Sergio Ramosas

S.Ramosas sutiko pratęsti sutartį su „Real“
S.Ramosas sutiko pratęsti sutartį su „Real“ 2015.07.29 23:29 Ispanijos sostinės dienraštis Marca praneša, jog „Real“ komandos kapitonas Sergio Ramosas nusprendė priimti sprnedimą dėl savo ateities ir sutiko pratęsti kontraktą iki 2020 metų.
„Real“ pozicija: S.Ramosas nebus parduotas jokiomis sąlygomis
„Real“ pozicija: S.Ramosas nebus parduotas jokiomis sąlygomis 2015.07.27 15:29 Madrido „Real“ gynėjo Sergio Ramoso transfero sagoje – naujos žinios. Britų dienraštis The Guardian skelbia, kad klubas nusprendė neparduoti savo kapitono jokiomis sąlygomis.
R.Benitezas: „S.Ramosas lieka „Real“ klube“
R.Benitezas: „S.Ramosas lieka „Real“ klube“ 2015.07.17 15:05 Madrido „Real“ klubo treneris Rafaelis Benitezas pareiškė, kad su išvykimu siejamas gynėjas Sergio Ramosas yra neatsiejama komandos dalis ir žais joje toliau.
„Manchester United“ pateikė naują pasiūlymą už S.Ramosą
„Manchester United“ pateikė naują pasiūlymą už S.Ramosą 2015.07.15 13:56 Ispanijos spauda trečiadienį skelbia, kad „Manchester United“ toliau neatsisako minčių įsigyti Madrido „Real“ gynėją Sergio Ramosą – už jį buvo pateiktas naujas...
A.Iniesta: „Neįsivaizduoju S.Ramoso paliekant Madridą“
A.Iniesta: „Neįsivaizduoju S.Ramoso paliekant Madridą“ 2015.07.06 08:00 „Barcelona“ klubo saugas Andresas Iniesta pripažįsta, kad jis neįsivaizduoja, jog Sergio Ramosas gali palikti Madrido „Real“ klubą. Paskutiniu metu teigiama, kad S.Ramosą labai nori įsigyti „Manchester United“ klubas, o ir pats gynėjas nori persikelti į Mančesterį.
S.Ramosas: „Aš nevedu derybų su niekuo“
S.Ramosas: „Aš nevedu derybų su niekuo“ 2015.07.05 21:00 Su „Manchester United“ klubu siejamas Madrido „Real“ gynėjas Sergio Ramosas Ispanijos televizijai pareiškė, kad jis neveda derybų su jokiu klubu. Beveik visą vasarą 29-erių metų gynėjas yra siejamas su „Man Utd“ klubu, Teigiama, kad S.Ramosas nenori pratęsti sutarties su „Real“ ir nori naujo iššūkio – persikelti į „Man...
Vasaros perėjimų langas (liepos 4 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 4 d.) 2015.07.04 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
„Real“ pateikė naujo kontrakto pasiūlymą S.Ramosui
„Real“ pateikė naujo kontrakto pasiūlymą S.Ramosui 2015.07.03 19:01 Ispanijos žiniasklaida skelbia, jog Madrido „Real“ klubas stengsis visomis įmanomomis pastangomis išlaikyti Sergio Ramosą ir jam pasiūlė naują 7,5 mln. eurų vertą kontraktą.
S.Ramoso mama: „Mano sūnus liks Ispanijoje“
S.Ramoso mama: „Mano sūnus liks Ispanijoje“ 2015.07.01 09:00 Paskutiniu metu vis daugiau gandų sklando apie gynėjo Sergio Ramoso ateitį. Madrido „Real“ narys yra siejamas su persikėlimu į „Manchester United“ komandą. Teigiama, kad S.Ramosas nenori pratęsti sutarties su „Real“ ir prašė, kad būtų parduotas „Man Utd“ ekipai, kuri jau teikė pasiūlymus už ispaną, bet juos „Real“ atme...
Britų spauda: „Manchester City“ panoro įsigyti S.Ramosą
Britų spauda: „Manchester City“ panoro įsigyti S.Ramosą 2015.06.29 15:01 Anglijos spauda skelbia, kad „Manchester United“ klubui konkurenciją dėl Madrido „Real“ gynėjo Sergio Ramoso sudarys kaimynai iš kitos miesto pusės – „Manchester City“ ekipa. Šiuo metu „raudonieji velniai“ bando įtikinti „karališkąjį klubą“ parduoti 89 mln.
