Valentino Rossi

V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“
V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“ 2012.07.07 21:03 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis Vokietijos motociklų GP kvalifikacijoje nesugebėjo gerai pasirodyti dėl to, kad jam nepavyko tinkamai susireguliuoti savo motociklo.
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje 2012.07.06 21:57 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis būtų nieko priš, jei Vokietijos motociklų GP lenktynės sekmadienį (07-08) vyktų šlapioje trasoje.
V.Rossi didelių vilčių artėjančioms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Vokietijoje nepuoselėja
V.Rossi didelių vilčių artėjančioms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Vokietijoje nepuoselėja 2012.07.04 12:20 Po dviejų sudėtingų čempionato lentkynių Didžiojoje Britanijoje ir Olandijoje „Ducati“ pilotas Valentino Rossi didelių vilčių artėjančioms Vokietijos motociklų GP lenktynėms nepuoselėja ir tikisi, kad jam tiesiog pavyks pasirodyti geriau nei praėjusiais metais.
„Ducati“ viliasi, kad V.Rossi ir kitais metais liks komandoje
„Ducati“ viliasi, kad V.Rossi ir kitais metais liks komandoje 2012.07.02 20:37 „Ducati“ komandos vadovas Vittoriani Guareschi teigia, kad Valentino Rossi komandoje kitais metais greičiausiai liks tik tuo atveju, jei „Ducati“ sugebės patobulinti savo motociklą tiek, kad V.Rossi galėtų konkuruoti su „Yamaha“ ir „Honda“ komandų atstovais. Dėl šios priežasties V.Guareschi deda labai daug vilčių į ...
„Bridgestone“ tirs Olandijos motociklų GP lenktynėse kilusias problemas su padangomis
„Bridgestone“ tirs Olandijos motociklų GP lenktynėse kilusias problemas su padangomis 2012.07.01 10:26 „Ducati“ komandos piloto Valentino Rossi viltys Olandijos motociklų GP lenktynėse finišuoti pirmame šešetuke žlugo po to, kai pilotas susidūrė su padangų problemomis ir dėl to buvo priverstas sukti į boksus, iki finišo likus vos keliems ratams.
V.Rossi nerimauja dėl greito padangų dilimo
V.Rossi nerimauja dėl greito padangų dilimo 2012.06.28 20:55 Valentino Rossi po ketvirtadienio (06-28) Olandijos motociklų GP bandymų sesijų liko patenkintas „Ducati“ motociklo greičiu, tačiau pripažino, kad komanda turėtų sunerimti dėl labai spartaus padangų dilimo.
„Ducati“ komandos pilotai Olandijoje tikisi atsitiesti po nesėkmių Didžiojoje Britanijoje
„Ducati“ komandos pilotai Olandijoje tikisi atsitiesti po nesėkmių Didžiojoje Britanijoje 2012.06.26 12:48 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi sieks kuo greičiau pamiršti nesėkmingai susiklosčiusias „MotoGP“ čempionato lenktynes Didžiojoje Britanijoje ir stengsis atsitiesti jau šio savaitgalio lenktynėse Olandijoje.
V.Rossi: „Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynių savaitgalis – tikra tragedija“
V.Rossi: „Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynių savaitgalis – tikra tragedija“ 2012.06.18 21:00 „Ducati“ ekipos motociklininkas Valentino Rossi pripažino, kad praėjusį savaitgalį vykusios Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės jo komandai buvo tikra tragedija ir pridūrė, kad „Ducati“ vis dar nežino, kaip išspręsti visas problemas.
V.Rossi tikisi, kad Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės vyks šlapioje trasoje
V.Rossi tikisi, kad Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės vyks šlapioje trasoje 2012.06.15 20:38 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi pripažino, kad vienintelė galimybė jam Didžiosios Britanijos GP lenktynėse kovoti dėl aukščiausių pozicijų atsiras tik tuomet, jei lenktynių metu lis lietus. Vis dėlto daugkartinis „MotoGP“ čempionas tikisi, kad kvalifikacija vyks sausoje trasoje.
Šlapiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse tempą diktavo „Ducati“ motociklininkai
Šlapiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse tempą diktavo „Ducati“ motociklininkai 2012.06.15 13:07 Šlapioje Silverstouno trasoje vykusiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse greičiausi buvo „Ducati“ ekipos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas.
„Ducati“ motociklininkai: „Silverstoune pamatysime tikrą komandos progresą“
„Ducati“ motociklininkai: „Silverstoune pamatysime tikrą komandos progresą“ 2012.06.12 18:36 „Ducati“ komandos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas teigia, kad šio savaitgalio lenktynės Silverstoune parodys, kokį progresą padarė komanda bandymų Barselonoje ir Aragone metu.
