ginčas

A.Conte ir „Chelsea“ ginčas persikels į teismą
A.Conte ir „Chelsea“ ginčas persikels į teismą 2018.11.08 11:29 Darbo vis dar neturintis, tačiau ir kompensacijos iš Londono „Chelsea“ vis dar negaunantis Antonio Conte ketina užsitęsusį ginčą spręsti teisme. Pranešama, kad A.Conte dar kartą atsisakė susitikti su Londono ekipos atstovais ir klausimus dėl jam priklausančios kompensacijos nori išspręsti teisminiu keliu. Italas ...
Rinktinės lyderės G.Petronytės asmeninės ambicijos sutrukdė komandai padėti lemiamose dvikovose?
Rinktinės lyderės G.Petronytės asmeninės ambicijos sutrukdė komandai padėti lemiamose dvikovose? 2014.06.26 17:50 Lietuvos moterų krepšinio rinktinė trečiadienį 70:63 įveikė Didžiosios Britanijos krepšininkes, atrankos B grupėje užėmė pirmąją vietą ir iškovojo kelialapį į kitų metų Europos čempionatą. Lemiamą mačą ir sekmadienio dvikovą su Belgija, kuri baigėsi mūsiškių nesėkme 81:91, praleido lyderė Gintarė Petronytė.
Lietuvą sutriuškinę anglai pykosi tarpusavyje
Lietuvą sutriuškinę anglai pykosi tarpusavyje 2013.10.16 13:30 Vakar Anglijos U-21 rinktinė 5-0 sutriuškino bendraamžius iš Lietuvos. Nors Anglijos žaidimas buvo puikus, tačiau komandos žaidėjai pykosi ir tarpusavyje. Vienas toks ginčas buvo užfiksuotas tarp rinktinės lyderių Wilfriedo Zaha ir Ravelo Morrisono. Šis ginčas įvyko jau rungtynių pradžioje.