Vincas Murauskas

Paauglystėje į „kvailius“ salėje dėmesio nekreipusi I.Lešinskytė: „Neįsivaizduoju gyvenimo be bokso“
Paauglystėje į „kvailius“ salėje dėmesio nekreipusi I.Lešinskytė: „Neįsivaizduoju gyvenimo be bokso“ (6) 2020.01.02 14:23 „Buvo vaikinų, kurie patyliukais vis pasityčiodavo, kad salėje esu vienintelė mergina. Sukąsdavau dantis ir nueidavau. Mintyse visada pagalvodavau „Kvailiai...“, bet žinojau, kad bokso treniruotes lankau ne dėl jų, o dėl savęs“, – sportas.lt pasakojo geriausia 2019 metų Lietuvos boksininke išrinkta Iveta Lešinskytė. ...
Olimpinį kelialapį medžiosianti A.Aučiūtė: „Džiaugiuosi, kad atsirado pagarba į bokso ringą žengiančioms merginoms“
Olimpinį kelialapį medžiosianti A.Aučiūtė: „Džiaugiuosi, kad atsirado pagarba į bokso ringą žengiančioms merginoms“ (4) 2019.12.02 12:54 „Lietuvoje moterų boksas kol kas dar tik ieško savęs. Palyginus su kitomis pasaulio šalimis mes tuo domėtis pradėjome vėlai“, – nusišypsojo bokso treneris Vincas Murauskas, kurio auklėtinė Austėja Aučiūtė prieš savaitę tapo šalies čempione svorio kategorijoje iki 69 kilogramų. Airijoje augusi ir su boksu susipažinusi ...
Legendinis bokso treneris V.Murauskas: „Svajoju treniruoti savo anūkėlį“
Legendinis bokso treneris V.Murauskas: „Svajoju treniruoti savo anūkėlį“ 2014.01.27 16:41 Bokso treneris Vincas Murauskas skaičiuoja jau 52 metus šiame sporte, o 43 iš jų – ugdo kovotojus. Per šį laikotarpį parengta ištisos kartos odinės pirštinės meistrų, atiduota daug prakaito ir ašarų.
E.Petrauskas – per žingsnį nuo pasaulio čempionato medalio
E.Petrauskas – per žingsnį nuo pasaulio čempionato medalio 2013.10.21 18:54 Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionato aštuntfinalyje Kazachstane, Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas (64 kg, 55 dalyviai) rezultatu 2:1 nugalėjo moldavą Dmitrijs Galagotą. Trečiadienį, dėl vietos pusfinalyje, olimpietis pirštines surems su pasaulio čempionu Evertonu Lopesu iš Brazilijos.
E.Stanionis nepateko į pasaulio bokso čempionato aštuntfinalį
E.Stanionis nepateko į pasaulio bokso čempionato aštuntfinalį 2013.10.20 18:17 Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionato Kazachstane šešioliktfinalyje sekmadienį pralaimėjimą patyrė dar vienas Lietuvos rinktinės kovotojas. Kauno bokso mokyklos auklėtinis Eimantas Stanionis (69 kg, 55 dalyviai), rezultatu 1:2 turėjo pripažinti armėno Aramo Amirchaniano pranašumą.
Pasaulio bokso čempionate E.Skurdelis tik po atkaklios kovos pralaimėjo Europos vicečempionui
Pasaulio bokso čempionate E.Skurdelis tik po atkaklios kovos pralaimėjo Europos vicečempionui 2013.10.20 11:41 Pasaulio suaugusių bokso čempionate Kazachstane pasirodymą baigė pirmas Lietuvos atstovas. Tačiau nepaisant to, jaunasis Edgaras Skurdelis savo pasirodymą gali vertinti teigiamai.
T.Tamašauskas pateko į pasaulio bokso čempionato aštuntfinalį
T.Tamašauskas pateko į pasaulio bokso čempionato aštuntfinalį 2013.10.18 19:17 Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Kazachstane į aštunfinalį pateko dar vienas Lietuvos rinktinės kovotojas.
Šilutėje išlydėta Lietuvos bokso olimpinė rinktinė
Šilutėje išlydėta Lietuvos bokso olimpinė rinktinė 2012.07.04 09:26 Į Londono olimpines žaidynes antradienį Šilutės miesto uoste iškilmingai buvo išlydėta Lietuvos bokso rinktinė, kuri į žaidynes išskris ankstų ketvirtadienio rytą.