baidarių ir kanojų irklavimas

Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale 2014.08.07 17:34 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vietą tarp 9 pajėgiausių įgulų užsitikrino lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.07.31 11:36 Trečiadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame išdalinta net 20 medalių komplektų.
Pasaulio rekordą pagerinęs H.Žustautas jau nusitaikė į Rio de Žaneiro olimpiadą
Pasaulio rekordą pagerinęs H.Žustautas jau nusitaikė į Rio de Žaneiro olimpiadą 2014.07.22 09:38 Naktį iš pirmadienio į antradienį į Lietuvą parskrido pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate medalius skynę Lietuvos kanojininkai Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas.
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza)
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza) 2014.07.20 12:20 Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį dėl medalių kovoja net keturios lietuvių valtys.
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą 2014.07.19 20:33 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai)
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai) 2014.07.18 19:43 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus 2014.07.17 20:02 Ketvirtadienį Vengrijoje prasidėjo pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną startavusiems lietuviams į A finalus patekti nepavyko.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionato finale finišavo penkti
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionato finale finišavo penkti 2014.07.12 18:59 Šeštadienį Brandenburge (Vokietija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų 2014.06.22 10:23 Šeštadienį Maskvoje prasidėjo tarptautinės Rusijos prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo ir lietuviai Ignas Navakauskas bei Jevgenijus Šuklinas.
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai)
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai) 2014.06.16 13:36 Sekmadienį Trakuose pasibaigusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sužibėjo Anelė Šakalytė. Paskutinę varžybų dieną dar 4 rungtis laimėjusi baidarininkė iš viso čempionate iškovojo net 10 aukso medalių.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai)
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai) 2014.06.14 18:11 Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Šeštadienį dar tris aukso medalius iškovojo baidarininkė Anelė Šakalytė.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.06.13 18:30 Penktadienį Trakuose prasidėjo tris dienas truksiantis Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną paaiškėjo 9 rungčių čempionai bei prizininkai.
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai)
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai) 2014.06.08 11:57 Šeštadienį Kaune vyko tarptautinės „Brača-Sport“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Kauno irklavimo mokyklos taurei laimėti.
Jaunieji Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai varžėsi Marijampolėje
Jaunieji Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai varžėsi Marijampolėje 2014.06.05 14:05 Praėjusį savaitgalį Marijampolėje vyko šio miesto jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas „Pasaulio čempiono Egidijaus Balčiūno taurė“.
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai)
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai) 2014.05.26 14:46 Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame įspūdingą medalių kraitį iškovojo Anelė Šakalytė.
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza 2014.05.25 11:48 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape sekmadienį dar du medalius iškovojo Lietuvos sportininkai.
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus 2014.05.24 20:02 Vengrijoje tęsiasi paskutinis – trečias – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame į A finalus pateko ir dėl galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo keturi lietuviai.
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą 2014.05.24 12:13 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.23 22:36 Penktadienį Vengrijoje prasidėjo paskutinis – trečias – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Jame puikiai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, patekę į A finalą.
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose 2014.05.11 18:35 Sekmadienį Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos 2014.05.10 18:59 Šeštadienį Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
A.Lankas ir E.Ramanauskas pasaulio taurės etape liko per plauką nuo medalių
A.Lankas ir E.Ramanauskas pasaulio taurės etape liko per plauką nuo medalių 2014.05.04 13:03 Milane (Italija) vykstančiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape per plauką nuo apdovanojimų liko vieninteliai Lietuvos atstovai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
A.Lankas ir E.Ramanauskas pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
A.Lankas ir E.Ramanauskas pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.03 19:39 Lietuvos baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas pateko į Milane (Italija) vykstančio pirmo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo A finalą.
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas 2014.04.27 11:42 Šeštadienį Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, paskelbęs apie šios sporto šakos sezono pradžią šalyje.
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Ispanijoje – trys lietuvių pergalės
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Ispanijoje – trys lietuvių pergalės 2014.03.09 22:43 Savaitgalį Ispanijoje vyko „Nelo Winter Challenger“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų antrasis etapas, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos atstovai.
J.Šuklinas su kitais Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovais sezoną pradėjo Portugalijoje
J.Šuklinas su kitais Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovais sezoną pradėjo Portugalijoje 2014.03.02 13:21 Šeštadienį Portugalijoje vyko „Nelo Winter Challge“ serijos baidarių ir kanojų irklavimo varžybų pirmasis etapas – „Agueira Cup“ regata. Joje varžėsi nemažas būrys Portugalijoje stovyklaujančių Lietuvos sportininkų.
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius 2013.09.15 18:05 Sekmadienį Čekijoje baigėsi „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kurių paskutinė diena sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams, iškovojusiems tris medalius.
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio 2013.09.14 20:29 Čekijoje vykstančiose „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybose vėl 4-ą vietą užėmė perspektyvus Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
Pirmąją „Olimpinių vilčių“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dieną lietuviai liko be medalių
Pirmąją „Olimpinių vilčių“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dieną lietuviai liko be medalių 2013.09.13 19:15 Penktadienį Čekijoje prasidėjo „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose varžosi ir Lietuvos sportininkai.
Trakuose baigėsi tradicinė „Galvės" baidarių ir kanojų irklavimo regata (rezultatai)
Trakuose baigėsi tradicinė „Galvės" baidarių ir kanojų irklavimo regata (rezultatai) 2013.09.08 18:26 Trakuose baigėsi dvi dienas trukusi baidarių ir kanojų „Galvės“ regata. Antrą dieną dalyviai varžėsi sprinto rungtyje (200 m).