baidarių ir kanojų irklavimas

Vilniuje veiklą pradėjo naujai įsteigtas Sporto centras
Vilniuje veiklą pradėjo naujai įsteigtas Sporto centras 2014.09.10 14:31 Sostinėje nuo rugsėjo pradžios veikia naujai įsteigtas Vilniaus sporto centras. Tai viena didžiausių sportinio ugdymo įstaigų Lietuvoje, sujungusi šešias sporto mokyklas, tai yra beveik 30 sporto šakų. Centre vyksta treniruotės tokių sporto šakų, kaip plaukimas, lengvoji atletika, dviračių sportas, aerobika, baidarių ir ...
Pasaulio jaunimo čempionas H.Žustautas Trakuose iškovojo net keturis aukso medalius
Pasaulio jaunimo čempionas H.Žustautas Trakuose iškovojo net keturis aukso medalius 2014.09.09 12:58 Praėjusį savaitgalį Trakuose surengtos „Galvės regatos“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose įspūdingai pasirodė pasaulio jaunimo čempionas Henrikas Žustautas, iškovojęs net keturis aukso medalius.
„Talkšos regatoje“ – dvi pasaulio jaunimo čempiono pergalės (+ kiti rezultatai)
„Talkšos regatoje“ – dvi pasaulio jaunimo čempiono pergalės (+ kiti rezultatai) 2014.09.02 11:43 Praėjusį savaitgalį Šiauliuose surengtos tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos „Talkšos regata“, kuriose netrūko pajėgių sportininkų.
Kanojų slalomo su kliūtimis rungtyje Nandzinge V.Korobovas nepateko į ketvirtfinalį
Kanojų slalomo su kliūtimis rungtyje Nandzinge V.Korobovas nepateko į ketvirtfinalį 2014.08.26 10:48 Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse kiek neįprastoje rungtyje startavo kanojininkas Vadimas Korobovas.
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai)
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai) 2014.08.25 18:43 Praėjusį savaitgalį Šiauliuose surengtos Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) baidarių ir kanojų irklavimo žaidynės, kuriose išdalinta 16 medalių komplektų.
Kanojininkas V.Korobovas Nandzinge iškovojo sidabro medalį (papildyta)
Kanojininkas V.Korobovas Nandzinge iškovojo sidabro medalį (papildyta) 2014.08.24 11:42 Nandzinge (Kinija) vykstančiose antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse sidabro medalį iškovojo Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
Kanojininkas V.Korobovas varžysis jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalyje
Kanojininkas V.Korobovas varžysis jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalyje 2014.08.23 13:24 Šeštadienį Nandzingo (Kinija) jaunimo olimpinėse žaidynėse Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas startavo vienviečių kanojų 500 m rungties ketvirtfinalyje. Lietuvis pateko į kitą etapą.
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas!
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas! 2014.08.17 16:25 Sekmadienį Minske (Baltarusija) baigėsi pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dar vieną medalį į savo kolekciją pridėjo lietuvis Henrikas Žustautas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą 2014.08.16 17:57 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“ 2014.08.10 11:35 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną Lietuvai vienintelį bronzos medalį iškovojo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, o rungtį komentavusi „Eurosport“ televizijos kanalo darbuotoja iš Rusijos privertė suklusti Lietuvos žiūrovus.
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza 2014.08.10 11:13 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną vienintelį medalį Lietuvai iškovojo Jevgenijus Šuklinas, ketvirtą kartą tapęs planetos pirmenybių bronzos medalininku.
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje 2014.08.09 14:12 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate galingai startavo lietuvis Jevgenijus Šuklinas, kuris su trenksmu žengė į vienviečių kanojų 200 m rungties A finalą.
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta)
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta) 2014.08.08 16:59 Maskvoje (Rusija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį startuoja net septyni Lietuvos sportininkai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale 2014.08.07 17:34 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vietą tarp 9 pajėgiausių įgulų užsitikrino lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.07.31 11:36 Trečiadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame išdalinta net 20 medalių komplektų.
Pasaulio rekordą pagerinęs H.Žustautas jau nusitaikė į Rio de Žaneiro olimpiadą
Pasaulio rekordą pagerinęs H.Žustautas jau nusitaikė į Rio de Žaneiro olimpiadą 2014.07.22 09:38 Naktį iš pirmadienio į antradienį į Lietuvą parskrido pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate medalius skynę Lietuvos kanojininkai Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas.
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza)
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza) 2014.07.20 12:20 Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį dėl medalių kovoja net keturios lietuvių valtys.
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą 2014.07.19 20:33 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai)
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai) 2014.07.18 19:43 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus 2014.07.17 20:02 Ketvirtadienį Vengrijoje prasidėjo pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną startavusiems lietuviams į A finalus patekti nepavyko.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionato finale finišavo penkti
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionato finale finišavo penkti 2014.07.12 18:59 Šeštadienį Brandenburge (Vokietija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų 2014.06.22 10:23 Šeštadienį Maskvoje prasidėjo tarptautinės Rusijos prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo ir lietuviai Ignas Navakauskas bei Jevgenijus Šuklinas.
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai)
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai) 2014.06.16 13:36 Sekmadienį Trakuose pasibaigusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sužibėjo Anelė Šakalytė. Paskutinę varžybų dieną dar 4 rungtis laimėjusi baidarininkė iš viso čempionate iškovojo net 10 aukso medalių.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai)
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai) 2014.06.14 18:11 Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Šeštadienį dar tris aukso medalius iškovojo baidarininkė Anelė Šakalytė.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.06.13 18:30 Penktadienį Trakuose prasidėjo tris dienas truksiantis Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną paaiškėjo 9 rungčių čempionai bei prizininkai.
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai)
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai) 2014.06.08 11:57 Šeštadienį Kaune vyko tarptautinės „Brača-Sport“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Kauno irklavimo mokyklos taurei laimėti.
Jaunieji Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai varžėsi Marijampolėje
Jaunieji Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai varžėsi Marijampolėje 2014.06.05 14:05 Praėjusį savaitgalį Marijampolėje vyko šio miesto jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas „Pasaulio čempiono Egidijaus Balčiūno taurė“.
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai)
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai) 2014.05.26 14:46 Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame įspūdingą medalių kraitį iškovojo Anelė Šakalytė.
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza 2014.05.25 11:48 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape sekmadienį dar du medalius iškovojo Lietuvos sportininkai.
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus 2014.05.24 20:02 Vengrijoje tęsiasi paskutinis – trečias – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame į A finalus pateko ir dėl galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo keturi lietuviai.