Sebastianas Vettelis

S.Vettelis: „Čempionato rikiuotė vis dar yra labai artima“
S.Vettelis: „Čempionato rikiuotė vis dar yra labai artima“ 2012.04.22 17:42 Sebastianas Vettelis teigia, kad pergalė Bahreino GP lenktynėse nieko nepakeitė ir šių metų sezone vistiek bus labai artima kova dėl čempionų titulų. „Red Bull“ komandos lenktynininko manymu, šių metų sezonas bus visiškai neprognozuojamas.
Bahreino GP lenktynėse pergalę iškovojo S.Vettelis
Bahreino GP lenktynėse pergalę iškovojo S.Vettelis 2012.04.22 16:49 Bahreino GP lenktynėse po atkaklios kovos su „Lotus“ lenktynininku Kimi Raikkonenu triumfavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Trečias finišo liniją kirto kitas „Lotus“ ekipos atstovas Romainas Grosjeanas.
J.Buttonas: „Kvalifikacijoje tikėjausi daugiau“
J.Buttonas: „Kvalifikacijoje tikėjausi daugiau“ 2012.04.21 17:11 Jensonas Buttonas mano, kad po rytojaus lenktynių Bahreine ant podiumo matysime „McLaren“ ekipos atstovus. Pilotas taip teigia todėl, kad jam pavyko išsaugoti keletą naujų padangų komplektų.
M.Webberis liko nustebintas „Red Bull“ bolido greičiu
M.Webberis liko nustebintas „Red Bull“ bolido greičiu 2012.04.21 16:19 Markas Webberis pripažino, kad jis liko nustebintas „Red Bull“ bolido pademonstruotu greičiu Bahreino GP kvalifikacijoje. Australas kvalifikacijoje užėmė trečiąją vietą, o jo komandos draugas Sebastianas Vettelis pelnė pole poziciją.
S.Vettelis savo pasiekimą Bahreino GP kvalifikacijoje paskyrė komandai
S.Vettelis savo pasiekimą Bahreino GP kvalifikacijoje paskyrė komandai 2012.04.21 15:54 Sebastianas Vettelis teigia, kad jo iškovota pirmoji pole pozicija šiais metais yra padėka „Red Bull“ komandos personalui už sunkų darbą, atliktą siekiant sugrąžinti ekipą į rikiuotės priekį.
Bahreino GP lenktynėms pole poziciją iškovojo S.Vettelis
Bahreino GP lenktynėms pole poziciją iškovojo S.Vettelis 2012.04.21 15:09 Bahreino GP kvalifikacijoje pole poziciją iškovojo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis, tačiau didžiausią staigmeną pateikė „Mercedes“ pilotas Michaelis Schumacheris, iš kovos dėl pole pozicijos iškritęs jau po pirmosios kvalifikacijos dalies.
Paskutinėje Bahreino GP bandymų sesijoje vėl greičiausias buvo N.Rosbergas
Paskutinėje Bahreino GP bandymų sesijoje vėl greičiausias buvo N.Rosbergas 2012.04.21 12:10 Paskutinėse Bahreino GP treniruotėse ir vėl greičiausias buvo „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas, dar kartą už savęs palikęs „Red Bull“ komandos lenktynininkus Sebastianą Vettelį ir Marką Webberį.
S.Vettelis džiaugiasi, kad Bahreino GP treniruotėse jam pavyko įveikti daug ratų
S.Vettelis džiaugiasi, kad Bahreino GP treniruotėse jam pavyko įveikti daug ratų 2012.04.20 18:20 Sebastianas Vettelis liko patenkintas tuo, kad Bahreino GP bandymuose jam pavyko nuvažiuoti daug ratų. Vokietis taip pat pritarė daugelio „Formulės 1“ lenktynininkų nuomonei, kad padangos lenktynėse taps esminiu faktoriumi, lemsiančiu jų nugalėtoją. Dėl itin slidžios ir dulkėtos trasos, visų komandų bolidų padangos ...
Antrojoje Bahreino GP Bandymų sesijoje greičiausias buvo N.Rosbergas
Antrojoje Bahreino GP Bandymų sesijoje greičiausias buvo N.Rosbergas 2012.04.20 15:43 Antrosiose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas, už savęs palikęs „Red Bull“ ekipos lenktynininkus Marką Webberį ir Sebastianą Vettelį. Greičiausiai pirmojoje bandymų sesijoje važiavęs „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas šį kartą liko ketvirtas.
Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas
Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas 2012.04.20 11:30 Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, kuris vos 0.305 tūkstantosiomis sekundės dalimis aplenkė „Red Bull“ pilotą Sebastianą Vettelį. Trečią vietą užėmė „Force India“ komandos pilotas Paulas di Resta, nuo nugalėtojo atsilikęs 0.578 tūkstantosimis sekundės dalimis.
S.Vettelis: „Atsiliekame tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse“
S.Vettelis: „Atsiliekame tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse“ 2012.04.20 07:53 Sebastianas Vettelis teigia, kad „Red Bull“ ekipos bolidui reikia kur kas daugiau, nei didesnio greičio kvalifikacijoje, priešingu atveju komanda dėl pergalių kovoti negalės.
M.Schumacheris mėgaujasi didele konkurencija „Formulėje 1“
M.Schumacheris mėgaujasi didele konkurencija „Formulėje 1“ 2012.04.19 19:11 Michaelis Schumacheris teigia, kad jis mėgaujasi labai artima ir konkurencinga „Formulės 1“ rikiuote, nepaisant to, kad greičiausiųjų komandų atstovai lenktynių savaitgalio metu gali prarasti labai daug pozicijų dėl mažiausios klaidos.
M.Webberis: „Lenktynėse galėjome pasirodyti geriau“
M.Webberis: „Lenktynėse galėjome pasirodyti geriau“ 2012.04.15 15:55 Markas Webberis, paskutiniuose ratuose aplenkęs savo kolegą Sebastianą Vettelį ir finišavęs ketvirtoje vietoje, liko patenkintas savo rezultatu, tačiau australas pripažino, kad Kinijos GP lenktynėse jis galėjo pasirodyti ir geriau.
J.Buttonas: „Ilgas sustojimas boksuose kainavo man pergalę“
J.Buttonas: „Ilgas sustojimas boksuose kainavo man pergalę“ 2012.04.15 13:20 Jensonas Buttonas teigia, kad dėl ilgo paskutiniojo savo sustojimo boksuose jis prarado galimybę pakovoti dėl pergalės su „Mercedes“ lenktynininku Nico Rosbergu.
S.Vettelis džiaugiasi atkovojęs nemažai pozicijų
S.Vettelis džiaugiasi atkovojęs nemažai pozicijų 2012.04.15 12:41 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis patenkintas tuo, kad jam Kinijos GP lenktynėse pavyko finišuoti penktoje vietoje, nepaisant to, kad likus penkiems ratams iki lenktynių finišo vokietis važiavo antras.
M.Webberis: „Red Bull“ turėtų likti su naujos specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema“
M.Webberis: „Red Bull“ turėtų likti su naujos specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema“ 2012.04.14 20:04 Markas Webberis tikisi, kad „Red Bull“ koncentruosis ties naujosios išmetamųjų vamzdžių sistemos tobulinimu, nepaisant to, kad kitas ekipos pilotas Sebastianas Vettelis prieš Kinijos GP lenktynes grįžo prie senesnės specifikacijos sistemos.
S.Vettelis: „Nebuvau pakankamai greitas“
S.Vettelis: „Nebuvau pakankamai greitas“ 2012.04.14 11:17 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis nesigaili dėl savo sprendimo naudoti senesnio modelio bolido išmetamųjų vamzdžių konstrukciją, nepaisant to, kad pilotas Kinijos GP kvalifikacijoje nepateko į trečiąją kvalifikacijos dalį.
S.Vettelis liko patenkintas savo bolidu
S.Vettelis liko patenkintas savo bolidu 2012.04.13 11:44 Sebastianas Vettelis po Kinijos GP penktadienio treniruočių teigė, kad jis, važiuodamas su senesnės specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema, bolide jaučiasi daug geriau, nei praėjusiose lenktynėse Malaizijoje.
Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausiai važiavo M.Schumacheris
Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausiai važiavo M.Schumacheris 2012.04.13 10:52 Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ pilotas Michaelis Schumacheris, šiek tiek mažiau, nei dviejomis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkęs pirmojoje bandymų sesijoje greičiausiai važiavusį „McLaren“ pilotą Lewisą Hamiltoną.
N.Lauda: „L.Hamiltonas turi mesti iš galvos visas tas VIP nesąmones“
N.Lauda: „L.Hamiltonas turi mesti iš galvos visas tas VIP nesąmones“ 2012.04.12 13:07 Buvęs „Formulės 1“ čempionas Nikki Lauda teigia, kad Lewisas Hamiltonas gali pasiekti tiek, kiek ir Sebastianas Vettelis, jei jis nebelaikys savęs svarbiausiu asmeniu.
