formatas

Pirma lyga vyks pusantro rato sistema
Pirma lyga vyks pusantro rato sistema (2) 2020.04.10 17:00 Pirmos lygos dalyvių ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) atstovai penktadienį aptarė galimą būsimo pirmenybių sezono formatą ir kitas aktualijas, skelbiama oficialioje Pirmos lygos svetainėje. Nuotoliniu būdu vykusiame susirinkime dalyvavo LFF vadovai prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras ...
Vienas A lygos ratas jau prarastas. Kiek bus sutrumpintas sezonas?
Vienas A lygos ratas jau prarastas. Kiek bus sutrumpintas sezonas? (4) 2020.04.10 16:57 Jei pasaulis nebūtų susidūręs su koronavirusu protrūkiu, A lyga rytoj pradėtų antrąjį ratą. „Sūduva“ vėl susitiktų su šiame sezone jau nugalėta „Banga“, „Žalgiris“ – su „Panevėžiu“, „Riteriai“ – su „Kauno Žalgiriu“. Kadangi rungtynės neįvyks, tai reiškia, kad vienas ratas jau yra prarastas. Optimistiniais skaičiavimais A ...
V.Murauskas: „Ieškosime aštuntos komandos. Gal kažkas persigalvos“
V.Murauskas: „Ieškosime aštuntos komandos. Gal kažkas persigalvos“ (56) 2020.02.20 14:30 Šiandien posėdžiavusi asociacija A lyga, anot lygos vadovo Vidmanto Murausko, „nenusprendė nieko“. Taip buvo įvertintos lygos narių mintys, pagal kurias aštuonios komandos geriau nei septynios, septynios – geriau nei šešios. „Ieškosime aštuntos komandos. Gal kažkas persigalvos. Šiandien turime šešias komandas ir yra ...
Pristatytas Čempionų lygos formatas: „Žalgiris“ pretenduoja gauti ilgalaikę licenciją
Pristatytas Čempionų lygos formatas: „Žalgiris“ pretenduoja gauti ilgalaikę licenciją 2015.11.04 14:30 Antradienį įvyko svarbus tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA), Eurolygos ir geriausių Europos klubų vadovų susitikimas, kuriame buvo aptarta būsimos Čempionų lygos vizija. Posėdžio metu FIBA pristatė Čempionų lygos formatą. Turnyras prasidėtų nuo atrankos, kurį vyktų keturiose skirtinguose miestuose ir ten varžytų...
Moksleivių krepšinio lygoje – naujas formatas ir pagrindinis rėmėjas
Moksleivių krepšinio lygoje – naujas formatas ir pagrindinis rėmėjas 2015.10.06 14:53 Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete antradienį oficialiai pristatytas naujasis Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ sezonas su visomis savo naujovėmis. Didžiausia jų – naujas pagrindinis lygos rėmėjas. Juo tapo UAB „Olifėja“ prekinis ženklas „Perlas“. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis su „O...
Nuo 2017 metų keičiasi Europos čempionato varžybų tvarkaraštis
Nuo 2017 metų keičiasi Europos čempionato varžybų tvarkaraštis 2015.09.20 15:15 „FIBA Europe“ vadovybė patvirtino 2017 metų Europos vyrų krepšinio čempionato tvarkaraščio pakeitimus. Nuo artėjančių pirmenybių ne visos keturios grupės kartu pradės ir baigs pirmąjį etapą vienu metu. Vienos dvi grupės čempionatą pradės diena anksčiau, o kitos dvi grupės baigs pirmąjį etapą diena vėliau nei tos, kurio...
Kito sezono LKL pirmenybės – su 10 klubų ir licencijavimo tvarka
Kito sezono LKL pirmenybės – su 10 klubų ir licencijavimo tvarka 2015.06.04 10:24 Kito sezono Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) varžysis viena komanda mažiau. Apie tai portalas Krepsinis.net skelbė jau ketvirtadienį, o penktadienį LKL valdybos posėdyje tai buvo patvirtina. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda gins titulą ir LKL durų nepravers.
ULEB organizacija patvirtino kito sezono Eurolygos ir Europos taurės turnyrų formatus
ULEB organizacija patvirtino kito sezono Eurolygos ir Europos taurės turnyrų formatus 2015.04.28 14:16 ULEB organizacija antradienį paskelbė, kad jos organizuojami Eurolygos ir Europos taurės turnyrai kitą sezoną vyks tuo pačiu formatu. Eurolygoje toliau varžysis 24 klubai, padalinti ir 4 grupes po 6 komandas. Toliau seks 14 turų „Top 16“ etapas, ketvirtfinalis iki trijų pergalių ir finalinis ketvertas.
