Valentino Rossi

 „Ducati“ vis dar neranda būdo, kaip tinkamai sureguliuoti motociklą
„Ducati“ vis dar neranda būdo, kaip tinkamai sureguliuoti motociklą 2012.10.27 11:46 Valentino Rossi ir Nicky Haydenas teigia, kad „Ducati“ ekipa niekaip negali atrasti tinkamo motociklo reguliavimo Australijos motociklų GP lenktynėms.
V.Rossi paskutinėje Australijos motociklų GP bandymų sesijoje tikisi progreso
V.Rossi paskutinėje Australijos motociklų GP bandymų sesijoje tikisi progreso 2012.10.26 19:04 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi, penktadienio Australijos motociklų GP treniruotes baigęs aštuntoje vietoje, tikisi, kad paskutinėje bandymų sesijoje šeštadienio rytą jam pavyks dar labiau progresuoti.
V.Rossi: „MotoGP“ čempionate reikia pokyčių“
V.Rossi: „MotoGP“ čempionate reikia pokyčių“ 2012.10.23 18:08 Valentino Rossi teigia, kad „MotoGP“ čempionatas šiuo metu išgyvena pačią didžiausią krizę per pastaruosius dvylika metų.
V.Rossi: „Sprendimas nutraukti lenktynes buvo teisingas“
V.Rossi: „Sprendimas nutraukti lenktynes buvo teisingas“ 2012.10.21 17:08 Valentino Rossi tikina, kad jis neabejoja sprendimo dėl smarkaus lietaus nutraukti Malaizijos motociklų GP lenktynes teisingumu, nepaisant to, kad iki finišo buvo likę vos septyni ratai.
V.Rossi: „Ducati“ vis dar atsilieka“
V.Rossi: „Ducati“ vis dar atsilieka“ 2012.10.14 16:12 Po Japonijos motociklų GP lenktynių Valentino Rossi pripažino, kad „Ducati“ vis dar smarkiai atsilieka nuo pagrindinių savo varžovų.
V.Rossi yra patenkintas „Ducati“ motociklo valdymu
V.Rossi yra patenkintas „Ducati“ motociklo valdymu 2012.10.12 15:57 Valentino Rossi Japonijos motociklų GP treniruotes baigė penktoje vietoje. Italas teigė, kad jis yra patenkintas savo „Ducati“ motociklo reguliavimu.
V.Rossi: „Mums vis dar trūksta kelių dešimtųjų sekundės dalių“
V.Rossi: „Mums vis dar trūksta kelių dešimtųjų sekundės dalių“ 2012.10.09 12:15 Valentino Rossi prieš šio savaitgalio „MotoGP“ čempionato lenktynes Japonijoje yra nusiteikęs optimistiškai, tačiau pripažino, kad, norėdamas kovoti dėl vietos ant apdovanojimų pakylos, jis privalo pagreitėti dar keliomis dešimtosiomis sekundės dalimis.
V.Rossi apgailėstauja dėl padarytos klaidos pirmajame lenktynių rate
V.Rossi apgailėstauja dėl padarytos klaidos pirmajame lenktynių rate 2012.09.30 22:11 Valentino Rossi viltys Aragono motociklų GP lenktynėse iškovoti vietą pirmajame šešetuke dužo jau pirmajame lenktynių rate, kai jis, siekdamas išvengti susidūrimo su Jonathanu Rea, išlėkė iš trasos paskutiniame posūkyje.
Avarijas kvalifikacijoje patyrę „Ducati“ pilotai tikina galėję pasirodyti geriau
Avarijas kvalifikacijoje patyrę „Ducati“ pilotai tikina galėję pasirodyti geriau 2012.09.29 19:34 Gamyklinės „Ducati“ ekipos pilotai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas Aragono motociklų GP lenktynes pradės iš atitinkamai aštuntosios ir devintosios pozicijos. Pilotai dėl tokio prasto pasirodymo kaltino kvalifikacijoje patirtas avarijas.
V.Rossi: „Ducati“ turi daugiau potencialo“
V.Rossi: „Ducati“ turi daugiau potencialo“ 2012.09.28 19:51 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi teigia, kad aštuntoji vieta, užimta Aragono motociklų GP treniruotėse, neatstkleidžia tikrojo komandos pajėgumo.
