Sebastianas Vettelis

S.Vettelis ir M.Schumacheris sunerimę dėl lenktynių Nurburgringe likimo
S.Vettelis ir M.Schumacheris sunerimę dėl lenktynių Nurburgringe likimo 2012.07.19 19:52 „Formulės 1“ pasaulio čempionai Michaelis Schumacheris ir Sebastianas Vettelis išreiškė nerimą dėl dabartinės Nurburgringo trasos finansinės situacijos.
S.Vettelis: „Kiekvienas pilotas norėtų atstovauti „Ferrari“
S.Vettelis: „Kiekvienas pilotas norėtų atstovauti „Ferrari“ 2012.07.18 16:12 Čempiono titulą ginantis „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis dar kartą patikino, kad jis nesiruošia artimiausiu metu pereiti į „Ferrari“, tačiau pripažino, kad tikriausiai nėra nė vieno lenktynininko, nenorinčio atstovauti legendinei italų komandai.
S.Vettelis: „Dėl titulo vis dar kovoja labai daug sportininkų“
S.Vettelis: „Dėl titulo vis dar kovoja labai daug sportininkų“ 2012.07.13 15:49 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vetelis atsisakė nurašyti save ar ką nors kitą iš kovos dėl šių metų čempiono titulo, pažymėdamas, kad pilotų pajėgumai labai smarkiai kinta kiekvienose lenktynėse.
C.Horneris: „Nesutarimų tarp M.Webberio ir S.Vettelio neturėtų kilti“
C.Horneris: „Nesutarimų tarp M.Webberio ir S.Vettelio neturėtų kilti“ 2012.07.12 17:40 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris nebijo, kad šių metų „Formulės 1“ sezono pabaigoje gali kilti įtampa tarp ekipos lenktynininkų Sebastiano Vettelio ir Marko Webberio, nepaisant to, kad greičiausiai abu pilotai dėl čempiono titulo kovos iki pačios sezono pabaigos.
S.Vettelis: „Daug laiko praradau pirmoje lenktynių atkarpoje“
S.Vettelis: „Daug laiko praradau pirmoje lenktynių atkarpoje“ 2012.07.08 19:28 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad pirmoje Didžiosios Britanijos GP lenktynių atkarpoje jis prarado per daug laiko, todėl jis galėjo pakilti tik iki trečiosios pozicijos.
S.Vettelis: „Lenktynės dėl lietaus gali virsti loterija“
S.Vettelis: „Lenktynės dėl lietaus gali virsti loterija“ 2012.07.07 18:35 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad dėl lietaus Didžiosios Britanijos GP lenktynės gali virsti loterija. Vokietis lenktynes pradės iš ketvirtosios pozicijos.
S.Vettelis neigia sakęs, kad Europos GP lenktynėse saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia
S.Vettelis neigia sakęs, kad Europos GP lenktynėse saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia 2012.07.05 19:59 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis dar kartą patikino, kad Europos GP lenktynėse į trasą išleisti saugos automobilį nebuvo būtina, tačiau pilotas paneigė sakęs, kad saugos automobilis į trasą buvo išleistas tyčia, siekiant panaikinti jo persvarą.
S.Michaelas: „Red Bull“ Silverstoune neturės didelio pranašumo“
S.Michaelas: „Red Bull“ Silverstoune neturės didelio pranašumo“ 2012.07.04 20:13 „McLaren“ sporto direktorius Samas Michaelas nemano, kad „Red Bull“ komanda šio savaitgalio Didžiosios Britanijos GP lenktynėse turės tokį pat didelį pranašumą, kaip ir pastarosiose čempionato lenktynėse Valensijoje.
C.Horneris: „S.Vettelis neketina pereiti į „Ferrari“
C.Horneris: „S.Vettelis neketina pereiti į „Ferrari“ 2012.07.04 09:59 „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris teigia, kad ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis nesidera su „Ferrari“ dėl galimo perėjimo į šią komandą ateityje. C.Horneris taip pat tikisi, kad du kart pasaulio čempionas „Red Bull“ ekipoje liks dar ilgai.
S.Vettelis norėtų, kad ir kitais metais jo komandos draugu būtų M.Webberis
S.Vettelis norėtų, kad ir kitais metais jo komandos draugu būtų M.Webberis 2012.07.01 16:36 Sebastianas Vettelis teigia, kad jis būtų patenkintas, jei Markas Webberis ir kitais metais liktų „Red Bull“ komandoje, nepaisant to, kad abiejų pilotų tarpusavio santykiai nėra patys geriausi.
