Valentino Rossi

Dramatiškai prasidėjusias Vokietijos GP lenktynes laimėjo pergalių seriją tęsiantis M.Marquezas
Dramatiškai prasidėjusias Vokietijos GP lenktynes laimėjo pergalių seriją tęsiantis M.Marquezas 2014.07.13 16:26 Vokietijoje vykusiame „MotoGP“ lenktynių etape devintą pergalę iš tiek pat galimų šiame sezone iškovojo „Honda“ pilotas ispanas Marcas Marquezas.
Trasos rekordą pagerinęs M.Marquezas pirmas pradės Vokietijos GP lenktynes
Trasos rekordą pagerinęs M.Marquezas pirmas pradės Vokietijos GP lenktynes 2014.07.12 16:04 Vokietijoje vykstančiame devintajame šio sezono „MotoGP“ lenktynių etape „pole“ poziciją iškovojo „Honda“ pilotas ispanas Marcas Marquezas.
„MotoGP“: misija – pagauti M. Marquezą
„MotoGP“: misija – pagauti M. Marquezą 2014.07.11 15:09 „Moto Grand Prix“ čempionatas jau įpusėjo, tačiau galingiausioje klasėje dar nebuvo kito etapo laimėtojo, išskyrus čempioną Marcą Marquezą. Ar ispanas savo įspūdingą seriją pratęs ir Vokietijoje?
Permainingos oro sąlygos Aseno trasoje nesutrukdė M.Marquezui pratęsti pergalių serijos
Permainingos oro sąlygos Aseno trasoje nesutrukdė M.Marquezui pratęsti pergalių serijos 2014.06.28 16:26 Šeštadienį Asene (Nyderlandai) vykusios aštuntos šio sezono „MotoGP“ lenktynės pilotus pasitiko permainingomis oro sąlygomis, bet tai nesutrukdė ispanui Marcui Marquezui su „Honda“ pratęsti įspūdingos pergalių serijos.
Atkaklias lenktynes laimėjęs M.Marquezas pratęsė pergalių seriją
Atkaklias lenktynes laimėjęs M.Marquezas pratęsė pergalių seriją 2014.06.15 23:20 Ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ laimėjo septintas iš eilės šių metų „MotoGP“ lenktynes. Tiesa, dėl triumfo Katalonijos GP etape jam teko rimtai pavargti.
M.Marquezo kritimu pasinaudojęs D.Pedrosa pirmas pradės Katalonijos GP lenktynes
M.Marquezo kritimu pasinaudojęs D.Pedrosa pirmas pradės Katalonijos GP lenktynes 2014.06.14 17:41 Septintą kartą iš eilės šiame „MotoGP“ sezonas kvalifikaciją laimėjo „Honda“ pilotas, tik šį sykį, skirtingai nei ankstesnius šešis kartus, lenktynes pirmas pradės ispanas Dani Pedrosa.
Katalonijoje – dar viena „MotoGP“ fiesta
Katalonijoje – dar viena „MotoGP“ fiesta 2014.06.13 16:09 „Moto Grand Prix“ pasaulio čempionate – pats sezono įkarštis. Prieš liepą laukiančią pertrauką visi lenktynininkai ir komandos siekia įgyvendinti savo tiklus, o naujos žūtbūtinės kovos arena – Katalonijos trasa.
Pergalių seriją pratęsęs M.Marquezas Italijoje turėjo vargo iki paskutinio posūkio
Pergalių seriją pratęsęs M.Marquezas Italijoje turėjo vargo iki paskutinio posūkio 2014.06.01 22:34 Sekmadienį Italijoje vykusiame šeštajame šių metų MotoGP lenktynių etape po dramatiškos kovos nugalėjo ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ motociklu. Šiame sezone nesustabdonas ispanas laimėjo visas šešias vykusias lenktynes.
M.Marquezas pirmas pradės Italijos GP lenktynes
M.Marquezas pirmas pradės Italijos GP lenktynes 2014.05.31 16:49 Mudželo trasoje vykstančiame „MotoGP“ pasaulio čempionato Italijos GP etape pergalę kvalifikacijoje iškovojo „Honda“ pilotas ispanas Marcas Marquezas.
