Sebastianas Vettelis

S.Vettelis: „Bolido greitis krito dėl balanso problemų“
S.Vettelis: „Bolido greitis krito dėl balanso problemų“ 2012.07.28 18:11 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad prastą pasirodymą Vengrijos GP kvalifikacijoje lėmė ne variklio reguliavimo pakeitimai, o prastas bolido balansas.
Vengrijos GP lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos L.Hamiltonas
Vengrijos GP lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos L.Hamiltonas 2012.07.28 16:00 Vengrijos GP kvalifikacijoje triumfavo „McLaren“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas.
Trečiosiose Vengrijos GP treniruotėse greičiausias buvo M.Webberis
Trečiosiose Vengrijos GP treniruotėse greičiausias buvo M.Webberis 2012.07.28 13:00 Trečiojoje Vengrijos GP bandymų sesijoje greičiausias buvo „Red Bull“ komandos pilotas Markas Webberis, mažiau nei viena šimtąja sekundės dalimi aplenkęs antroje vietoje likusį „McLaren“ komandos pilotą Lewisą Hamiltoną.
S.Vettelis: „Bolido valdymas nepasikeitė“
S.Vettelis: „Bolido valdymas nepasikeitė“ 2012.07.27 17:21 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis po Vengrijos GP penktadienio treniruočių teigė, kad jis nepajuto labai didelio skirtumo bolido valdyme dėl naujo šį savaitgalį naudojamo variklio reguliavimo.
S.Vettelis: „FIA apribojimai neturės didelės įtakos komandos pajėgumui“
S.Vettelis: „FIA apribojimai neturės didelės įtakos komandos pajėgumui“ 2012.07.26 17:17 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis nesureikšmino fakto, kad jo ekipa prieš Vengrijos GP lenktynes bus priversta keisti variklio reguliavimo metodą.
S.Vettelis ragina nenuvertinti Hungaroringo trasos
S.Vettelis ragina nenuvertinti Hungaroringo trasos 2012.07.25 17:31 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad lenktynės Hungaroringe bus labai sudėtingos, todėl nederėtų nuvertinti šios trasos.
S.Vetteliui skirta dvidešimties sekundžių bauda
S.Vetteliui skirta dvidešimties sekundžių bauda 2012.07.22 18:57 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis už Vokietijos GP lenktynių metu atliktą neleistiną lenkimo manevrą prie Jensoną Buttoną teisėjų buvo nubaustas 20 sek. bauda.
J.Buttonas: „Vaizdo įrašas parodo, kad S.Vettelio lenkimo manevras buvo atliktas ne pagal taisykles“
J.Buttonas: „Vaizdo įrašas parodo, kad S.Vettelio lenkimo manevras buvo atliktas ne pagal taisykles“ 2012.07.22 18:19 Trečioje vietoje Vokietijos GP lenktynėse finišavęs „McLaren“ ekipos pilotas Jensonas Buttonas teigia, kad vaizdo įrašai įrodo, kad Sebastiano Vettelio prieš jį atliktas lenkimo manevras buvo atliktas ne pagal taisykles.
S.Vettelis: „L.Hamiltono lenkimo manevras buvo labai kvailas“
S.Vettelis: „L.Hamiltono lenkimo manevras buvo labai kvailas“ 2012.07.22 18:03 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis po Vokietijos GP lenktynių niršo ant savo varžovo Lewiso Hamiltono už pastarojo piloto atliktą lenkimo manevrą įpusėjus lenktynėms.
Vokietijos GP lenktynėse nugalėjo F.Alonso
Vokietijos GP lenktynėse nugalėjo F.Alonso 2012.07.22 16:35 Vokietijos GP lenktynėse pergalę iškovojo „Ferrari“ komandos pilotas Fernando Alonso, lenktynių pabaigoje atlaikęs „McLaren“ ekipos piloto Jensono Buttono spaudimą.
Vokietijos GP lenktynių teisėjai: „Red Bull“ ekipa techninio reglamento nepažeidė“
Vokietijos GP lenktynių teisėjai: „Red Bull“ ekipa techninio reglamento nepažeidė“ 2012.07.22 14:14 Vokietijos GP lenktynių teisėjai nusprendė, kad „Red Bull“ ekipa, reguliuodama savo bolidų variklius, taisyklių nepažeidė. Jei komandos kaltė būtų buvusi įrodyta, ji galėjo būti diskvalifikuota iš šios dienos lenktynių.