S.Vettelis ir R.Grosjeanas Europos GP lenktynių nebaigė dėl perkaitusio generatoriaus
S.Vettelis ir R.Grosjeanas Europos GP lenktynių nebaigė dėl perkaitusio generatoriaus 2012.06.28 18:04 „Renault“ patvirtino, kad tiek Sebastianas Vettelis, tiek Romainas Grosjeanas iš Europos GP lenktynių pasitraukė dėl perkaitusio generatoriaus, tačiau variklių gamintojas vis dar nežino, kodėl varikliuose sumontuoti generatoriai perkaito.
S.Vettelis ir H.Marko raginami atsargiau švaistytis kaltinimais
S.Vettelis ir H.Marko raginami atsargiau švaistytis kaltinimais 2012.06.27 17:09 „Buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Hansas Joachimas Stuckas paragino „Red Bull“ komandos pilotą Sebastianą Vettelį ir ekipos patarėją Helmutą Marko atsargiau rinkti žodžius ir nebesišvaistyti kaltinimais, kad Europos GP lenktynių metu saugos automobilis į trasą buvo išleistas specialiai, siekiant pakenkti „Red Bull“ ...
„Renault“ tirs S.Vettelio ir R.Grosjeano bolidų generatorių gedimus
„Renault“ tirs S.Vettelio ir R.Grosjeano bolidų generatorių gedimus 2012.06.25 12:18 Variklių gamintojas „Renault“ teigia, kad palauks iki tol, kol Europos GP lenktynėse naudoti varikliai bus gražinti į gamintojo būstinę ir tuomet tirs, dėl ko Sebastiano Vettelio ir Romaino Grosjeano bolidų varikliuose sugedo generatoriai.
S.Vettelis tikina galėjęs laimėti
S.Vettelis tikina galėjęs laimėti 2012.06.24 17:44 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis tikina, kad jis galėjo laimėti Europos GP lenktynės, jei 35 lenktynių rate nebūtų sugedęs jo bolidas.
S.Vettelis: „Pergalės dar neužsitikrinau“
S.Vettelis: „Pergalės dar neužsitikrinau“ 2012.06.23 17:08 Sebastianas Vettelis teigia, kad Europos GP kvalifikacijoje iškovota pole pozicija dar negarantuoja, kad jis rytojaus (06.24) lenktynėse pelnys pergalę, nepaisant to, kad ne vienas iš jo pagrindinių konkurentų kovoje dėl čempiono titulo startuos tik iš rikiuotės vidurio.
Europos GP kvalifikacijoje - S.Vettelio triumfas
Europos GP kvalifikacijoje - S.Vettelio triumfas 2012.06.23 16:09 Pole poziciją Europos GP lenktynėms iškovojo „Red Bull“ komandos lenktynininkas Sebastianas Vettelis. Antras rytojaus lenktynėse startuos „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas. Trečias - „Williams“ ekipos lenktynininkas Pastoras Maldonado.
S.Vettelis: „Apie bolido atnaujinimus spręsti dar anksti“
S.Vettelis: „Apie bolido atnaujinimus spręsti dar anksti“ 2012.06.22 17:54 Greičiausiai antrojoje Europos GP bandymų sesijoje važiavęs Sebastianas Vettelis tikina, kad dar anksti spręsti apie „Red Bull“ komandos į šio savaitgalio lenktynes atsivežtų bolido atnaujinimų teikiamą naudą.
Antrojoje Europos GP bandymų sesijoje greičiausias buvo S.Vettelis
Antrojoje Europos GP bandymų sesijoje greičiausias buvo S.Vettelis 2012.06.22 16:41 Antrosiose Europos GP treniruotėse greičiausias buvo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Antrąjį laiką užfiksavo „Force India“ ekipos pilotas Nico Hulkenbergas. Trečias liko „Sauber“ komandos lenktynininkas Kamui Kobayashi.
Pirmosiose Europos GP treniruotėse greičiausias buvo P.Maldonado
Pirmosiose Europos GP treniruotėse greičiausias buvo P.Maldonado 2012.06.22 12:57 Pirmosiose Europos GP treniruotėse greičiausiai važiavo „Williams“ ekipos pilotas Pastoras Maldonado. Antrąjį laiką užfiksavo „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis. Trečias liko kitas „Red Bull“ pilotas Markas Webberis.
