Valentino Rossi

San Marino motociklų GP lenktynėse - J.Lorenzo pergalė
San Marino motociklų GP lenktynėse - J.Lorenzo pergalė 2012.09.16 16:02 San Marino motociklų GP lenktynėse pergalę iškovojo „Yamaha“ pilotas Jorge Lorenzo, tuo tarpu kitas pretendentas į čempiono titulą Dani Pedrosa savo pasirodymą baigė jau pirmajame lenktynių rate.
V.Rossi: „Dar anksti vertinti progresą“
V.Rossi: „Dar anksti vertinti progresą“ 2012.09.15 20:59 Valentino Rossi teigia, kad sekmadienio San Marino motociklų GP lenktynės parodys, kokį progresą pasiekė „Ducati“ ekipa, šį savaitgalį naudojanti naują motociklo rėmą ir pakabą.
Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo A.Bautista
Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse greičiausias buvo A.Bautista 2012.09.15 12:10 Trečiosiose San Marino motociklų GP treniruotėse trasos sąlygos išliko tokios pačios, kaip ir penktadienio treniruotėse: šlapia trasa džiuvo lėtai, tačiau šį kartą beveik visi pilotai nusprendė išvažiuoti į trasą.
„Ducati“ namų lenktynėse San Marine V.Rossi ir N.Haydenas sieks pradžiuginti ekipos fanus
„Ducati“ namų lenktynėse San Marine V.Rossi ir N.Haydenas sieks pradžiuginti ekipos fanus 2012.09.11 19:07 Šį savaitgalį vyksiančios San Marino motociklų GP lenktynės Valentinui Rossi bus paskutinės namų lenktynės atstovaujant „Ducati“ ekipai.
V.Rossi: „Ducati“ šioje trasoje greitesnis, nei įprasta“
V.Rossi: „Ducati“ šioje trasoje greitesnis, nei įprasta“ 2012.08.25 19:45 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi Čekijos motociklų GP kvalifikacijoje iškovojo šeštąją startinę poziciją. Tai geriausias italo pasiekimas šiemet.
V.Rossi: „Bijojau, kad Indianapolyje gali pasikartoti lenktynių Laguna Secoje scenarijus“
V.Rossi: „Bijojau, kad Indianapolyje gali pasikartoti lenktynių Laguna Secoje scenarijus“ 2012.08.20 17:56 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi po Indianapolio motociklų GP lenktynių pripažino, kad jis lenktynėms artėjant į pabaigą bijojo, jog gali pasikartoti JAV motociklų GP lenktynių scenarijus, kuriose italas patyrė avariją iki finišo likus vos dviems ratams.
V.Rossi Indianapolio motociklų GP kvalifikacijoje tikėjosi pasirodyti geriau
V.Rossi Indianapolio motociklų GP kvalifikacijoje tikėjosi pasirodyti geriau 2012.08.19 11:33 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi po Indianapolio motociklų GP kvalifikacijos liko nusivylęs ir nustebęs dėl savo pasirodymo. Pilotas kvalifikavosi už pirmojo dešimtuko ribų, nors po paskutinės bandymų sesijos atrodė, kad jis kvalifikacijoje bus žymiai greitesnis.
N.Haydenas: „Po V.Rossi pasitraukimo sumažės jaučiamas spaudimas“
N.Haydenas: „Po V.Rossi pasitraukimo sumažės jaučiamas spaudimas“ 2012.08.18 10:32 „Ducati“ komandos pilotas Nicky Haydenas Indianapolio motociklų GP lenktynių savaitgalį pradėjo daug žadančiai. Amerikietis pirmojoje bandymų sesijoje užfiksavo trečiąjį rezultatą.
V.Rossi: „Baigsiu karjerą, jei nesugebėsiu kovoti dėl aukščiausiųjų pozicijų“
V.Rossi: „Baigsiu karjerą, jei nesugebėsiu kovoti dėl aukščiausiųjų pozicijų“ 2012.08.17 16:50 Valentino Rossi atskleidė, kad pasitrauks iš „MotoGP“ čempionato, jei jam nepavyks kovoti dėl pergalių atstovaujant „Yamaha“ komandai.
V.Rossi: „Gėda, kad nesugebėjau konkuruoti su „Ducati“
V.Rossi: „Gėda, kad nesugebėjau konkuruoti su „Ducati“ 2012.08.14 17:19 Valentino Rossi šiandien (08-14) pirmą kartą pakomentavo praėjusį penktadienį pasirodžiusį pranešimą, kad jis po šių metų sezono paliks dabartinę „Ducati“ komandą ir po dvejų metų pertraukos grįš į „Yamaha“.
