europos žaidynės

Europos žaidynių stalo teniso turnyre R.Paškauskienė startavo pergalingai
Europos žaidynių stalo teniso turnyre R.Paškauskienė startavo pergalingai 2015.06.16 11:54 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose pirmosiose Europos sporto žaidynėse sėkmingai savo pasirodymą pradėjo pajėgiausia Lietuvos stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė.
Paplūdimio tinklininkė M.Povilaitytė: „Būtų labai smagu patekti į stipriausių aštuonetą“
Paplūdimio tinklininkė M.Povilaitytė: „Būtų labai smagu patekti į stipriausių aštuonetą“ 2015.06.16 11:41 „Forma gera, traumų nėra – reikia tikėtis geriausio. Mus labai nustebino žaidynių organizacija“, – naujienų ir pramogų portalui tv3.lt starto Europos žaidynėse Baku 2015 išvakarėse užtikrintai sakė paplūdimio tinklininkė Monika Povilaitytė.
Imtynininkė G.Blekaitytė pralaimėjo Europos žaidynių mažajame finale (komentaras)
Imtynininkė G.Blekaitytė pralaimėjo Europos žaidynių mažajame finale (komentaras) 2015.06.15 18:22 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse realias galimybes iškovoti pirmąjį medalį Lietuvai turėjo imtynininkė Giedrė Blekaitytė.
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H.Žustautas: „Gerai, kad iškart nepatekau į finalą“
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H.Žustautas: „Gerai, kad iškart nepatekau į finalą“ 2015.06.15 17:15 „Pusfinalio metu padariau pagrindinę klaidą – pralaimėjau startą. Turiu baimę daryti pirmą yrį visa jėga. Bijau atsimušti į boksą“, – specialiame interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt pasakojo kanojininkas Henrikas Žustautas. Šiandien, pirmadienį, jis išsikovojo vietą finaliniame 200 metrų plaukime Europos ...
I.Navakauskas ir H.Žustautas kovos dėl Europos žaidynių medalių (papildyta)
I.Navakauskas ir H.Žustautas kovos dėl Europos žaidynių medalių (papildyta) 2015.06.15 14:50 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse pirmadienį tęsėsi baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose startavo didžiausios Lietuvos viltys.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos žaidynėse – šešti
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos žaidynėse – šešti 2015.06.15 09:09 Baku (Azerbaidžanas) tęsiasi istorinės pirmosios Europos sporto žaidynės. Pirmadienį pradėti dalinti medalių komplektai baidarių ir kanojų irklavimo varžybose. Dėl apdovanojimų jau kovojo ir lietuviai.
Baku dienoraštis: svečiai sportininkų kaimelyje
Baku dienoraštis: svečiai sportininkų kaimelyje 2015.06.14 21:28 Nuo sekmadienio kiekvieną dieną lietuviai startuoja 3-5 šakose, kasdien arba kas naktį atvyksta sportininkai, tuo tarpu kiti jau baigė savo pasirodymus ir neužilgo paliks Azerbaidžano sostinę. Užvakar į kaimelį atvyko imtynininkės Danutė Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė, jų varžybos rytoj.
Gimnastai V.Žitinevičiūtė ir R.Guščinas startavo Europos žaidynėse
Gimnastai V.Žitinevičiūtė ir R.Guščinas startavo Europos žaidynėse 2015.06.14 15:09 Sekmadienį Baku vykstančiose Europos žaidynėse prasidėjo individuali kvalifikacija į daugiakovės ir atskirų prietaisų finalus. Lietuvai Europos žaidynėse atstovauja gimnastai Vaida Žitinevičiūtė ir Rokas Guščinas.