„Red Bull“ ekipa atsidūrė teisėjų akiratyje (PAPILDYTA)
„Red Bull“ ekipa atsidūrė teisėjų akiratyje (PAPILDYTA) 2012.07.22 12:02 „Red Bull“ ekipa atsidūrė teisėjų akiratyje. Tarptautinės Automobilių Federacijos (FIA) teigimu, čempionės titulą ginanti komanda Vokietijos GP lenktynių savaitgalio metu galimai pažeidė „Formulės 1“ techninį reglamentą.
S.Vettelis: „Galėjau pelnyti pirmąją startinę poziciją“
S.Vettelis: „Galėjau pelnyti pirmąją startinę poziciją“ 2012.07.21 17:23 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis po Vokietijos GP kvalifikacijos nebuvo patenkintas savo greituoju ratu ir tikino, kad jis galėjo iškovoti pirmąją startinę poziciją.
Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo F.Alonso
Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo F.Alonso 2012.07.21 15:59 Lietaus sutrikdytoje Vokietijos GP kvalifikacijoje triumfavo „Ferrari“ ekipos pilotas Fernando Alonso, iškovojęs jau antrąją pole poziciją iš eilės.
„Red Bull“ komandos pilotai nesureikšmina „McLaren“ ekipos greičio
„Red Bull“ komandos pilotai nesureikšmina „McLaren“ ekipos greičio 2012.07.20 17:56 „Red Bull“ komandos lenktynininkai Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis tikina nesantys sunerimę dėl „McLaren“ ekipos pilotų Vokietijos GP treniruotėse pademonstruoto greičio.
S.Vettelis ir M.Schumacheris sunerimę dėl lenktynių Nurburgringe likimo
S.Vettelis ir M.Schumacheris sunerimę dėl lenktynių Nurburgringe likimo 2012.07.19 19:52 „Formulės 1“ pasaulio čempionai Michaelis Schumacheris ir Sebastianas Vettelis išreiškė nerimą dėl dabartinės Nurburgringo trasos finansinės situacijos.
S.Vettelis: „Kiekvienas pilotas norėtų atstovauti „Ferrari“
S.Vettelis: „Kiekvienas pilotas norėtų atstovauti „Ferrari“ 2012.07.18 16:12 Čempiono titulą ginantis „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis dar kartą patikino, kad jis nesiruošia artimiausiu metu pereiti į „Ferrari“, tačiau pripažino, kad tikriausiai nėra nė vieno lenktynininko, nenorinčio atstovauti legendinei italų komandai.
S.Vettelis: „Dėl titulo vis dar kovoja labai daug sportininkų“
S.Vettelis: „Dėl titulo vis dar kovoja labai daug sportininkų“ 2012.07.13 15:49 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vetelis atsisakė nurašyti save ar ką nors kitą iš kovos dėl šių metų čempiono titulo, pažymėdamas, kad pilotų pajėgumai labai smarkiai kinta kiekvienose lenktynėse.
C.Horneris: „Nesutarimų tarp M.Webberio ir S.Vettelio neturėtų kilti“
C.Horneris: „Nesutarimų tarp M.Webberio ir S.Vettelio neturėtų kilti“ 2012.07.12 17:40 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris nebijo, kad šių metų „Formulės 1“ sezono pabaigoje gali kilti įtampa tarp ekipos lenktynininkų Sebastiano Vettelio ir Marko Webberio, nepaisant to, kad greičiausiai abu pilotai dėl čempiono titulo kovos iki pačios sezono pabaigos.
S.Vettelis: „Daug laiko praradau pirmoje lenktynių atkarpoje“
S.Vettelis: „Daug laiko praradau pirmoje lenktynių atkarpoje“ 2012.07.08 19:28 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad pirmoje Didžiosios Britanijos GP lenktynių atkarpoje jis prarado per daug laiko, todėl jis galėjo pakilti tik iki trečiosios pozicijos.
S.Vettelis: „Lenktynės dėl lietaus gali virsti loterija“
S.Vettelis: „Lenktynės dėl lietaus gali virsti loterija“ 2012.07.07 18:35 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad dėl lietaus Didžiosios Britanijos GP lenktynės gali virsti loterija. Vokietis lenktynes pradės iš ketvirtosios pozicijos.
