Atsinaujins po sek
„Man United“

Torino klubas

Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas!
Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas! 2014.04.18 22:50 Futbolo naujienų portalas Ivartis.net siūlo pasimėgauti „TVGolo“ sudarytu balandžio mėnesio trečiosios savaitės gražiausių įvarčių dešimtuku bei jį įvertinti!
Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas! 2014.03.28 23:45 Futbolo naujienų portalas Ivartis.net siūlo pasimėgauti „TVGolo“ sudarytu kovo mėnesio ketvirtosios savaitės gražiausių įvarčių dešimtuku bei jį įvertinti! Šį kartą buvo užfiksuoti du įvarčiai „dvyniai“.
„Roma“ paskutinėmis minutėmis nukovė be keitimų žaidusį „Torino“
„Roma“ paskutinėmis minutėmis nukovė be keitimų žaidusį „Torino“ 2014.03.25 23:55 „Roma“ puikiai pasinaudojo „Napoli“ komandos suklupimu Italijos „Serie A“ čempionate ir padidino nuo jos atotrūkį iki devynių taškų. Antroje vietoje esantys romiečiai antradienio vakarą 29-ojo turo mače minimaliu rezultatu 2-1 pranoko „Torino“. Sostinės komandai nudžiuginti savo žiūrovus įvarčiu pavyko ne iš karto.
Turino miesto derbyje triumfavo „Juventus“
Turino miesto derbyje triumfavo „Juventus“ 2014.02.23 21:35 Sekmadienio vakarą žiūrovų dėmesį pritraukė Turino miesto derbis. „Italijos Serie A” čempionato 25 turo varžybose, Turino „Juventus“ klubas po Carloso Tevezo įvarčio rezultatu 1-0 nugalėjo „Torino“ ekipą. Prasidėjus pirmajam kėliniui šiek tiek aktyvesni buvo aikštės šeimininkai, kurie didžiąją laiko dalį kontroli...
„Torino“ sustiprino savo poziciją kovoje dėl kelialapio į Europos lygą
„Torino“ sustiprino savo poziciją kovoje dėl kelialapio į Europos lygą 2014.02.17 23:55 Vėlų pirmadienio vakarą įvyko Italijos „Serie A“ čempionato 24 turo varžybos tarp namuose žaidusių Veronos „Hellas“ futbolininkų bei „Torino“ vienuolikės. Svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į Europos lygą pasiekė aikštės svečiai, kurie laimėjo rezultatu 3-1. Pirmasis kėlinys abejoms ekipoms prasidėjo ne kaip.
„Milan“ nesugebėjo iškovoti pergalės, M.Essienui debiuto dar teks palaukti
„Milan“ nesugebėjo iškovoti pergalės, M.Essienui debiuto dar teks palaukti 2014.02.01 23:50 Pastaruoju metu dvi pergales iš eilės Italijos „Serie A“ čempionate šventę „Milan“ komandos nariai dar kartą turėjo susitaikyti su taškų praradimu. Šeštadienio vakarą 22-ojo turo mače milaniečiai namuose lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Torino“ ekipa. Nors „San Siro“ stadione susirinkę šeimininkų gerbėjai tikėjosi užtikrint...
Italijoje – lygiųjų vakaras
Italijoje – lygiųjų vakaras 2013.11.30 23:40 Šeštadienio vakarą Italijoje buvo sužaistos pirmosios dvi 14-ojo „Serie A“ čempionato turo rungtynės. Vienose jų du svarbius taškus prarado „Genoa“ ekipa. Ji namuose buvo priversta lygiosiomis 1-1 sužaisti su „Torino“ klubu. Šeimininkai keblioje situacijoje atsidūrė jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje.