„Red Bull“ Kinijos GP lenktynėse savo pilotams parinks skirtingus bolido reguliavimus
„Red Bull“ Kinijos GP lenktynėse savo pilotams parinks skirtingus bolido reguliavimus 2012.04.12 08:35 „Red Bull“ ekipa atskleidė šį savaitgalį vyksiančiose Kinijos GP lenktynėse savo pilotams parinksianti skirtingus bolido reguliavimus. Taip siekiama lenktynininkus grąžinti atgal į pergalių kelią.
K.Raikkonenas: „Grįžti su greitu bolidu yra daug lengviau“
K.Raikkonenas: „Grįžti su greitu bolidu yra daug lengviau“ 2012.04.05 11:44 Kimi Raikkonenas pareiškė nuomonę, kodėl jo sugrįžimas į „Formulę 1“ buvo daug lengvesnis, nei kito buvusio čempiono Michaelio Schumacherio.
S.Vettelis: „Po lenktynių nemėgstu apsimetinėti“
S.Vettelis: „Po lenktynių nemėgstu apsimetinėti“ 2012.04.05 11:32 Sebastianas Vettelis neatsiprašė Naraino Karthikeyano dėl savo elgesio Malazijos GP lenktynių metu ir dėl savo pasakytų žodžių po lenktynių.
S.Vettelis perspėja savo varžovus nenurašyti „Red Bull“ ekipos
S.Vettelis perspėja savo varžovus nenurašyti „Red Bull“ ekipos 2012.04.04 11:10 Sebastianas Vettelis įspėjo savo varžovus, kad jis nejaučia nerimo dėl prastos „Red Bull“ ekipos demonstruojamos formos ir kad į Kiniją bei Bahreiną jis važiuoja nusiteikęs kovoti dėl pergalės.
H.Marko: „Red Bull“ šiuo metu nėra greičiausia“
H.Marko: „Red Bull“ šiuo metu nėra greičiausia“ 2012.04.04 10:17 „Red Bull“ komandos patarėjas Helmutas Marko pripažino, kad komanda turės sunkiai dirbti norėdama grįžti į „Formulės 1“ rikiuotės priekį.
M.Brundle'as nustebęs prasta „Red Bull“ komandos forma
M.Brundle'as nustebęs prasta „Red Bull“ komandos forma 2012.04.03 09:38 Buvęs „Formulės 1“ pilotas Martinas Brundle‘as atskleidė, kad jis yra nustebęs prasta „Red Bull“ komandos demonstruojama forma pirmuosiuose čempionato etapuose.
S.Vettelis baudžiamas nebus
S.Vettelis baudžiamas nebus 2012.03.29 13:09 Tarptautinė Automobilių Federacija (FIA) paneigė gandus, kad Sebastianas Vettelis gali būti nubaustas už Malaizijos GP lenktynėse parodytą nepadorų gestą.
N.Karthikeyanas: „S.Vettelis neturi teisės manęs vadinti idiotu“
N.Karthikeyanas: „S.Vettelis neturi teisės manęs vadinti idiotu“ 2012.03.28 17:11 Narainas Karthikeyanas atsakė į Sebastiano Vettelio žodžius, kuriuose čempiono titulą ginantis lenktynininkas indą išvadino trasoje besipainiojančiu „agurku“ po to, kai lenktynininkai susidūrė trasoje Malaizijos GP lenktynių metu.
C.Horneris nepraranda tikėjimo „Red Bull“ komanda
C.Horneris nepraranda tikėjimo „Red Bull“ komanda 2012.03.25 09:42 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris paragino savo komandą neprarasti tikėjimo, kad ji gali grįžti į „Formulės 1“ rikiuotės priekį. Pirmuosiuose čempionato etapuose „Red Bull“ pastebimai nusileido „McLaren“ ekipai.
S.Vettelis kietesnes padangas pasirinko ne taktiniais sumetimais
S.Vettelis kietesnes padangas pasirinko ne taktiniais sumetimais 2012.03.24 16:25 Sebastianas Vettelis tikisi, kad jo pasirinkta padangų strategija atsipirks Malaizijos GP lenktynėse. Kvalifikacijoje čempiono titulą ginantis lenktynininkas liko tik šeštas.