J.Lorenzo: „V.Rossi sugrįžimas į komandą suteiks papildomos motyvacijos“
J.Lorenzo: „V.Rossi sugrįžimas į komandą suteiks papildomos motyvacijos“ 2012.08.14 09:08 2012-ųjų metų „MotoGP“ čempionato lyderis Jorge Lorenzo teigia, kad kitąmet, kai prie komandos prisijungs Valentino Rossi, jo motyvacija siekti pergalių dar labiau išaugs.
D.Brivio: „V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią“
D.Brivio: „V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią“ 2012.08.12 11:35 Buvęs „Yamaha“ komandos vadovas ir Valentino Rossi paterėjas Davide‘as Brivio pripažino, kad V.Rossi nebegalėjo laukti, kol „Ducati“ grįš į pergalių kelią, tačiau pridūrė, kad italo sprendimas grįžti į „Yamaha“ yra labai drąsus žingsnis.
Oficialu: V.Rossi palieka „Ducati“, grįžta į „Yamaha“ (PAPILDYTA)
Oficialu: V.Rossi palieka „Ducati“, grįžta į „Yamaha“ (PAPILDYTA) 2012.08.10 10:41 „Ducati“ ekipa patvirtino, kad daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi pasibaigus šių metų sezonui paliks italų komandą
V.Rossi: „Sulaukiau pasiūlymų iš trijų komandų“
V.Rossi: „Sulaukiau pasiūlymų iš trijų komandų“ 2012.08.02 20:05 Valentino Rossi ateitis „MotoGP“ čempionete vis dar išlieka viena karščiausių temų, nors jau beveik neabejojama, kad septyniskart pasaulio čempionas kitąmet grįš į „Yamaha“.
V.Rossi: „Sunku išlikti motyvuotam“
V.Rossi: „Sunku išlikti motyvuotam“ 2012.07.30 11:13 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi pripažino, kad jam yra sunku išlikti motyvuotam dėl pastaruoju metu demonstruojamos prastos „Ducati“ komandos formos.
N.Haydenas: „Privalome išlikti ramūs“
N.Haydenas: „Privalome išlikti ramūs“ 2012.07.28 10:34 „Ducati“ komandos pilotas Nicky Haydenas JAV motociklų GP penktadienio treniruotėse tikėjosi užimti aukštesnę nei septintąją poziciją ir nuo lyderių atsilikti mažiau nei 1.3 sek., tačiau tikina, kad dėl tokio didelio deficito jis per daug nesijaudina.
D.Pedrosa  buvo greičiausias ir antrojoje JAV motociklų GP bandymų sesijoje
D.Pedrosa buvo greičiausias ir antrojoje JAV motociklų GP bandymų sesijoje 2012.07.28 01:33 „Honda“ motociklininkas Dani Pedrosa važiavo greičiausiai ir antrosiose JAV motociklų GP treniruotėse.
V.Rossi dėl ateities apsispręs per artimiausias dvi savaites
V.Rossi dėl ateities apsispręs per artimiausias dvi savaites 2012.07.27 09:05 Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi dėl savo ateities – ar likti „Ducati“ komandoje, ar grįžti į „Yamaha“ – nuspręs vasaros pertraukos metu, kuri prasidės jau po šį savaitgalį vyksiančių JAV motociklų GP lenktynių.
J.Lorenzo neprieštarautų V.Rossi grįžimui į „Yamaha“
J.Lorenzo neprieštarautų V.Rossi grįžimui į „Yamaha“ 2012.07.25 16:45 Jorge Lorenzo teigia, kad jis neprieštarautų galimam Valentino Rossi grįžimui į „Yamaha“ komandą 2013-aisiais metais.
„Ducati“ patvirtino: naujasis motociklo variklis bus naudojamas jau kitose čempionato lenktynėse
„Ducati“ patvirtino: naujasis motociklo variklis bus naudojamas jau kitose čempionato lenktynėse 2012.07.19 17:08 „Ducati“ ekipa JAV motociklų GP lenktynėse vis dėlto naudos naująjį motociklo variklį, nepaisant to, kad po pirmadienį (07-16) vykusių motociklų bandymų Mugello trasoje ekipos lenktynininkas Valentino Rossi tikino, kad variklis dar nėra paruoštas naudojimui.
