„Telekom Baskets“
Ilgoji pertrauka
54
:
33
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“

auksinis batelis

C.Ronaldo sūnus per apdovanojimų ceremoniją parodė vidurinįjį pirštą
C.Ronaldo sūnus per apdovanojimų ceremoniją parodė vidurinįjį pirštą 2015.10.14 15:00 Vakar Madrido „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo buvo apdovanatas ir už praėjusį sezoną įmuštus 48 įvarčius gavo „Auksinį batelį“. Tai buvo ketvirtasis toks trofėjus portugalo karjeroje ir šįkart jo apdovanojimų ceremoniją stebėjo jo sūnus Cristiano Jaunesnysis.
S.Aguero iškovojo „Auksinį batelį“, J.Hartui atiteko „Auksinės pirštinės“
S.Aguero iškovojo „Auksinį batelį“, J.Hartui atiteko „Auksinės pirštinės“ 2015.05.25 00:18 „Manchester City“ klubui nepavyko apginti Anglijos čempionų titulo, bet jo nariai nuskriausti neliko. Po sezono „miestiečių“ žaidėjai susižėrė pagrindinius individualius „Premier“ lygos apdovanojimus.
C.Ronaldo ir L.Suarezas gaus po „Auksinį batelį“
C.Ronaldo ir L.Suarezas gaus po „Auksinį batelį“ 2014.05.19 15:25 Trečią kartą istorijoje Europos „Auksinis batelis“ atiteks ne vienam, o dviem futbolininkams. Šį sezoną savo čempionatuose po 31 įvartį įmušę Cristiano Ronaldo ir Luisas Suarezas surinko po 62 taškus.
L.Messi įteiktas „Auksinis batelis“
L.Messi įteiktas „Auksinis batelis“ 2013.11.20 20:34 Ispanijos „Barcelona“ komandos lyderis Lionelis Messi trečią kartą karjeroje atsiėmė „Auksinio batelio“ apdovanojimą. Praėjusį sezoną futbolininkas Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo rezultatyviausias, o kitose valstybių lygose įvarčius mušę žaidėjai pasiekti argentiniečio skaičių nesugebėjo.
Paskelbti 23 kandidatai galintys laimėti „Auksinį kamuolį“
Paskelbti 23 kandidatai galintys laimėti „Auksinį kamuolį“ 2012.10.29 19:42 Šiandien buvo paskelbti 23 kandidatai, kurie pretenduoja į kasmetinį FIFA „Auksinio kamuolio“ („Ballon d'Or“) prizą.
Europos „Auksinį batelį“ laimėjo „Barcelona“ klubo puolėjas L.Messi
Europos „Auksinį batelį“ laimėjo „Barcelona“ klubo puolėjas L.Messi 2012.05.14 16:09 Ispanijos „Barcelona“ komandos puolėjas Lionelis Messi šiemet savo kolekciją papildys dar vienu įspūdingu apdovanojimu. 24 metų futbolininkas įmušęs 50 įvarčių „La Liga“ čempionate, antrą kartą tapo Europos nacionalinių pirmenybių rezultatyviausiu sezono žaidėju. Už šį pasiekimą argentiniečiui bus įteiktas „Auksinis ...