automobilių ralis

„Samsonas Motorsport Rally Utena“ bandomąjį greičio ruožą laimėjo D.Jocius
„Samsonas Motorsport Rally Utena“ bandomąjį greičio ruožą laimėjo D.Jocius 2015.06.12 15:00 Ką tik pasibaigė „Samsonas Motorsport Rally Utena“ bandomasis, taip vadinamas „Shakedown“ greičio ruožas. Nors tai nėra oficialus greičio ruožas ir jo rezultatai į bendrą lenktynių protokolą nėra traukiami, tačiau pagal jo rezultatus galima numanyti tuos sportininkus, kurie bus greičiausi lenktynėse.
D.Jocius „Utenos ralio“ žiūrovams: „Nepramiegokite tuzino tramplinų“
D.Jocius „Utenos ralio“ žiūrovams: „Nepramiegokite tuzino tramplinų“ 2015.06.12 09:48 Ketvirtadienį susipažinę su jų laukiančia trasa, „Samsonas Motorsport Utena 2015“ ralio dalyviai dalijasi pirmaisiais įspūdžiais iš greičio ruožų. Lenktynininkas Deividas Jocius planuoja didžiąją dalį varžybų važiuoti aukščiausia pavara, o sirgaliams žada ne tik gerų emocijų dozę, bet ir daug greičio.
Savus Utenos ralyje palaikys Airijos ambasadorius D.Noonanas
Savus Utenos ralyje palaikys Airijos ambasadorius D.Noonanas 2015.06.12 09:44 Jau rytoj prasidėsiančio ralio „Samsonas Motorsport Rally Utena“ žiūrovai išvys tiek daug užsienio lenktynininkų, kiek turbūt dar niekada nebuvo Lietuvos ralių istorijoje.
Istorinių automobilių ralyje riedės ir 83 metų senolis
Istorinių automobilių ralyje riedės ir 83 metų senolis 2015.06.12 09:41 Savaitė beliko iki bir­že­lio 20-ąją, šeš­ta­die­nį, Lietuvos geografiniame centre – Kėdainiuose prasidėsiančio is­to­ri­nių ­trans­por­to priemo­nių ralio, kurį rengia VšĮ „Saugus ratas“ ir kuris kasmet tampa se­no­vi­nės technikos mylėtojų ilgai ir nekantriai lauktu šventiniu susitikimu. Renginys domina ne tik istorinių ...
M.Samsonas: „Subaru“ fanai nepykit, bet „Mitsubishi“ ralyje yra geriau“
M.Samsonas: „Subaru“ fanai nepykit, bet „Mitsubishi“ ralyje yra geriau“ 2015.06.11 22:50 Pagrindinis ralio „Samsonas Motorsport Rally Utena“ organizatorius ir įkvėpėjas, lenktynininkas Martynas Samsonas pastarąjį mėnesį paskendęs ralio organizavimo reikaluose, tačiau nenuleidžia rankų ir tikrai dalyvaus pats.
B.Vanagas po pusmečio pertraukos vėl dalyvaus lenktynėse
B.Vanagas po pusmečio pertraukos vėl dalyvaus lenktynėse 2015.06.11 21:59 Beveik pusę metų nesėdėjęs prie lenktyninio automobilio vairo Benediktas Vanagas su šturmane Greta Germanavičiūte jau šiandien treniruojasi, o nuo rytojaus lenktyniaus „Samsonas Motorsport Rally Utena“ lenktynėse.
V.Žala: „Utenos ralyje laukia aštri konkurencija“
V.Žala: „Utenos ralyje laukia aštri konkurencija“ 2015.06.11 10:29 Jau rytoj prasidėsiančiame „Samsonas Motorsport Rally Utena“ Vaidotas Žala, kaip ir daugelis jo konkurentų, tikisi sunkios kovos. Paskatintas puikaus pasirodymo Latvijoje, Talsi ralyje, kai V. Žala užėmė trečią vietą tarp lietuvių, lenktynininkas neslepia, kad Utenoje išlaikyti tokį tempą bus daug sunkiau.
V.Švedas „Utenos ralyje“ prognozuoja intrigą iki pat finišo
V.Švedas „Utenos ralyje“ prognozuoja intrigą iki pat finišo 2015.06.11 10:27 Šių metų Lietuvos ralio čempionate po dviejų etapų pirmaujantis Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko tandemas penktadienį prasidėsiančiame „Rally Utena“ startuos iš pirmosios pozicijos. Lietuviškų žvyrkelių pasiilgę „Juta Racing“ komandos lenktynininkai sako, kad tokios vasariškos trasos – jų ekipažo stichija.
R.Šeinauskas: „Šturmanas reikalingas ir namų trasose“
R.Šeinauskas: „Šturmanas reikalingas ir namų trasose“ 2015.06.10 17:56 Lenktynininkui Renaldui Šeinauskui „Samsonas Motorsport Rally Utena“ varžybos žada rimtus iššūkius: teks susikalbėti su nauja šturmane ir nepasišiukšlinti prieš gerbėjus savo kieme.
