baidarių ir kanojų irklavimas

Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą 2014.05.24 12:13 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.23 22:36 Penktadienį Vengrijoje prasidėjo paskutinis – trečias – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Jame puikiai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, patekę į A finalą.
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose 2014.05.11 18:35 Sekmadienį Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos 2014.05.10 18:59 Šeštadienį Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
A.Lankas ir E.Ramanauskas pasaulio taurės etape liko per plauką nuo medalių
A.Lankas ir E.Ramanauskas pasaulio taurės etape liko per plauką nuo medalių 2014.05.04 13:03 Milane (Italija) vykstančiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape per plauką nuo apdovanojimų liko vieninteliai Lietuvos atstovai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
A.Lankas ir E.Ramanauskas pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
A.Lankas ir E.Ramanauskas pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.03 19:39 Lietuvos baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas pateko į Milane (Italija) vykstančio pirmo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo A finalą.
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas 2014.04.27 11:42 Šeštadienį Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, paskelbęs apie šios sporto šakos sezono pradžią šalyje.
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Ispanijoje – trys lietuvių pergalės
Baidarių ir kanojų irklavimo varžybose Ispanijoje – trys lietuvių pergalės 2014.03.09 22:43 Savaitgalį Ispanijoje vyko „Nelo Winter Challenger“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų antrasis etapas, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos atstovai.
J.Šuklinas su kitais Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovais sezoną pradėjo Portugalijoje
J.Šuklinas su kitais Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovais sezoną pradėjo Portugalijoje 2014.03.02 13:21 Šeštadienį Portugalijoje vyko „Nelo Winter Challge“ serijos baidarių ir kanojų irklavimo varžybų pirmasis etapas – „Agueira Cup“ regata. Joje varžėsi nemažas būrys Portugalijoje stovyklaujančių Lietuvos sportininkų.
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius 2013.09.15 18:05 Sekmadienį Čekijoje baigėsi „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kurių paskutinė diena sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams, iškovojusiems tris medalius.
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio 2013.09.14 20:29 Čekijoje vykstančiose „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybose vėl 4-ą vietą užėmė perspektyvus Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
Pirmąją „Olimpinių vilčių“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dieną lietuviai liko be medalių
Pirmąją „Olimpinių vilčių“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dieną lietuviai liko be medalių 2013.09.13 19:15 Penktadienį Čekijoje prasidėjo „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose varžosi ir Lietuvos sportininkai.
Trakuose baigėsi tradicinė „Galvės" baidarių ir kanojų irklavimo regata (rezultatai)
Trakuose baigėsi tradicinė „Galvės" baidarių ir kanojų irklavimo regata (rezultatai) 2013.09.08 18:26 Trakuose baigėsi dvi dienas trukusi baidarių ir kanojų „Galvės“ regata. Antrą dieną dalyviai varžėsi sprinto rungtyje (200 m).
Trakuose prasidėjo baidarių ir kanojų „Galvės“ regata (rezultatai)
Trakuose prasidėjo baidarių ir kanojų „Galvės“ regata (rezultatai) 2013.09.07 19:51 Savaitgalį Trakuose vyksta tradicinė „Galvės“ baidarių ir kanojų irklavimo regata, kurioje šiemet dalyvauja Lietuvos ir Rusijos sportininkai.
J.Šuklinas ir I.Navakauskas pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate liko be medalių
J.Šuklinas ir I.Navakauskas pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate liko be medalių 2013.09.01 11:22 Pergalingo Lietuvos sporto savaitgalio sekmadienį nepavyko pratęsti Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovams.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas - pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finaluose
I.Navakauskas ir J.Šuklinas - pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finaluose 2013.08.31 11:45 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį dalyviai varžosi dėl galimybes plaukti A finaluose.
J.Šuklinas lengvai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (papildyta)
J.Šuklinas lengvai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (papildyta) 2013.08.30 14:49 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Penktadienį dalyviai tęs kovą 500 m distancijos pusfinaliuose bei pradės varžybas 200 m distancijoje, kurioje startuos ir Londono olimpinių žaidynių prizininkas Jevgenijus Šuklinas.
