Valentino Rossi

D.Pedrosa  buvo greičiausias ir antrojoje JAV motociklų GP bandymų sesijoje
D.Pedrosa buvo greičiausias ir antrojoje JAV motociklų GP bandymų sesijoje 2012.07.28 01:33 „Honda“ motociklininkas Dani Pedrosa važiavo greičiausiai ir antrosiose JAV motociklų GP treniruotėse.
V.Rossi dėl ateities apsispręs per artimiausias dvi savaites
V.Rossi dėl ateities apsispręs per artimiausias dvi savaites 2012.07.27 09:05 Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi dėl savo ateities – ar likti „Ducati“ komandoje, ar grįžti į „Yamaha“ – nuspręs vasaros pertraukos metu, kuri prasidės jau po šį savaitgalį vyksiančių JAV motociklų GP lenktynių.
J.Lorenzo neprieštarautų V.Rossi grįžimui į „Yamaha“
J.Lorenzo neprieštarautų V.Rossi grįžimui į „Yamaha“ 2012.07.25 16:45 Jorge Lorenzo teigia, kad jis neprieštarautų galimam Valentino Rossi grįžimui į „Yamaha“ komandą 2013-aisiais metais.
„Ducati“ patvirtino: naujasis motociklo variklis bus naudojamas jau kitose čempionato lenktynėse
„Ducati“ patvirtino: naujasis motociklo variklis bus naudojamas jau kitose čempionato lenktynėse 2012.07.19 17:08 „Ducati“ ekipa JAV motociklų GP lenktynėse vis dėlto naudos naująjį motociklo variklį, nepaisant to, kad po pirmadienį (07-16) vykusių motociklų bandymų Mugello trasoje ekipos lenktynininkas Valentino Rossi tikino, kad variklis dar nėra paruoštas naudojimui.
A.Dovizioso: „Yamaha“ ekipai kitais metais greičiausiai neatstovausiu“
A.Dovizioso: „Yamaha“ ekipai kitais metais greičiausiai neatstovausiu“ 2012.07.17 17:04 Andrea Dovizioso pripažino, kad jis kitais metais gali prisijungti ir prie kitos „MotoGP“ čempionato komandos ar netgi pereiti į „World Superbikes“ čempionatą, jei jam nepavyktų užsitikrinti vietos gamyklinėje „Yamaha“ komandoje.
V.Rossi: „Naujasis variklis dar nėra paruoštas“
V.Rossi: „Naujasis variklis dar nėra paruoštas“ 2012.07.17 11:48 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi po pirmadienį (07-16) vykusių motociklų bandymų Mugello trasoje liko labai nusivylęs, nes dėl techninio gedimo jis negalėjo išmėginti visų motociklo atnaujinimų.
V.Rossi: „Galėjome pelnyti vietą ant apdovanojimų pakylos“
V.Rossi: „Galėjome pelnyti vietą ant apdovanojimų pakylos“ 2012.07.15 20:51 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi liko patenkintas Italijos motociklų GP lenktynėse pelnyta penktąja vieta, nepaisant to, kad jį nuo vietos ant apdovanojimų pakylos skyrė vos viena sekundė
V.Rossi: „Lenktynėse būsiu greitesnis“
V.Rossi: „Lenktynėse būsiu greitesnis“ 2012.07.14 22:18 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi yra tikras, kad sekmadienį (07-15) vyksiančiose Italijos motociklų GP lenktynėse jis bus kur kas konkurencingesnis, nei šiandien vykusioje kvalifikacijoje. Italas kvalifikacijos metu niekaip negalėjo susitvarkyti su minkštojo mišinio padangomis ir dėl to pelnė tik ...
„Ducati“ pilotai liko patenkinti motociklo greičiu ilgose distancijose
„Ducati“ pilotai liko patenkinti motociklo greičiu ilgose distancijose 2012.07.13 20:54 „Ducati“ komandos motociklininkai Nicky Haydenas ir Valentino Rossi liko patenkinti Italijos motociklų GP penktadienio treniruočių rezultatais ir džiaugėsi tuo, kad jų motociklas ilgose distancijose išlaiko labai pastovų tempą.
V.Rossi: „Italijoje stengsiuosi labiau nei įprastai“
V.Rossi: „Italijoje stengsiuosi labiau nei įprastai“ 2012.07.11 17:23 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi prižadėjo Italijos motociklų GP lenktynėse dar labiau stengtis pasiekti gerą rezultatą nei įprastai, kad visi jo ir komandos sirgaliai turėtų kuo džiaugtis po „Ducati“ ir V.Rossi namų lenktynių.
