Sebastianas Vettelis

S.Vettelis: „Bolidas yra greitas ir be skylių dugne“
S.Vettelis: „Bolidas yra greitas ir be skylių dugne“ 2012.06.09 22:09 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad Kanados GP kvalifikacijoje pelnyta pole pozicija yra įrodymas, kad atliktos bolido dugno modifikacijos visiškai neturėjo jokios įtakos bolido greičiui.
Kanados GP lenktynėse pirmas startuos S.Vettelis
Kanados GP lenktynėse pirmas startuos S.Vettelis 2012.06.09 21:11 Kanados GP kvalfikacijoje triumfavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Antrąją startinę poziciją iškovojo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas.
Paskutinėse Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinėse Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis 2012.06.09 18:20 Trečioji „Formulės 1“ Kanados GP bandymų sesijoje šeštadienį greičiausias buvo čempionas „Red Bull“ pilotas vokietis Sebastianas Vettelis. Antrą rezultatą pasiekęs ispanas Fernando Alonso nuo lyderio atsiliko vos 0,006 sek.
„Red Bull“ ekipos pilotai liko patenkinti komandos progresu
„Red Bull“ ekipos pilotai liko patenkinti komandos progresu 2012.06.09 09:12 Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis džiaugėsi „Red Bull“ komandos progresu Kanados GP penktadienio treniruotėse.
Kanados GP pirmosiose treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas
Kanados GP pirmosiose treniruotėse greičiausias buvo L.Hamiltonas 2012.06.08 18:41 Pirmosiose Kanados GP treniruotėse greičiausias buvo „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas, greičiausią ratą įveikęs per 1 min. 15,564 sek. Antrąją vietą užėmė „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis.
S.Vettelis: „Bolido dugnas neturi didelės įtakos lenktynėse“
S.Vettelis: „Bolido dugnas neturi didelės įtakos lenktynėse“ 2012.06.07 20:44 Sebastianas Vettelis teigia, kad FIA sprendimas uždrausti „Red Bull“ bolido dugno konstrukciją neigiamai nepaveiks komandos pajėgumo.
M.Webberis: „Būsime greiti ir Kanadoje“
M.Webberis: „Būsime greiti ir Kanadoje“ 2012.06.04 17:55 Markas Webberis yra tikras, kad „Red Bull“ ekipa Kanados GP lenktynėse pasirodys puikiai. Pilotas taip pat pridūrė, kad šios lenktynės patenka į geriausiųjų šių metų lenktynių penketuką.
S.Vettelis neketina palikti „Red Bull“ komandos
S.Vettelis neketina palikti „Red Bull“ komandos 2012.05.30 13:06 Du kartus atstovaudamas „Red Bull“ ekipai „Formulės 1“ čempionu tapęs Sebastianas Vettelis teigia, kad sunkiai įsivaizduoja gyvenimą atstovaujant kitai komandai ir patikino, jog neketina palikti „Red Bull“.
S.Vettelis tikėjosi, kad varžovai boksuose lenktynių metu lankysis du kartus
S.Vettelis tikėjosi, kad varžovai boksuose lenktynių metu lankysis du kartus 2012.05.27 20:25 „Red Bull“ komandos lenktynininkas Sebastianas Vettelis pripažino tikėjęsis, kad jo varžovai Monako GP lenktynėse bus priversti atlikti vienu sustojimu daugiau, nei jis. Iš devintosios pozicijos startavęs pilotas lenktynėse finišavo ketvirtas.
M.Webberis nugalėjo Monako GP lenktynėse
M.Webberis nugalėjo Monako GP lenktynėse 2012.05.27 16:56 Pergalę Monako GP lenktynėse iškovojo „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Markas Webberis, lenktynių pabaigoje atlaikęs jį stipriai spaudusio Nico Rosbergo iš „Mercedes“ spaudimą. Trečias finišo liniją kirto „Ferrari“komandos lenktynininkas Fernando Alonso.
