baidarių ir kanojų irklavimas

Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionate pateko į A finalą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Europos čempionate pateko į A finalą 2016.06.24 17:15 Maskvoje (Rusija) penktadienį prasidėjusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties A finalą pateko Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Penki lietuviai plauks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje
Penki lietuviai plauks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje 2016.06.24 10:59 Penktadienį Maskvoje (Rusija) prasidėjo Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai sieks medalių
Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai sieks medalių 2016.06.24 10:38 Penktadienį prasideda Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rusijos sostinėje Maskvoje startuos septynios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – unikalus pasiekimas
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – unikalus pasiekimas 2016.06.19 15:58 Trakuose vykusiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate, paskutinę čempionato dieną dėl medalių kovos vyko ilgiausiausiose – 1000 ir 5000 metrų distancijose.
Lietuvos čempionate H.Žustautas iškovojo du aukso medalius
Lietuvos čempionate H.Žustautas iškovojo du aukso medalius 2016.06.18 18:41 Trakuose vykstančiame Lietuvos baidarių ir kanojų čempionate šeštadienį medalius išsidalijo sprinteriai.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas 2016.06.17 19:33 Penktadienį Trakuose buvo duotas startas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatui. Jau pirmąją dieną išdalinta 10 medalių komplektų, o visi sportininkai varžėsi 500 m distancijoje.
Atvirajame Latvijos baidarių slalomo čempionate lietuviai iškovojo gausybę medalių
Atvirajame Latvijos baidarių slalomo čempionate lietuviai iškovojo gausybę medalių 2016.06.14 11:28 Latvijos baidarių slalomo čempionate lietuviai susižėrė net 6 medalius iš 9 komandinėje trijų baidarių 3 x K1 vyrų rungtyje, kurioje startavo net 13 komandų iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.
Kanojininkas V.Korobovas – pasaulio studentų čempionas
Kanojininkas V.Korobovas – pasaulio studentų čempionas (1) 2016.06.10 20:04 Penktadienį Portugalijoje baigėsi septintasis pasaulio universitetų studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.
Kanojininkas J.Šuklinas liko per plauką nuo pasaulio taurės etapo medalio
Kanojininkas J.Šuklinas liko per plauką nuo pasaulio taurės etapo medalio 2016.06.05 12:53 Sekmadienį Portugalijoje baigėsi trečiasis pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame dalyvavo ir olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas.
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Portugalijoje A finalą
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Portugalijoje A finalą 2016.06.04 19:28 Portugalijoje vykstančiame trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape šeštadienį savo pasirodymą pradėjo olimpinis vicečempionas lietuvis Jevgenijus Šuklinas.
J.Šuklinui nepavyko iškovoti pasaulio taurės etapo Čekijoje medalio
J.Šuklinui nepavyko iškovoti pasaulio taurės etapo Čekijoje medalio 2016.05.29 10:50 Sekmadienį Čekijoje baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Paskutinę varžybų dieną galimybę iškovoti medalį turi vienintelis Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas.
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Čekijoje finalą
Kanojininkas J.Šuklinas pateko į pasaulio taurės etapo Čekijoje finalą 2016.05.28 21:01 Čekijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape į medalį nusitaikė vienintelis Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas.
Paaiškėjo Lietuvos olimpinė baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė
Paaiškėjo Lietuvos olimpinė baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė 2016.05.25 10:55 Po pasaulio taurės varžybų Vokietijoje paaiškėjo galutinė Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė, kuri vyks į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Visose olimpinėse žaidynėse po Nepriklausomybės atkūrimo dalyvavę Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai šiais metais turės rekordinę delegaciją – net keturias įgulas.
Lietuvos baidarininkai iškovojo auksą ir su trenksmu užbaigė pasaulio taurės etapą Vokietijoje
Lietuvos baidarininkai iškovojo auksą ir su trenksmu užbaigė pasaulio taurės etapą Vokietijoje (3) 2016.05.22 16:03 Duisburge (Vokietija) vykusį pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapą Lietuvos sportininkai užbaigė su trenksmu, paskutiniame savo starte iškovodami aukso medalius.
Kanojininkas H.Žustautas liko per plauką nuo pasaulio taurės etapo Vokietijoje medalio
Kanojininkas H.Žustautas liko per plauką nuo pasaulio taurės etapo Vokietijoje medalio 2016.05.22 11:52 Sekmadienį Duisburge (Vokietija) baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Paskutinę varžybų dieną galimybę iškovoti medalį turi Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas.
Baidarininkas I.Navakauskas apmaudžiai nepateko į pasaulio taurės etapo Vokietijoje A finalą
Baidarininkas I.Navakauskas apmaudžiai nepateko į pasaulio taurės etapo Vokietijoje A finalą 2016.05.21 19:00 Duisburge (Vokietija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape už vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finalo borto liko abu lietuviai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas pasaulio taurės etape Vokietijoje užėmė 5-ą vietą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas pasaulio taurės etape Vokietijoje užėmė 5-ą vietą 2016.05.21 14:39 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame galimybę iškovoti medalius šeštadienį turi keturi Lietuvos sportininkai.
