baidarių ir kanojų irklavimas

Trakuose prasidėjo baidarių ir kanojų „Galvės“ regata (rezultatai)
Trakuose prasidėjo baidarių ir kanojų „Galvės“ regata (rezultatai) 2013.09.07 19:51 Savaitgalį Trakuose vyksta tradicinė „Galvės“ baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje šiemet dalyvauja Lietuvos ir Rusijos sportininkai.
J.Šuklinas ir I.Navakauskas pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate liko be medalių
J.Šuklinas ir I.Navakauskas pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate liko be medalių 2013.09.01 11:22 Pergalingo Lietuvos sporto savaitgalio sekmadienį nepavyko pratęsti Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovams.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas - pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finaluose
I.Navakauskas ir J.Šuklinas - pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finaluose 2013.08.31 11:45 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį dalyviai varžosi dėl galimybes plaukti A finaluose.
J.Šuklinas lengvai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (papildyta)
J.Šuklinas lengvai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (papildyta) 2013.08.30 14:49 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Penktadienį dalyviai tęs kovą 500 m distancijos pusfinaliuose bei pradės varžybas 200 m distancijoje, kurioje startuos ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Jevgenijus Šuklinas.
T.Čižas, R.Nekrošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalius
T.Čižas, R.Nekrošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalius 2013.08.30 12:11 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Penktadienį dalyviai pradėjo kovas 500 m distancijoje.
Pirmą pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną lietuviams į A finalus patekti nepavyko
Pirmą pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną lietuviams į A finalus patekti nepavyko 2013.08.29 17:42 Ketvirtadienį Duisburge (Vokietija) prasidėjo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmą dieną kovas pradėjo trys Lietuvos valtys.
Pasaulio meistrų žaidynėse – puikus Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovų pasirodymas
Pasaulio meistrų žaidynėse – puikus Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovų pasirodymas 2013.08.06 16:28 Turine (Italija) vykstančiose pasaulio meistrų žaidynėse puikiai pasirodė Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai, iškovoję gausybę medalių.
A.Lankas „Talkšos regatoje“ čempionu tapo net tris kartus
A.Lankas „Talkšos regatoje“ čempionu tapo net tris kartus 2013.08.05 13:09 Sekmadienį Šiauliuose baigėsi jau tradicine tapusi „Talkšos regata“, kurioje net tris čempiono titulus iškovojo vietos atstovas Aurimas Lankas.
Kanojininkas V.Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpines žaidynes, H.Žustautas - 6-as (atnaujinta)
Kanojininkas V.Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpines žaidynes, H.Žustautas - 6-as (atnaujinta) 2013.08.04 15:39 Sekmadienį Kanadoje baigiasi pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame aukščiausią - 6-ą - vietą tarp lietuvių užėmė Henrikas Žustautas, o Vadimas Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpiadą.
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2013.08.04 10:15 Kanadoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate A finaluose plauks du Lietuvos kanojininkai.
Lietuviai plauks pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinaliuose
Lietuviai plauks pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinaliuose 2013.08.03 10:53 Kanadoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate visi trys Lietuvos atstovai pateko į pusfinalius.
Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas
Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas 2013.07.21 18:05 Sekmadienį Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kurio nugalėtojais tapo ir neseniai Universiadoje aukso medaliais pasidabinę Jevgenijus Šuklinas bei Ignas Navakauskas.
Favoritai sėkmingai pradėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą
Favoritai sėkmingai pradėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą 2013.07.20 18:09 Šeštadienį Trakuose prasidėjusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pergalingai startavo favoritais laikyti sportininkai.
Kanojininkas J.Šuklinas: „Po mėnesio pasaulio čempionate vėl sieksiu aukso“
Kanojininkas J.Šuklinas: „Po mėnesio pasaulio čempionate vėl sieksiu aukso“ 2013.07.16 11:26 Vasaros universiadoje du aukso medalius iškovojęs kanojininkas Jevgenijus Šuklinas žada, kad tai nepaskutiniai jo iškovoti medaliai šiais metais, - informuoja alfa.lt.
Baidarininkas M.Maldonis Universiadoje pateko į dar vieną A finalą
Baidarininkas M.Maldonis Universiadoje pateko į dar vieną A finalą 2013.07.14 16:05 Kazanėje (Rusija) tęsiasi 27-osios vasaros Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose jau į antrą finalą iškopė lietuvis Mindaugas Maldonis.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Universiadoje - šešti (papildyta)
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Universiadoje - šešti (papildyta) 2013.07.14 08:31 Sekmadienį Kazanėje (Rusija) vykstančioje 27-oje vasaros Universiadoje prasidėjo finaliniai baidarių ir kanojų irklavimo plaukimai, kuriuose dėl medalių kovojo ir Lietuvos atstovai.
