ieva millere

Europos motorlaivių čempionate T.Marcinkus – 5-as, latvė aplenkė visus vyrus
Europos motorlaivių čempionate T.Marcinkus – 5-as, latvė aplenkė visus vyrus 2019.08.13 12:03  Latvijoje buvo surengtas Europos „FR1000“ klasės motorlaivių čempionato etapas, kuriame 5-ą vietą užėmė lietuvis Tomas Marcinkus. Sportininkai iš viso lenktyniavo 4 kartus. Lietuvis pirmąsias, antrąsias ir ketvirtąsias lenktynes baigė 4-as, o trečiosiose lenktynėse liko 5-as. Galutinėje įskaitoje buvo sumuojami 3 ...
Tragedija paženklintame Europos „R1000“ vandens formulių čempionate T.Marcinkus – ketvirtas
Tragedija paženklintame Europos „R1000“ vandens formulių čempionate T.Marcinkus – ketvirtas 2018.09.30 20:45  Sekmadienį Čekijoje baigėsi Europos „R1000“ klasės vandens formulių čempionato sezonas, kuriame ketvirtą vietą iškovojo lietuvis Tomas Marcinkus. Bendroje įskaitoje per penkis etapus lietuvis surinko 43 taškus. T.Marcinkus pirmajame etape Kaune buvo 8-as, trečiajame etape Latvijoje – 4-as, ketvirtajame etape ...