S.Vettelis lenktynėse tikisi atsitiesti pasinaudojęs strategija
S.Vettelis lenktynėse tikisi atsitiesti pasinaudojęs strategija 2012.05.26 19:04 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis, Monako GP lenktynėse startuosiantis tik devintas, yra nusiteikęs optimistiškai ir teigia, kad rytoj jis gali turėti didelį pranašumą startuodamas minkštomis padangomis, kai visi jo pagrindiniai varžovai lenktynes pradės naudodami itin minkštas padangas.
Paskutinėse Monako GP treniruotėse greičiausias buvo N.Rosbergas
Paskutinėse Monako GP treniruotėse greičiausias buvo N.Rosbergas 2012.05.26 13:20 Paskutinėse Monako GP treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ ekipos pilotas Nico Rosbergas, vos 0.038 sek. aplenkęs antroje vietoje likusį „Ferrari“ lenktynininką Felipę Massą.
S.Vettelis teigia nesuprantantis komandos formos kritimo priežasčių
S.Vettelis teigia nesuprantantis komandos formos kritimo priežasčių 2012.05.23 21:52 Sebastianas Vettelis teigia, kad jo atstovaujama „Red Bull“ ekipa vis dar nesupranta, kodėl taip staiga krito komandos forma. Bahreine S.Vettelis iškovojo pergalę, o Barselonoje pilotas finišavo tik šeštoje vietoje.
„Red Bull“ lenktynininkai: „Monako trasa yra ypatinga“
„Red Bull“ lenktynininkai: „Monako trasa yra ypatinga“ 2012.05.23 16:43 „Red Bull“ komandos lenktynininkai Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis nekantrauja sulaukti šio savaitgalio Monako GP lenktynių. Pilotai teigia, kad, lenktyniaudami šiose lenktynėse, jie jaučiasi ypatingai.
M.Webberis: „Žiūrovai nemato tikros kovos dėl čempiono titulo“
M.Webberis: „Žiūrovai nemato tikros kovos dėl čempiono titulo“ 2012.05.18 12:56 „Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis pripažino, kad jam patinka nenuspėjamas šių metų „Formulės 1“ sezonas, tačiau pilotas taip pat išreiškė susirūpinimą, kad dėl to žiūrovai nemato tikros kovos dėl čempiono titulo.
F.Massa: „Baudos tikrai nenusipelniau“
F.Massa: „Baudos tikrai nenusipelniau“ 2012.05.13 20:27 „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa teigia, kad jis lengvai galėjo finišuoti pirmajame dešimtuke, jei ne teisėjų skirta bauda už geltonų vėliavų ignoravimą, kuri, piloto manymu, buvo visiškai nereikalinga.
„Red Bull“ lenktynininkai nežino, kodėl sulūžo jų bolidų priekiniai sparnai
„Red Bull“ lenktynininkai nežino, kodėl sulūžo jų bolidų priekiniai sparnai 2012.05.13 19:48 „Red Bull“ komandos lenktynininkai Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis nesupranta, kodėl jiems lenktynių metu reikėjo keisti bolidų priekinius sparnus. Pilotai teigia nežinantys, kada jie buvo pažeisti.
S.Vettelis: „Pirmasis penketukas buvo nepasiekiamas“
S.Vettelis: „Pirmasis penketukas buvo nepasiekiamas“ 2012.05.12 18:11 „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad jis kvalifikacijoje nebūtų galėjęs patekti į pirmąjį penketuką, net jei ir būtų užfiksavęs greitąjį ratą.
Paskutinėse Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinėse Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis 2012.05.12 13:08 Paskutinėse Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo „Red Bull“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis, paskutinėmis bandymų akimirkomis iš pirmosios vietos išstūmęs „Williams“ ekipos pilotą Pastorą Maldonado.
M.Webberis: „Didžioji dalis lenktynininkų gali nuspręsti nedalyvauti trečiojoje kvalifikacijos dalyje“
M.Webberis: „Didžioji dalis lenktynininkų gali nuspręsti nedalyvauti trečiojoje kvalifikacijos dalyje“ 2012.05.11 17:38 Markas Webberis teigia, kad didžioji dalis į trečiąją kvalifikaciją pateksiančių lenktynininkų nuspręs joje neužfiksuoti nė vieno greitojo rato ir šitaip sutaupyti papildomą padangų komplektą lenktynėms, nes, piloto teigimu, naujos padangos šiose lenktynėse lems labai daug.