LKL kitą sezoną vyks keturių ratų sistema, „Mažeikiai“ priimti į lygą
LKL kitą sezoną vyks keturių ratų sistema, „Mažeikiai“ priimti į lygą 2014.07.25 14:25 Penktadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) posėdyje nubraižytos ateinančio sezono gairės. Paaiškėjo, kad turnyro formatas liks nepakitęs – klubai rungtyniaus keturių ratų sistema.
R.Brazauskas: jeigu LKL bus žaidžiami du ratai, tuomet mes, lygos vadovai, turėsime pagalvoti, ar esame reikalingi
R.Brazauskas: jeigu LKL bus žaidžiami du ratai, tuomet mes, lygos vadovai, turėsime pagalvoti, ar esame reikalingi 2014.07.20 16:36 Lietuvos krepšinio lygą (LKL) penktadienį neišvengimai sukrės formato pokyčiai – bus atsisakyta keturių ratų sistemos.
Keičiasi Europos taurės turnyro formatas
Keičiasi Europos taurės turnyro formatas 2014.06.09 14:13 Europos taurės turnyro organizatoriai oficialiai paskelbė, kad nuo ateinančio sezono keičiasi pirmenybių formatas. Esminis pokytis – ekipų skaičius – vietoj 48 dalyvių, kiek jų buvo šiemet, rudenį kovą dėl trofėjaus pradės 36 klubai iš 19 skirtingų šalių.
Nuo kito sezono komandos dėl LKF taurės gali kovoti kitokio formato turnyre
Nuo kito sezono komandos dėl LKF taurės gali kovoti kitokio formato turnyre 2014.03.30 19:52 Prienų „TonyBet“ komandos pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro pusfinalyje suteikė peno diskusijoms dėl turnyro formato pakeitimo.
NBA pakeitė finalo serijos formatą
NBA pakeitė finalo serijos formatą 2013.10.24 09:00 Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovai nusprendė, jog lygos finalo serija turėtų vėl būti žaidžiama pagal senesnio pobūdžio formatą.
BBL pirmenybes turėtų papildyti klubai iš Suomijos ir Švedijos
BBL pirmenybes turėtų papildyti klubai iš Suomijos ir Švedijos 2013.07.10 11:08 Baltijos krepšinio lygos (BBL) geografija kitą sezoną turėtų dar labiau išsiplėsti. Lygos klubams išplatintame kvietime teigiama, jog čempionate varžysis komandos iš šešių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Kazachstano, Suomijos ir Švedijos.
„LSU-Baltų“ vadovo kritika LKL: „Kad komanda tobulėtų, įskaitant ir draugiškas, turėtų žaisti apie 80 rungtynių“
„LSU-Baltų“ vadovo kritika LKL: „Kad komanda tobulėtų, įskaitant ir draugiškas, turėtų žaisti apie 80 rungtynių“ 2013.04.24 10:55 Nors Kauno „LSU-Baltai“ baigė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną, tačiau dauguma žaidėjų neišsiskirstė. Jų laukia ne tik Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finalo ketverto varžybos gegužės pabaigoje, bet ir tradicinė išvyka į Kiniją, kur LSU studentai susitiks su šios šalies krepšinio lygos komandomis.
LKL rimtai svarsto nuo kito sezono įvesti keturių ratų sistemą, BBL gali likti be lietuvių
LKL rimtai svarsto nuo kito sezono įvesti keturių ratų sistemą, BBL gali likti be lietuvių 2013.04.11 06:55 Labai realu, kad kitą sezoną Lietuvos krepšinio lyga (LKL) grįš prie senojo varžybų formato. Svarstoma įvesti keturių ratų sistemą, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. Tokiu atveju Baltijos krepšinio pirmenybėse (BBL) nebeliktų Lietuvos klubų.
Graikai palaiko naują tarptautinių varžybų formatą
Graikai palaiko naują tarptautinių varžybų formatą 2013.03.13 09:30 Antradienį Atėnuose įvyko FIBA posėdis, kuriame buvo aptariamas naujas tarptautinių varžybų formatas, pagal kurį pasikeistų Europos bei pasaulio čempionatų svarba ir tvarka bei žaidžiamų rungtynių laikas.
Eurolygai nepatinka naujas FIBA turnyrų formatas
Eurolygai nepatinka naujas FIBA turnyrų formatas 2012.11.21 09:30 Eurolyga paskelbė, kad yra nepatenkinta FIBA sprendimu pakeisti tarptautinių varžybų formatą. Stipriausiai Senojo žemyno krepšinio lygai nepatinka tai, kad rinktinių rungtynės vyks klubinio sezono metu. „Mes pritariame idėjai, kad nacionalinės komandos sužaistų kuo daugiau rungtynių namuose.