Pirmosiose Aragono motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo N.Haydenas
Pirmosiose Aragono motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo N.Haydenas 2012.09.28 13:01 Šlapioje trasoje vykusiose pirmosiose Aragono motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo „Ducati“ pilotas Nicky Haydenas.
V.Rossi: „Lenktynės Aragone parodys, kokią pažangą padarė „Ducati“
V.Rossi: „Lenktynės Aragone parodys, kokią pažangą padarė „Ducati“ 2012.09.25 17:04 Valentino Rossi teigia, kad šio savaitgalio Aragono motociklų GP lenktynės atskleis, kokį progresą pastaruoju metu pasiekė „Ducati“ ekipa.
V.Rossi nesigaili dėl sprendimo palikti „Ducati“
V.Rossi nesigaili dėl sprendimo palikti „Ducati“ 2012.09.18 18:12 Valentino Rossi tikina nesigailintis dėl savo sprendimo po šių metų palikti „Ducati“ ekipą, nepaisant pademonstruotos akivaizdžios komandos pažangos praėjusiose „MotoGP“ čempionato lenktynėse Misano.
San Marino motociklų GP lenktynėse iškovotą antrąją vietą V.Rossi paskyrė M.Simoncelli'ui
San Marino motociklų GP lenktynėse iškovotą antrąją vietą V.Rossi paskyrė M.Simoncelli'ui 2012.09.16 19:16 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi Misano trasoje vykusiose San Marino motociklų GP lenktynėse iškovotą antrąją vietą paskyrė žmogui, kurio vardu yra pavadinta ši trasa – Marco Simoncelli.
San Marino motociklų GP lenktynėse - J.Lorenzo pergalė
San Marino motociklų GP lenktynėse - J.Lorenzo pergalė 2012.09.16 16:02 San Marino motociklų GP lenktynėse pergalę iškovojo „Yamaha“ pilotas Jorge Lorenzo, tuo tarpu kitas pretendentas į čempiono titulą Dani Pedrosa savo pasirodymą baigė jau pirmajame lenktynių rate.
V.Rossi: „Dar anksti vertinti progresą“
V.Rossi: „Dar anksti vertinti progresą“ 2012.09.15 20:59 Valentino Rossi teigia, kad sekmadienio San Marino motociklų GP lenktynės parodys, kokį progresą pasiekė „Ducati“ ekipa, šį savaitgalį naudojanti naują motociklo rėmą ir pakabą.
Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo A.Bautista
Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo A.Bautista 2012.09.15 12:10 Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse trasos sąlygos išliko tokios pačios, kaip ir penktadienio treniruotėse: šlapia trasa džiuvo lėtai, tačiau šį kartą beveik visi pilotai nusprendė išvažiuoti į trasą.
„Ducati“ namų lenktynėse San Marine V.Rossi ir N.Haydenas sieks pradžiuginti ekipos fanus
„Ducati“ namų lenktynėse San Marine V.Rossi ir N.Haydenas sieks pradžiuginti ekipos fanus 2012.09.11 19:07 Šį savaitgalį vyksiančios San Marino motociklų GP lenktynės Valentinui Rossi bus paskutinės namų lenktynės atstovaujant „Ducati“ ekipai.
V.Rossi: „Ducati“ šioje trasoje greitesnis, nei įprasta“
V.Rossi: „Ducati“ šioje trasoje greitesnis, nei įprasta“ 2012.08.25 19:45 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi Čekijos motociklų GP kvalifikacijoje iškovojo šeštąją startinę poziciją. Tai geriausias italo pasiekimas šiemet.
V.Rossi: „Bijojau, kad Indianapolyje gali pasikartoti lenktynių Laguna Secoje scenarijus“
V.Rossi: „Bijojau, kad Indianapolyje gali pasikartoti lenktynių Laguna Secoje scenarijus“ 2012.08.20 17:56 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi po Indianapolio motociklų GP lenktynių pripažino, kad jis lenktynėms artėjant į pabaigą bijojo, jog gali pasikartoti JAV motociklų GP lenktynių scenarijus, kuriose italas patyrė avariją iki finišo likus vos dviems ratams.
