Sebastianas Vettelis

S.Vettelis tikina galėjęs iškovoti pole poziciją
S.Vettelis tikina galėjęs iškovoti pole poziciją 2012.09.22 18:16 Sebastianas Vettelis yra tikras, kad „Red Bull“ bolidas Singapūro GP kvalifikacijoje buvo pakankamai greitas, kad jis būtų galėjęs iškovoti pole poziciją. S.Vettelis kvalifikavosi tik trečias.
Singapūro GP kvalifikacijoje triumfavo L.Hamiltonas
Singapūro GP kvalifikacijoje triumfavo L.Hamiltonas 2012.09.22 16:59 Singapūro GP kvalifikacijoje triumfavo „McLaren“ pilotas Lewisas Hamiltonas, tuo tarpu visose trejose bandymų sesijose greičiausiai važiavęs Sebastianas Vettelis iškovojo tik trečiąją startinę poziciją.
Paskutinėje Singapūro GP bandymų sesijoje greičiausias buvo S.Vettelis
Paskutinėje Singapūro GP bandymų sesijoje greičiausias buvo S.Vettelis 2012.09.22 14:06 Paskutinėje bandymų sesijoje prieš Singapūro GP kvalifikaciją greičiausias buvo „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis.
S.Vettelis nesureikšmina bandymų rezultatų
S.Vettelis nesureikšmina bandymų rezultatų 2012.09.21 19:30 Sebastianas Vettelis teigia, kad Singapūro GP penktadienio treniruotės neatspindi tikrojo komandų pajėgumo. „Red Bull“ pilotas buvo greičiausias abiejose bandymų sesijose.
S.Vettelis buvo greičiausias ir antrosiose Singapūro GP treniruotėse
S.Vettelis buvo greičiausias ir antrosiose Singapūro GP treniruotėse 2012.09.21 18:10 Ir antrojoje Singapūro GP bandymų sesijoje greičiausiai važiavo „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis. Antras šį kartą liko Jensonas Buttonas iš „McLaren“.
Pirmosiose Singapūro GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis
Pirmosiose Singapūro GP treniruotėse greičiausias buvo S.Vettelis 2012.09.21 14:32 Pirmosiose Singapūro GP treniruotėse greičiausias buvo „Red Bull “ ekipos pilotas Sebastianas Vettelis, vos 0.049 sek. pranokęs Lewisą Hamiltoną iš „McLaren“
M.Webberis: „Red Bull“ Singapūre vėl kovos rikiuotės priekyje“
M.Webberis: „Red Bull“ Singapūre vėl kovos rikiuotės priekyje“ 2012.09.15 12:52 Markas Webberis yra tikras, kar „Red Bull“ ekipa Singapūro GP lenktynėse susigrąžins turėtą formą ir po nuviliančių lenktynių Monzoje vėl kovos dėl pergalės.
L.di Montezemolo: „S.Perezas nepasiruošęs pereiti į „Ferrari“
L.di Montezemolo: „S.Perezas nepasiruošęs pereiti į „Ferrari“ 2012.09.12 16:34 „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo kategoriškai paneigė, kad Sergio Perezą kitąmet galime išvysti pilotuojantį raudonąjį „Ferrari“ bolidą, teigdamas, kad meksikiečiui vis dar trūksta patirties.
„Renault“: „Generatoriai genda mažų sūkių diapazone“
„Renault“: „Generatoriai genda mažų sūkių diapazone“ 2012.09.11 13:01 „Renault“ įtaria, kad generatorių gedimams Italijos GP lenktynėse įtakos galėjo turėti Monzos trasos charakteristikos.
S.Vettelis: „Nebaigtos lenktynės nieko nepakeitė“
S.Vettelis: „Nebaigtos lenktynės nieko nepakeitė“ 2012.09.10 18:09 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis tikina, kad nebaigtos Italijos GP lenktynės neturės įtakos kovai dėl čempiono titulo.
„Renault“ atstovai yra tikri, kad jiems pavyks išspręsti generatorių problemas
„Renault“ atstovai yra tikri, kad jiems pavyks išspręsti generatorių problemas 2012.09.10 17:18 Variklių gamintojo „Renault“ atstovai yra tikri, kad jiems pavyks pažaboti generatorių problemas, dėl kurių „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis nebaigė dvejų lenktynių šiemet.
