Tadas Labukas

A lyga: antrajame kėlinyje prabudusi „Sūduva“ užtikrintai įveikė „Atlantą“
A lyga: antrajame kėlinyje prabudusi „Sūduva“ užtikrintai įveikė „Atlantą“ 2019.06.29 20:51 Marijampolės „Sūduva“ prabudo antrajame rungtynių su Klaipėdos „Atlantu“ kėlinyje ir nugalėję rezultatu 4 – 1 iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos A lygoje. „Atlantas“ pirmasis pasižymėjo ir pelnė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje. 25-ą minutę tai padarė Tadas Labukas, kuris sulaukė komandos draugo perdavimo ir vienu ...
Oficialu: „Atlantą“ papildė ir T.Labukas
Oficialu: „Atlantą“ papildė ir T.Labukas 2017.06.15 22:02  Klaipėdos „Atlantas“ ketvirtadienio vakarą pranešė apie dar vieną naujoką – buvusį Lietuvos rinktinės puolėją Tadą Labuką. Tikėtina, jog 33-ejų veteranas į uostamiestį atvyko kaip pamaina išvykusiam Andrejui Paniukovui. Rusas bandys įsitvirtinti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje. T.Labukas dar šį sezoną gynė ...
„Trakus“ paliko T.Labukas
„Trakus“ paliko T.Labukas 2017.05.12 16:20  Dvejus metus iš eilės šalies vicečempionu tapęs „Trakų” klubas atsisveikino su puolėju Tadu Labuku, kuris šiame sezone per dešimt rungtynių pelnė vieną įvartį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. „Sutartis nutraukta abipusiu susitarimu. Klubas dėkoja futbolininkui už įdėtą indėlį ir linki sėkmės ...
Netikėtumas Lenkijoje: šalies taurę iškovojo Gdynės klubas
Netikėtumas Lenkijoje: šalies taurę iškovojo Gdynės klubas 2017.05.02 23:09 Lenkijoje šįvakar buvo sužaistas Lenkijos taurės finalas. Favoritu laikytas Poznanės „Lech“ nesugebėjo iškovoti šio trofėjaus, kadangi po pratęsimo 1-2 pralaimėjo Gdynės „Arka“ ekipai. Tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje „Lech“ klubas dominavo pagal kamuolio kontrolę ir sukurtas progas, bet „Arka“ ekipa kantriai ...
„Trakai“ savo gretose išsaugojo T.Labuką
„Trakai“ savo gretose išsaugojo T.Labuką 2017.01.05 12:30  Po pertraukos į „Trakus“ praėjusiais metais sugrįžęs Tadas Labukas ir kitame sezone vilkės riterių marškinėlius. Tai paaiškėjo po to, kai futbolininkas savo apsisprendimą įtvirtino parašais. T.Labukas buvo vienas pirmųjų į A lygą iškopusių „Trakų“ žaidėjų. Puolėjas komandos branduolį sudarė su tą patį mėnesį prie ...
Į „Trakus“ sugrįžo T.Labukas
Į „Trakus“ sugrįžo T.Labukas 2016.09.13 17:38  2014 metais vienu „Trakų” lyderiu buvęs, draugų „komandos siela” išrinktas bei aštuoniolika rungtynių nacionalinėje rinktinėje sužaidęs Tadas Labukas jungiasi prie riterių bei sezono pabaigą praleis su jais. Puolėjas pakeis Davidą Aršakianą, kuris prieš kelias savaites išvyko į Jungtines Valstijas. „Iš ...
„Trakai“ parklupdė „Ekraną“, „Sūduva“ patyrė pralaimėjimą prieš „Kruoją“
„Trakai“ parklupdė „Ekraną“, „Sūduva“ patyrė pralaimėjimą prieš „Kruoją“ 2014.06.10 22:46 Svarbią pergalę antradienio vakarą pelnė Trakų „Trakai“, kurie Lietuvos „SMSCredit.lt A lygos“ 16 turo varžybose savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 parklupdė Panevėžio „Ekraną“. Prasidėjus pirmajam kėliniui aktyvesni aikštėje buvo Edgaro Jankausko auklėtiniai, kurie dažniau rengė pavojingas atakas.
„Trakų“ klubas nugalėjo „Atlantą“
„Trakų“ klubas nugalėjo „Atlantą“ 2014.05.23 20:24 Klaipėdoje penktadienį buvo pradėtas 15-asis „SMSCredit.lt A lygos“ turas. Šį turą pradėjo rungtynės tarp „Atlanto“ ir „Trakų“, o pergalę 2-0 iškovojo svečiai iš Trakų. Jau antrą rungtynių minutę „Atlantas“ turėjo neblogą progą, bet Skirmanto Rakausko smūgį atlaikė svečių vartininkas Tadas Kauneckas.
