baidarė

Baidarininkai A.Lankas ir E.Ramanauskas sėkmingai pradėjo pasaulio čempionatą
Baidarininkai A.Lankas ir E.Ramanauskas sėkmingai pradėjo pasaulio čempionatą 2015.08.20 12:39 Milane (Italija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate ketvirtadienį savo pasirodymą pradėjo dukart Europos čempionato bronzos medalininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
Baidarininkas M.Maldonis – pasaulio čempionato pusfinalyje
Baidarininkas M.Maldonis – pasaulio čempionato pusfinalyje 2015.08.20 11:15 Ketvirtadienį Milane (Italija) prasidėjo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmasis iš lietuvių į startą stojo Mindaugas Maldonis.
Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių
Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių 2015.08.19 13:14 Ketvirtadienį Italijoje prasidės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 20-23 dienomis Milane irkluotojai kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. 42-ą kartą vyksiančiame pasaulio čempionate iš viso dalyvaus daugiau negu 2000 ...
Finaliniame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape lietuviai į pusfinalį nepateko
Finaliniame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape lietuviai į pusfinalį nepateko 2015.08.15 21:56 Prancūzijoje tęsiasi finalinis – penktasis – šio sezono pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kurio atrankoje dalyvavę trys Lietuvos atstovai į pusfinalį nepateko.
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio taurės etape Ispanijoje nepateko į pusfinalį
Lietuvos baidarių slalomo meistrai pasaulio taurės etape Ispanijoje nepateko į pusfinalį 2015.08.08 09:57 Penktadienį Ispanijoje prasidėjo ketvirtasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape, kuriame visi trys dalyvavę lietuviai neįveikė atrankos etapo barjero.
Baidarininkų dvivietės tikslas – olimpinis kelialapis
Baidarininkų dvivietės tikslas – olimpinis kelialapis 2015.08.07 10:34 Baidarių irkluotojų dvivietė Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas įspūdingai pradėjo šių metų sezoną ir gegužės pradžioje Europos čempionate iškovojo bronzos medalius. Tačiau vėliau A. Lanką pradėjo persekioti traumos ir Europos žaidynėse Baku lietuviai nepateko į finalą.
Kanojininkai H.Žustautas ir V.Korobovas – pasaulio jaunimo ir jaunių čempionai!
Kanojininkai H.Žustautas ir V.Korobovas – pasaulio jaunimo ir jaunių čempionai! 2015.07.26 13:43 Sekmadienį Portugalijoje baigiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuris neįtikėtinai sėkmingas buvo Lietuvos sportininkams, iškovojusiems du aukso medalius.
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus
H.Žustautas ir V.Korobovas pateko į pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionato A finalus 2015.07.25 15:24 Šeštadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kurio pusfinalio plaukimuose dalyvavo net 11 Lietuvos sprinterių.
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas pasaulio jaunimo čempionate – aštunti
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas pasaulio jaunimo čempionate – aštunti 2015.07.25 14:05 Šeštadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta sportininkų iš Lietuvos. Trečiąją varžybų dieną medalius dalinosi stajeriai 1000 m rungtyje.
Atrankos plaukimą laimėjęs H.Žustautas – pasaulio jaunimo čempionato pusfinalyje (+ kiti rezultatai)
Atrankos plaukimą laimėjęs H.Žustautas – pasaulio jaunimo čempionato pusfinalyje (+ kiti rezultatai) 2015.07.24 20:04 Penktadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame startavo didžiausios Lietuvos viltys.
Lietuvos baidarininkės kukliai pradėjo pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą
Lietuvos baidarininkės kukliai pradėjo pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatą 2015.07.24 14:01 Penktadienį Portugalijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame netrūksta sportininkų iš Lietuvos.
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas – pasaulio jaunimo čempionato A finale
Kanojininkai O.Murza ir J.Kuračionokas – pasaulio jaunimo čempionato A finale 2015.07.23 20:10 Ketvirtadienį Portugalijoje prasidėjo pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną startavo trys Lietuvos įgulos.
Tarptautinėje baidarių ir kanojų irklavimo regatoje Trakuose – H.Žustauto pergalė (+ kiti rezultatai)
Tarptautinėje baidarių ir kanojų irklavimo regatoje Trakuose – H.Žustauto pergalė (+ kiti rezultatai) 2015.07.19 14:53 Sekmadienį Trakuose baigėsi tarptautinė „Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo regata. Antrąją varžybų dieną suaugusiųjų grupės dalyviai išsidalino dar 7 medalių komplektus.
Revanšą pasiekęs baidarininkas A.Olijnikas – dukart „Brača-sport“ regatos čempionas (+ kiti rezultatai)
Revanšą pasiekęs baidarininkas A.Olijnikas – dukart „Brača-sport“ regatos čempionas (+ kiti rezultatai) 2015.07.18 16:22 Šeštadienį Trakuose prasidėjo tarptautinė „Brača-sport“ baidarių ir kanojų irklavimo regata. Pirmąją varžybų dieną suaugusiųjų grupės dalyviai išsidalino 7 medalių komplektus.
