėjo Europos universitetų sporto žaidynes
Irkluotojas Ž.Gališanskis galingai pradėjo Europos universitetų sporto žaidynes 2014.07.30 13:11 Roterdame (Nyderlandai) vykstančiose Europos universitetų studentų sporto žaidynėse (EUSA) trečiadienį savo pasirodymus pradėjo irkluotojai.
Pasaulio jaunimo čempionė M.Valčiukaitė: „Pergalė pridėjo pasitikėjimo savimi“
Pasaulio jaunimo čempionė M.Valčiukaitė: „Pergalė pridėjo pasitikėjimo savimi“ 2014.07.28 17:03 Sekmadienį Italijos mieste Varezėje Milda Valčiukaitė tapo pasaulio jaunimo čempione vienviečių valčių klasėje, o dvivietininkai Aurimas Adomavičius ir Rolandas Maščinskas laimėjo sidabrą. Į Lietuvą grįžusi M.Valčiukaitė džiaugėsi padidėjusiu pasitikėjimu savimi, o čempiono titulo neapgynęs A.Adomavičius neliūdėjo.
Pirmą medalį tarptautinėje arenoje laimėjęs irkluotojas Ž.Gališanskis: „Nuo gegužės labai patobulėjau“
Pirmą medalį tarptautinėje arenoje laimėjęs irkluotojas Ž.Gališanskis: „Nuo gegužės labai patobulėjau“ 2014.07.28 15:35 Sekmadienio naktį, jau gerokai po vidurnakčio, Vilniaus oro uoste pasirodė iš Varezės (Italija) sugrįžę Lietuvos irkluotojai, iš Pasaulio jaunimo (U-23) čempionato parsivežę visų trijų spalvų medalius.