baidarė

Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Šiauliuose surengtas Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.07.31 11:36 Trečiadienį Šiauliuose įvyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame išdalinta net 20 medalių komplektų.
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza)
Pasaulio rekordininkas kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje iškovojo aukso medalį! (V.Korobovui – bronza) 2014.07.20 12:20 Vengrijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sekmadienį dėl medalių kovoja net keturios lietuvių valtys.
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą
Pasaulio rekordą pagerinęs kanojininkas H.Žustautas Vengrijoje pateko į A finalą 2014.07.19 20:33 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai)
Kanojininkas V.Korobovas laimėjo pasaulio jaunių čempionato atrankinį plaukimą (visi lietuvių rezultatai) 2014.07.18 19:43 Vengrijoje tęsiasi pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir gausus būrys Lietuvos sportininkų.
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus
Jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai pirmąją pasaulio čempionato dieną nepateko į A finalus 2014.07.17 20:02 Ketvirtadienį Vengrijoje prasidėjo pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną startavusiems lietuviams į A finalus patekti nepavyko.
Baidarininkams A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! (papildyta)
Baidarininkams A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! (papildyta) 2014.07.13 17:18 Brandenburge (Vokietija) vykstančiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalius iškovojo lietuviai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
Keturi lietuviai pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį
Keturi lietuviai pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį 2014.07.12 12:04 Brandenburge (Vokietija) tęsiasi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį vietas pusfinalyje iškovojo keturi Lietuvos sportininkai.
Abi lietuvių įgulos pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalą (atnaujinta)
Abi lietuvių įgulos pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalą (atnaujinta) 2014.07.11 19:34 Penktadienį Brandenburge (Vokietija) startavo Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną savo pasirodymus pradėjo dvi Lietuvos įgulos.
Š.Zakarka Europos jaunių baidarių slalomo čempionate aplenkė keturis varžovus
Š.Zakarka Europos jaunių baidarių slalomo čempionate aplenkė keturis varžovus 2014.07.03 15:47 Ketvirtadienį Skopjėje (Makedonija) prasidėjo Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų slalomo čempionatas.
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas!
Kanojininkas V.Korobovas – Europos jaunių vicečempionas! 2014.06.30 00:28 Prancūzijoje pasibaigusiame Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate lietuviai neliko tuščiomis. Sidabro medalį jaunių grupėje iškovojo kanojininkas Vadimas Korobovas.
Trys lietuviai pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
Trys lietuviai pateko į Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2014.06.28 18:09 Prancūzijoje tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame į A finalus iškopė trys Lietuvos sportininkai.
Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – nesėkmingi lietuvių startai
Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – nesėkmingi lietuvių startai 2014.06.27 16:34 Prancūzijoje tęsiasi Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį pusfinalio barjerų neperžengė Lietuvos atstovai.
Lietuviai startavo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate
Lietuviai startavo Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate 2014.06.26 17:56 Ketvirtadienį Prancūzijoje prasidėjo Europos jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta ir sportininkų iš Lietuvos.
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų
I.Navakauskas ir J.Šuklinas Rusijos prezidento taurės varžybose pateko tarp prizininkų 2014.06.22 10:23 Šeštadienį Maskvoje prasidėjo tarptautinės Rusijos prezidento taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose dalyvavo ir lietuviai Ignas Navakauskas bei Jevgenijus Šuklinas.
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai)
Baidarininkė A.Šakalytė iš Lietuvos čempionato grįžta su 10 aukso medalių (visi prizininkai) 2014.06.16 13:36 Sekmadienį Trakuose pasibaigusiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sužibėjo Anelė Šakalytė. Paskutinę varžybų dieną dar 4 rungtis laimėjusi baidarininkė iš viso čempionate iškovojo net 10 aukso medalių.
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai)
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai) 2014.06.14 18:11 Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Šeštadienį dar tris aukso medalius iškovojo baidarininkė Anelė Šakalytė.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai)
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas (visi prizininkai) 2014.06.13 18:30 Penktadienį Trakuose prasidėjo tris dienas truksiantis Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną paaiškėjo 9 rungčių čempionai bei prizininkai.
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai)
Kanojininkas T.Gadeikis iškovojo dvi pergales tarptautinėse „Brača-Sport“ varžybose (visi prizininkai) 2014.06.08 11:57 Šeštadienį Kaune vyko tarptautinės „Brača-Sport“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Kauno irklavimo mokyklos taurei laimėti.
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai)
Trakuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi čempionato prizininkai) 2014.05.26 14:46 Savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame įspūdingą medalių kraitį iškovojo Anelė Šakalytė.
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza
Kanojininkui J.Šuklinui – pasaulio taurės sidabras, baidarininkams E.Ramanauskui ir A.Lankui – bronza 2014.05.25 11:48 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape sekmadienį dar du medalius iškovojo Lietuvos sportininkai.
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus
Dar keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapo Vengrijoje A finalus 2014.05.24 20:02 Vengrijoje tęsiasi paskutinis – trečias – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas, kuriame į A finalus pateko ir dėl galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo keturi lietuviai.
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą
Ilgai pirmavę baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio taurės etapo bronzą 2014.05.24 12:13 Vengrijoje vykstančiame paskutiniame – trečiame – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas užtikrintai pateko į pasaulio taurės etapo A finalą 2014.05.23 22:36 Penktadienį Vengrijoje prasidėjo paskutinis – trečias – šių metų pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Jame puikiai startavo Lietuvos baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, patekę į A finalą.
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose
J.Šuklinas triskart triumfavo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose 2014.05.11 18:35 Sekmadienį Trakuose baigėsi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos
Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybos 2014.05.10 18:59 Šeštadienį Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo taurės – Survutų memorialo varžybos.
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas
Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas 2014.04.27 11:42 Šeštadienį Kaune įvyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, paskelbęs apie šios sporto šakos sezono pradžią šalyje.
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias
J.Šnioka pirmajame Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etape finišavo trečias 2014.04.14 11:51 Šeštadienį Valmieroje (Latvija) pagaliau buvo surengtas pirmasis Baltijos baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame tarp prizininkų pateko ir lietuvis Justinas Šnioka.
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius
Paskutinę „Olimpinių vilčių“ regatos dieną Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai iškovojo net tris medalius 2013.09.15 18:05 Sekmadienį Čekijoje baigėsi „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kurių paskutinė diena sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams, iškovojusiems tris medalius.
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio
Kanojininkas V.Korobovas „Olimpinių vilčių“ regatoje vėl liko per žingsnį nuo medalio 2013.09.14 20:29 Čekijoje vykstančiose „Olimpinių vilčių“ (Olympic Hopes) baidarių ir kanojų irklavimo varžybose vėl 4-ą vietą užėmė perspektyvus Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
E.Baranauskaitė pasaulio baidarių slalomo čempionate aplenkė dvi varžoves
E.Baranauskaitė pasaulio baidarių slalomo čempionate aplenkė dvi varžoves 2013.09.13 15:09 Prahoje (Čekija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo čempionate 57-ą vietą užėmė lietuvė Erika Baranauskaitė.