baidarių ir kanojų slalomas

Lietuviai išmėgino jėgas Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionate
Lietuviai išmėgino jėgas Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionate 2019.07.05 21:31  Slovakijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų slalomo čempionate dalyvavo ir lietuviai. Ketvirtadienį jaunimo grupės vaikinų vienviečių kanojų atrankos pirmajame etape Arnoldas Gotto buvo paskutinis – 38-as (253.86, 68 baudos sek.
Nedaug klaidų daręs M.Atmanavičius baigė Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatą
Nedaug klaidų daręs M.Atmanavičius baigė Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatą 2019.05.31 14:46  Penktadienį Po mieste (Prancūzija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jame savo pasirodymą jau baigė vienintelis Lietuvos atstovas Mantas Atmanavičius. Vyrų baidarių slalomo atrankos pirmajame etape M.Atmanavičius trasą įveikė per 108.86 sek., užsidirbo 6 baudos sek. ir užėmė 47-ą vietą tarp 56 ...
M.Atmanavičius pradėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatą
M.Atmanavičius pradėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatą 2019.05.30 18:52  Ketvirtadienį Po mieste (Prancūzija) prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Vyrų kanojų slalomo pirmajame atrankos etape Mantas Atmanavičius trasą įveikė per 156.61 sek. ir gavo tik 4 baudos sek. Deja, to neužteko, kad lietuvis pakiltų iš paskutinės – 42-os – vietos. Į pusfinalį pateko 15 ...
Baidarių ir kanojų slalomo varžybose Slovakijoje lietuviai pasirodė kukliai
Baidarių ir kanojų slalomo varžybose Slovakijoje lietuviai pasirodė kukliai 2019.05.13 16:28  Slovakijoje 71-ą kartą surengtose tarptautinėse baidarių ir kanojų slalomo varžybose „International Tatra Canoe Slalom“ dalyvavo ir gausus būrys lietuvių. Vyrų vienviečių baidarių rungtyje pirmajame etape geriausiai sekėsi Mantui Atmanavičiui, kuris buvo 46-as (134.32 sek., 8 baudos sek.). Tiesa, nuo 30-uko ir ...
V.Rasimavičius efektingai laimėjo pirmąsias Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybas
V.Rasimavičius efektingai laimėjo pirmąsias Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybas 2019.04.15 11:59 Puikų saulėtą verbų sekmadienį Lietuvos ir Baltarusijos atletai varžėsi dėl apdovanojimų atvirose Lietuvos taruės varžybose I etape. Vilius Rasimavičius laimėjo pirmąjį Lietuvos taurės varžybų etapą K1 vyrų baidarių klasėje. Kvalifikaciniame plaukime finišą pasiekęs būdamas trečioje vietoje, finale sugebėjo pagreitinti ...
Lietuviai išmėgino jėgas Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionate
Lietuviai išmėgino jėgas Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionate 2018.08.17 18:34  Bratislavoje (Slovakija) vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų slalomo čempionate savo pasirodymus užbaigė Lietuvos atstovai. Jaunių vaikinų vienviečių baidarių atrankoje Gustas Malakauskas užėmė 39-ą vietą (126.52 sek., iš jų – 6 baudos sek.), Kipras Talačka buvo 51-as (175.25, ...
S.Mažeikis – trečias atvirajame Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionate
S.Mažeikis – trečias atvirajame Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionate 2016.04.19 11:14 Sekmadienį Grigiškėse sraunioje Vokės upėje Simantas Mažeikis laimėjo bronzinį medalį atvirajame Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionate.
J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų
J.Šnioka atvirajame Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate pateko tarp prizininkų 2016.04.17 20:47 Justinas Šnioka šiemet jau trečiose varžybose pasiekė geriausią rezultatą tarp lietuvių konkurencingiausioje baidarių K 1 vyrų klasėje. Kauno „Regesos“ atletas laimėjo trečiąją vietą Vilniaus baidarių ir kanojų slalomo čempionate. Latvijos Valmieros VSA kubo atstovai Kasparas Pakeris ir Tomas Karlivanis užėmė pirmasias ...
S.Mažeikis Makedonijos tarptautinėse baidarių ir kanojų slalomo varžybose – geriausiųjų šešetuke
S.Mažeikis Makedonijos tarptautinėse baidarių ir kanojų slalomo varžybose – geriausiųjų šešetuke 2016.04.13 16:45 Geriausieji Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo meistrai Simantas Mažeikis ir Vilius Rasimavičius sezonui ruošėsi Makedonijoje. Sportininkai savaitę intensyviai treniravosi tarptautinės baidarių ir kanojų federacijos (ICF) organizuojamoje jaunųjų talentų iki 22 metų stovykloje. Pasiruošimą vainikavo tradicinės 48-osios ...
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių  ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje
Lietuviai sėkmingai pradėjo baidarių ir kanojų slalomo sezoną Latvijoje 2016.04.12 14:45 Justinas Šnioka du kartus pakilo ant laimėtojų pakylos Latvijos Valmieros mieste vykusiose baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybose. Kauno klubo „Regesa“ atstovas laimėjo antrąją vietą I taurės etape ir trečiąją vietą II taurės etape vyrų K1 baidarių klasėje Latvijoje. Čempionu šioje baidarių klasėje du kartus tapo ...
Pasaulio baidarių slalomo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė liko paskutinė
Pasaulio baidarių slalomo čempionate Lietuvos vyrų rinktinė liko paskutinė 2015.09.21 11:10 Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Paskutinį medalių komplektą išsidalino vyrai, dalyvavę komandinėje baidarių slalomo rungtyje.