Naujos „MotoGP“ batalijos – Italijoje
Naujos „MotoGP“ batalijos – Italijoje 2014.05.30 15:20 „MotoGP“ pasaulio čempionatas artėja prie trečdalio atžymos. Visose klasėse išryškėjo lyderiai, bet atsiliekantys įnirtingai bando tobulinti motociklus ir vytis varžovus. Viena iš tokių galimybių – šį savaitgalį Mudželo trasoje. Italijos „Grand Prix“ bus šeštas pasaulio čempionato etapas. „Viasat Sport Baltic“ tiesiogiai ...
MotoGP lenktynėse tęsiasi M.Marquezo dominavimas
MotoGP lenktynėse tęsiasi M.Marquezo dominavimas 2014.05.19 14:21 Sekmadienį Le Mane (Prancūzija) vykusiame penktajame šių metų MotoGP lenktynių etape nugalėjo ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ motociklu. Tai buvo jau penkta ispano pergalė iš tiek pat galimų.
„MotoGP“ lenktynėse - jau ketvirtoji M.Marquezo pergalė
„MotoGP“ lenktynėse - jau ketvirtoji M.Marquezo pergalė 2014.05.04 18:43 Sekmadienį Ispanijoje vykusiame ketvirtajame šių metų MotoGP lenktynių etape nugalėjo ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ motociklu. Tai buvo jau ketvirta ispano pergalė iš tiek pat galimų.
MotoGP lenktynėse – trečia iš eilės M.Marquezo pergalė
MotoGP lenktynėse – trečia iš eilės M.Marquezo pergalė 2014.04.28 16:08 Sekmadienį Argentinoje vykusiame trečiajame šių metų MotoGP lenktynių etape nugalėjo ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ motociklu. Tai buvo jau trečia ispano pergalė iš tiek pat galimų.
„MotoGP“ kalendoriuje – naujas iššūkis
„MotoGP“ kalendoriuje – naujas iššūkis 2014.04.25 11:17 „Moto Grand Prix“ žiedinių lenktynių pasaulio čempionatas po ilgokos pertraukos sugrįžta į Pietų Ameriką. Šviežiausia trasa lenktynininkus pasitiko Argentinoje. Veiksmas Termas de Rio Ondo trasoje verda jau kelias dienas.
MotoGP lenktynėse Ostine – M.Marquezo pergalė ir J.Lorenzo nesėkmė
MotoGP lenktynėse Ostine – M.Marquezo pergalė ir J.Lorenzo nesėkmė 2014.04.14 20:40 Sekmadienį Ostine (JAV) įvyko antrasis MotoGP motociklų lenktynių etapas, kuriame įtikinamą pergalę iškovojo „Honda“ ekipos atstovas ispanas Marcas Marquezas.
Naujasis MotoGP sezonas prasidėjo M.Marquezo pergale
Naujasis MotoGP sezonas prasidėjo M.Marquezo pergale 2014.03.25 21:52 Sekmadienį startavo naujasis „MotoGP“ sezonas. Jau pirmose lenktynėse Katare vyko intriguojanti kova dėl pirmosios vietos.
V.Rossi prabilo apie karjeros pabaigą
V.Rossi prabilo apie karjeros pabaigą 2013.11.28 16:27 Valentino Rossi teigia, kad pirmosios šešerios 2014-ųjų „MotoGP“ sezono lenktynės nulems, ar metų pabaigoje jis baigs savo karjerą.
M.Marquezas neleido V.Rossi iškovoti pole pozicijos Malaizijoje
M.Marquezas neleido V.Rossi iškovoti pole pozicijos Malaizijoje 2013.10.12 12:41 Marcas Marquezas neleido Valentino Rossi pelnyti pirmosios pole pozicijos per pastaruosius trejus metus įtemptoje, šlapioje trasoje vykusioje kvalifikacijoje Malaizijoje.
M.Marquezas pelnė pergalę Vokietijoje ir tapo čempionato lyderiu
M.Marquezas pelnė pergalę Vokietijoje ir tapo čempionato lyderiu 2013.07.14 15:46 Marcas Marquezas pasinaudojo tuo, kad Vokietijos motociklų GP lenktynėse dėl traumų nedalyvavo Dani Pedrosa ir Jorge Lorenzo bei pelnęs pergalę išsiveržė į čempionato lyderio poziciją.