Italijos taurėje savo pasirodymus baigė keturi „Serie A“ klubai
Italijos taurėje savo pasirodymus baigė keturi „Serie A“ klubai 2013.08.18 01:36 Šeštadienio vakarą buvo sužaista 14 Italijos taurės („Coppa Italia“) rungtynių. Kiek netikėtai jau trečiame ture iš tolesnių kovų pasitraukė net keturi „Serie A“ klubai. Nesėkmes patyrė „Livorno“, „Genoa“, „Torino“ ir „Cagliari“. „Livorno“ ekipa smūgį į paširdžius atlaikė savų žiūrovų akivaizdoje.
„Newcastle“ gretas papildė dar vienas prancūzas (+ 7 naujienos)
„Newcastle“ gretas papildė dar vienas prancūzas (+ 7 naujienos) 2013.01.26 13:45 „Newcastle“ klubas įsigijo ketvirtą prancūzą šią savaitę. Ekipa pranešė, kad iš „Toulouse“ komandos jų gretas papildė saugas Moussa Sissoko.
Brazilijos legenda Rivaldo grįžta rungtyniauti į gimtinę (+ 10 naujienų)
Brazilijos legenda Rivaldo grįžta rungtyniauti į gimtinę (+ 10 naujienų) 2013.01.18 08:09 Buvęs Brazilijos rinktinės atakuojantis saugas ir tikra futbolo legenda Rivaldo neketina baigti savo futbolininko karjeros. Rivaldo pasirašė vienerių metų sutartį su antroje Brazilijos lygoje žaidžiančiu „Sao Caetano“ klubu.
Turino derbyje savo pranašumą įrodė „Juventus“
Turino derbyje savo pranašumą įrodė „Juventus“ 2012.12.01 23:35 Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos vienerios 15 turo rungtynės. Šalies čempionas Turino „Juventus“ klubas namuose susitiko su to paties miesto „Torino“ ekipa. Tik antrame kėlinyje įvarčius mušę šeimininkai įveikė svečius rezultatu 3-0.
D.Ferronetti sutartis su „Torino“ buvo nutraukta jau po dešimties dienų
D.Ferronetti sutartis su „Torino“ buvo nutraukta jau po dešimties dienų 2012.07.31 11:01 Vos prieš 10 dienų į „Torino“ klubą atvykusio gynėjo Damiano Ferronetti sutartis su klubu buvo nutraukta.
V.Di Cesare pratęsė sutartį su „Torino“
V.Di Cesare pratęsė sutartį su „Torino“ 2012.07.27 17:24 Į „Serie A“ lygą sugrįžęs „Torino“ klubas pratęsė sutartį su gynėju Valerio Di Cesare iki 2014 metų vasaros.
D.Ferronetti persikėlė į „Torino“ klubą
D.Ferronetti persikėlė į „Torino“ klubą 2012.07.21 00:53 Į „Serie A“ lygą sugrįžusio „Torino“ klubo gretas nemokamai papildė kairio krašto gynėjas Damiano Ferronetti.
„Torino“ gretas papildė M.Santana ir G.Sansone
„Torino“ gretas papildė M.Santana ir G.Sansone 2012.07.13 22:49 Italijos „Serie A“ lygos naujokai „Torino“ įsigijo du naujus futbolininkus. Į komandą atvyko atakuojantis saugas Mario Santana ir puolėjas Gianluca Sansone.
„Torino“ klubas įsigijo J.F.Gilletą ir M.Darmianą
„Torino“ klubas įsigijo J.F.Gilletą ir M.Darmianą 2012.07.05 19:37 „Serie A“ lygos naujokai „Torino“ klubas pradėjo stiprinimą naujam sezonui. Klubas įsigijo vartininką Jeaną-Francoisą Gilletą ir gynėją Matteo Darmianą.
„Torino“ ir „Pescara“ sugrįžta į „Serie A“ lygą
„Torino“ ir „Pescara“ sugrįžta į „Serie A“ lygą 2012.05.20 18:07 Šiandien paaiškėjo, kad į „Serie A“ lygą sugrįžta „Torino“ klubas, kuris antrajame šalies divizione neužims žemesnės nei antros vietos.