A.Kazakevičius nepateko į Europos žaidynių pusfinalį (komentarai)
A.Kazakevičius nepateko į Europos žaidynių pusfinalį (komentarai) 2015.06.14 10:45 Baku (Azerbaidžanas) įsibėgėja istorinės pirmosios Europos sporto žaidynės. Sekmadienį tęsiasi graikų-romėnų imtynių kovos, kuriose dalyvauja dar trys Lietuvos atletai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – Europos žaidynių finale (komentaras)
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – Europos žaidynių finale (komentaras) 2015.06.14 10:34 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse sėkmingai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Imtynininkas J.Matuzevičius Europos žaidynėse liko per žingsnį nuo vietos mažajame finale (komentaras)
Imtynininkas J.Matuzevičius Europos žaidynėse liko per žingsnį nuo vietos mažajame finale (komentaras) 2015.06.13 12:48 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose pirmosiose Europos sporto žaidynėse šeštadienį prasidėjo graikų-romėnų imtynių varžybos, kuriose startavo ir pirmieji du Lietuvos atstovai.
Baku dienoraštis: emocijos po atidarymo
Baku dienoraštis: emocijos po atidarymo 2015.06.13 10:10 Penktadienį Azerbaidžano sostinėje vykusi Europos žaidynių atidarymo ceremonija buvo ypatinga jauniesiems sportininkams, kurie pirmą kartą dalyvavo tokiame renginyje ir įspūdingą renginį stebėjo kartu su 68 tūkstančiais žiūrovų. Ceremonijoje pasirodė daugiau nei 2 tūkstančiai atlikėjų, tarp jų – populiarioji Lady Gaga, ...
Baku oficialiai atidarytos pirmosios Europos sporto žaidynės
Baku oficialiai atidarytos pirmosios Europos sporto žaidynės 2015.06.12 19:11 Penktadienio vakarą Azerbaidžano sostinėje Baku surengta pirmųjų istorinių Europos sporto žaidynių atidarymo ceremonija.
Europos žaidynių atidarymo ceremonijos scenoje – net 2000 dalyvių
Europos žaidynių atidarymo ceremonijos scenoje – net 2000 dalyvių 2015.06.12 16:20 Jau šį, penktadienio, vakarą, 18.55 val. tiesiogiai per TV6 ir tv3.lt žiūrovų laukia istorinis įvykis – pirmųjų Europos žaidynių, Baku 2015, atidarymo ceremonija.
Lietuvių startų Europos sporto žaidynėse tvarkaraštis
Lietuvių startų Europos sporto žaidynėse tvarkaraštis 2015.06.12 15:33 Birželio 12-ą dieną Baku (Azerbaidžanas) bus surengta istorinių pirmųjų Europos sporto žaidynių atidarymo ceremonija. Šiose žaidynėse dalyvaus apie 6 tūkst. sportininkų iš 50 šalių.
Baku dienoraštis: gimtadieniai ir pasiruošimas atidarymui
Baku dienoraštis: gimtadieniai ir pasiruošimas atidarymui 2015.06.12 11:21 Penktadienio rytas Lietuvos misijos būstinėje prasidėjo nuo susirikimo. Misijos vadovas Einius Petkus informavo sportininkus, trenerius ir medikus kaip vyks pirmųjų Europos žaidynių atidarymo ceremonija. Ceremonija prasidės 21 val. vietos laiku, sportininkai kaimelyje rikiuosis 20 val. ir pėsčiomis patrauks į netoliese ...
Baku dienoraštis: sportininkų sutiktuvės
Baku dienoraštis: sportininkų sutiktuvės 2015.06.11 22:57 Ketvirtadienį Azerbaidžano sostinėje vyksiančių Europos žaidynių sportininkų kaimelyje vyko sportininkų sutiktuvės. Ceremonijos metu buvo iškeltos Azerbaidžano ir Europos olimpinių komitetų vėliavos, deglą su žaidynių ugnimi atnešė ir Azerbaidžano olimpinio komiteto viceprezidentas Chingizas Huseynzada, sportininkus ...
S.Baniulis: „Tapau priklausomas nuo dziudo“
S.Baniulis: „Tapau priklausomas nuo dziudo“ 2015.06.11 22:35 Pirmosioms Europos žaidynėms ir jų atidarymui Azerbaidžano sostinė Baku ruošėsi net keletą metų ir jau rytoj, penktadienį, žada nepakartojamą jų startą. Atidarymo ceremoniją ruošė geriausi pasaulio prodiuseriai ir scenografai, o jų sukurtus stebuklus TV6 kanalo žiūrovai išvys tiesiogiai nuo 18.55 val.
