Sergio Ramosas

Po „El Clasico“ mūšio „Real“ prarado Marcelo ir S.Ramosą
Po „El Clasico“ mūšio „Real“ prarado Marcelo ir S.Ramosą 2015.11.23 20:04 Madrido „Real“ klubas prieš UEFA Čempionų lygos akistatą su Donecko „Šachtar“ ekipa savo gretose prarado startinės sudėties gynėjus: Marcelo ir Sergio Ramosą.
S.Ramosas: „El Clasico“ man beveik sukėlė orgazmą“
S.Ramosas: „El Clasico“ man beveik sukėlė orgazmą“ 2015.11.10 11:01 Madrido „Real“ klubo gynėjas Sergio Ramosas pripažino, jog jis nekantrauja sulaukti ateinančios „El Clasico“ dvikovos su „Barcelona“ ir atskleidė, jog jam mažai trūko, kad patirtų orgazmą per šią dvikovą.
R.Benitezas: „Kovojau labiau už visus, kad S.Ramosas liktų Madride“
R.Benitezas: „Kovojau labiau už visus, kad S.Ramosas liktų Madride“ 2015.10.15 14:30 Madrido „Real“ klubo treneris Rafaelis Benitezas tikina, kad jis sunkiai kovojo, jog vasarą Sergio Ramosas liktų klube ir nebūtų parduotas. Treneris taip pat sako, kad jis neturi jokių problemų su šiuo Ispanijos rinktinės gynėju. Paskutiniu metu šis duetas konfliktavo, po to kai R.Beniteas viešai sukritikavo S.Ramosą, ...
G.Pique: „Tikiuosi, kad „Real“ klubui seksis kaip įmanoma blogiau“
G.Pique: „Tikiuosi, kad „Real“ klubui seksis kaip įmanoma blogiau“ 2015.09.11 09:00 Paskutiniu metu „Barcelona“ klubo gynėjas Gerardas Pique sulaukė daug kritikos. Paskutinių kelių mačų metu Ispanijos rinktinės fanai nušvilpinėjo gynėją. Savo komandos draugą užstojo kiti Ispanijos rinktinės nariai ir treneris, o Sergio Ramosas šiek tiek sukritikavo savo gynybos partnerį.
S.Ramosas apie neįvykusį D.De Gea perėjimą: „Niekas nemiršta, gyvenimas tęsiasi“
S.Ramosas apie neįvykusį D.De Gea perėjimą: „Niekas nemiršta, gyvenimas tęsiasi“ 2015.09.02 14:01 Madrido „Real“ klubo gynėjas Sergio Ramosas pareiškė, kad jo komandai nepavykus įsigyti „Manchester United“ vartininko Davido De Gea, visi turi prisiimti atsakomybę už tai, jog transferas neįvyko ir judėti toliau.
R.Benitezas: „Esu patenkintas tuo, ką pamačiau antrajame kėlinyje. Išlieku optimistas“
R.Benitezas: „Esu patenkintas tuo, ką pamačiau antrajame kėlinyje. Išlieku optimistas“ 2015.08.24 13:35 Madrido „Real“ klubo treneris Rafaelis Benitezas po nulinių lygiųjų sezono pradžioje patikino, kad komanda dar yra progreso stadijoje. Vakar „Real“ pradėjo naująjį „La Liga: sezoną ir su lygos naujokais Chichono „Sporting“ sužaidė be įvarčių 0-0. Garethas Bale‘as tame mače žaidė savo naujoje centrinėje rolėje ir ...
S.Ramosas: „Mano širdis ir galva visada buvo čia“
S.Ramosas: „Mano širdis ir galva visada buvo čia“ 2015.08.17 16:30 „Tai Madrido „Real“ simbolis, kuris per dešimt metų savo pasirodymais, drąsa, kokybe ir didžiule širdimi užkariavo daugelio širdis“, – taip apie „Real“ kapitoną Sergio Ramosą atsiliepė ekipos prezidentas Florentino Perezas. „Real“ šiandien paskelbė, kad pratęsė sutartį su S.Ramosu dar penkiems metams ir jis „Real“ ekip...