T.Čižas, R.Nekrošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalius
T.Čižas, R.Nekrošius ir A.Olijnikas pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalius 2013.08.30 12:11 Duisburge (Vokietija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Penktadienį dalyviai pradėjo kovas 500 m distancijoje.
Pirmą pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną lietuviams į A finalus patekti nepavyko
Pirmą pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną lietuviams į A finalus patekti nepavyko 2013.08.29 17:42 Ketvirtadienį Duisburge (Vokietija) prasidėjo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmą dieną kovas pradėjo trys Lietuvos valtys.
Pasaulio meistrų žaidynėse – puikus Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovų pasirodymas
Pasaulio meistrų žaidynėse – puikus Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovų pasirodymas 2013.08.06 16:28 Turine (Italija) vykstančiose pasaulio meistrų žaidynėse puikiai pasirodė Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo atstovai, iškovoję gausybę medalių.
A.Lankas „Talkšos regatoje“ čempionu tapo net tris kartus
A.Lankas „Talkšos regatoje“ čempionu tapo net tris kartus 2013.08.05 13:09 Sekmadienį Šiauliuose baigėsi jau tradicine tapusi „Talkšos regata“, kurioje net tris čempiono titulus iškovojo vietos atstovas Aurimas Lankas.
Kanojininkas V.Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpines žaidynes, H.Žustautas - 6-as (atnaujinta)
Kanojininkas V.Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpines žaidynes, H.Žustautas - 6-as (atnaujinta) 2013.08.04 15:39 Sekmadienį Kanadoje baigiasi pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame aukščiausią - 6-ą - vietą tarp lietuvių užėmė Henrikas Žustautas, o Vadimas Korobovas iškovojo kelialapį į jaunimo olimpiadą.
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2013.08.04 10:15 Kanadoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate A finaluose plauks du Lietuvos kanojininkai.
Lietuviai plauks pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinaliuose
Lietuviai plauks pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinaliuose 2013.08.03 10:53 Kanadoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate visi trys Lietuvos atstovai pateko į pusfinalius.
Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas
Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas 2013.07.21 18:05 Sekmadienį Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kurio nugalėtojais tapo ir neseniai Universiadoje aukso medaliais pasidabinę Jevgenijus Šuklinas bei Ignas Navakauskas.
Favoritai sėkmingai pradėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą
Favoritai sėkmingai pradėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą 2013.07.20 18:09 Šeštadienį Trakuose prasidėjusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pergalingai startavo favoritais laikyti sportininkai.
Kanojininkas J.Šuklinas: „Po mėnesio pasaulio čempionate vėl sieksiu aukso“
Kanojininkas J.Šuklinas: „Po mėnesio pasaulio čempionate vėl sieksiu aukso“ 2013.07.16 11:26 Vasaros universiadoje du aukso medalius iškovojęs kanojininkas Jevgenijus Šuklinas žada, kad tai nepaskutiniai jo iškovoti medaliai šiais metais, - informuoja alfa.lt.
Baidarininkas M.Maldonis Universiadoje pateko į dar vieną A finalą
Baidarininkas M.Maldonis Universiadoje pateko į dar vieną A finalą 2013.07.14 16:05 Kazanėje (Rusija) tęsiasi 27-osios vasaros Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose jau į antrą finalą iškopė lietuvis Mindaugas Maldonis.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Universiadoje - šešti (papildyta)
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas Universiadoje - šešti (papildyta) 2013.07.14 08:31 Sekmadienį Kazanėje (Rusija) vykstančioje 27-oje vasaros Universiadoje prasidėjo finaliniai baidarių ir kanojų irklavimo plaukimai, kuriuose dėl medalių kovojo ir Lietuvos atstovai.
Penki lietuviai - Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybų A finaluose (atnaujinta)
Penki lietuviai - Universiados baidarių ir kanojų irklavimo varžybų A finaluose (atnaujinta) 2013.07.13 16:55 Šeštadienį Kazanėje (Rusija) vykstančioje 27-ojoje vasaros Universiadoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.