Sebastianas Vettelis

Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo F.Alonso
Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo F.Alonso 2012.05.11 12:51 Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso. Antras liko čempiono titulą ginantis „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis. Trečiąjį laiką užfiksavo Kamui Kobayashi iš „Sauber“ ekipos.
M.Webberis: „Red Bull“ Ispanijos GP lenktynėse negali suklysti“
M.Webberis: „Red Bull“ Ispanijos GP lenktynėse negali suklysti“ 2012.05.08 08:45 „Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis teigia, kad jo atstovaujamai ekipa Ispanijos GP lenktynėse reikės labai sunkiai dirbti, jei komanda norės kovoti rikiuotės priekyje.
C.Horneris: „Nematau jokios priežasties, kodėl M.Webberis turėtų palikti komandą“
C.Horneris: „Nematau jokios priežasties, kodėl M.Webberis turėtų palikti komandą“ 2012.05.05 19:14 „Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris teigia, kad jis nemato nei vienos priežasties, kodėl Markas Webberis po šių metų sezono turėtų palikti komandą, nepaisant to, kad neseniai vėl pasklido gandai apie M.Webberio tariamai pasirašytą sutartį su „Ferrari“.
L.Hamiltonas: „Ispanijoje kova dėl pergalės bus labai nenuspėjama“
L.Hamiltonas: „Ispanijoje kova dėl pergalės bus labai nenuspėjama“ 2012.05.04 18:24 „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad Ispanijos GP lenktynėse kova dėl pergalės bus labai inirtinga, nes šiemet čempionatas yra nenuspėjamas.
Baigėsi „Formulės 1“ bolidų bandymai Mugello
Baigėsi „Formulės 1“ bolidų bandymai Mugello 2012.05.03 19:22 Baigėsi paskutinė, trečioji, „Formulės 1“ bolidų bandymų diena Mugello (Italija). Greičiausias šiandien (05.03) buvo „Lotus“ ekipos lenktynininkas Romainas Grosjeanas.
Paskutinę bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinę bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausias buvo S.Vettelis 2012.05.03 14:19 Paskutinę „Formulės 1“ bolidų bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausiai važiavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Vakar greičiausiai važiavęs „Lotus“ pilotas Romainas Grosjeanas šį kartą liko antras.
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar atsilieka“
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar atsilieka“ 2012.05.02 21:15 Sebastianas Vettelis teigia, kad jo atstovaujamai „Red Bull“ ekipai reikia labiau pasistengti, kad ekipos pilotai ir toliau galėtų varžytis dėl pergalių. Vis dėlto vokietis pripažino, kad komanda bandymuose Mugello padarė nemažą pažangą.
N.Rosbergas: „Mercedes“ ekipoje galėčiau likti iki karjeros pabaigos“
N.Rosbergas: „Mercedes“ ekipoje galėčiau likti iki karjeros pabaigos“ 2012.05.02 17:23 „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas atskleidė, kad jis gali likti dabartinėje savo ekipoje iki pat karjeros pabaigos. Pilotas taip pat tikisi, kad su šia ekipa jam pavyks iškovoti čempiono titulą.
C.Horneris: „Red Bull“ šiais metais nedominuos“
C.Horneris: „Red Bull“ šiais metais nedominuos“ 2012.04.24 16:39 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė manantis, kad likęs šių metų „Formulės 1“ sezonas bus toks pat neprognozuojamas, kaip ir praėjusios keturios čempionato lenktynės.
F.Alonso: „Nuo čempionato lyderio atsilikti tik dešimt taškų yra neįtikėtina“
F.Alonso: „Nuo čempionato lyderio atsilikti tik dešimt taškų yra neįtikėtina“ 2012.04.22 19:43 „Ferrari“ ekipos pilotas Fernando Alonso teigia esantis nustebęs, kad po keturių čempionato lenktynių nuo čempionato lyderio jis atsilieka tik dešimt taškų.
K.Raikkonenas liko nusivylęs Bahreino GP lenktynėse užimta antrąja vieta
K.Raikkonenas liko nusivylęs Bahreino GP lenktynėse užimta antrąja vieta 2012.04.22 18:12 Kimi Raikkonenas tikisi, kad jis dar turės šansą iškovoti pergalę. Bahreino GP lenktynėse suomis ilgai dėl pergalės varžėsi su „Red Bull“ komandos pilotu Sebastianu Vetteliu, tačiau galiausiai jis turėjo pripažinti vokiečio pranašumą.