Vasaros perėjimų langas (birželio 29 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 29 d.) 2015.06.29 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 28 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 28 d.) 2015.06.28 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.) 2015.06.27 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Derybos prasidėjo: „Real“ atmetė 44 mln. eurų pasiūlymą už S.Ramosą
Derybos prasidėjo: „Real“ atmetė 44 mln. eurų pasiūlymą už S.Ramosą 2015.06.25 19:26 Anglijos spauda skelbia, jog Madrido „Real“ sulaukė pirmojo „Manchester United“ klubo pasiūlymo už Sergio Ramosą ir jis buvo iš karto atmestas.
Vasaros perėjimų langas (birželio 25 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 25 d.) 2015.06.25 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
R.Calderonas: „Akivaizdu, kad S.Ramosas nepatenkintas „Real“ klube“
R.Calderonas: „Akivaizdu, kad S.Ramosas nepatenkintas „Real“ klube“ 2015.06.24 11:42 Buvęs Madrido „Real“ prezidentas Ramonas Calderonas neatmeta galimybės, jog klubo gynėjas Sergio Ramosas ir vartininkas Ikeras Casillasas gali išvykti.
„Manchester United“ už D.De Gea mainais nori gauti S.Ramosą
„Manchester United“ už D.De Gea mainais nori gauti S.Ramosą 2015.06.21 18:16 Vienas įtakingiausių britų dienraščių the Guardian skelbia, jog „Manchester United“ klubas pasiūlė išeitį Davidą De Gea įsigyti norinčiai Madrido „Real“ komandai. Anglijos ekipa už savo vartininką mainais norėtų gauti Sergio Ramosą.
Britų spauda: S.Ramosas gali persikelti į „Manchester United“
Britų spauda: S.Ramosas gali persikelti į „Manchester United“ 2015.06.14 18:00 Didžiosios Britanijos dienraštis „Daily Star“ skelbia, kad „Manchester United“ klubas yra pasirengęs pas save prisivilioti Madrido „Real“ gynėją Sergio Ramosą. 29-erių metų ispano sutartis su „Real“ klubu galioja dar dvejus metus. Futbolininkas pradėjo derybas su „Real“ dėl naujo kontrakto, bet skelbiama, kad jos strin...
Ispanija ir Anglija sėkmingai pradėjo atranką į Europos čempionatą
Ispanija ir Anglija sėkmingai pradėjo atranką į Europos čempionatą 2014.09.08 23:45 Šįvakar Europoje rinktinės žaidė atrankos mačus į 2016 metų Europos čempionatą. Užtikrintą pergalę iškovojo Ispanija, kuri net 5-1 nugalėjo Makedoniją. Kiek netikėtai Ispanija vos pirma nepraleido įvarčio. 5 mačo minutę makedonietis Agimas Ibraimi atliko pavojingą smūgį, bet Ikeras Casillasas išgelbėjo savo komandą.
C.Ancelotti: „Turime viską pradėti nuo nulio“
C.Ancelotti: „Turime viską pradėti nuo nulio“ 2014.09.04 20:10 Madrido „Real“ treneris Carlo Ancelotti teigia, jog savaitgalio pralaimėjimą išvykoje prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ reikia kuo greičiau pamiršti. Čempionų lygos laimėtojai „La Real“ tvirtovėje buvo sumušti net 4-2.
Po fiasko: kaip atrodys pasikeitusi Ispanijos rinktinė?
Po fiasko: kaip atrodys pasikeitusi Ispanijos rinktinė? 2014.09.04 15:07 Ispanijos futbolo rinktinė dominavo pasaulyje 2008-2012 metais, laimėdama du Europos ir vieną pasaulio čempionatą. Tačiau Brazilijoje vykusios šių metų pirmenybėse Vicente del Bosque komanda patyrė fiasko, ir tai reiškė viena: ispanų rinktinės laukia permainos.
Pasaulis turės naujus futbolo karalius: fiasko patyrę ispanai keliauja namo, Čilė ir Olandija – aštuntfinalyje
Pasaulis turės naujus futbolo karalius: fiasko patyrę ispanai keliauja namo, Čilė ir Olandija – aštuntfinalyje 2014.06.18 21:15 Pasaulio ir Europos čempionai ispanai antrose rungtynėse savo žaidimo nepagerino ir sensacingai pasitraukė iš kovos dėl FIFA pasaulio futbolo čempionato titulo. Trečiadienį B grupės mače trenerio Vicente del Bosque auklėtiniai nusileido Čilės rinktinei rezultatu 0-2 ir prarado visas viltis prasibrauti į aštuntfinalį.