Oficialu: S.Ramosas pasirašė naują sutartį su „Real“ klubu
Oficialu: S.Ramosas pasirašė naują sutartį su „Real“ klubu 2015.08.17 11:49 Madrido „Real“ klubas pranešė, kad komandos kapitonas Sergio Ramosas pasirašė naują penkerių metų sutartį su klubu ir dabar Ispanijos sostinėje žais iki 2020 metų vasaros. Ankstesnė S.Ramoso sutartis su „Real“ klubu galiojo iki 2017 metų vasaros, tačiau beveik visą šią vasarą vidurio gynėjas buvo siejamas su išvykimu, ...
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 7 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 7 d.) 2015.08.07 03:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 2 d.)
Vasaros perėjimų langas (rugpjūčio 2 d.) 2015.08.02 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 30 d.) 2015.07.30 01:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai. Visi pranešimai bus pateikti nuo naujausių iki seniausių
S.Ramosas sutiko pratęsti sutartį su „Real“
S.Ramosas sutiko pratęsti sutartį su „Real“ 2015.07.29 23:29 Ispanijos sostinės dienraštis Marca praneša, jog „Real“ komandos kapitonas Sergio Ramosas nusprendė priimti sprnedimą dėl savo ateities ir sutiko pratęsti kontraktą iki 2020 metų.
„Real“ pozicija: S.Ramosas nebus parduotas jokiomis sąlygomis
„Real“ pozicija: S.Ramosas nebus parduotas jokiomis sąlygomis 2015.07.27 15:29 Madrido „Real“ gynėjo Sergio Ramoso transfero sagoje – naujos žinios. Britų dienraštis The Guardian skelbia, kad klubas nusprendė neparduoti savo kapitono jokiomis sąlygomis.
R.Benitezas: „S.Ramosas lieka „Real“ klube“
R.Benitezas: „S.Ramosas lieka „Real“ klube“ 2015.07.17 15:05 Madrido „Real“ klubo treneris Rafaelis Benitezas pareiškė, kad su išvykimu siejamas gynėjas Sergio Ramosas yra neatsiejama komandos dalis ir žais joje toliau.
„Manchester United“ pateikė naują pasiūlymą už S.Ramosą
„Manchester United“ pateikė naują pasiūlymą už S.Ramosą 2015.07.15 13:56 Ispanijos spauda trečiadienį skelbia, kad „Manchester United“ toliau neatsisako minčių įsigyti Madrido „Real“ gynėją Sergio Ramosą – už jį buvo pateiktas naujas...
A.Iniesta: „Neįsivaizduoju S.Ramoso paliekant Madridą“
A.Iniesta: „Neįsivaizduoju S.Ramoso paliekant Madridą“ 2015.07.06 08:00 „Barcelona“ klubo saugas Andresas Iniesta pripažįsta, kad jis neįsivaizduoja, jog Sergio Ramosas gali palikti Madrido „Real“ klubą. Paskutiniu metu teigiama, kad S.Ramosą labai nori įsigyti „Manchester United“ klubas, o ir pats gynėjas nori persikelti į Mančesterį.
S.Ramosas: „Aš nevedu derybų su niekuo“
S.Ramosas: „Aš nevedu derybų su niekuo“ 2015.07.05 21:00 Su „Manchester United“ klubu siejamas Madrido „Real“ gynėjas Sergio Ramosas Ispanijos televizijai pareiškė, kad jis neveda derybų su jokiu klubu. Beveik visą vasarą 29-erių metų gynėjas yra siejamas su „Man Utd“ klubu, Teigiama, kad S.Ramosas nenori pratęsti sutarties su „Real“ ir nori naujo iššūkio – persikelti į „Man...
Vasaros perėjimų langas (liepos 4 d.)
Vasaros perėjimų langas (liepos 4 d.) 2015.07.04 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
„Real“ pateikė naujo kontrakto pasiūlymą S.Ramosui
„Real“ pateikė naujo kontrakto pasiūlymą S.Ramosui 2015.07.03 19:01 Ispanijos žiniasklaida skelbia, jog Madrido „Real“ klubas stengsis visomis įmanomomis pastangomis išlaikyti Sergio Ramosą ir jam pasiūlė naują 7,5 mln. eurų vertą kontraktą.