„Red Bull“ ekipos pilotai liko nusivylę Italijos GP lenktynių baigtimi
„Red Bull“ ekipos pilotai liko nusivylę Italijos GP lenktynių baigtimi 2012.09.09 19:13 „Red Bull“ komandos Italijos GP lenktynėse laukė nusivylimas: nė vienas ekipos pilotas nepasiekė lenktynių finišo – paskutinį kartą taip buvo nutikę 2010 metų Korėjos GP lenktynių metu.
S.Vettelis: „Šeštoji vieta nėra blogas pasiekimas“
S.Vettelis: „Šeštoji vieta nėra blogas pasiekimas“ 2012.09.08 18:07 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis liko patenkintas tuo, kad Italijos GP kvalifikacijoje jam pavyko pelnyti šeštąją startinę poziciją, ypač dėl to, kad „Red Bull“ bolidas visą šį savaitgalį stokojo greičio.
„Red Bull“ ekipos pilotai nerimauja dėl prasto bolido tempo Monzoje
„Red Bull“ ekipos pilotai nerimauja dėl prasto bolido tempo Monzoje 2012.09.07 17:44 „Red Bull“ komandos pilotai Markas Webberis ir Sebastianas Vettelis pripažino, kad jiems trūksta greičio važiuojant vieną greitąjį Monzos trasos ratą.
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar neišsiaiškino problemų kvalifikacijoje priežasčių“
S.Vettelis: „Red Bull“ vis dar neišsiaiškino problemų kvalifikacijoje priežasčių“ 2012.09.06 20:47 Dukart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis teigia, kad „Red Bull“ ekipa vis dar nesupranta, kodėl pastaruoju metu taip smarkiai krito komandos bolido greitis kvalifikacijoje.
„Red Bull“: „Svarbiausia buvo pasinaudoti varžovų nesėkmėmis“
„Red Bull“: „Svarbiausia buvo pasinaudoti varžovų nesėkmėmis“ 2012.09.04 11:47 „Red Bull“ ekipa teigia, kad buvo būtina Belgijos GP lenktynėse pasinaudoti Fernando Alonso nesėkme, siekiant išsaugoti viltis iškovoti šių metų čempiono titulą.
S.Vettelis: „Belgijos GP lenktynės parodo, kaip greitai viskas gali pasikeisti“
S.Vettelis: „Belgijos GP lenktynės parodo, kaip greitai viskas gali pasikeisti“ 2012.09.02 20:33 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad Belgijos GP lenktynių rezultatai rodo tai, jog kova dėl šių metų pasaulio čempiono titulo vis dar nėra baigta.
Dramatiškose Belgijos GP lenktynėse pergalę iškovojo J.Buttonas
Dramatiškose Belgijos GP lenktynėse pergalę iškovojo J.Buttonas 2012.09.02 16:30 Dramatiškose Belgijos GP lenktynėse pergalę iškovojo „McLaren“ komandos pilotas Jensonas Buttonas, tuo tarpu čempionato lyderis Fernando Alonso iš lenktynių pasitraukė jau pirmajame posūkyje.
S.Vettelio tikslas - pergalė Belgijos GP lenktynėse
S.Vettelio tikslas - pergalė Belgijos GP lenktynėse 2012.09.02 11:38 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis yra tikras, kad Belgijos GP lenktynėse jam pavyks iškovoti pergalę, nepaisant to, kad jis startuos tik iš dešimtosios vietos.
S.Vettelis: „Red Bull“ bolidas tiesiog nepakankamai greitas“
S.Vettelis: „Red Bull“ bolidas tiesiog nepakankamai greitas“ 2012.09.01 17:25 Sebastianas Vettelis teigia, kad „Red Bull“ bolidas „Spa-Francorchamps“ trasoje tiesiog nėra pakankamai greitas. Vokietis Belgijos GP kvalifikacijoje liko tik vienuoliktas.
