Vedranas Čorluka

Kroatijos spauda: į „Bayern“ atvyksta pastiprinimas iš Rusijos
Kroatijos spauda: į „Bayern“ atvyksta pastiprinimas iš Rusijos (1) 2016.05.14 15:58  Neseniai oficialų susitarimą su Matsu Hummelsu pasiekęs Miuncheno „Bayern“ klubas artimiausiomis dienomis turėtų paskelbti apie dar vieną pirkinį. Kroatijos dienraštis Večernji skelbia, kad bavarų gretas papildys Kroatijos rinktinės gynėjas Vedranas Čorluka. Buvęs „Manchester City“ ir Londono „Tottenham“ komandų ...
Kova dėl išlikimo: Kamerūnas – Kroatija
Kova dėl išlikimo: Kamerūnas – Kroatija 2014.06.18 07:00 Kamerūnas ir Kroatija FIFA pasaulio futbolo čempionatą Brazilijoje pradėjo nesėkmingai, nes patyrė pralaimėjimus. Tam, jog rinktinės išsaugotų viltį kovoje dėl kelialapio į turnyro aštuntfinalį, šį kartą jos privalo laimėti, bet tai galės padaryti tik viena.
Kroatai atsisako bendrauti su spauda, kuri paviešino nuogų futbolininkų nuotraukas
Kroatai atsisako bendrauti su spauda, kuri paviešino nuogų futbolininkų nuotraukas 2014.06.16 11:00 Kroatijos futbolo rinktinės žaidėjai boikotuos spaudą, po to kai ši paviešino nuogų futbolininkų nuotraukas, kuomet jie maudėsi „Praia do Forte“ treniruočių bazės baseine. Du fotografai pasislėpę krūmuose sugebėjo užfiksuoti nuogą „Southampton“ gynėją Dejaną Lovreną ir nuogą gynėją Vedraną Čorluką bei šias nuotraukas p...
Žvilgsnis į praeitį: įspūdingiausi „Premier“ lygos sezonų startai
Žvilgsnis į praeitį: įspūdingiausi „Premier“ lygos sezonų startai 2012.08.17 02:10 Gera sezono pradžia – pusė darbo. Komandos, prastai pradėjusios sezoną, retai kada tęsia kovą dėl titulo, o ypač, jei varžomasi Anglijos „Premier“ lygoje.
V.Čorluka keliasi į „Lokomotiv“ klubą
V.Čorluka keliasi į „Lokomotiv“ klubą 2012.06.27 17:21 Maskvos „Lokomotiv“ klubas oficialiai paskelbė, kad pirmuoju vasaros transferų lango pirkiniu tapo Londono „Tottenham“ gynėjas Vėdranas Čorluka.
V.Čorluka veikiausiai persikels į „Lokomotiv" gretas
V.Čorluka veikiausiai persikels į „Lokomotiv" gretas 2012.06.23 20:41 Londono „Tottenham" komandai priklausantis krašto gynėjas Vedranas Čorluka veikiausiai persikels rungtyniauti į Maskvos „Lokomotiv" ekipos gretas ir vėl dirbs su jau buvusiu Kroatijos rinktinės treneriu Slavenu Biličiumi.
V.Čorluka: „Tottenham“ nesėkmių priežastis – žaidėjų nuovargis“
V.Čorluka: „Tottenham“ nesėkmių priežastis – žaidėjų nuovargis“ 2012.04.27 12:14 Londono „Tottenham“ klubui priklausantis, tačiau pusei metų Lėverkuzeno „Bayer“ (Vokietija) ekipai išnuomotas Vedranas Čorluka pasidalino mintimis apie londoniečių komandą ir nurodė pagrindinę jos dabartinių prastų rezultatų priežastį.