A.Dovizioso: „Yamaha“ ekipai kitais metais greičiausiai neatstovausiu“
A.Dovizioso: „Yamaha“ ekipai kitais metais greičiausiai neatstovausiu“ 2012.07.17 17:04 Andrea Dovizioso pripažino, kad jis kitais metais gali prisijungti ir prie kitos „MotoGP“ čempionato komandos ar netgi pereiti į „World Superbikes“ čempionatą, jei jam nepavyktų užsitikrinti vietos gamyklinėje „Yamaha“ komandoje.
V.Rossi: „Naujasis variklis dar nėra paruoštas“
V.Rossi: „Naujasis variklis dar nėra paruoštas“ 2012.07.17 11:48 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi po pirmadienį (07-16) vykusių motociklų bandymų Mugello trasoje liko labai nusivylęs, nes dėl techninio gedimo jis negalėjo išmėginti visų motociklo atnaujinimų.
V.Rossi: „Galėjome pelnyti vietą ant apdovanojimų pakylos“
V.Rossi: „Galėjome pelnyti vietą ant apdovanojimų pakylos“ 2012.07.15 20:51 „Ducati“ pilotas Valentino Rossi liko patenkintas Italijos motociklų GP lenktynėse pelnyta penktąja vieta, nepaisant to, kad jį nuo vietos ant apdovanojimų pakylos skyrė vos viena sekundė
V.Rossi: „Lenktynėse būsiu greitesnis“
V.Rossi: „Lenktynėse būsiu greitesnis“ 2012.07.14 22:18 „Ducati“ komandos motociklininkas Valentino Rossi yra tikras, kad sekmadienį (07-15) vyksiančiose Italijos motociklų GP lenktynėse jis bus kur kas konkurencingesnis, nei šiandien vykusioje kvalifikacijoje. Italas kvalifikacijos metu niekaip negalėjo susitvarkyti su minkštojo mišinio padangomis ir dėl to pelnė tik ...
„Ducati“ pilotai liko patenkinti motociklo greičiu ilgose distancijose
„Ducati“ pilotai liko patenkinti motociklo greičiu ilgose distancijose 2012.07.13 20:54 „Ducati“ komandos motociklininkai Nicky Haydenas ir Valentino Rossi liko patenkinti Italijos motociklų GP penktadienio treniruočių rezultatais ir džiaugėsi tuo, kad jų motociklas ilgose distancijose išlaiko labai pastovų tempą.
V.Rossi: „Italijoje stengsiuosi labiau nei įprastai“
V.Rossi: „Italijoje stengsiuosi labiau nei įprastai“ 2012.07.11 17:23 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi prižadėjo Italijos motociklų GP lenktynėse dar labiau stengtis pasiekti gerą rezultatą nei įprastai, kad visi jo ir komandos sirgaliai turėtų kuo džiaugtis po „Ducati“ ir V.Rossi namų lenktynių.
V.Rossi greičiausiai ir kitais metais atstovaus „Ducati“
V.Rossi greičiausiai ir kitais metais atstovaus „Ducati“ 2012.07.10 13:26 Valentino Rossi po susitikimo su naujųjų „Ducati“ savininkų „Audi“ koncerno atstovais užsiminė, kad jis greičiausiai liks „Ducati“ ekipoje ir kitais metais.
V.Rossi: „Kantrybė leido iškovoti šeštąją vietą lenktynėse“
V.Rossi: „Kantrybė leido iškovoti šeštąją vietą lenktynėse“ 2012.07.08 21:20 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis šeštąją vietą Vokietijos motociklų GP lenktynėse pelnė tik todėl, kad jis buvo pakankamai kantrus ir lemiamą spurtą surengė tik sulaukęs tinkamo momento.
V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“
V.Rossi: „Padarėme klaidą reguliuodami motociklą“ 2012.07.07 21:03 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis Vokietijos motociklų GP kvalifikacijoje nesugebėjo gerai pasirodyti dėl to, kad jam nepavyko tinkamai susireguliuoti savo motociklo.
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje
V.Rossi norėtų, kad Vokietijos motociklų GP lenktynės vyktų šlapioje trasoje 2012.07.06 21:57 „Ducati“ komandos pilotas Valentino Rossi teigia, kad jis būtų nieko priš, jei Vokietijos motociklų GP lenktynės sekmadienį (07-08) vyktų šlapioje trasoje.