LASF prezidentas R.Austinskas: „Samsonas Motorsrpot Rally Utena“ reprezentuoja Lietuvą“
LASF prezidentas R.Austinskas: „Samsonas Motorsrpot Rally Utena“ reprezentuoja Lietuvą“ 2015.06.10 10:11 Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) naujai išrinktas prezidentas Romas Austinskas iš savaitgalį vyksiančio „Samsonas Motorsport Rally Utena“ tikisi renginio, kuris puikiai reprezentuos Lietuvą.
Greičiausi ralio lenktynininkai - už bioetanolį
Greičiausi ralio lenktynininkai - už bioetanolį 2015.06.03 18:10 Bendras ralio čempionato etapas su latviais „Rally Talsi 2015“ sukėlė nemažai sumaišties mūsų šalies ralio padangėje. Ralio organizatoriai nusprendė neįtraukti bioetanolį naudojusių lietuvių ekipažų į bendrą ralio klasifikaciją, todėl viešoje erdvėje kilo daug diskusijų, kas vis dėlto buvo greičiausias – Vytautas Švedas, ...
D.Butvilas: „Lėkti vulkano kraterio viršūne – kiekvieno ralisto svajonė“
D.Butvilas: „Lėkti vulkano kraterio viršūne – kiekvieno ralisto svajonė“ 2015.06.03 16:37 Dominykas Butvilas, šį savaitgalį startuosiantis Europos ralio čempionato Portugalijos etape Azorų salose, neslepia įspūdžių, kad apie tokias trasas gali svajoti daugelis ralio lenktynininkų.
„Press ralio 2015“ starte – pusšimtis ekipažų
„Press ralio 2015“ starte – pusšimtis ekipažų 2015.06.03 15:01 Penktadienį Trakuose, šalia „Trasalio“ viešbučio startuos vienintelis pasaulyje „Press ralis 2015“. Jame varžysis per 50 ekipažų.
Lenktynininkas V.Švedas: „Antrąkart su ta pačia moterimi“
Lenktynininkas V.Švedas: „Antrąkart su ta pačia moterimi“ 2015.06.03 11:19 Penktadienį Trakuose, šalia „Trasalio“ viešbučio, bus duotas startas vieninteliam pasaulyje „Press raliui “.
„Press ralio“ dalyviai ambicijas grindžia amunicija
„Press ralio“ dalyviai ambicijas grindžia amunicija 2015.06.02 20:53 Niekas neabejoja, kad birželio 5-ąją startuosiančiame dvidešimtajame „Press ralyje 2015“ arši kova virs ne tik individualioje, bet ir komandinėje įskaitose.
Į „300 Lakes Rally“ organizavimą įsitraukė ir policijos pareigūnai
Į „300 Lakes Rally“ organizavimą įsitraukė ir policijos pareigūnai 2015.06.02 10:31 Likus dviem mėnesiams iki „300 Lakes Rally“ varžybų, ralio regione prasidėjo intensyvūs paruošiamieji saugos darbai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnų iniciatyva gegužės mėnesį vietos savivaldos atstovai bei viešosios tvarkos sergėtojai susitiko su ...
D.Jocius nekantriai laukia Utenos ralio
D.Jocius nekantriai laukia Utenos ralio 2015.06.02 10:28 Vienas greičiausių mūsų šalyje ralio lenktynininkų Deividas Jocius jau devintą sezoną lenktyniauja „Mitsubishi Lancer Evo IX“ automobiliu.
D.Butvilas po pirmųjų kilometrų Portugalijos ralio keliuose: „Ralis čia bus fantastiškas!“
D.Butvilas po pirmųjų kilometrų Portugalijos ralio keliuose: „Ralis čia bus fantastiškas!“ 2015.06.01 11:26 Šį savaitgalį Azorų salose, Portugalijoje vyks ketvirtasis Europos ralio čempionato etapas, kuriame varžysis ir greičiausias Lietuvos ralio lenktynininkas Dominykas Butvilas. Nors tai bus išskirtinai žvyrinis ralis, o D.Butvilas žvyriniuose Lietuvos čempionatuose yra iškovojęs 2 čempionų titulus, tačiau praėjusiais metais ...
R.Čapkauskas Utenos ralyje tikisi įdomios kovos
R.Čapkauskas Utenos ralyje tikisi įdomios kovos 2015.06.01 11:03 Vienas ilgiausiai Lietuvoje aktyviai sportuojančių lenktynininkų, Ramūnas Čapkauskas, lenktyniauja nuo penkerių. Iš pradžių kartingas, vėliau žiedinės lenktynės, ralio šturmano kėdė ir pagaliau pats sėdo prie ralio automobilio vairo.
„Samsonas Motosrport Rally Utena“ žiūrovus žavės GAZ sunkvežimiai
„Samsonas Motosrport Rally Utena“ žiūrovus žavės GAZ sunkvežimiai 2015.05.28 20:35 Rusiškus laikus menančius GAZ 51 ir GAZ 53 sunkvežimius pamatyti važinėjant mūsų šalies keliais šiandien jau beveik neįmanoma. Tačiau Estijos keliais keletas tokių automobilių vis dar važinėja. Jie ne tik važinėja, bet ir sugeba žavėti ralio fanus lenktynių trasose.