Kanojininkas H.Žustautas užsitikrino kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą
Kanojininkas H.Žustautas užsitikrino kelialapį į Rio de Žaneiro olimpiadą 2016.05.21 12:12 Duisburge (Vokietija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape šeštadienį sėkmingai startavo Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas.
Keturi Lietuvos baidarininkai pateko į pasaulio taurės etapo Vokietijoje A finalus
Keturi Lietuvos baidarininkai pateko į pasaulio taurės etapo Vokietijoje A finalus 2016.05.20 17:49 Penktadienį Duisburge (Vokietija) prasidėjo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame dalyvauja ir pajėgiausi Lietuvos sportininkai.
Baidarininkas M.Maldonis nepateko į Rio de Žaneiro olimpiadą
Baidarininkas M.Maldonis nepateko į Rio de Žaneiro olimpiadą 2016.05.18 13:36 Trečiadienį Duisburge (Vokietija) prasidėjo Europos zonos olimpinės baidarių ir kanojų irklavimo atrankos varžybos, kuriose dalyvavo ir vienas lietuvis Mindaugas Maldonis.
Baidarininkai sieks dar vieno olimpinio kelialapio
Baidarininkai sieks dar vieno olimpinio kelialapio 2016.05.17 16:08 Visose olimpinėse žaidynėse po Nepriklausomybės atkūrimo dalyvavę Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai Rio de Žaneire turės rekordinę delegaciją – net keturias įgulas, tačiau ties tuo sustoti neketina.
Lietuvių irkluojamos dvivietės baidarės triumfavo regatoje Italijoje
Lietuvių irkluojamos dvivietės baidarės triumfavo regatoje Italijoje 2016.04.12 11:25 Italijos mieste Montovoje vyko tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo regata „Trofeo Sparafucile Citta di Montova“. Joje dalyvavo daugiau negu 700 irkluotojų iš 11 šalių. Regatoje jėgas išbandė ir devyni Lietuvos atstovai.
Baidarininkų ir kanojininkų kova dėl olimpinių kelialapių prasidės Trakuose
Baidarininkų ir kanojininkų kova dėl olimpinių kelialapių prasidės Trakuose 2016.03.29 15:27 Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija nustatė taisykles, pagal kurias Lietuvos irkluotojai išsidalins kelialapius į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Lietuviai jau yra iškovoję tris olimpinius kelialapius, tačiau pagal Tarptautinės baidarių ir kanojų irklavimo federacijos taisykles, olimpinį kelialapį ...
H.Žustautas šventė pergalę kanojų sprinto lenktynėse Portugalijoje
H.Žustautas šventė pergalę kanojų sprinto lenktynėse Portugalijoje 2016.02.21 12:26 Šeštadienį Portugalijoje surengtos tarptautinės „NELO Winter Challenge“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo ir dauguma pajėgiausių Lietuvos sportininkų.
„Sportas.lt“ rinkimai: geriausia Lietuvos metų sporto šaka – tinklinis
„Sportas.lt“ rinkimai: geriausia Lietuvos metų sporto šaka – tinklinis 2016.01.05 21:00 Didžiausias Lietuvoje sporto portalas „Sportas.lt“ metų pabaigoje pristato rinkimus, kuriuose lankytojai galės išrinkti geriausią sporto šaką, metų talentą, geriausią sporto renginį Lietuvoje ir įsimintiniausią metų Lietuvos sporto momentą.
Rio kanale – naudingos pamokos
Rio kanale – naudingos pamokos 2015.10.30 11:43 Sėkmingai šį sezoną lenktyniavę Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo meistrai spalio viduryje pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Vilniuje ir Trakuose jie po truputį irklavo, stiprėjo fiziškai, o gruodžio mėnesį planuoja vykti į treniruočių stovyklą šiltuose kraštuose, greičiausiai į Pietų Afrikos Respubliką. Balandžio ...
Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai išbandė olimpinę trasą
Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai išbandė olimpinę trasą 2015.10.06 16:34 Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai baigė sezoną. Tačiau atostogos prieš olimpinį sezoną ilgai netruks. Dar spalio mėnesį baidarininkai ir kanojininkai pradės treniruotes Lietuvoje, o gruodžio pradžioje vyks į treniruočių stovyklą į šiltuosius kraštus, kur pradės treniruotes ir ant vandens.
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas, H.Žustautui – bronza
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas, H.Žustautui – bronza 2015.09.20 17:26 Sekmadienį Rumunijoje baigiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę čempionato dieną medalius iškovojo pasaulio jaunimo ir Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas bei pasaulio jaunių čempionato nugalėtojas Vadimas Korobovas.
Pusfinalį laimėjęs kanojininkas H.Žustautas – Europos jaunimo čempionato A finale
Pusfinalį laimėjęs kanojininkas H.Žustautas – Europos jaunimo čempionato A finale 2015.09.19 17:32 Šeštadienį Rumunijoje tęsėsi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja net 32 Lietuvos sportininkai.
Baidarininkai R.Puzonas ir S.Maldonis bei kanojininkė R.Dagytė – Europos jaunimo čempionato A finale
Baidarininkai R.Puzonas ir S.Maldonis bei kanojininkė R.Dagytė – Europos jaunimo čempionato A finale 2015.09.19 15:01 Šeštadienį Rumunijoje tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja net 32 Lietuvos sportininkai.