T.Labukas: „Bus puiki proga pasitikrinti, kaip mes pasiruošę psichologiškai“
T.Labukas: „Bus puiki proga pasitikrinti, kaip mes pasiruošę psichologiškai“ 2014.05.06 15:10 Vienas Senosios sostinės riterių lyderių Tadas Labukas paskutines komandos rungtynes su Gargždų „Banga“ stebėjo sėdėdamas tribūnose. Raumenį patempęs futbolininkas kol kas tik patarimais gali padėti savo komandai. „Patys kalti. „Banga“ neturėdama nei keturių pagrindinių žaidėjų, nei progų, nei minties žaidime, po praža...
„Kruoja“ sostinėje sumušė „SMSCredit.lt A lygos“ išsišokėlius „Trakus“
„Kruoja“ sostinėje sumušė „SMSCredit.lt A lygos“ išsišokėlius „Trakus“ 2014.04.17 19:30 Pakruojo „Kruoja“ iškovojo solidžią pergalę Lietuvos „SMSCredit.lt A lygos“ čempionate ir gerokai pagerino savo poziciją turnyrinėje lentelėje. Aštuntojo turo mače pakruojiečiai išvykoje rezultatu 4-1 sutriuškino Trakų „Trakus“.
Prie „Trakų“ prisijungęs T.Labukas: „Iš manęs treneriai tikisi įvarčių. Tikiuosi, kad pirmadienį sulauks“
Prie „Trakų“ prisijungęs T.Labukas: „Iš manęs treneriai tikisi įvarčių. Tikiuosi, kad pirmadienį sulauks“ 2014.03.07 15:41 FK „Trakai“ pasirašė sutartį jau su ketvirtu futbolininku, per savo karjerą vilkėjusiu Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius. Savo ateitį su A lygos debiutantais susiejo puolėjas Tadas Labukas.
T.Labukas pasirašė sutartį su „Trakais“
T.Labukas pasirašė sutartį su „Trakais“ 2013.03.07 19:00 FK „Trakai“ pasirašė sutartį jau su ketvirtu futbolininku, per savo karjerą vilkėjusiu Lietuvos nacionalinės rinktinės marškinėlius. Savo ateitį su A lygos debiutantais susiejo puolėjas Tadas Labukas. „Norėjau būti arčiau šeimos ir norėjau žaisti. Sėdėti ant Maskvos „Torpedo“ suolo ir tik už tai gauti pinigus – nemačia...
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.12.10 17:53 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.12.03 21:58 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.11.26 19:15 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.11.20 13:00 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.11.12 11:51 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.11.06 00:35 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.10.30 01:20 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.10.22 08:43 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.10.08 10:24 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.10.01 22:24 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.09.24 21:20 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.09.17 22:00 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.08.27 12:30 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.08.20 21:39 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.08.13 13:03 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kai kurių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai. Vieni iš jų padėjo savo komandos laimėti, kiti turėjo pripažinti skaudžius pralaimėjimus ar tenkintis lygiosiomis.
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje
Pastarųjų dienų Lietuvos futbolininkų naujienos užsienyje 2012.08.06 16:09 Savaitgalį visoje Europoje buvo žaidžiama nemažai futbolo rungtynių. Kelių užsienio klubų sudėtyse žaidė ir lietuviai, kuriems sekėsi skirtingai.
T.Labuko įvartis lėmė „Skonto“ pergalę Latvijos čempionate
T.Labuko įvartis lėmė „Skonto“ pergalę Latvijos čempionate 2012.07.31 17:26 Rygos „Skonto“ klubas iškovojo pergalę Latvijos futbolo pirmenybėse prieš Ventspilio „Ventspils“ komandą minimaliu rezultatu 1-0, o pergalę lėmusį įvartį Rygos klubui pelnė lietuvis Tadas Labukas.
T.Labuko atstovaujamas „Skonto“ klubas sutriuškino čempionato lyderius: lietuviui parodyta raudona kortelė
T.Labuko atstovaujamas „Skonto“ klubas sutriuškino čempionato lyderius: lietuviui parodyta raudona kortelė 2012.06.09 14:41 Svarbią pergalę Latvijos futbolo čempionate iškovojo Tado Labuko atstovaujamas Rygos „Skonto“ klubas, kuris 13 turo rungtynėse rezultatu 3-0 sutriuškino čempionato lyderę Daugpilio „Daugava“ ekipą.