al shabab

Su „Al Shabab“ sutartį pasirašęs G.Arlauskis: „Naujas klubas – nauja patirtis ir iššūkis man“
Su „Al Shabab“ sutartį pasirašęs G.Arlauskis: „Naujas klubas – nauja patirtis ir iššūkis man“ (3) 2020.09.10 16:04 Buvęs Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis šiandien pasirašė sutartį su Saudo Arabijos „Al Shabab“ klubu, kuriame turėtų praleisti artimiausius trejus metus. Milijoninio pasiūlymo iš arabų sulaukęs telšiškis savo sprendimą atskleidė dar būdamas Rumunijoje. Praėjęs sezonas G.Arlauskiui buvo geriausias karjeroje.
G.Arlauskio perėjimas į Saudo Arabiją artėja link finišo tiesiosios
G.Arlauskio perėjimas į Saudo Arabiją artėja link finišo tiesiosios (2) 2020.06.22 13:29  Apie tai, kad Giedrius Arlauskis gali palikti Rumuniją ir dėl pelningos sutarties persikelti į Saudo Arabiją, kalbama jau kurį laiką. Klužo CFR vartus ginantis ir čia pagrindinis vartininkas esantis 32-ejų metų telšiškis Rumunijoje demonstruoją nuostabų žaidimą, tačiau šią šalį jis greitu metu turėtų palikti.
D.Maradona tribūnose užsipuolė jo žmoną įžeidinėjusius sirgalius
D.Maradona tribūnose užsipuolė jo žmoną įžeidinėjusius sirgalius 2012.03.30 14:17 Jungtinių Arabų Emiratų „Al Wasl“ klubo treneris Diego Maradona rungtynių metu buvo sustabdytas lipantis į tribūnas aiškintis santykių su sirgaliais, kurie nepagarbiai atsiliepė apie jo žmoną Veronicą.