V.Rossi greičiausiai ir kitais metais atstovaus „Ducati“
V.Rossi greičiausiai ir kitais metais atstovaus „Ducati“ 2012.07.10 13:26 Valentino Rossi po susitikimo su naujųjų „Ducati“ savininkų „Audi“ koncerno atstovais užsiminė, kad jis greičiausiai liks „Ducati“ ekipoje ir kitais metais.
V.Rossi: „Kantrybė leido iškovoti šeštąją vietą lenktynėse“
V.Rossi: „Kantrybė leido iškovoti šeštąją vietą lenktynėse“ 2012.07.08 21:20 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis šeštąją vietą Vokietijos motociklų GP lenktynėse pelnė tik todėl, kad jis buvo pakankamai kantrus ir lemiamą spurtą surengė tik sulaukęs tinkamo momento.
V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“
V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“ 2012.07.07 21:03 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis Vokietijos motociklų GP kvalifikacijoje nesugebėjo gerai pasirodyti dėl to, kad jam nepavyko tinkamai susireguliuoti savo motociklo.
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje 2012.07.06 21:57 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis būtų nieko priš, jei Vokietijos motociklų GP lenktynės sekmadienį (07-08) vyktų šlapioje trasoje.
V.Rossi didelių vilčių artėjančioms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Vokietijoje nepuoselėja
V.Rossi didelių vilčių artėjančioms „MotoGP“ čempionato lenktynėms Vokietijoje nepuoselėja 2012.07.04 12:20 Po dviejų sudėtingų čempionato lentkynių Didžiojoje Britanijoje ir Olandijoje „Ducati“ pilotas Valentino Rossi didelių vilčių artėjančioms Vokietijos motociklų GP lenktynėms nepuoselėja ir tikisi, kad jam tiesiog pavyks pasirodyti geriau nei praėjusiais metais.
„Ducati“ viliasi, kad V.Rossi ir kitais metais liks komandoje
„Ducati“ viliasi, kad V.Rossi ir kitais metais liks komandoje 2012.07.02 20:37 „Ducati“ komandos vadovas Vittoriani Guareschi teigia, kad Valentino Rossi komandoje kitais metais greičiausiai liks tik tuo atveju, jei „Ducati“ sugebės patobulinti savo motociklą tiek, kad V.Rossi galėtų konkuruoti su „Yamaha“ ir „Honda“ komandų atstovais. Dėl šios priežasties V.Guareschi deda labai daug vilčių į ...
„Bridgestone“ tirs Olandijos motociklų GP lenktynėse kilusias problemas su padangomis
„Bridgestone“ tirs Olandijos motociklų GP lenktynėse kilusias problemas su padangomis 2012.07.01 10:26 „Ducati“ komandos piloto Valentino Rossi viltys Olandijos motociklų GP lenktynėse finišuoti pirmame šešetuke žlugo po to, kai pilotas susidūrė su padangų problemomis ir dėl to buvo priverstas sukti į boksus, iki finišo likus vos keliems ratams.
V.Rossi nerimauja dėl greito padangų dilimo
V.Rossi nerimauja dėl greito padangų dilimo 2012.06.28 20:55 Valentino Rossi po ketvirtadienio (06-28) Olandijos motociklų GP bandymų sesijų liko patenkintas „Ducati“ motociklo greičiu, tačiau pripažino, kad komanda turėtų sunerimti dėl labai spartaus padangų dilimo.
„Ducati“ komandos pilotai Olandijoje tikisi atsitiesti po nesėkmių Didžiojoje Britanijoje
„Ducati“ komandos pilotai Olandijoje tikisi atsitiesti po nesėkmių Didžiojoje Britanijoje 2012.06.26 12:48 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi sieks kuo greičiau pamiršti nesėkmingai susiklosčiusias „MotoGP“ čempionato lenktynes Didžiojoje Britanijoje ir stengsis atsitiesti jau šio savaitgalio lenktynėse Olandijoje.
V.Rossi: „Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynių savaitgalis – tikra tragedija“
V.Rossi: „Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynių savaitgalis – tikra tragedija“ 2012.06.18 21:00 „Ducati“ ekipos motociklininkas Valentino Rossi pripažino, kad praėjusį savaitgalį vykusios Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės jo komandai buvo tikra tragedija ir pridūrė, kad „Ducati“ vis dar nežino, kaip išspręsti visas problemas.