N.Haydenas ir V.Rossi nėra visiškai patenkinti bandymų Aragone rezultatais
N.Haydenas ir V.Rossi nėra visiškai patenkinti bandymų Aragone rezultatais 2012.06.07 11:42 „Ducati“ ekipos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas po Aragono trasoje vykusių bandymų nebuvo visiškai patenkinti atliktu darbu, tačiau pripažino, kad nepaisant to komanda padarė nedidelę pažangą.
„Ducati“ motociklininkams bandymuose motociklo reguliavimo pagerinti nepavyko
„Ducati“ motociklininkams bandymuose motociklo reguliavimo pagerinti nepavyko 2012.06.05 14:09 „Ducati“ komandos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas liko patenkinti pirmadienį (06-04) vykusiais motociklų bandymais, tačiau pripažino, kad motociklo reguliavimo srityje komandai pažangos pasiekti nepavyko.
V.Rossi: „Tai geriausias mūsų pasirodymas sausoje trasoje“
V.Rossi: „Tai geriausias mūsų pasirodymas sausoje trasoje“ 2012.06.03 19:55 „Ducati“ ekipos motociklininkas Valentino Rossi teigia, kad jo pasirodymas Katalonijos motociklų GP lenktynėse visiškai atspindi komandos potencialą. Italas finišavo septintoje vietoje.
„Ducati“ motociklininkai džiaugiasi sumažinę atsilikimą iki lyderių
„Ducati“ motociklininkai džiaugiasi sumažinę atsilikimą iki lyderių 2012.06.02 21:38 „Ducati“ ekipos motociklininkai Nicky Haydenas ir Valentino Rossi po Katalonijos motociklų GP kvalifikacijos pasidžiaugė tuo, kad jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki kitų sportininkų. Vis dėlto pilotai pripažino, kad motociklas vis dar turi problemų.
V.Rossi: „Variklio patobulinimai naudos nedavė“
V.Rossi: „Variklio patobulinimai naudos nedavė“ 2012.06.01 13:13 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi po pirmosios Katalonijos motociklų GP bandymų sesijos atskleidė, kad praėjusią savaitę vykusiuose privačiuose bandymuose atliktos variklio modifikacijos nedavė pakankamai naudos. V.Rossi pirmojoje bandymų sesijoje užfiksavo vienuoliktą rezultatą.
„Honda“ neskubės ieškoti pamainos C.Stoneriui
„Honda“ neskubės ieškoti pamainos C.Stoneriui 2012.05.30 20:52 „MotoGP“ čempionate lenktyniaujanti „Honda“ teigia neskubėsianti ieškoti pamainos po šių metų čempionato komandą paliksiančiam Casey Stoneriui, tačiau „Honda“ viceprezidentas Shunei Nakamoto neatmeta galimybės, kad į komandą kitąmet gali grįžti šiuo metu „Ducati“ ekipoje lenktyniaujantis Valentino Rossi.
V.Rossi nekantrauja išvysti „Ducati“ komandos progresą
V.Rossi nekantrauja išvysti „Ducati“ komandos progresą 2012.05.29 21:44 Valentino Rossi po sėkmingai susiklosčiusių motociklo bandymų Mugello nekantrauja pamatyti, ar „Ducati“ komanda Katalonijos motociklų GP lenktynėse iš tikrųjų bus greitesnė nei iki šiol.
V.Rossi: „Mums reikėjo šio rezultato“
V.Rossi: „Mums reikėjo šio rezultato“ 2012.05.20 17:53 Valentino Rossi neslėpė savo džiaugsmo po to, kai Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jis finišavo antroje vietoje. Pilotas teigia žinojęs, kad šlapioje Le Mano trasoje jis turės galimybę finišuoti ant podiumo.
Prancūzijos motociklų GP lenktynėse triumfavo J.Lorenzo
Prancūzijos motociklų GP lenktynėse triumfavo J.Lorenzo 2012.05.20 16:03 Šlapioje trasoje vykusiose Prancūzijos motociklų GP lenktynėse niekas negalėjo prilygti „Yamaha“ motociklininkui Jorge Lorenzo. Ispanas iškovojo jau antrąją pergalę šių metų sezone. Antroje vietoje finišavo puikiai oro sąlygomis pasinaudojęs „Ducati“ motociklininkas Valentino Rossi.