S.Vettelis: „Šie metai panašūs į 2010-uosius“
S.Vettelis: „Šie metai panašūs į 2010-uosius“ 2012.08.31 21:44 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad jis šiemet vis dar gali sėkmingai apginti „Formulės 1“ čempiono titulą, ypač turint omenyje tai, kaip klostėsi 2010 metų sezonas.
„Formulės 1“ lenktynininkai nesijaudina dėl prarasto bandymų laiko
„Formulės 1“ lenktynininkai nesijaudina dėl prarasto bandymų laiko 2012.08.31 20:22 Didžioji dalis „Formulės 1“ komandų atstovų nesureikšmino dėl smarkaus lietaus prarasto laiko Belgijos GP penktadienio treniruotėse .
S.Vettelis ir L.Hamiltonas: „F.Alonso žaidžia psichologinius žaidimus“
S.Vettelis ir L.Hamiltonas: „F.Alonso žaidžia psichologinius žaidimus“ 2012.08.30 19:27 „Red Bull“ komandos lenktynininkas Sebastianas Vettelis ir „McLaren“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas teigia, kad šių metų „Ferrari“ bolidas nėra toks lėtas, kaip teigia pati ekipa ir jos atstovas Fernando Alonso.
M.Schumacheris: „F.Alonso nusipelnė trečiojo čempiono titulo“
M.Schumacheris: „F.Alonso nusipelnė trečiojo čempiono titulo“ 2012.08.28 11:50 „Mercedes“ komandos pilotas Michaelis Schumacheris neprieštarautų, jei Fernando Alonso šiemet iškovotų trečiąjį savo čempiono titulą. Vokietis teigia, kad „Ferrari“ pilotas šiemet užsitarnavo vietą rikiuotės priekyje.
A.Newey pripažino, kad draudimas naudoti išmetamosiomis dujomis apipučiamus difurozius pakenkė komandai
A.Newey pripažino, kad draudimas naudoti išmetamosiomis dujomis apipučiamus difurozius pakenkė komandai 2012.08.17 15:55 „Red Bull“ komandos technikos direktorius Andrianas Newey pripažino, kad draudimas naudoti išmetamosiomis dujomis apipučiamus difuzorius smogė komandos pajėgumui.
J.Stewartas: „S.Vettelis padarytų klaidą perėjęs į „Ferrari“
J.Stewartas: „S.Vettelis padarytų klaidą perėjęs į „Ferrari“ 2012.08.08 15:54 Triskart „Formulės 1“ čempiono Jackie Stewarto teigimu, šiuo metu „Red Bull“ ekipoje lenktyniaujantis vokietis Sebastianas Vettelis padarytų didelę klaidą, jei nuspręstų prisijungti prie „Ferrari“ ir tapti Fernando Alonso komandos draugu.
M.Webberis: „Trijų sustojimų taktika buvo klaidinga“
M.Webberis: „Trijų sustojimų taktika buvo klaidinga“ 2012.07.29 19:04 Markas Webberis pripažino, kad „Red Bull“ ekipa tikėjosi, jog varžovai Vengrijos GP lenktynių metu susidurs su didesnėmis padangų dilimo problemomis. Dėl šios priežasties komanda savo pilotams nusprendė taikyti trijų sustojimų strategiją.
S.Vettelis: „Bolido greitis krito dėl balanso problemų“
S.Vettelis: „Bolido greitis krito dėl balanso problemų“ 2012.07.28 18:11 „Red Bull“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis teigia, kad prastą pasirodymą Vengrijos GP kvalifikacijoje lėmė ne variklio reguliavimo pakeitimai, o prastas bolido balansas.
Vengrijos GP lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos L.Hamiltonas
Vengrijos GP lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos L.Hamiltonas 2012.07.28 16:00 Vengrijos GP kvalifikacijoje triumfavo „McLaren“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas.
Trečiosiose Vengrijos GP treniruotėse greičiausias buvo M.Webberis
Trečiosiose Vengrijos GP treniruotėse greičiausias buvo M.Webberis 2012.07.28 13:00 Trečiojoje Vengrijos GP bandymų sesijoje greičiausias buvo „Red Bull“ komandos pilotas Markas Webberis, mažiau nei viena šimtąja sekundės dalimi aplenkęs antroje vietoje likusį „McLaren“ komandos pilotą Lewisą Hamiltoną.