S.Vettelis neigia sakęs, kad Europos GP lenktynėse saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia
S.Vettelis neigia sakęs, kad Europos GP lenktynėse saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia 2012.07.05 19:59 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis dar kartą patikino, kad Europos GP lenktynėse į trasą išleisti saugos automobilį nebuvo būtina, tačiau pilotas paneigė sakęs, kad saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia, siekiant panaikinti jo persvarą.
S.Michaelas: „Red Bull“ Silverstoune neturės didelio pranašumo“
S.Michaelas: „Red Bull“ Silverstoune neturės didelio pranašumo“ 2012.07.04 20:13 „McLaren“ sporto direktorius Samas Michaelas nemano, kad „Red Bull“ komanda šio savaitgalio Didžiosios Britanijos GP lenktynėse turės tokį pat didelį pranašumą, kaip ir pastarosiose čempionato lenktynėse Valensijoje.
C.Horneris: „S.Vettelis neketina pereiti į „Ferrari“
C.Horneris: „S.Vettelis neketina pereiti į „Ferrari“ 2012.07.04 09:59 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris teigia, kad ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis nesidera su „Ferrari“ dėl galimo perėjimo į šią komandą ateityje. C.Horneris taip pat tikisi, kad du kart pasaulio čempionas „Red Bull“ ekipoje liks dar ilgai.
S.Vettelis norėtų, kad ir kitais metais jo komandos draugu būtų M.Webberis
S.Vettelis norėtų, kad ir kitais metais jo komandos draugu būtų M.Webberis 2012.07.01 16:36 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis būtų patenkintas, jei Markas Webberis ir kitais metais liktų „Red Bull“ komandoje, nepaisant to, kad abiejų pilotų tarpusavio santykiai nėra patys geriausi.
S.Vettelis ir R.Grosjeanas Europos GP lenktynių nebaigė dėl perkaitusio generatoriaus
S.Vettelis ir R.Grosjeanas Europos GP lenktynių nebaigė dėl perkaitusio generatoriaus 2012.06.28 18:04 „Renault“ patvirtino, kad tiek Sebastianas Vettelis, tiek Romainas Grosjeanas iš Europos GP lenktynių pasitraukė dėl perkaitusio generatoriaus, tačiau variklių gamintojas vis dar nežino, kodėl varikliuose sumontuoti generatoriai perkaito.
S.Vettelis ir H.Marko raginami atsargiau švaistytis kaltinimais
S.Vettelis ir H.Marko raginami atsargiau švaistytis kaltinimais 2012.06.27 17:09 „Buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Hansas Joachimas Stuckas paragino „Red Bull“ komandos pilotą Sebastianą Vettelį ir ekipos patarėją Helmutą Marko atsargiau rinkti žodžius ir nebesišvaistyti kaltinimais, kad Europos GP lenktynių metu saugos automobilis į trasą buvo išleistas specialiai, siekiant pakenkti „Red Bull“ ...
„Renault“ tirs S.Vettelio ir R.Grosjeano bolidų generatorių gedimus
„Renault“ tirs S.Vettelio ir R.Grosjeano bolidų generatorių gedimus 2012.06.25 12:18 Variklių gamintojas „Renault“ teigia, kad palauks iki tol, kol Europos GP lenktynėse naudoti varikliai bus gražinti į gamintojo būstinę ir tuomet tirs, dėl ko Sebastiano Vettelio ir Romaino Grosjeano bolidų varikliuose sugedo generatoriai.
S.Vettelis tikina galėjęs laimėti
S.Vettelis tikina galėjęs laimėti 2012.06.24 17:44 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis tikina, kad jis galėjo laimėti Europos GP lenktynės, jei 35 lenktynių rate nebūtų sugedęs jo bolidas.
S.Vettelis: „Pergalės dar neužsitikrinau“
S.Vettelis: „Pergalės dar neužsitikrinau“ 2012.06.23 17:08 Sebastianas Vettelis teigia, kad Europos GP kvalifikacijoje iškovota pole pozicija dar negarantuoja, kad jis rytojaus (06.24) lenktynėse pelnys pergalę, nepaisant to, kad ne vienas iš jo pagrindinių konkurentų kovoje dėl čempiono titulo startuos tik iš rikiuotės vidurio.