Atsinaujins po sek
SIG

Veronika Kudermetova

Abu Dabyje triumfavusi A.Sabalenka kils į rekordines aukštumas WTA vienetų reitinge
Abu Dabyje triumfavusi A.Sabalenka kils į rekordines aukštumas WTA vienetų reitinge (1) 2021.01.13 15:01  Trečiadienį Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) finišavo WTA 500 serijos „Abu Dhabi WTA Women‘s Tennis Open“ moterų teniso turnyras. Vienetų varžybų finale baltarusė Aryna Sabalenka (WTA-10) per 1 valandą 6 minutes 6:2, 6:2 įveikė rusę Veroniką Kudermetovą (WTA-46). Šios tenisininkės viena prieš kitą ...
Žaidybinė krizė tęsiasi: galingai startavusi C.Wozniacki eliminuota pirmajame „Roland Garros“ rate
Žaidybinė krizė tęsiasi: galingai startavusi C.Wozniacki eliminuota pirmajame „Roland Garros“ rate 2019.05.27 14:26  Pirmadienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Moterų vienetų varžybų pirmajame rate danė Caroline Wozniacki (WTA-13) per 2 valandas 6 minutes 6:0, 3:6, 3:6 pralaimėjo rusei Veronikai Kudermetovai (WTA-68). Šios tenisininkės ...
Jaunių teniso turnyre Šiauliuose lietuvaitės tęs savo pasirodymą tik dvejetų varžybose
Jaunių teniso turnyre Šiauliuose lietuvaitės tęs savo pasirodymą tik dvejetų varžybose 2013.02.28 21:31 Šiauliuose tęsiasi antros kategorijos ITF jaunių (iki 18 metų) teniso turnyras Aivarui Balžekui atminti, kurio vienetų varžybose savo pasirodymus baigė visi lietuviai.