S.Vettelis: „Čempionato rikiuotė vis dar yra labai artima“
S.Vettelis: „Čempionato rikiuotė vis dar yra labai artima“ 2012.04.22 17:42 Sebastianas Vettelis teigia, kad pergalė Bahreino GP lenktynėse nieko nepakeitė ir šių metų sezone vistiek bus labai artima kova dėl čempionų titulų. „Red Bull“ komandos lenktynininko manymu, šių metų sezonas bus visiškai neprognozuojamas.
Bahreino GP lenktynėse pergalę iškovojo S.Vettelis
Bahreino GP lenktynėse pergalę iškovojo S.Vettelis 2012.04.22 16:49 Bahreino GP lenktynėse po atkaklios kovos su „Lotus“ lenktynininku Kimi Raikkonenu triumfavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Trečias finišo liniją kirto kitas „Lotus“ ekipos atstovas Romainas Grosjeanas.
J.Buttonas: „Kvalifikacijoje tikėjausi daugiau“
J.Buttonas: „Kvalifikacijoje tikėjausi daugiau“ 2012.04.21 17:11 Jensonas Buttonas mano, kad po rytojaus lenktynių Bahreine ant podiumo matysime „McLaren“ ekipos atstovus. Pilotas taip teigia todėl, kad jam pavyko išsaugoti keletą naujų padangų komplektų.
M.Webberis liko nustebintas „Red Bull“ bolido greičiu
M.Webberis liko nustebintas „Red Bull“ bolido greičiu 2012.04.21 16:19 Markas Webberis pripažino, kad jis liko nustebintas „Red Bull“ bolido pademonstruotu greičiu Bahreino GP kvalifikacijoje. Australas kvalifikacijoje užėmė trečiąją vietą, o jo komandos draugas Sebastianas Vettelis pelnė pole poziciją.
S.Vettelis savo pasiekimą Bahreino GP kvalifikacijoje paskyrė komandai
S.Vettelis savo pasiekimą Bahreino GP kvalifikacijoje paskyrė komandai 2012.04.21 15:54 Sebastianas Vettelis teigia, kad jo iškovota pirmoji pole pozicija šiais metais yra padėka „Red Bull“ komandos personalui už sunkų darbą, atliktą siekiant sugrąžinti ekipą į rikiuotės priekį.
Bahreino GP lenktynėms pole poziciją iškovojo S.Vettelis
Bahreino GP lenktynėms pole poziciją iškovojo S.Vettelis 2012.04.21 15:09 Bahreino GP kvalifikacijoje pole poziciją iškovojo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis, tačiau didžiausią staigmeną pateikė „Mercedes“ pilotas Michaelis Schumacheris, iš kovos dėl pole pozicijos iškritęs jau po pirmosios kvalifikacijos dalies.
Paskutinėje Bahreino GP bandymų sesijoje vėl greičiausias buvo N.Rosbergas
Paskutinėje Bahreino GP bandymų sesijoje vėl greičiausias buvo N.Rosbergas 2012.04.21 12:10 Paskutinėse Bahreino GP treniruotėse ir vėl greičiausias buvo „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas, dar kartą už savęs palikęs „Red Bull“ komandos lenktynininkus Sebastianą Vettelį ir Marką Webberį.
S.Vettelis džiaugiasi, kad Bahreino GP treniruotėse jam pavyko įveikti daug ratų
S.Vettelis džiaugiasi, kad Bahreino GP treniruotėse jam pavyko įveikti daug ratų 2012.04.20 18:20 Sebastianas Vettelis liko patenkintas tuo, kad Bahreino GP bandymuose jam pavyko nuvažiuoti daug ratų. Vokietis taip pat pritarė daugelio „Formulės 1“ lenktynininkų nuomonei, kad padangos lenktynėse taps esminiu faktoriumi, lemsiančiu jų nugalėtoją. Dėl itin slidžios ir dulkėtos trasos, visų komandų bolidų padangos ...
Antrojoje Bahreino GP Bandymų sesijoje greičiausias buvo N.Rosbergas
Antrojoje Bahreino GP Bandymų sesijoje greičiausias buvo N.Rosbergas 2012.04.20 15:43 Antrosiose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas, už savęs palikęs „Red Bull“ ekipos lenktynininkus Marką Webberį ir Sebastianą Vettelį. Greičiausiai pirmojoje bandymų sesijoje važiavęs „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas šį kartą liko ketvirtas.
Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas
Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas 2012.04.20 11:30 Pirmose Bahreino GP treniruotėse greičiausias buvo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, kuris vos 0.305 tūkstantosiomis sekundės dalimis aplenkė „Red Bull“ pilotą Sebastianą Vettelį. Trečią vietą užėmė „Force India“ komandos pilotas Paulas di Resta, nuo nugalėtojo atsilikęs 0.578 tūkstantosimis sekundės dalimis.
S.Vettelis: „Atsiliekame tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse“
S.Vettelis: „Atsiliekame tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse“ 2012.04.20 07:53 Sebastianas Vettelis teigia, kad „Red Bull“ ekipos bolidui reikia kur kas daugiau, nei didesnio greičio kvalifikacijoje, priešingu atveju komanda dėl pergalių kovoti negalės.
M.Schumacheris mėgaujasi didele konkurencija „Formulėje 1“
M.Schumacheris mėgaujasi didele konkurencija „Formulėje 1“ 2012.04.19 19:11 Michaelis Schumacheris teigia, kad jis mėgaujasi labai artima ir konkurencinga „Formulės 1“ rikiuote, nepaisant to, kad greičiausiųjų komandų atstovai lenktynių savaitgalio metu gali prarasti labai daug pozicijų dėl mažiausios klaidos.
M.Webberis: „Lenktynėse galėjome pasirodyti geriau“
M.Webberis: „Lenktynėse galėjome pasirodyti geriau“ 2012.04.15 15:55 Markas Webberis, paskutiniuose ratuose aplenkęs savo kolegą Sebastianą Vettelį ir finišavęs ketvirtoje vietoje, liko patenkintas savo rezultatu, tačiau australas pripažino, kad Kinijos GP lenktynėse jis galėjo pasirodyti ir geriau.
J.Buttonas: „Ilgas sustojimas boksuose kainavo man pergalę“
J.Buttonas: „Ilgas sustojimas boksuose kainavo man pergalę“ 2012.04.15 13:20 Jensonas Buttonas teigia, kad dėl ilgo paskutiniojo savo sustojimo boksuose jis prarado galimybę pakovoti dėl pergalės su „Mercedes“ lenktynininku Nico Rosbergu.
S.Vettelis džiaugiasi atkovojęs nemažai pozicijų
S.Vettelis džiaugiasi atkovojęs nemažai pozicijų 2012.04.15 12:41 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis patenkintas tuo, kad jam Kinijos GP lenktynėse pavyko finišuoti penktoje vietoje, nepaisant to, kad likus penkiems ratams iki lenktynių finišo vokietis važiavo antras.
M.Webberis: „Red Bull“ turėtų likti su naujos specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema“
M.Webberis: „Red Bull“ turėtų likti su naujos specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema“ 2012.04.14 20:04 Markas Webberis tikisi, kad „Red Bull“ koncentruosis ties naujosios išmetamųjų vamzdžių sistemos tobulinimu, nepaisant to, kad kitas ekipos pilotas Sebastianas Vettelis prieš Kinijos GP lenktynes grįžo prie senesnės specifikacijos sistemos.
S.Vettelis: „Nebuvau pakankamai greitas“
S.Vettelis: „Nebuvau pakankamai greitas“ 2012.04.14 11:17 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis nesigaili dėl savo sprendimo naudoti senesnio modelio bolido išmetamųjų vamzdžių konstrukciją, nepaisant to, kad pilotas Kinijos GP kvalifikacijoje nepateko į trečiąją kvalifikacijos dalį.
S.Vettelis liko patenkintas savo bolidu
S.Vettelis liko patenkintas savo bolidu 2012.04.13 11:44 Sebastianas Vettelis po Kinijos GP penktadienio treniruočių teigė, kad jis, važiuodamas su senesnės specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema, bolide jaučiasi daug geriau, nei praėjusiose lenktynėse Malaizijoje.
Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausiai važiavo M.Schumacheris
Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausiai važiavo M.Schumacheris 2012.04.13 10:52 Antrosiose Kinijos GP treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ pilotas Michaelis Schumacheris, šiek tiek mažiau, nei dviejomis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkęs pirmojoje bandymų sesijoje greičiausiai važiavusį „McLaren“ pilotą Lewisą Hamiltoną.