baidarių ir kanojų irklavimas

Kanojininkė R.Dagytė iškopė į pasaulio čempionato C finalą
Kanojininkė R.Dagytė iškopė į pasaulio čempionato C finalą 2015.08.22 15:55 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį savo pasirodymą pratęsė vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Rūta Dagytė.
Baidarininkas I.Navakauskas – pasaulio čempionato A finale
Baidarininkas I.Navakauskas – pasaulio čempionato A finale 2015.08.22 15:26 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sėkmingą pasirodymą pratęsė Europos čempionato bronzos medalininkas lietuvis Ignas Navakauskas.
H.Žustautas iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą
H.Žustautas iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą 2015.08.22 13:05 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą iškovojo vienas iš penkių startavusių Lietuvos atletų.
Baidarininkas M.Maldonis plauks pasaulio čempionato C finale
Baidarininkas M.Maldonis plauks pasaulio čempionato C finale 2015.08.21 17:40 Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį jau antrajame pusfinalyje startavo lietuvis Mindaugas Maldonis.
Baidarininkas M.Maldonis pasaulio čempionate pateko į antrą pusfinalį
Baidarininkas M.Maldonis pasaulio čempionate pateko į antrą pusfinalį 2015.08.21 13:45 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į antrą pusfinalį pateko lietuvis Mindaugas Maldonis.
Kanojininkė R.Dagytė plauks pasaulio čempionato pusfinalyje
Kanojininkė R.Dagytė plauks pasaulio čempionato pusfinalyje 2015.08.21 10:55 Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį startavo vienintelė Lietuvos atstovė moterų varžybose Rūta Dagytė.
Atrankos plaukimą laimėjęs baidarininkas I.Navakauskas – pasaulio čempionato pusfinalyje
Atrankos plaukimą laimėjęs baidarininkas I.Navakauskas – pasaulio čempionato pusfinalyje 2015.08.21 10:34 Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį galingai startavo Europos čempionato bronzos medalininkas lietuvis Ignas Navakauskas.
Penki lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
Penki lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2015.08.20 19:57 Milane (Italija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną dėl vietų A finaluose kovojo šeši Lietuvos atstovai, iš kurių net penki pateko į A finalus.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio čempionato pusfinalį
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio čempionato pusfinalį 2015.08.20 14:13 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate ketvirtadienį startavo į vietą Rio de Žaneiro olimpiadoje besitaikantys lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Šiemet nenugalimas kanojininkas H.Žustautas pasaulio čempionate iškopė į pusfinalį
Šiemet nenugalimas kanojininkas H.Žustautas pasaulio čempionate iškopė į pusfinalį 2015.08.20 12:52 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate ketvirtadienį savo pasirodymą pradėjo šiemet nenugalimas kanojininkas Henrikas Žustautas.
Baidarininkai A.Lankas ir E.Ramanauskas sėkmingai pradėjo pasaulio čempionatą
Baidarininkai A.Lankas ir E.Ramanauskas sėkmingai pradėjo pasaulio čempionatą 2015.08.20 12:39 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate ketvirtadienį savo pasirodymą pradėjo dukart Europos čempionato bronzos medalininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
Baidarininkas M.Maldonis – pasaulio čempionato pusfinalyje
Baidarininkas M.Maldonis – pasaulio čempionato pusfinalyje 2015.08.20 11:15 Ketvirtadienį Milane (Italija) prasidėjo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmasis iš lietuvių į startą stojo Mindaugas Maldonis.
Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių
Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių 2015.08.19 13:14 Ketvirtadienį Italijoje prasidės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 20-23 dienomis Milane irkluotojai kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. 42-ą kartą vyksiančiame pasaulio čempionate iš viso dalyvaus daugiau negu 2000 ...
Baidarininkų dvivietės tikslas – olimpinis kelialapis
Baidarininkų dvivietės tikslas – olimpinis kelialapis 2015.08.07 10:34 Baidarių irkluotojų dvivietė Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas įspūdingai pradėjo šių metų sezoną ir gegužės pradžioje Europos čempionate iškovojo bronzos medalius. Tačiau vėliau A. Lanką pradėjo persekioti traumos ir Europos žaidynėse Baku lietuviai nepateko į finalą.
Kanojininkai H.Žustautas ir V.Korobovas – pasaulio jaunimo ir jaunių čempionai!
Kanojininkai H.Žustautas ir V.Korobovas – pasaulio jaunimo ir jaunių čempionai! 2015.07.26 13:43 Sekmadienį Portugalijoje baigiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuris neįtikėtinai sėkmingas buvo Lietuvos sportininkams, iškovojusiems du aukso medalius.
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2015.07.25 15:24 Šeštadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kurio pusfinalio plaukimuose dalyvavo net 11 Lietuvos sprinterių.
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas pasaulio jaunimo čempionate – aštunti
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas pasaulio jaunimo čempionate – aštunti 2015.07.25 14:05 Šeštadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta sportininkų iš Lietuvos. Trečiąją varžybų dieną medalius dalinosi stajeriai 1000 m rungtyje.
