edvinas turcinavičius

J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų
J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų 2016.04.17 20:47 Justinas Šnioka šiemet jau trečiose varžybose pasiekė geriausią rezultatą tarp lietuvių konkurencingiausioje baidarių K 1 vyrų klasėje. Kauno „Regesos“ atletas laimėjo trečiąją vietą Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Latvijos Valmieros VSA kubo atstovai Kasparas Pakeris ir Tomas Karlivanis užėmė pirmasias ...
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių  ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje 2016.04.12 14:45 Justinas Šnioka du kartus pakilo ant laimėtojų pakylos Latvijos Valmieros mieste vykusiose baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybose. Kauno klubo „Regesa“ atstovas laimėjo antrąją vietą I taurės etape ir trečiąją vietą II taurės etape vyrų K1 baidarių klasėje Latvijoje. Čempionu šioje baidarių klasėje du kartus tapo ...