S.Ramosas: „G.Bale'as jau įrodė, kad pats vienas gali laimėti finalus“
S.Ramosas: „G.Bale'as jau įrodė, kad pats vienas gali laimėti finalus“ 2014.05.24 13:00 Madrido „Real“ klubo gynėjas Sergio Ramosas mano, kad jo komandos draugas Garethas Bale‘as galėtų Čempionų lygos finalą laimėti pats vienas. Velso rinktinės narys į „Real“ ekipą atvyko praėjusią vasarą iš Londono „Tottenham“ klubo už daugiau nei 95 mln. eurų.
„Real“ ir „Atletico“ kratosi Čempionų lygos finalo favorito etiketės
„Real“ ir „Atletico“ kratosi Čempionų lygos finalo favorito etiketės 2014.05.21 11:00 Madrido „Real“ gynėjas Sergio Ramosas mano, kad šio šeštadienio UEFA Čempionų lygos finale jo klubas nebus favoritas prieš Ispanijos čempionu tapusį Madrido „Atletico“.
Pasaulio čempionai paskelbė 30 futbolininkų sąrašą, kurie ruošis planetos pirmenybėms Brazilijoje
Pasaulio čempionai paskelbė 30 futbolininkų sąrašą, kurie ruošis planetos pirmenybėms Brazilijoje 2014.05.13 15:40 Pasaulio čempionų titulą ginantys ispanai prisijungė prie oponentų ir paskelbė preliminarų 30 futbolininkų sąrašą, kurie kausis dėl galimybės žaisti vasarą Brazilijoje vyksiančiose planetos pirmenybėse. Iš dabartinių žaidėjų su nacionaline komanda atsisveikins septyni.
Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas!
Gražiausių savaitės įvarčių dešimtukas! 2014.05.09 17:15 Futbolo naujienų portalas Ivartis.net siūlo pasimėgauti „TVGolo“ sudarytu gegužės mėnesio antrosios savaitės gražiausių įvarčių dešimtuku bei jį įvertinti!
C.Ronaldo patyrė traumą, S.Ramosas pelnė įspūdingą įvartį, o „Real“ nutolo nuo titulo
C.Ronaldo patyrė traumą, S.Ramosas pelnė įspūdingą įvartį, o „Real“ nutolo nuo titulo 2014.05.07 23:52 Madrido „Real“ klubas kaip reikiant susikomplikavo savo padėtį kovoje dėl Ispanijos „La Liga“ čempionato titulo, todėl dabar jam padėtų tik stebuklas. Trečiadienio vakarą išvykoje vykusiame atkeltame 34-ojo turo mače „karaliai“ lygiosiomis 1-1 sužaidė su „Real Valladolid“ ir liko trečioje vietoje.
C.Ronaldo įvartis išgelbėjo „Real“ klubą nuo netikėto pralaimėjimo
C.Ronaldo įvartis išgelbėjo „Real“ klubą nuo netikėto pralaimėjimo 2014.05.04 23:55 Madrido „Real“ klubas vos išvengė netikėtumo Ispanijos „La Liga“ čempionate ir tik tašku sumažino atsilikimą nuo lyderio „Atletico“. 36-ojo turo mače trenerio Carlo Ancelotti auklėtiniai nesugebėjo namuose iškovoti pergalės ir rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 sužaidė su „Valencia“ ekipa.
Čempionų lygos ritmas
Čempionų lygos ritmas 2014.05.01 08:00 Futbolo portalas Ivartis.net tęsia rubriką „Čempionų lygos ritmas“. Šį kartą išvysite turnyro pusfinalio rungtynių geriausius, rezultatyviausius, daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusius ir pagal kitus statistikos rodiklius geriausiai pasirodžiusius žaidėjus.
S.Ramosas: „Aikštėje atidavėme savo širdis ir sielas“
S.Ramosas: „Aikštėje atidavėme savo širdis ir sielas“ 2014.04.30 09:00 Du įvarčius į Miuncheno „Bayern“ komandos vartus įmušęs ir pastarąją į nokdauną pasiuntęs Madrido „Real“ ekipos vidurio gynėjas Sergio Ramosas neslėpė džiaugsmo, kad jam pavyko svariai prisidėti prie „karalių“ sėkmės UEFA Čempionų lygos pusfinalyje.