Valentino Rossi

V.Rossi: „Mums reikėjo šio rezultato“
V.Rossi: „Mums reikėjo šio rezultato“ 2012.05.20 17:53 Valentino Rossi neslėpė savo džiaugsmo po to, kai Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jis finišavo antroje vietoje. Pilotas teigia žinojęs, kad šlapioje Le Mano trasoje jis turės galimybę finišuoti ant podiumo.
Prancūzijos motociklų GP lenktynėse triumfavo J.Lorenzo
Prancūzijos motociklų GP lenktynėse triumfavo J.Lorenzo 2012.05.20 16:03 Šlapioje trasoje vykusiose Prancūzijos motociklų GP lenktynėse niekas negalėjo prilygti „Yamaha“ motociklininkui Jorge Lorenzo. Ispanas iškovojo jau antrąją pergalę šių metų sezone. Antroje vietoje finišavo puikiai oro sąlygomis pasinaudojęs „Ducati“ motociklininkas Valentino Rossi.
V.Rossi Prancūzijos motociklų GP lenktynėse tikisi lietaus
V.Rossi Prancūzijos motociklų GP lenktynėse tikisi lietaus 2012.05.19 20:59 Valentino Rossi pripažino, kad rytojaus (05.20) Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jis tikisi lietaus, nes šlapioje trasoje, jo manymu, visiems „Ducati“ motociklininkams pavyktų pasiekti geresnių rezultatų.
V.Rossi: „Ducati“ vėl pradeda atsilikti“
V.Rossi: „Ducati“ vėl pradeda atsilikti“ 2012.05.18 20:58 Valentino Rossi atskleidė manantis, kad „Ducati“ ir vėl pradėjo atsilikinėti nuo savo pagrindinių varžovų. Abiejose Prancūzijos motociklų GP treniruotėse V.Rossi ir jo komandos draugas Nicky Haydenas buvo pajėgūs kovoti tik dėl vietų pirmojo dešimtuko gale.
V.Rossi: „C.Stonerio pasitraukimas - didžiulė netektis čempionatui“
V.Rossi: „C.Stonerio pasitraukimas - didžiulė netektis čempionatui“ 2012.05.17 20:16 Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi atskleidė manantis, kad Casey Stoneriui šių metų pabaigoje pasitraukus iš motociklų lenktynių, sportas praras labai daug.
N.Haydenas: „Le Mano trasa turėtų tikti „Ducati“
N.Haydenas: „Le Mano trasa turėtų tikti „Ducati“ 2012.05.16 14:06 „Ducati“ ekipos motociklininkas Nicky Haydenas tikisi, kad Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jo atstovaujamai ekipai turėtų sektis labiau nei iki šiol vykusiose kitose „MotoGP“ čempionato lenktynėse.
V.Rossi tikslas Prancūzijos motociklų GP lenktynėse - pirmasis šešetukas
V.Rossi tikslas Prancūzijos motociklų GP lenktynėse - pirmasis šešetukas 2012.05.16 13:49 Valentino Rossi teigia, kad Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jo atstovaujama „Ducati“ ekipa bandys patekti į pirmąjį šešetuką, tačiau pilotas pripažino, kad tikėtis podiumo būtų per daug optimistiška.
„Ducati“: „Stengiamės padėti V.Rossi grįžti atgal į pergalių kelią“
„Ducati“: „Stengiamės padėti V.Rossi grįžti atgal į pergalių kelią“ 2012.05.08 17:23 „Ducati“ technikos vadovas Filippo Preziosi teigia, kad italų komanda vis dar tiki, kad ekipos lenktynininkas Valentino Rossi gali šiemet pasiekti aukštų rezultatų, nepaisant to, kad šių metų „MotoGP“ sezone „Ducati“ dar labiau atsilieka nuo savo pagrindinių varžovų.
V.Rossi: „Septintoji vieta visiškai atspindi komandos galimybes“
V.Rossi: „Septintoji vieta visiškai atspindi komandos galimybes“ 2012.05.06 19:42 Valentino Rossi teigia, kad Portugalijos motociklų GP lenktynėse užimta septintoji pozicija visiškai atspindi dabartinį jo atstovaujamos „Ducati“ ekipos potencialą, tačiau pilotas išlieka optimistiškas ir tikisi, kad jo komanda sugebės pagreitėti.
V.Rossi džiaugiasi progresu
V.Rossi džiaugiasi progresu 2012.05.04 20:30 Po antrosios Portugalijos motociklų GP bandymų sesijos „Ducati“ motociklininkas Valentino Rossi teigia, jog jam reikia pagreitėti tik dviejose ar trijose Estorilo trasos dalyse, kad galėtų varžytis rikiuotės priekyje.
V.Rossi kitoms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Portugalijoje nusiteikęs optimistiškai
V.Rossi kitoms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Portugalijoje nusiteikęs optimistiškai 2012.04.30 13:45 Valentino Rossi teigia, kad po prasto komandos pasirodymo Ispanijos motociklų GP lenktynėse galima įžvelgti ir teigiamų aspektų. Italas lenktynėse finišavo tik devintas, o jo komandos draugas Nicky Haydenas - aštuntas.
V.Rossi: „Daug laiko prarandu įvažiuodamas į posūkius“
V.Rossi: „Daug laiko prarandu įvažiuodamas į posūkius“ 2012.04.28 20:09 Po puikaus pasirodymo Ispanijos motociklų GP treniruotėse, Valentino Rossi buvo labai optimistiškai nusiteikęs likusiems savaitgalio važiavimams, tačiau šiandien (04.28) vykusioje kvalifikacijoje „Ducati“ motociklininkas liko tik tryliktas.