J.Buttonas buvo nepralenkiamas antrojoje Ispanijos GP bandymų sesijoje
J.Buttonas buvo nepralenkiamas antrojoje Ispanijos GP bandymų sesijoje 2012.05.11 16:40 Antrosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo „McLaren“ ekipos atstovas Jensonas Buttonas, beveik dviem dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkęs „Red Bull“ ekipos lenktynininką Sebastianą Vettelį.
S.Vettelis: „Dėl padangų lenktynės pasidarė visiškai kitokios“
S.Vettelis: „Dėl padangų lenktynės pasidarė visiškai kitokios“ 2012.05.11 14:13 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis pasidalino savo mintimis apie tautiečio Michaelio Schumacherio neseniai išsakytą kritiką dėl „Pirelli“ padangų. S.Vettelis teigia, kad dėl „Pirelli“ padangų lenktynės pasidarė visiškai kitokios.
Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo F.Alonso
Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo F.Alonso 2012.05.11 12:51 Pirmosiose Ispanijos GP treniruotėse greičiausias buvo „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso. Antras liko čempiono titulą ginantis „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis. Trečiąjį laiką užfiksavo Kamui Kobayashi iš „Sauber“ ekipos.
M.Webberis: „Red Bull“ Ispanijos GP lenktynėse negali suklysti“
M.Webberis: „Red Bull“ Ispanijos GP lenktynėse negali suklysti“ 2012.05.08 08:45 „Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis teigia, kad jo atstovaujamai ekipa Ispanijos GP lenktynėse reikės labai sunkiai dirbti, jei komanda norės kovoti rikiuotės priekyje.
C.Horneris: „Nematau jokios priežasties, kodėl M.Webberis turėtų palikti komandą“
C.Horneris: „Nematau jokios priežasties, kodėl M.Webberis turėtų palikti komandą“ 2012.05.05 19:14 „Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris teigia, kad jis nemato nei vienos priežasties, kodėl Markas Webberis po šių metų sezono turėtų palikti komandą, nepaisant to, kad neseniai vėl pasklido gandai apie M.Webberio tariamai pasirašytą sutartį su „Ferrari“.
L.Hamiltonas: „Ispanijoje kova dėl pergalės bus labai nenuspėjama“
L.Hamiltonas: „Ispanijoje kova dėl pergalės bus labai nenuspėjama“ 2012.05.04 18:24 „McLaren“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad Ispanijos GP lenktynėse kova dėl pergalės bus labai inirtinga, nes šiemet čempionatas yra nenuspėjamas.
Baigėsi „Formulės 1“ bolidų bandymai Mugello
Baigėsi „Formulės 1“ bolidų bandymai Mugello 2012.05.03 19:22 Baigėsi paskutinė, trečioji, „Formulės 1“ bolidų bandymų diena Mugello (Italija). Greičiausias šiandien (05.03) buvo „Lotus“ ekipos lenktynininkas Romainas Grosjeanas.
Paskutinę bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinę bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausias buvo S.Vettelis 2012.05.03 14:19 Paskutinę „Formulės 1“ bolidų bandymų dieną Mugello iki pietų greičiausiai važiavo „Red Bull“ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis. Vakar greičiausiai važiavęs „Lotus“ pilotas Romainas Grosjeanas šį kartą liko antras.
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar atsilieka“
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar atsilieka“ 2012.05.02 21:15 Sebastianas Vettelis teigia, kad jo atstovaujamai „Red Bull“ ekipai reikia labiau pasistengti, kad ekipos pilotai ir toliau galėtų varžytis dėl pergalių. Vis dėlto vokietis pripažino, kad komanda bandymuose Mugello padarė nemažą pažangą.
N.Rosbergas: „Mercedes“ ekipoje galėčiau likti iki karjeros pabaigos“
N.Rosbergas: „Mercedes“ ekipoje galėčiau likti iki karjeros pabaigos“ 2012.05.02 17:23 „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas atskleidė, kad jis gali likti dabartinėje savo ekipoje iki pat karjeros pabaigos. Pilotas taip pat tikisi, kad su šia ekipa jam pavyks iškovoti čempiono titulą.