V.Rossi tikisi, kad Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės vyks šlapioje trasoje
V.Rossi tikisi, kad Didžiosios Britanijos motociklų GP lenktynės vyks šlapioje trasoje 2012.06.15 20:38 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi pripažino, kad vienintelė galimybė jam Didžiosios Britanijos GP lenktynėse kovoti dėl aukščiausių pozicijų atsiras tik tuomet, jei lenktynių metu lis lietus. Vis dėlto daugkartinis „MotoGP“ čempionas tikisi, kad kvalifikacija vyks sausoje trasoje.
Šlapiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse tempą diktavo „Ducati“ motociklininkai
Šlapiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse tempą diktavo „Ducati“ motociklininkai 2012.06.15 13:07 Šlapioje Silverstouno trasoje vykusiose pirmosiose Didžiosios Britanijos motociklų GP treniruotėse greičiausi buvo „Ducati“ ekipos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas.
„Ducati“ motociklininkai: „Silverstoune pamatysime tikrą komandos progresą“
„Ducati“ motociklininkai: „Silverstoune pamatysime tikrą komandos progresą“ 2012.06.12 18:36 „Ducati“ komandos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas teigia, kad šio savaitgalio lenktynės Silverstoune parodys, kokį progresą padarė komanda bandymų Barselonoje ir Aragone metu.
N.Haydenas ir V.Rossi nėra visiškai patenkinti bandymų Aragone rezultatais
N.Haydenas ir V.Rossi nėra visiškai patenkinti bandymų Aragone rezultatais 2012.06.07 11:42 „Ducati“ ekipos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas po Aragono trasoje vykusių bandymų nebuvo visiškai patenkinti atliktu darbu, tačiau pripažino, kad nepaisant to komanda padarė nedidelę pažangą.
„Ducati“ motociklininkams bandymuose motociklo reguliavimo pagerinti nepavyko
„Ducati“ motociklininkams bandymuose motociklo reguliavimo pagerinti nepavyko 2012.06.05 14:09 „Ducati“ komandos motociklininkai Valentino Rossi ir Nicky Haydenas liko patenkinti pirmadienį (06-04) vykusiais motociklų bandymais, tačiau pripažino, kad motociklo reguliavimo srityje komandai pažangos pasiekti nepavyko.
V.Rossi: „Tai geriausias mūsų pasirodymas sausoje trasoje“
V.Rossi: „Tai geriausias mūsų pasirodymas sausoje trasoje“ 2012.06.03 19:55 „Ducati“ ekipos motociklininkas Valentino Rossi teigia, kad jo pasirodymas Katalonijos motociklų GP lenktynėse visiškai atspindi komandos potencialą. Italas finišavo septintoje vietoje.
„Ducati“ motociklininkai džiaugiasi sumažinę atsilikimą iki lyderių
„Ducati“ motociklininkai džiaugiasi sumažinę atsilikimą iki lyderių 2012.06.02 21:38 „Ducati“ ekipos motociklininkai Nicky Haydenas ir Valentino Rossi po Katalonijos motociklų GP kvalifikacijos pasidžiaugė tuo, kad jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki kitų sportininkų. Vis dėlto pilotai pripažino, kad motociklas vis dar turi problemų.
V.Rossi: „Variklio patobulinimai naudos nedavė“
V.Rossi: „Variklio patobulinimai naudos nedavė“ 2012.06.01 13:13 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi po pirmosios Katalonijos motociklų GP bandymų sesijos atskleidė, kad praėjusią savaitę vykusiuose privačiuose bandymuose atliktos variklio modifikacijos nedavė pakankamai naudos. V.Rossi pirmojoje bandymų sesijoje užfiksavo vienuoliktą rezultatą.
„Honda“ neskubės ieškoti pamainos C.Stoneriui
„Honda“ neskubės ieškoti pamainos C.Stoneriui 2012.05.30 20:52 „MotoGP“ čempionate lenktyniaujanti „Honda“ teigia neskubėsianti ieškoti pamainos po šių metų čempionato komandą paliksiančiam Casey Stoneriui, tačiau „Honda“ viceprezidentas Shunei Nakamoto neatmeta galimybės, kad į komandą kitąmet gali grįžti šiuo metu „Ducati“ ekipoje lenktyniaujantis Valentino Rossi.
V.Rossi nekantrauja išvysti „Ducati“ komandos progresą
V.Rossi nekantrauja išvysti „Ducati“ komandos progresą 2012.05.29 21:44 Valentino Rossi po sėkmingai susiklosčiusių motociklo bandymų Mugello nekantrauja pamatyti, ar „Ducati“ komanda Katalonijos motociklų GP lenktynėse iš tikrųjų bus greitesnė nei iki šiol.