Baidarininkas R.Nekriošius paskutinę Lietuvos čempionato dieną iškovojo tris aukso medalius (visi rezultatai)
Baidarininkas R.Nekriošius paskutinę Lietuvos čempionato dieną iškovojo tris aukso medalius (visi rezultatai) 2015.07.05 16:43 Sekmadienį Trakuose baigėsi tris dienas trukęs Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną išdalinti likę medalių komplektai.
H.Žustautas Lietuvos čempionate pagerino pasaulio rekordą (atnaujinta)
H.Žustautas Lietuvos čempionate pagerino pasaulio rekordą (atnaujinta) 2015.07.04 18:40 Šeštadienį Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Antrąją varžybų dieną didžiausio žiūrovų dėmesio sulaukė vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties finalas, kuriame dėl nugalėtojo titulo ir vienintelio kelialapio į pasaulio čempionatą kovojo Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas ir ...
Pirmąją Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną – trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai)
Pirmąją Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dieną – trys A.Šakalytės aukso medaliai (visi prizininkai) 2015.07.03 18:42 Penktadienį Trakuose prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną išdalinti 9 medalių komplektai.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje be klaidų trasą įveikęs M.Atmanavičius į pusfinalį nepateko
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Slovakijoje be klaidų trasą įveikęs M.Atmanavičius į pusfinalį nepateko 2015.07.03 16:58 Penktadienį Slovakijoje prasidėjo trečiasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Lenkijoje M.Atmanavičius pranoko V.Rasimavičių
Pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Lenkijoje M.Atmanavičius pranoko V.Rasimavičių 2015.06.26 20:27 Penktadienį Lenkijoje prasidėjo antrasis pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas, kuriame startavo du lietuviai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius.
M.Atmanavičius ir V.Rasimavičius dalyvavo pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje
M.Atmanavičius ir V.Rasimavičius dalyvavo pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape Čekijoje 2015.06.19 17:15 Penktadienį Prahoje (Čekija) prasidėjusiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape savo pasirodymą baigė abu Lietuvos atstovai – Mantas Atmanavičius ir Vilius Rasimavičius, dalyvavę vyrų vienviečių baidarių atrankoje.
Baidarininkams I.Navakauskui, A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! <span>(2)</span>
Baidarininkams I.Navakauskui, A.Lankui ir E.Ramanauskui – Europos čempionato bronza! <span>(2)</span> 2015.05.03 17:19 Čekijoje tęsėsi Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame sekmadienį sėkmingai dėl medalių iškovojo Lietuvos atstovai. Nors be apdovanojimo liko didžiausia šalies viltis Jevgenijus Šuklinas, tačiau baidarininkai Ignas Navakauskas, Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas pasidabino bronzos medaliais.
Pasaulio jaunimo čempionas H.Žustautas Trakuose iškovojo net keturis aukso medalius
Pasaulio jaunimo čempionas H.Žustautas Trakuose iškovojo net keturis aukso medalius 2014.09.09 12:58 Praėjusį savaitgalį Trakuose surengtos „Galvės regatos“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose įspūdingai pasirodė pasaulio jaunimo čempionas Henrikas Žustautas, iškovojęs net keturis aukso medalius.
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai)
Šiauliuose varžėsi geriausi jaunieji Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai (visi prizininkai) 2014.08.25 18:43 Praėjusį savaitgalį Šiauliuose surengtos Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) baidarių ir kanojų irklavimo žaidynės, kuriose išdalinta 16 medalių komplektų.
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas!
Kanojininkas H.Žustautas – pasaulio studentų čempionas! 2014.08.17 16:25 Sekmadienį Minske (Baltarusija) baigėsi pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dar vieną medalį į savo kolekciją pridėjo lietuvis Henrikas Žustautas.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas iškovojo pasaulio studentų čempionato sidabrą 2014.08.16 17:57 Minske (Baltarusija) vykstančiame pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“
„Eurosport“ komentatorė: „Lietuva – rusakalbių šalis“ 2014.08.10 11:35 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną Lietuvai vienintelį bronzos medalį iškovojo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, o rungtį komentavusi „Eurosport“ televizijos kanalo darbuotoja iš Rusijos privertė suklusti Lietuvos žiūrovus.
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza
J.Šuklinui – pasaulio čempionato bronza 2014.08.10 11:13 Maskvoje (Rusija) sekmadienį baigiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną vienintelį medalį Lietuvai iškovojo Jevgenijus Šuklinas, ketvirtą kartą tapęs planetos pirmenybių bronzos medalininku.
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje
J.Šuklinas pasaulio čempionato pusfinalyje pasiekė vieną geriausių rezultatų istorijoje 2014.08.09 14:12 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate galingai startavo lietuvis Jevgenijus Šuklinas, kuris su trenksmu žengė į vienviečių kanojų 200 m rungties A finalą.
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta)
Keturi lietuviai pateko į pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato pusfinalį (atnaujinta) 2014.08.08 16:59 Maskvoje (Rusija) tęsiasi pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame penktadienį startuoja net septyni Lietuvos sportininkai.
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale
Baidarininkai R.Nekriošius ir A.Olijnikas – pasaulio čempionato A finale 2014.08.07 17:34 Maskvoje (Rusija) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate vietą tarp 9 pajėgiausių įgulų užsitikrino lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.