Baku dienoraštis: daugiau žalios spalvos
Baku dienoraštis: daugiau žalios spalvos 2015.06.11 21:43 Europos žaidynių sportininkų kaimelyje kiekvieną dieną daugėja žmonių žalia apranga. Ne tik dėl to, kad kasdien atvyksta vis daugiau sportininkų iš Lietuvos, daugėja ir portugalų, kurių apranga taip pat žalia. Iki šiol lietuvius atpažinti buvo labai paprasta, nes Europos komandų aprangose dominuoja mėlyna, raudona ir ...
Baku dienoraštis: prasidėjo treniruotės
Baku dienoraštis: prasidėjo treniruotės 2015.06.10 17:58 Azerbaidžano sostinėje Baku birželio 12 d. prasidėsiančių Europos žaidynių sportininkų kaimelyje atletų pastebimai padaugėjo. Kaip teigia žaidynių organizatoriai paskelbtame pranešime, čia jau gyvena apie tūkstantis sportininkų. Šiąnakt į Baku atskrido Lietuvos rinktinės boksininkai ir imtynininkai su treneriais, komandos ...
Lietuvos imtynininkai išvyksta į pirmąsias Europos žaidynes Azerbaidžane
Lietuvos imtynininkai išvyksta į pirmąsias Europos žaidynes Azerbaidžane 2015.06.09 16:36 Baku mūsų imtynininkams yra ypatingas miestas. 2007 metais šiame mieste vykusiame pasaulio čempionate Mindaugas Ežerskis iškovojo sidabrą, o Valdemaras Venckaitis pasipuošė bronzos medaliu. Dar po trijų metų Azerbaidžano sostinėje vykusiame Europos čempionate bronza pasidabino ir sunkiasvoris Mindaugas Mizgaitis. Ar ...
Baku dienoraštis: misija įsikūrė
Baku dienoraštis: misija įsikūrė 2015.06.09 16:20 Baku – saulėtas, vėjuotas, žaidynių dvasia alsuojantis miestas. Reklaminiai stendai, tiltai, autobusų stotelės ir net degalinės papuoštos ryškia žaidynių simbolika. Azerbaidžano sostinėje, Europos žaidynių sportininkų kaimelyje Lietuvos misija jau laukia atvykstančių atletų. Kokių dar šalių delegacijos jau įsikūrė ...
Gimnastė V.Žitinevičiūtė iškovojo kelialapį į Europos žaidynes
Gimnastė V.Žitinevičiūtė iškovojo kelialapį į Europos žaidynes 2014.05.16 19:07 Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos moterų gimnastikos čempionate 31-ą vietą užėmė ir kelialapį į 2015 m. Europos žaidynes iškovojo lietuvė Vaida Žitinevičiūtė.
EOC: Naujosios Europos žaidynės nekonkuruos su Olimpiada
EOC: Naujosios Europos žaidynės nekonkuruos su Olimpiada 2012.12.14 15:52 Naujosios Europos žaidynės, kurios pirmą kartą bus surengtos 2015 metais Azerbaidžane, nekonkuruos su Olimpinėmis žaidynėmis sportininkais, pinigais ar dėmesiu, pranešė Europos olimpinio komiteto (EOC) prezidentas Patrickas Hickey.
Europos olimpinis komitetas patvirtino – 2015 m. bus surengtos pirmosios Europos žaidynės
Europos olimpinis komitetas patvirtino – 2015 m. bus surengtos pirmosios Europos žaidynės 2012.12.08 13:46 Romoje vykusioje generalinėje Europos olimpinio komiteto (EOK) asamblėjoje penktadienį buvo patvirtinta, kad 2015 m. Baku (Azerbaidžanas) bus surengtos pirmosios Europos žaidynės.