V.Rossi Prancūzijos motociklų GP lenktynėse tikisi lietaus
V.Rossi Prancūzijos motociklų GP lenktynėse tikisi lietaus 2012.05.19 20:59 Valentino Rossi pripažino, kad rytojaus (05.20) Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jis tikisi lietaus, nes šlapioje trasoje, jo manymu, visiems „Ducati“ motociklininkams pavyktų pasiekti geresnių rezultatų.
V.Rossi: „Ducati“ vėl pradeda atsilikti“
V.Rossi: „Ducati“ vėl pradeda atsilikti“ 2012.05.18 20:58 Valentino Rossi atskleidė manantis, kad „Ducati“ ir vėl pradėjo atsilikinėti nuo savo pagrindinių varžovų. Abiejose Prancūzijos motociklų GP treniruotėse V.Rossi ir jo komandos draugas Nicky Haydenas buvo pajėgūs kovoti tik dėl vietų pirmojo dešimtuko gale.
V.Rossi: „C.Stonerio pasitraukimas - didžiulė netektis čempionatui“
V.Rossi: „C.Stonerio pasitraukimas - didžiulė netektis čempionatui“ 2012.05.17 20:16 Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi atskleidė manantis, kad Casey Stoneriui šių metų pabaigoje pasitraukus iš motociklų lenktynių, sportas praras labai daug.
N.Haydenas: „Le Mano trasa turėtų tikti „Ducati“
N.Haydenas: „Le Mano trasa turėtų tikti „Ducati“ 2012.05.16 14:06 „Ducati“ ekipos motociklininkas Nicky Haydenas tikisi, kad Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jo atstovaujamai ekipai turėtų sektis labiau nei iki šiol vykusiose kitose „MotoGP“ čempionato lenktynėse.
V.Rossi tikslas Prancūzijos motociklų GP lenktynėse - pirmasis šešetukas
V.Rossi tikslas Prancūzijos motociklų GP lenktynėse - pirmasis šešetukas 2012.05.16 13:49 Valentino Rossi teigia, kad Prancūzijos motociklų GP lenktynėse jo atstovaujama „Ducati“ ekipa bandys patekti į pirmąjį šešetuką, tačiau pilotas pripažino, kad tikėtis podiumo būtų per daug optimistiška.
„Ducati“: „Stengiamės padėti V.Rossi grįžti atgal į pergalių kelią“
„Ducati“: „Stengiamės padėti V.Rossi grįžti atgal į pergalių kelią“ 2012.05.08 17:23 „Ducati“ technikos vadovas Filippo Preziosi teigia, kad italų komanda vis dar tiki, kad ekipos lenktynininkas Valentino Rossi gali šiemet pasiekti aukštų rezultatų, nepaisant to, kad šių metų „MotoGP“ sezone „Ducati“ dar labiau atsilieka nuo savo pagrindinių varžovų.
V.Rossi: „Septintoji vieta visiškai atspindi komandos galimybes“
V.Rossi: „Septintoji vieta visiškai atspindi komandos galimybes“ 2012.05.06 19:42 Valentino Rossi teigia, kad Portugalijos motociklų GP lenktynėse užimta septintoji pozicija visiškai atspindi dabartinį jo atstovaujamos „Ducati“ ekipos potencialą, tačiau pilotas išlieka optimistiškas ir tikisi, kad jo komanda sugebės pagreitėti.
V.Rossi džiaugiasi progresu
V.Rossi džiaugiasi progresu 2012.05.04 20:30 Po antrosios Portugalijos motociklų GP bandymų sesijos „Ducati“ motociklininkas Valentino Rossi teigia, jog jam reikia pagreitėti tik dviejose ar trijose Estorilo trasos dalyse, kad galėtų varžytis rikiuotės priekyje.
V.Rossi kitoms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Portugalijoje nusiteikęs optimistiškai
V.Rossi kitoms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Portugalijoje nusiteikęs optimistiškai 2012.04.30 13:45 Valentino Rossi teigia, kad po prasto komandos pasirodymo Ispanijos motociklų GP lenktynėse galima įžvelgti ir teigiamų aspektų. Italas lenktynėse finišavo tik devintas, o jo komandos draugas Nicky Haydenas - aštuntas.
V.Rossi: „Daug laiko prarandu įvažiuodamas į posūkius“
V.Rossi: „Daug laiko prarandu įvažiuodamas į posūkius“ 2012.04.28 20:09 Po puikaus pasirodymo Ispanijos motociklų GP treniruotėse, Valentino Rossi buvo labai optimistiškai nusiteikęs likusiems savaitgalio važiavimams, tačiau šiandien (04.28) vykusioje kvalifikacijoje „Ducati“ motociklininkas liko tik tryliktas.