Penki lietuviai - Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybų A finaluose (atnaujinta)
Penki lietuviai - Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybų A finaluose (atnaujinta) 2013.07.13 16:55 Šeštadienį Kazanėje (Rusija) vykstančioje 27-ojoje vasaros Universiadoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.
Kanojininkui V.Korobovui - Europos jaunių čempionato bronza! (atnaujinta)
Kanojininkui V.Korobovui - Europos jaunių čempionato bronza! (atnaujinta) 2013.06.30 18:30 Sekmadienį Poznanėje (Lenkija) baigėsi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame vienintelį medalį Lietuvai pelnė kanojininkas Vadimas Korobovas.
Trys lietuviai plauks Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta)
Trys lietuviai plauks Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finaluose (atnaujinta) 2013.06.29 18:58 Šeštadienį Poznanėje (Lenkija) tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija.
V.Korobovas pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalą (atnaujinta)
V.Korobovas pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalą (atnaujinta) 2013.06.28 19:05 Penktadienį Poznanėje (Lenkija) tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija.
Poznanėje prasidėjo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (atnaujinta)
Poznanėje prasidėjo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (atnaujinta) 2013.06.27 19:00 Ketvirtadienį Poznanėje (Lenkija) prasidėjo Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija.
Į Lietuvą grįžęs Europos čempionas J.Šuklinas: „Kiekvienas sportininkas turi būti maksimalistas“
Į Lietuvą grįžęs Europos čempionas J.Šuklinas: „Kiekvienas sportininkas turi būti maksimalistas“ 2013.06.18 15:14 Antradienį į Lietuvą grįžo trečią kartą Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionu tapęs Jevgenijus Šuklinas.
Prezidentė pasveikino Europos čempioną J.Šukliną
Prezidentė pasveikino Europos čempioną J.Šukliną 2013.06.16 17:13 Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kanojininką Jevgenijų Šukliną, laimėjusį Europos čempionatą, kuris vyko Portugalijoje, - skelbiama president.lt puslapyje.
J.Šuklinas trečią kartą tapo Europos čempionu! (atnaujinta)
J.Šuklinas trečią kartą tapo Europos čempionu! (atnaujinta) 2013.06.16 14:11 Londono olimpiados vicečempionas lietuvis Jevgenijus Šuklinas Portugalijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojo aukso medalį.
Atranką laimėjęs J.Šuklinas – Europos čempionato finale (atnaujinta)
Atranką laimėjęs J.Šuklinas – Europos čempionato finale (atnaujinta) 2013.06.15 15:27 Jevgenijus Šuklinas be didesnio vargo iškopė į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato, vykstančio Portugalijoje, finalą.
Lietuviai liko už Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalų borto
Lietuviai liko už Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalų borto 2013.06.14 18:53 Portugalijoje vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate penktadienį Lietuvos atstovai pasirodė nesėkmingai – abi mūsiškių įgulos liko už finalų borto.
Dvi Lietuvos įgulos plauks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje (atnaujinta)
Dvi Lietuvos įgulos plauks Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalyje (atnaujinta) 2013.06.14 12:00 Penktadienį Portugalijoje prasidėjo Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame gana nesėkmingai startavo kanojininkai Jevgenijus Šuklinas ir Tomas Gadeikis.
„Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Kaune dominavo favoritai
„Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Kaune dominavo favoritai 2013.06.10 13:59 Šeštadienį Kaune vyko „Brača-sport“ baidarių ir kanojų regata, kurioje dalyvavo visi geriausi Lietuvos sportininkai. Taip pat regatoje dalyvavo Kaliningrado atstovai.
J.Šuklinas pasidabino pasaulio taurės aukso medaliu! (atnaujinta)
J.Šuklinas pasidabino pasaulio taurės aukso medaliu! (atnaujinta) 2013.06.02 11:29 Sekmadienį Poznanėje (Lenkija) baigiasi paskutinis – trečias – pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame aukso medalį iškovojo olimpinis vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.
J.Šuklinas užtikrintai pateko į pasaulio taurės finalą (papildyta)
J.Šuklinas užtikrintai pateko į pasaulio taurės finalą (papildyta) 2013.06.01 15:51 Poznanėje (Lenkija) vykstančiame trečiajame ir paskutiniame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape puikiai startavo Londono olimpinių žaidynių prizininkas Jevgenijus Šuklinas.