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio čempionate į pusfinalį nepateko
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio čempionate į pusfinalį nepateko 2015.09.18 18:42 Didžiojoje Britanijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate penktadienį surengta vyrų vienviečių baidarių slalomo rungties atranka, kurioje dalyvavo ir trys Lietuvos sportininkai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate E.Baranauskaitė į pusfinalį nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate E.Baranauskaitė į pusfinalį nepateko 2015.09.16 20:08 Didžiojoje Britanijoje prasidėjusiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate trečiadienį startavo vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Erika Baranauskaitė.
Lietuviai pateko tarp atvirojo Estijos baidarių slalomo čempionato prizininkų
Lietuviai pateko tarp atvirojo Estijos baidarių slalomo čempionato prizininkų 2015.09.15 20:51 Šeštadienį Estijos baidarių slalomo čempionate prizines vietas nuskynė trys lietuviai. Dviejose baidarių klasėse Lietuvos baidarininkai laimėjo antrąją ir trečiąją vietas.
Europos jaunimo baidarių slalomo čempionate į pusfinalį nepavyko patekti ir E.Baranauskaitei
Europos jaunimo baidarių slalomo čempionate į pusfinalį nepavyko patekti ir E.Baranauskaitei 2015.08.28 15:43 Krokuvoje (Lenkija) tęsiasi Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, nesėkmingai susiklostęs Lietuvos atstovams.
Lietuvos baidarių slalomo meistrai nesėkmingai pradėjo Europos jaunių ir jaunimo čempionatą
Lietuvos baidarių slalomo meistrai nesėkmingai pradėjo Europos jaunių ir jaunimo čempionatą 2015.08.27 19:38 Krokuvoje (Lenkija) ketvirtadienį prasidėjo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, kuriame atrankos barjero neįveikė visi šeši Lietuvos atstovai vaikinų varžybose.
Geriausi Lietuvos jaunieji baidarių slalomo meistrai Europos čempionate sieks aukštų rezultatų
Geriausi Lietuvos jaunieji baidarių slalomo meistrai Europos čempionate sieks aukštų rezultatų 2015.08.22 13:13 Šeštadienį U-23 ir U-18 baidarių slalomo Lietuvos rinktinė išvyksta į Europos čempionatą. Lietuviai varžysis dviejose baidarių klasėse – K1 vyrų ir K1 moterų – Lenkijos mieste Krokuvoje.
Finaliniame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape lietuviai į pusfinalį nepateko
Finaliniame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape lietuviai į pusfinalį nepateko 2015.08.15 21:56 Prancūzijoje tęsiasi finalinis – penktasis – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kurio atrankoje dalyvavę trys Lietuvos atstovai į pusfinalį nepateko.
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio taurės etape Ispanijoje nepateko į pusfinalį
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio taurės etape Ispanijoje nepateko į pusfinalį 2015.08.08 09:57 Penktadienį Ispanijoje prasidėjo ketvirtasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape, kuriame visi trys dalyvavę lietuviai neįveikė atrankos etapo barjero.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje be klaidų trasą įveikęs M.Atmanavičius į pusfinalį nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje be klaidų trasą įveikęs M.Atmanavičius į pusfinalį nepateko 2015.07.03 16:58 Penktadienį Slovakijoje prasidėjo trečiasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Lenkijoje M.Atmanavičius pranoko V.Rasimavičių
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Lenkijoje M.Atmanavičius pranoko V.Rasimavičių 2015.06.26 20:27 Penktadienį Lenkijoje prasidėjo antrasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.
M.Atmanavičius ir V.Rasimavičius dalyvavo pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje
M.Atmanavičius ir V.Rasimavičius dalyvavo pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje 2015.06.19 17:15 Penktadienį Prahoje (Čekija) prasidėjusiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape savo pasirodymą baigė abu Lietuvos atstovai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius, dalyvavę vyrų vienviečių baidarių atrankoje.
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius 2015.05.30 15:37 Vokietijoje penktadienį prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną startavo visi keturi Lietuvos atstovai, nesugebėję įveikti kvalifikacijos barjero.
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius
Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionate lietuviai nepateko į pusfinalius 2015.05.30 12:37 Vokietijoje penktadienį prasidėjo Europos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną startavo visi keturi Lietuvos atstovai, nesugebėję įveikti kvalifikacijos barjero.
Grigiškėse paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionai (papildyta)
Grigiškėse paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionai (papildyta) 2014.04.30 20:12 Sekmadienį Grigriškėse įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias 2014.04.14 11:51 Šeštadienį Valmieroje (Latvija) pagaliau buvo surengtas pirmasis Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame tarp prizininkų pateko ir lietuvis Justinas Šnioka.
E.Baranauskaitė pasaulio jaunimo baidarių slalomo čempionate – 48-a
E.Baranauskaitė pasaulio jaunimo baidarių slalomo čempionate – 48-a 2013.07.18 19:42 Slovakijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, kuriame ketvirtadienį startavo lietuvė Erika Baranauskaitė.
Lietuviams nepavyko patekti į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionato pusfinalius
Lietuviams nepavyko patekti į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionato pusfinalius 2013.07.17 20:38 Trečiadienį Slovakijoje prasidėjo pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų slalomo čempionatas, kuriame jau pirmąją varžybų dieną startavo šeši Lietuvos atstovai. Deja, nė vienam iš jų patekti į pusfinalius nepavyko.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje lietuviai į pusfinalius nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje lietuviai į pusfinalius nepateko 2012.08.31 19:39 Bratislavoje (Slovakija) šiandien (08-31) prasidėjo finalinio pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapo varžybos, kuriose startavo 3 Lietuvos atstovai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje startavo 3 Lietuvos atstovai
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje startavo 3 Lietuvos atstovai 2012.08.27 12:41 Vakar (08-26) Prahoje (Čekija) baigėsi pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės ketvirtojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir 3 Lietuvos atstovai.