Atrankos plaukimą laimėjęs H.Žustautas – pasaulio jaunimo čempionato pusfinalyje (+ kiti rezultatai)
Atrankos plaukimą laimėjęs H.Žustautas – pasaulio jaunimo čempionato pusfinalyje (+ kiti rezultatai) 2015.07.24 20:04 Penktadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame startavo didžiausios Lietuvos viltys.
Lietuvos baidarininkės kukliai pradėjo pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą
Lietuvos baidarininkės kukliai pradėjo pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą 2015.07.24 14:01 Penktadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta sportininkų iš Lietuvos.
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas – pasaulio jaunimo čempionato A finale
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas – pasaulio jaunimo čempionato A finale 2015.07.23 20:10 Ketvirtadienį Portugalijoje prasidėjo pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną startavo trys Lietuvos įgulos.
Tarptautinėje baidarių ir kanojų irklavimo regatoje Trakuose – H.Žustauto pergalė (+ kiti rezultatai)
Tarptautinėje baidarių ir kanojų irklavimo regatoje Trakuose – H.Žustauto pergalė (+ kiti rezultatai) 2015.07.19 14:53 Sekmadienį Trakuose baigėsi tarptautinė „Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo regata. Antrąją varžybų dieną suaugusiųjų grupės dalyviai išsidalino dar 7 medalių komplektus.
Revanšą pasiekęs baidarininkas A.Olijnikas – dukart „Brača-sport“ regatos čempionas (+ kiti rezultatai)
Revanšą pasiekęs baidarininkas A.Olijnikas – dukart „Brača-sport“ regatos čempionas (+ kiti rezultatai) 2015.07.18 16:22 Šeštadienį Trakuose prasidėjo tarptautinė „Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo regata. Pirmąją varžybų dieną suaugusiųjų grupės dalyviai išsidalino 7 medalių komplektus.
Istorinė pergalė: H.Žustautas iškovojo Lietuvai pirmąjį Europos žaidynių auksą! (komentaras)
Istorinė pergalė: H.Žustautas iškovojo Lietuvai pirmąjį Europos žaidynių auksą! (komentaras) 2015.06.16 13:38 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse Lietuvos sporto gerbėjus nuostabia pergale pradžiugino talentingas kanojininkas Henrikas Žustautas.
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H.Žustautas: „Gerai, kad iškart nepatekau į finalą“
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H.Žustautas: „Gerai, kad iškart nepatekau į finalą“ 2015.06.15 17:15 „Pusfinalio metu padariau pagrindinę klaidą – pralaimėjau startą. Turiu baimę daryti pirmą yrį visa jėga. Bijau atsimušti į boksą“, – specialiame interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt pasakojo kanojininkas Henrikas Žustautas. Šiandien, pirmadienį, jis išsikovojo vietą finaliniame 200 metrų plaukime Europos ...
I.Navakauskas ir H.Žustautas kovos dėl Europos žaidynių medalių (papildyta)
I.Navakauskas ir H.Žustautas kovos dėl Europos žaidynių medalių (papildyta) 2015.06.15 14:50 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse pirmadienį tęsėsi baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose startavo didžiausios Lietuvos viltys.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos žaidynėse – šešti
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos žaidynėse – šešti 2015.06.15 09:09 Baku (Azerbaidžanas) tęsiasi istorinės pirmosios Europos sporto žaidynės. Pirmadienį pradėti dalinti medalių komplektai baidarių ir kanojų irklavimo varžybose. Dėl apdovanojimų jau kovojo ir lietuviai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – Europos žaidynių finale (komentaras)
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – Europos žaidynių finale (komentaras) 2015.06.14 10:34 Baku (Azerbaidžanas) vykstančiose istorinėse pirmosiose Europos sporto žaidynėse sėkmingai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vokietijoje A finalus
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vokietijoje A finalus 2015.05.23 02:15 Praėjusią savaitę Trakuose santykius aiškinęsi pajėgiausi Lietuvos kanojininkai Henrikas Žustautas bei Jevgenijus Šuklinas puikiai startavo antrajame pasaulio taurės etape Vokietijoje.
Baidarininkams I.Navakauskui, A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! <span>(2)</span>
Baidarininkams I.Navakauskui, A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! <span>(2)</span> 2015.05.03 17:19 Čekijoje tęsėsi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame sekmadienį sėkmingai dėl medalių iškovojo Lietuvos atstovai. Nors be apdovanojimo liko didžiausia šalies viltis Jevgenijus Šuklinas, tačiau baidarininkai Ignas Navakauskas, Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas pasidabino bronzos medaliais.
Irkluotojas T.Gadeikis baigia profesionalo karjerą
Irkluotojas T.Gadeikis baigia profesionalo karjerą 2014.09.15 11:08 „Starte daugiau manęs nebematysite, nebebijokite“, – tokiais žodžiais su konkurentais ir Lietuvos irklavimo rinktinės nariais atsisveikino kanojininkas Tomas Gadeikis. Daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas oficialiai baigė profesionalo karjerą.