anglijos premeir lyga

Italijos spauda: „Chelsea“ atsisveikins su M.Sarri
Italijos spauda: „Chelsea“ atsisveikins su M.Sarri 2019.05.15 15:58 Nors Maurizio Sarri savo pirmajame sezone sugebėjo nuvesti Londono „Chelsea“ iki trečiosios vietos Anglijos „Premier“ lygoje ir taip pat iki UEFA Europos lygos finalo, pranešimai Italijoje teigia, kad „Chelsea“ atsisveikins su strategu. Sezono eigoje, kuomet „Chelsea“ žaidė itin banguotai ir patyrė ne vieną skaudų ...
Pamatykite: „Arsenal“ pergalę stebėjo ir muzikos žvaigždė Rihanna
Pamatykite: „Arsenal“ pergalę stebėjo ir muzikos žvaigždė Rihanna 2018.02.04 10:20 Londono „Arsenal“ netrūksta garsių sirgalių. Tai ir princas Haris, ir „Rolling Stones“ vokalistas Mickas Jaggeris, aktrius Jamie Foxxas ar lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Tačiau į šias gretas įstojo ir „Emirates“ stadione apsilankiusi populiari muzikos atlikėja Rihanna.
„Juventus“ planuoja nugvelbti „Arsenal“ gynėją
„Juventus“ planuoja nugvelbti „Arsenal“ gynėją (2) 2017.11.11 15:52 Italijos gigantai Turino „Juventus“ yra pasiryžę dar labiau sustiprinti savo gynėjų liniją, o jų žvilgsnis nukrypo į Londono „Arsenal“ greitakojį Hectorą Belleriną. Pasak pranešimų, Turino ekipa jau susisiekė su „kanonierių“ atstovais ir yra pateikti pasiūlymą už ispaną, kuris šiuo metu yra vertinamas maždaug 27 mln. svarų.