Lietuvos lenktynininkai azarto laimėti nepamiršo ir riedučių trasoje
Lietuvos lenktynininkai azarto laimėti nepamiršo ir riedučių trasoje 2015.05.23 19:17 Šeštadienį į Vingio parką susirinkę riedučių sporto entuziastai oficialiai atidarė riedučių vasaros sezono pradžią. Pirmą kartą vykęs riedutininkų renginys „Riedantis Vilnius“ prasidėjo unikalia „300 Lakes Rally" organizatorių rungtimi „Aplenk lenktynininką“, kurioje geriausi šalies automobilių ir motociklų sporto ...
M.Samuitis dairosi naujos technikos
M.Samuitis dairosi naujos technikos 2015.05.06 21:12 Lenktynininkas Martynas Samuitis dairosi naujos technikos. Su ja sportininkas žada važiuoti antroje Lietuvos Automobilių Ralio Čempionato (LARČ) dalyje.
R.Šeinauskas atsakingai ruošiasi „Halls Winter Rally” startui
R.Šeinauskas atsakingai ruošiasi „Halls Winter Rally” startui 2015.01.29 21:21 Utenos apylinkėse kartu su „Halls Winter Rally” prasideda ir pirmasis 2015 metų Lietuvos ralio čempionato etapas. Šiandien lenktynininkai vis dar ruošia automobilius, susirašinėja bei tikrina trasas ir su nekantrumu laukia rytojaus, kada prasidės pirmieji važiavimai. Žiūrovams žadamas įspūdingas reginys.
Žiemos ralio išvakarėse sniego tiek, kad nebaisus net pavasaris
Žiemos ralio išvakarėse sniego tiek, kad nebaisus net pavasaris 2015.01.29 19:37 Pirmasis metuose festivalis „Halls Winter Rally 2015“ artėja starto link. Ketvirtadienį dalyviai atliko administracinės komisijos procedūras ir pradėjo susipažinimą su trasa, o varžybų organizatoriai baigia namų darbų ruošą bei džiaugiasi palankiomis oro sąlygomis.
„Halls Winter Rally 2015“ dalyvis R.Šeinauskas: „Jei būčiau organizatorius, nerengčiau žiemos ralio nesant įšalui“
„Halls Winter Rally 2015“ dalyvis R.Šeinauskas: „Jei būčiau organizatorius, nerengčiau žiemos ralio nesant įšalui“ 2015.01.23 20:40 Vis labiau artėja „Halls Winter Rally 2015“ startas. Pateikiame interviu su vienu iš šio ralio dalyvių Renaldu Šeinausku.
Šeštadienį vyks ralis sprintas „Viekšniai 2014“
Šeštadienį vyks ralis sprintas „Viekšniai 2014“ 2014.09.13 11:00 Rugsėjo 13 dieną, šeštadienį, Mažeikių rajone vyks Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato 4-asis etapas – ralis „Viekšniai 2014“. Šios varžybos įtrauktos ir į Latvijos ralio sprinto čempionato etapą, tai bus 7-asis kaimyninės šalies čempionato etapas. Prie starto linijos laukiama daugiau nei 50 ekipažų, kurie turės ...
Grįžta ralis „Kauno ruduo“
Grįžta ralis „Kauno ruduo“ 2014.09.09 11:26 Rugsėjo 19-20 dienomis į Kauną grįžta ralis „Kauno ruduo 2014“. Šiais metais – tai jau 41-asis rudens ralis.
Oficialu: B.Vanagas dalyvaus 2015-ųjų Dakare
Oficialu: B.Vanagas dalyvaus 2015-ųjų Dakare 2014.09.09 10:33 Lenktynininkas Benediktas Vanagas dalyvaus kitąmet vyksiančiame Dakaro ralyje. Žymiausias planetos lenktynes organizuojanti „Amaury Sport Organisation“ oficialiai patvirtino sportininko paraišką.
Ralyje „Viekšniai 2014“ vėl laukiama lietuvių ir latvių dvikovų
Ralyje „Viekšniai 2014“ vėl laukiama lietuvių ir latvių dvikovų 2014.09.05 09:18 Rugsėjo 12-13 dienomis Mažeikių rajone esančių Viekšnių apylinkėse vyks Lietuvos ralio sprinto čempionato 4-asis etapas. Ralis „Viekšniai 2014“ įtrauktas ir į Latvijos automobilių sporto federacijos renginių kalendorių – tai bus Latvijos ralio sprinto čempionato 7-asis etapas. Todėl jau dabar aišku, kad dviejų šalių ...
Lietuviai „Baja Poland“ lenktynėse: stabilus važiavimas leidžia vytis greičiausius
Lietuviai „Baja Poland“ lenktynėse: stabilus važiavimas leidžia vytis greičiausius 2014.08.31 12:47 Pasaulio ralio reido čempionato etape Lenkijoje lietuvių ekipažas tvirtai žengia pirmyn. Po antrosios ralio dienos iš 38 pozicijos pakilo iki 16 vietos bendroje įskaitoje.