Be čempionato lyderių vykusioje kvalifikacijoje triumfavo M.Marquezas
Be čempionato lyderių vykusioje kvalifikacijoje triumfavo M.Marquezas 2013.07.13 16:17 Marcas Marquezas iškovojo trečiąją karjeros pole poziciją, Vokietijos motociklų GP kvalifikacijoje nugalėjęs Calą Crutchlową ir Valentino Rossi.
V.Rossi: „Netikėjau, kad dar pavyks bent kartą nugalėti“
V.Rossi: „Netikėjau, kad dar pavyks bent kartą nugalėti“ 2013.06.29 18:58 Valentino Rossi pasidžiaugė tuo, kad jam pavyko nutraukti beveik trejus metus trukusią pergalių sausrą ir nugalėti Olandijos motociklų GP lenktynėse. Italas pripažino abejojęs, ar jam dar pavyks laimėti „MotoGP“ lenktynes.
V.Rossi nugalėjo Olandijos motociklų GP lenktynėse
V.Rossi nugalėjo Olandijos motociklų GP lenktynėse 2013.06.29 16:53 Pergalę Olandijos motociklų GP lenktynėse pelnė „Yamaha“ komandos atstovas Valentino Rossi, tuo tarpu su lūžusiu raktikauliu lenktyniavęs jo komandos draugas Jorge Lorenzo finišavo penktas.
Antrosiose treniruotėse - greičiausias M.Marquezo ratas ir J.Lorenzo trauma
Antrosiose treniruotėse - greičiausias M.Marquezo ratas ir J.Lorenzo trauma 2013.06.27 15:51 Jorge Lorenzo susilaužė kairįjį raktikaulį, patyręs didelę avariją antrosiose Olandijos motociklų GP treniruotėse, kuriose geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo Marcas Marquezas.
Antrose Katalonijos GP treniruotėse greičiausias V.Rossi
Antrose Katalonijos GP treniruotėse greičiausias V.Rossi 2013.06.14 15:57 „Yamaha“ komandos lenktynininkai buvo nepralenkiami antrosiose Katalonijos motociklų GP treniruotėse. Šį kartą greitesnis buvo Valentino Rossi.
V.Rossi tikisi greitai atsitiesti
V.Rossi tikisi greitai atsitiesti 2013.06.11 16:38 Valentino Rossi teigia, kad Barselonoje jam tiesiog būtina greitai atsitiesti po avarijos pirmame Italijos GP lenktynių rate ir po eilės nesėkmingų kitų „MotoGP“ lenktynių, vykusių po sugįžimo į „Yamaha“.
V.Rossi: „Avarija pirmame posūkyje - lenktyninis incidentas“
V.Rossi: „Avarija pirmame posūkyje - lenktyninis incidentas“ 2013.06.03 15:04 Valentino Rossi mano, kad avarija pirmame Italijos motociklų GP lenktynių rate tebuvo lenktyninis incidentas.
J.Lorenzo triumfavo Italijoje, tuo tarpu V.Rossi ir M.Marquezas krito nuo motociklų
J.Lorenzo triumfavo Italijoje, tuo tarpu V.Rossi ir M.Marquezas krito nuo motociklų 2013.06.02 15:59 Jorge Lorenzo perėmė kovą dėl „MotoGP“ čempiono titulo į savo rankas, nugalėjęs Danį Pedrosą Italijos motociklų GP lenktynėse.
Antrose treniruotėse - greičiausias J.Lorenzo ratas ir dar viena M.Marquezo avarija
Antrose treniruotėse - greičiausias J.Lorenzo ratas ir dar viena M.Marquezo avarija 2013.05.31 15:48 Jorge Lorenzo neleido komandos draugui Valentinui Rossiui pradžiuginti vietos sirgalius ir išstūmė italą iš pirmosios pozicijos antrose Italijos motociklų GP treniruotėse.
V.Rossi Italijoje pasitenkins vieta ant pakylos
V.Rossi Italijoje pasitenkins vieta ant pakylos 2013.05.28 15:37 Valentino Rossi įspėjo savo gerbėjus italus, kad šį savaitgalį Italijos motociklų GP lenktynėse jis tiesiog pasitenkins vieta ant apdovanojimų pakylos.
V.Rossi džiaugiasi patirtu persilaužimu
V.Rossi džiaugiasi patirtu persilaužimu 2013.05.17 19:33 Valentino Rossi mano, kad Prancūzijos motociklų GP penktadienio treniruotėse pagaliau persilaužė ir dėl to lenktynėse galės važiuoti greičiau.