V.Rossi Indianapolio motociklų GP kvalifikacijoje tikėjosi pasirodyti geriau
V.Rossi Indianapolio motociklų GP kvalifikacijoje tikėjosi pasirodyti geriau 2012.08.19 11:33 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi po Indianapolio motociklų GP kvalifikacijos liko nusivylęs ir nustebęs dėl savo pasirodymo. Pilotas kvalifikavosi už pirmojo dešimtuko ribų, nors po paskutinės bandymų sesijos atrodė, kad jis kvalifikacijoje bus žymiai greitesnis.
N.Haydenas: „Po V.Rossi pasitraukimo sumažės jaučiamas spaudimas“
N.Haydenas: „Po V.Rossi pasitraukimo sumažės jaučiamas spaudimas“ 2012.08.18 10:32 „Ducati“ komandos pilotas Nicky Haydenas Indianapolio motociklų GP lenktynių savaitgalį pradėjo daug žadančiai. Amerikietis pirmojoje bandymų sesijoje užfiksavo trečiąjį rezultatą.
V.Rossi: „Baigsiu karjerą, jei nesugebėsiu kovoti dėl aukščiausiųjų pozicijų“
V.Rossi: „Baigsiu karjerą, jei nesugebėsiu kovoti dėl aukščiausiųjų pozicijų“ 2012.08.17 16:50 Valentino Rossi atskleidė, kad pasitrauks iš „MotoGP“ čempionato, jei jam nepavyks kovoti dėl pergalių atstovaujant „Yamaha“ komandai.
V.Rossi: „Gėda, kad nesugebėjau konkuruoti su „Ducati“
V.Rossi: „Gėda, kad nesugebėjau konkuruoti su „Ducati“ 2012.08.14 17:19 Valentino Rossi šiandien (08-14) pirmą kartą pakomentavo praėjusį penktadienį pasirodžiusį pranešimą, kad jis po šių metų sezono paliks dabartinę „Ducati“ komandą ir po dvejų metų pertraukos grįš į „Yamaha“.
J.Lorenzo: „V.Rossi sugrįžimas į komandą suteiks papildomos motyvacijos“
J.Lorenzo: „V.Rossi sugrįžimas į komandą suteiks papildomos motyvacijos“ 2012.08.14 09:08 2012-ųjų metų „MotoGP“ čempionato lyderis Jorge Lorenzo teigia, kad kitąmet, kai prie komandos prisijungs Valentino Rossi, jo motyvacija siekti pergalių dar labiau išaugs.
D.Brivio: „V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią“
D.Brivio: „V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią“ 2012.08.12 11:35 Buvęs „Yamaha“ komandos vadovas ir Valentino Rossi paterėjas Davide‘as Brivio pripažino, kad V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią, tačiau pridūrė, kad italo sprendimas grįžti į „Yamaha“ yra labai drąsus žingsnis.
Oficialu: V.Rossi palieka „Ducati“, grįžta į „Yamaha“ (PAPILDYTA)
Oficialu: V.Rossi palieka „Ducati“, grįžta į „Yamaha“ (PAPILDYTA) 2012.08.10 10:41 „Ducati“ ekipa patvirtino, kad daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi pasibaigus šių metų sezonui paliks italų komandą
V.Rossi: „Sulaukiau pasiūlymų iš trijų komandų“
V.Rossi: „Sulaukiau pasiūlymų iš trijų komandų“ 2012.08.02 20:05 Valentino Rossi ateitis „MotoGP“ čempionete vis dar išlieka viena karščiausių temų, nors jau beveik neabejojama, kad septyniskart pasaulio čempionas kitąmet grįš į „Yamaha“.
V.Rossi: „Sunku išlikti motyvuotam“
V.Rossi: „Sunku išlikti motyvuotam“ 2012.07.30 11:13 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi pripažino, kad jam yra sunku išlikti motyvuotam dėl pastaruoju metu demonstruojamos prastos „Ducati“ komandos formos.
N.Haydenas: „Privalome išlikti ramūs“
N.Haydenas: „Privalome išlikti ramūs“ 2012.07.28 10:34 „Ducati“ komandos pilotas Nicky Haydenas JAV motociklų GP penktadienio treniruotėse tikėjosi užimti aukštesnę nei septintąją poziciją ir nuo lyderių atsilikti mažiau nei 1.3 sek., tačiau tikina, kad dėl tokio didelio deficito jis per daug nesijaudina.