cristianas garinas

Ant grunto nesustabdomas C.Garinas iškovojo didžiausią karjeros pergalę
Ant grunto nesustabdomas C.Garinas iškovojo didžiausią karjeros pergalę 2020.02.24 11:19  Rio de Žaneire (Brazilija) sekmadienį baigėsi ATP 500 serijos vyrų teniso turnyras „Rio Open“, kurio tvarkaraštį kiek jaukė lietus. Abu pusfinalius teko baigti žaisti sekmadienį. Juos čilietis Cristianas Garinas (ATP-18) 6:4, 7:5 nugalėjo kroatą Borną Čoričių (ATP-28), o daugelį stebinęs italas Gianluca Mageris ...
Po prasto starto atsigavęs C.Garinas laimėjo ATP 250 turnyro Argentinoje finalą
Po prasto starto atsigavęs C.Garinas laimėjo ATP 250 turnyro Argentinoje finalą 2020.02.10 11:30  Kordoboje (Argentina) sekmadienį pasibaigusio ATP 250 serijos „Cordoba Open“ vyrų teniso turnyro finale čilietis Cristianas Garinas (ATP-26) per 2 valandas 4 minutes 2:6, 6:4, 6:0 nugalėjo argentinietį Diego Schwartzmaną (ATP-14). Tai buvo trečia čiliečio pergalė prieš argentinietį per šešias jų dvikovas. Pirmojo ...