S.Ramoso mama: „Mano sūnus liks Ispanijoje“
S.Ramoso mama: „Mano sūnus liks Ispanijoje“ 2015.07.01 09:00 Paskutiniu metu vis daugiau gandų sklando apie gynėjo Sergio Ramoso ateitį. Madrido „Real“ narys yra siejamas su persikėlimu į „Manchester United“ komandą. Teigiama, kad S.Ramosas nenori pratęsti sutarties su „Real“ ir prašė, kad būtų parduotas „Man Utd“ ekipai, kuri jau teikė pasiūlymus už ispaną, bet juos „Real“ atme...
Britų spauda: „Manchester City“ panoro įsigyti S.Ramosą
Britų spauda: „Manchester City“ panoro įsigyti S.Ramosą 2015.06.29 15:01 Anglijos spauda skelbia, kad „Manchester United“ klubui konkurenciją dėl Madrido „Real“ gynėjo Sergio Ramoso sudarys kaimynai iš kitos miesto pusės – „Manchester City“ ekipa. Šiuo metu „raudonieji velniai“ bando įtikinti „karališkąjį klubą“ parduoti 89 mln.
Vasaros perėjimų langas (birželio 29 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 29 d.) 2015.06.29 02:30 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 28 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 28 d.) 2015.06.28 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 27 d.) 2015.06.27 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
Derybos prasidėjo: „Real“ atmetė 44 mln. eurų pasiūlymą už S.Ramosą
Derybos prasidėjo: „Real“ atmetė 44 mln. eurų pasiūlymą už S.Ramosą 2015.06.25 19:26 Anglijos spauda skelbia, jog Madrido „Real“ sulaukė pirmojo „Manchester United“ klubo pasiūlymo už Sergio Ramosą ir jis buvo iš karto atmestas.
Vasaros perėjimų langas (birželio 25 d.)
Vasaros perėjimų langas (birželio 25 d.) 2015.06.25 02:00 Naujasis Europos elitinio futbolo sezonas jau ne už kalnų, todėl futbolo portalas Ivartis.net siūlo sekti šios vasaros perėjimų lango įvykius. Iki jo pabaigos kiekvieną dieną bus pateikiami su perėjimais susiję užsienio spaudos pranešimai bei oficialūs sandoriai.
R.Calderonas: „Akivaizdu, kad S.Ramosas nepatenkintas „Real“ klube“
R.Calderonas: „Akivaizdu, kad S.Ramosas nepatenkintas „Real“ klube“ 2015.06.24 11:42 Buvęs Madrido „Real“ prezidentas Ramonas Calderonas neatmeta galimybės, jog klubo gynėjas Sergio Ramosas ir vartininkas Ikeras Casillasas gali išvykti.
„Manchester United“ už D.De Gea mainais nori gauti S.Ramosą
„Manchester United“ už D.De Gea mainais nori gauti S.Ramosą 2015.06.21 18:16 Vienas įtakingiausių britų dienraščių the Guardian skelbia, jog „Manchester United“ klubas pasiūlė išeitį Davidą De Gea įsigyti norinčiai Madrido „Real“ komandai. Anglijos ekipa už savo vartininką mainais norėtų gauti Sergio Ramosą.
Britų spauda: S.Ramosas gali persikelti į „Manchester United“
Britų spauda: S.Ramosas gali persikelti į „Manchester United“ 2015.06.14 18:00 Didžiosios Britanijos dienraštis „Daily Star“ skelbia, kad „Manchester United“ klubas yra pasirengęs pas save prisivilioti Madrido „Real“ gynėją Sergio Ramosą. 29-erių metų ispano sutartis su „Real“ klubu galioja dar dvejus metus. Futbolininkas pradėjo derybas su „Real“ dėl naujo kontrakto, bet skelbiama, kad jos strin...
Ispanija ir Anglija sėkmingai pradėjo atranką į Europos čempionatą
Ispanija ir Anglija sėkmingai pradėjo atranką į Europos čempionatą 2014.09.08 23:45 Šįvakar Europoje rinktinės žaidė atrankos mačus į 2016 metų Europos čempionatą. Užtikrintą pergalę iškovojo Ispanija, kuri net 5-1 nugalėjo Makedoniją. Kiek netikėtai Ispanija vos pirma nepraleido įvarčio. 5 mačo minutę makedonietis Agimas Ibraimi atliko pavojingą smūgį, bet Ikeras Casillasas išgelbėjo savo komandą.