antidopingo agentūra

Rusijos sportui ruošiamas milžiniškas smūgis: WADA perdavė informaciją apie 298 sportininkus
Rusijos sportui ruošiamas milžiniškas smūgis: WADA perdavė informaciją apie 298 sportininkus 2020.05.01 11:59  Pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) užbaigė ilgai trukusį tyrimą, susijusį su klastojamais Rusijos sportininkų dopingo mėginiais Maskvos laboratorijoje. Tyrėjai susidūrė su didelėmis problemomis, bet šiaip ne taip gavo reikalingus mėginius, gavo rezultatus ir išsiuntinėjo juos atitinkamoms sporto šakų ...
J.Jefimova įtraukta į Rusijos olimpinės rinktinės sudėtį
J.Jefimova įtraukta į Rusijos olimpinės rinktinės sudėtį (4) 2016.06.15 11:49 Antradienį Rusijos plaukimo federaciją išplatino sportininkų sąrašą, kurie buvo įtraukti į šalies olimpinę rinktinę. Tarp jų atsidūrė ir į dopingo skandalą įsivėlusi 24-erių metų Julija Jefimova.
J.Jefimova nepasiduoda: „Mano mėginyje meldoniumo kiekis – minimalus“
J.Jefimova nepasiduoda: „Mano mėginyje meldoniumo kiekis – minimalus“ 2016.04.16 12:31 24-erių metų Rusijos plaukikei Julijai Jefimovai buvo neleista dalyvauti šį savaitgalį vykstančiose šalies olimpinės atrankos varžybose, tačiau ji nepraranda vilčių startuoti Rio de Žaneiro olimpiadoje.
J.Jefimovos maldos neišklausytos: plaukikei neleista startuoti Rusijos olimpinėje atrankoje
J.Jefimovos maldos neišklausytos: plaukikei neleista startuoti Rusijos olimpinėje atrankoje 2016.04.15 22:56 Dėl meldoniumo skandalo kenčiančiai Rusijos plaukikei 24-erių metų Julijai Jefimovai nepavyko sulaukti malonės iš tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA).
V.Putinas: „Meldoniumas – tai ne dopingas“
V.Putinas: „Meldoniumas – tai ne dopingas“ (1) 2016.04.14 16:00 Skandalas dėl Rusijos sportininkų meldoniumo vartojimo pakrypo kita linkme – tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) trečiadienį paskelbė, jog tie sportininkai, kurių mėginyje meldoniumo kiekis neviršija 1 mikrogramo, galės pretenduoti į amnestiją ir artimiausiu metu sugrįžti į varžybas.
J.Jefimovai sužibo viltis dalyvauti olimpiadoje: plaukikei gali būti pritaikyta amnestija
J.Jefimovai sužibo viltis dalyvauti olimpiadoje: plaukikei gali būti pritaikyta amnestija (2) 2016.04.13 11:34 Pagrindinė Rūtos Meilutytės varžovė 24-erių metų Rusijos plaukikė Julija Jefimova kovo 16-ą dieną antrą kartą per karjerą buvo pagauta vartojanti dopingą – jos mėginyje rasta meldoniumo pėdsakų.
Rusijos šuolininkei į tolį T.Kotovai gresia netekti dviejų olimpinių medalių
Rusijos šuolininkei į tolį T.Kotovai gresia netekti dviejų olimpinių medalių 2013.02.08 22:08 Sidnėjaus ir Atėnų olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoja šuolininkė į tolį Tatjana Kotova yra suspenduota dėl teigiamo dopingo testo, praneša Rusijos antidopingo agentūra.
Antidopingo agentūra: „L.Armstrongas galėtų išsaugoti 5 „Tour de France“ titulus, jei bendradarbiautų su mumis“
Antidopingo agentūra: „L.Armstrongas galėtų išsaugoti 5 „Tour de France“ titulus, jei bendradarbiautų su mumis“ 2012.08.28 13:48 Septyniskart prestižinių „Tour de France“ dviračių lenktynių nugalėtojas amerikietis Lance‘as Armstrongas galėtų išsaugoti daugelį laimėtų trofėjų, jei bendradarbiautų atliekant JAV antidopingo agentūros (USADA) tyrimus – tokią žinią pranešė USADA vadovas Travisas Tygartas.
L.Armstrongas savo rėmėjams: „Neverta verkti dėl manęs“
L.Armstrongas savo rėmėjams: „Neverta verkti dėl manęs“ 2012.08.26 11:46 Septyniskart prestižines „Tour de France“ lenktynes laimėjęs ir šiemet JAV antidopingo agentūros (USADA) sprendimu visų titulų netekęs amerikietis Lance‘as Armstrongas vėl sėdo ant dviračio ir ragino savo rėmėjus neverkti dėl šio sprendimo.
Lietuvos antidopingo agentūra: „Visi Lietuvos olimpiečiai, išskyrus A.Didžbalį, yra švarūs“
Lietuvos antidopingo agentūra: „Visi Lietuvos olimpiečiai, išskyrus A.Didžbalį, yra švarūs“ 2012.07.15 12:43 Lietuvos antidopingo agentūra, tikrinanti Lietuvos sportininkus, pareiškė, kad visi Lietuvos atstovai, dalyvausiantys Londono olimpinėse žaidynėse, yra „švarūs“ ir patvirtino, kad įtarimus apie Aurimą Didžbalį žinojo jau anksčiau, rašo „london2012.lrytas.lt“.