V.Rossi liko patenkintas „Ducati“ motociklo greičiu šlapioje trasoje
V.Rossi liko patenkintas „Ducati“ motociklo greičiu šlapioje trasoje 2012.04.27 20:15 Valentino Rossi liko patenkintas savo pasirodymu Ispanijos motociklų GP treniruotėse ir pripažino, kad ant motociklo jis iš karto pasijuto patogiai. Italas antrojoje bandymų sesijoje užfiksavo antrąjį rezultatą.
Antrojoje Ispanijos motociklų GP bandymų sesijoje greičiausias buvo D.Pedrosa
Antrojoje Ispanijos motociklų GP bandymų sesijoje greičiausias buvo D.Pedrosa 2012.04.27 16:23 Antrojoje Ispanijos motociklų GP bandymų sesijoje greičiausiai važiavo „Honda“ pilotas Dani Pedrosa. Nuo jo nedaug atsiliko „Ducati“ motociklą pilotuojantis italas Valentino Rossi.
V.Rossi: „Ispanijoje „Ducati“ gali turėti pranašumą“
V.Rossi: „Ispanijoje „Ducati“ gali turėti pranašumą“ 2012.04.24 19:47 „Ducati“ motociklininikas Valentino Rossi tikisi, kad dėl to, jog Jerezo trasoje vyko priešsezoniniai motociklų bandymai, jo atstovaujama ekipa galės daug geriau sureguliuoti motociklą šį savaitgalį vyksiančioms Ispanijos motociklų GP lenktynėms.
N.Haydenas gaus dvi papildomas bandymų dienas
N.Haydenas gaus dvi papildomas bandymų dienas 2012.04.17 17:54 „Ducati“ motociklininkas Nicky Haydenas šią savaitę gaus dvi papildomas bandymų dienas. Taip pilotas kompensuos laiką, kurį prarado dėl traumos praleidęs bandymus žiemos sesijos metu.
V.Rossi: „Negaliu lenktyniauti šiuo „Ducati“
V.Rossi: „Negaliu lenktyniauti šiuo „Ducati“ 2012.04.09 10:30 Valentino Rossi teigia, kad jis paprasčiausiai negali atrasti sukibimo važiuodamas 2012-ųjų metų „Ducati“ motociklu. Italas Kataro motociklų GP lenktynėse finišavo tik dešimtas.
V.Rossi nežino, ko tikėtis iš lenktynių
V.Rossi nežino, ko tikėtis iš lenktynių 2012.04.08 08:23 Valentino Rossi po nesėkmingos Kataro motociklų GP kvalifikacijos teigė, kad jo ekipa žengė didelį žingsnį atgal. „Ducati“ pilotas kvalifikacijoje pasirodė prasčiausiai iš prototipinius motociklus pilotuojančių lenktynininkų ir aplenkė tik CRT klasės atstovus.
V.Rossi: „Kovosime tik dėl antros startinės juostos“
V.Rossi: „Kovosime tik dėl antros startinės juostos“ 2012.04.07 11:53 Valentino Rossi Kataro motociklų GP kvalifikacijoje tikisi patekti į pirmąjį šešetuką, nepaisant to, kad „Ducati“ pilotas bandymuose likdavo tik pirmojo dešimtuko gale.
V.Rossi dėmesį skiria sekmadienio lenktynėms
V.Rossi dėmesį skiria sekmadienio lenktynėms 2012.04.06 14:18 Tik dešimtas pirmojoje Kataro motociklų GP bandymų sesijoje likęs „Ducati“ lenktynininkas Valentino Rossi teigia, kad jis nesistengė užfiksuoti gero rezultato ir visą dėmesį skiriantis tik lenktynėms.
V.Rossi: „Ducati“ laukia ilgas kelias“
V.Rossi: „Ducati“ laukia ilgas kelias“ 2012.04.04 11:32 Valentino Rossi prieš artėjančias pirmąsias „MotoGP“ čempionato lenktynes perspėjo, kad „Ducati“ laukia dar ilgas kelias, kol ekipa pasieks rikiuotės viršūnę. Daugkartinis „MotoGP“ čempionas taip pat pridūrė, kad komanda progresuos stabiliai, todėl didelio šuolio iškart tikėtis neverta.
V.Rossi teigia, kad Katare tikėtis stebuklo neverta
V.Rossi teigia, kad Katare tikėtis stebuklo neverta 2012.03.27 13:19 Valentino Rossi perspėjo savo fanus, kad pirmosiose „MotoGP“ sezono lenktynėse Katare jie nesitikėtų stebuklo.
„Ducati“ lenktynininkai: „Komandai dar reikia šiek tiek laiko“
„Ducati“ lenktynininkai: „Komandai dar reikia šiek tiek laiko“ 2012.03.20 14:32 Valentino Rossi ir Nicky Haydenas mano, kad „Ducati“ reikia dar šiek tiek laiko, kad komanda perprastų naująjį GP12 motociklą ir galėtų vėl kovoti rikiuotės priekyje šių metų „MotoGP“ čempionate.
Trasos rekordą pagerinęs M.Marquezas pirmas pradės lenktynes Ostine
Trasos rekordą pagerinęs M.Marquezas pirmas pradės lenktynes Ostine 1970.01.01 03:00 Praėjusiame „MotoGP“ sezone dominavęs ispanas Marcas Marquezas su „Honda“ iškovojo pirmąją „pole“ poziciją naujajame sezone. 22-ejų metų ispanas šeštadienį laimėjo Ostino (JAV) trasoje vykusią kvalifikaciją.