S.Vettelis pamalonintas S.Domenicali pareiškimu, kad jis puikiai tiktų „Ferrari“ ekipai
S.Vettelis pamalonintas S.Domenicali pareiškimu, kad jis puikiai tiktų „Ferrari“ ekipai 2012.06.21 20:08 „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis teigia, kad jį pamalonino „Ferrari“ komandos vadovo Stefano Domenicali teiginiai, kad jis ir Fernando Alonso galėtų puikiai dirbti kartu „Ferrari“ ekipoje.
S.Domenicali: „F.Alonso ir S.Vettelis galėtų dirbti vienoje komandoje“
S.Domenicali: „F.Alonso ir S.Vettelis galėtų dirbti vienoje komandoje“ 2012.06.20 18:53 „Ferrari“ komandos vadovas Stefano Domenicali teigia, kad dabartinis ekipos lenktynininkas Fernando Alonso ir šiuo metu „Red Bull“ komandai atstovaujantis Sebastianas Vettelis galėtų puikiai sugyventi „Ferrari“ ekipoje.
S.Domenicali: „Dėl titulo kovos tik trys sportininkai“
S.Domenicali: „Dėl titulo kovos tik trys sportininkai“ 2012.06.12 17:08 „Ferrari“ komandos vadovas Stefano Domenicali mano, kad netrukus kova dėl šių metų „Formulės 1“ čempiono titulo vyks tik tarp trijų pilotų: Fernando Alonso, Lewiso Hamiltono ir Sebastiano Vettelio.
S.Vettelis išbandė naująją „Port Imperial“ gatvių trasą
S.Vettelis išbandė naująją „Port Imperial“ gatvių trasą 2012.06.12 10:59 „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis teigia, kad naujoji „Port Imperial“ gatvių trasa Naujajame Džersyje turi panašumų su Monrealio trasa Kanadoje bei „Spa-Francorchamps“ trasa Belgijoje. Pilotas taip pat pridūrė, kad šioje trasoje lenktyninkų laukia didžiulis iššūkis.
S.Vettelis: „Lenktynių pabaigoje pasielgėme teisingai“
S.Vettelis: „Lenktynių pabaigoje pasielgėme teisingai“ 2012.06.11 11:54 Sebastianas Vetelis pasidžiaugė „Red Bull“ komandos sprendimu paskutiniuose ratuose jį pakviesti į boksus pasikeisti padangų ir pripažino, kad planuota vieno sustojimo taktika buvo klaidingas sprendimas.
Kanados GP lenktynėse triumfavo L.Hamiltonas
Kanados GP lenktynėse triumfavo L.Hamiltonas 2012.06.10 22:44 Pergalę Kanados GP lenktynėse iškovojo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, paskutiniuose ratuose aplenkęs sudilusiomis padangomis bandžiusus finišuoti „Ferrari“ pilotą Fernando Alonso ir „Red Bull“ ekipos lenktynininką Sebastianą Vettelį.
S.Vettelis: „Bolidas yra greitas ir be skylių dugne“
S.Vettelis: „Bolidas yra greitas ir be skylių dugne“ 2012.06.09 22:09 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad Kanados GP kvalifikacijoje pelnyta pole pozicija yra įrodymas, kad atliktos bolido dugno modifikacijos visiškai neturėjo jokios įtakos bolido greičiui.
Kanados GP lenktynėse pirmas startuos S.Vettelis
Kanados GP lenktynėse pirmas startuos S.Vettelis 2012.06.09 21:11 Kanados GP kvalfikacijoje triumfavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Antrąją startinę poziciją iškovojo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas.
Paskutinėse Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinėse Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis 2012.06.09 18:20 Trečioji „Formulės 1“ Kanados GP bandymų sesijoje šeštadienį greičiausias buvo čempionas „Red Bull“ pilotas vokietis Sebastianas Vettelis. Antrą rezultatą pasiekęs ispanas Fernando Alonso nuo lyderio atsiliko vos 0,006 sek.
„Red Bull“ ekipos pilotai liko patenkinti komandos progresu
„Red Bull“ ekipos pilotai liko patenkinti komandos progresu 2012.06.09 09:12 Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis džiaugėsi „Red Bull“ komandos progresu Kanados GP penktadienio treniruotėse.
Kanados GP pirmosiose treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas
Kanados GP pirmosiose treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas 2012.06.08 18:41 Pirmosiose Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas, greičiausią ratą įveikęs per 1 min. 15,564 sek. Antrąją vietą užėmė „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis.